Wyjaśniła się sprawa kreta w MSZ i pokornego listu do KE?

Szanowni.

Właśnie ukazał się w "Rzeczpospolitej" artykuł z informacją, która - o ile tylko jest zgodna z prawdą - przy odrobinie wyobraźni może rzucić nieco światła na możliwe przyczyny sformułowania pokornego listu do Komisji Europejskiej przez ambasadora Polski przy UE, p. Sadosia, co to o nim już było pisane.

Jak Państwo widzicie, piszą że człowiek stara się o pracę w Komisji Europejskiej za prawie tysiąc EURO dziennie (15 tys. EUR miesięcznie + dodatki, w dodatku zwolnione ze wszystkich podatków i składek zdrowotnych etc.).

Jeżeli rzeczywiście taka jest prawda, to można zaryzykować twierdzenie, że ten nieszczęsny list to był taki test lokajności (nie mylić z testem lojalności), którego przejście jest dla kandydatów z bantustanów niezbędne, żeby KE w ogóle kandydaturę rozpatrywała.

Ale Ojczyznę za 15 tys. EURO? Niechby i miesięcznie, ale co z tego?

Oby to był fejk...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

17-01-2022 [17:19] - u2 | Link:

Przecież to nius RMF, który ma serwis niusowy razem z Czerską. A Rzepa z gazety rządowej, zrobiła się anty-rządową. To są proste zależności :-)

Obrazek użytkownika Es

17-01-2022 [20:24] - Es | Link:

Jak go zwał, tak zwał. Wiadomość się potwierdza, a ponieważ nie ma reakcji podobnej do tej co ostatnio, więc premier wiedział.
Czas się kurczy. Coraz szybciej. A wszystko się sypie. Pora na podsumowania i kalkulacje. Odpowiadamy na pytanie : kto, jaki manewr wykonuje( wykona) -  ucieczka do przodu albo wycofanie na z góry upatrzoną pozycję?