Moje wpisy

Data Tytuł
Koryto ponad podziałami?
Odsłony: 2,336 , Liczba kometarzy: 11
Czy W.Cz. p. sędzia Piotr Schab ma w pełni rację?
Odsłony: 1,063 , Liczba kometarzy: 1
Proroctwo źle zrozumiane?
Odsłony: 2,589 , Liczba kometarzy: 6
Zjednoczeni ponad podziałami, czyli jedność w Senacie
Odsłony: 3,345 , Liczba kometarzy: 19
Rura rurą a gaz gazem, tj. z groźną miną damy Niemcom ciała?
Odsłony: 5,419 , Liczba kometarzy: 35
Viessmann, szparagi a sprawa polska: od sukcesu do sukcesu
Odsłony: 3,818 , Liczba kometarzy: 19
Pochwała głupoty 2,0, czyli na Zachodzie bez zmian...
Odsłony: 3,990 , Liczba kometarzy: 16
Święto Bożego Ciała a sprawa polska
Odsłony: 1,446 , Liczba kometarzy: 2
Do przyjaciół Ukraińców
Odsłony: 1,941 , Liczba kometarzy: 8
Obawiam się złych wieści dla Wschodniej Ukrainy
Odsłony: 6,659 , Liczba kometarzy: 36
Czy być to może, że dlatego p. Nowak przestał być ministrem?
Odsłony: 1,151 , Liczba kometarzy: 2
Polska i jej rola - szansa w światowej beznadziei
Odsłony: 3,237 , Liczba kometarzy: 12
Co będzie dalej z Tobą, moja ukochana Ojczyzno?
Odsłony: 6,740 , Liczba kometarzy: 32
Rządowi niemieckiemu za pośrednictwem ich ambasady w Polsce
Odsłony: 2,211 , Liczba kometarzy: 9
Co zamierza zrobić Putin by Ukrainie poparcie świata siadło?
Odsłony: 3,806 , Liczba kometarzy: 18
Kupmy popcorn, idzie czystka jakiej dotąd świat nie widział!
Odsłony: 4,199 , Liczba kometarzy: 13
Donieckie autobusy ewakuacyjne to będą z Rosji puste jechać?
Odsłony: 1,857 , Liczba kometarzy: 8
Amantadyna ministrowi nie działa? Prezerwatywa dzień po też
Odsłony: 2,275 , Liczba kometarzy: 7
Może p. Prezes chciał się dowiedzieć, kto mówi mu prawdę?
Odsłony: 1,879 , Liczba kometarzy: 7
Wyjaśniła się sprawa kreta w MSZ i pokornego listu do KE?
Odsłony: 1,383 , Liczba kometarzy: 2
Farmy wiatrowe: o dmuchaniu, np.wiatru i wydymaniu, np.żagli
Odsłony: 3,713 , Liczba kometarzy: 13
Kolejny kret w MSZ, zwykła głupota czy polecenie służbowe?
Odsłony: 3,133 , Liczba kometarzy: 11
Gdy w MF nie wiedzą co to jest inflacja i co z nią zrobić...
Odsłony: 2,575 , Liczba kometarzy: 11
Hm.., jakby tu rzec... Czy nie jesteśmy czasem sprzątani?
Odsłony: 2,256 , Liczba kometarzy: 6
Patkowski znalazł winnego Polskiego Chaosu, to PIT2. Czyżby?
Odsłony: 3,541 , Liczba kometarzy: 15
My name is Galt, John Galt: bałem się że jestem pesymistą...
Odsłony: 3,101 , Liczba kometarzy: 12
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny - ustawowy kat na wdowy
Odsłony: 2,772 , Liczba kometarzy: 8
Polska szkoła kształcenia męczenników
Odsłony: 2,274 , Liczba kometarzy: 6
Naród Polski Cywilizacji Łacińskiej: poddani Chrystusa Króla
Odsłony: 2,362 , Liczba kometarzy: 7
Polska węglem stoi, to przyjmijmy dla PLN parytet emisji CO2
Odsłony: 3,927 , Liczba kometarzy: 16
My name is Galt, John Galt. Nie zmieszany, lecz wstrząśnięty
Odsłony: 10,308 , Liczba kometarzy: 49
Na Zachodzie bez zmian
Odsłony: 2,148 , Liczba kometarzy: 2
Greta Thun(der)berg
Odsłony: 2,963 , Liczba kometarzy: 6
Dyplomacja wazeliny
Odsłony: 2,350 , Liczba kometarzy: 9
Inkwizycjo, wróć !!!...
Odsłony: 3,558 , Liczba kometarzy: 14
No i chyba happy-end z tymi domkami do 70 m.kw.
Odsłony: 1,477 , Liczba kometarzy: 4
Spadek po Gowinie ?
Odsłony: 1,831 , Liczba kometarzy: 4
...My tu gadu-gadu, a Niemcy się zbroją...
Odsłony: 2,997 , Liczba kometarzy: 7
SSO Jacek Tyszka niepotrzebnie o sobie przypomniał...
Odsłony: 1,744 , Liczba kometarzy: 1
"Pryszczaci" w natarciu, czyli kolejny raz ktoś wie lepiej
Odsłony: 1,198 , Liczba kometarzy: 2
Siedemset lat jak jeden dzień...
Odsłony: 1,300 , Liczba kometarzy: 2
Polska "klasa średnia" jak Yeti: słyszano, ale nie widziano.
Odsłony: 6,111 , Liczba kometarzy: 31
"Polski ład": czy jego chaos cywilizacyjny zawdzięczamy PIE?
Odsłony: 3,101 , Liczba kometarzy: 15
Nie wierzę, podatki w Niemczech już są niższe niż w Polsce !
Odsłony: 6,489 , Liczba kometarzy: 37
Pół prawdy to całe kłamstwo: przedsiębiorcy a "Polski ład"
Odsłony: 7,778 , Liczba kometarzy: 35
Trzy uwagi do ratyfikowanej uchwały Rady UE
Odsłony: 1,815 , Liczba kometarzy: 6
Czy p. Szymański to czytał?
Odsłony: 3,487 , Liczba kometarzy: 11
Walka o kasę w wykonaniu prawdziwych sponsorów "gowiniąt"?
Odsłony: 1,642 , Liczba kometarzy: 3
Plan PSL na część PO i "gowiniąt", czyli "ChwDecja Polska"
Odsłony: 4,420 , Liczba kometarzy: 19
"Ziobryści" w Karlsruhe albo premier Morawiecki nie ma racji
Odsłony: 5,332 , Liczba kometarzy: 19