Ostatnie komentarze

04-03-2021 [16:06]
Pers

Szczęściarze i przegrani?


" bo chinole mieli już przygotowane sprawdzone antidotum, zanim covid został spuszczony ze smyczy. Albo sam się zerwał"

Taki pewny jesteś, że to "chinole" "spuścili ze smyczy"?
I zaczęli od siebie?
Doskonale rozumiem, że nie napiszesz nic przeciwko naszym "sojusznikom". 
Chciałbym tylko nadmienić, że laboratorium w Wuchan sponsorował dr Fauci z pieniędzy rządu USA i B.Gates bo w USA takie badania są nielegalne.
Od "dyletanta" oczekiwałbym trochę więcej krytycyzmu :)


Link do komentarza
04-03-2021 [15:49]
Pers

Szczęściarze i przegrani?


Tak tak kolego zgdyni! Szczep się jak najszybciej, spadkobiercy się ucieszą.
Jeśli ty uważasz, że to gówno co nazywają "szczepionka" to to samo co dostawałeś pływając to szkoda czasu na dyskusję.

"Trzeba mieć dużo złej woli, albo mieć skrajnie pojebane pod czaszką, by wymyślać tefałenowskie banialuki. Albo być w totalnej panice i histerii."
https://www.unz.com/gatzmon/ho...
https://www.unz.com/gatzmon/th...
https://off-guardian.org/2021/...

To nie są "banialuki z tefałenu".
Poczytaj, może coś zrozumiesz. Choć szczerze wątpię...


Link do komentarza
04-03-2021 [15:29]
Es

Czy potrzebujemy drugiej "Gazety Wyborczej"?


Wystarczy na mieście krzyknąć Ukraina!!, a pierwszy zobaczyć co się dzieje pojawia się Mucha . Adminie ale "autoryteta" sobie znalazłeś. I  pytanie chciałem przedłożyć takie: admin nadal jeszcze traktuje tę budowę na Krymie i okolicach jako wielki najazd " zielonych ludzików" od Putina na bezbronną Ukrainę? Jacyś separatyści nie wiadomo skąd? Powagi
A Greniuchowi to czego jjeszcze usłużni dziennikarscy .... nie zarzucili? 


Link do komentarza
04-03-2021 [14:47]
wielkopolskizdzichu

Demokracja


Jeśli ktoś potrzebuje porannej mocnej kawy, aby powrócić do świata żywych, to warto jak najszybciej zmienić tryb życia i warunki snu. 
 


Link do komentarza
04-03-2021 [14:32]
jazgdyni

Szczęściarze i przegrani?


@ruisadel

Decyzja o zaszczepieniu drogi kolego bierze się stąd, że ja w odróżnieniu od zaściankowców od 50 lat podróżuję po świecie. I to całym, nie wyłączając obszarów sub- i w pełni tropikalnych. Nie jest to możliwe bez starej jak świat "żółtej książeczki", czyli  International Certificate of Vaccination. Nie wpuszczą bez aktualnych szczepień chociażby do Brazylii, Chin, czy całej Afryki. Ostatnie moje przygotowanie do Angoli, już 6 lat temu, to jedenaście szczepień w dwa miesiące. I co? Żyję i mam się dobrze. Proszę mi tu nie wyjeżdżać, że to zupełnie nowy typ szczepionki, takie GMO, albo gorzej, co zrobi ze mnie zombie, gdy już 250 (co najmniej) ludzi na świecie jest zaszczepionych i nie padają, jak muchy (wiem wiem - urodzą się dzieci bez głowy)( https://ourworldindata.org/covid-vaccinations ). Trzeba mieć dużo złej woli, albo mieć skrajnie pojebane pod czaszką, by wymyślać tefałenowskie banialuki. Albo być w totalnej panice i histerii.


Link do komentarza
04-03-2021 [14:31]
jazgdyni

Szczęściarze i przegrani?


:-))))))

Panie pielęgniarz, zrób sobie pan, chociażby eksternistycznie studia medyczne, że by nas tu nie straszyć dnem oka. To pańskie wypowiedzi to dno. Gdyby pan miał wiedzę, to by pan wiedział, co to jest objaw towarzyszący i że dzisiaj ocenia się prawdopodobieństwo choroby na podstawie listy koniecznych objawów w chorobie.
To pana powinno zaciekawić - ile i jakie objawy trzeba stwierdzić, by zdiagnozować schizofrenię paranoidalną? Powiem jeszcze panu na ucho, że debilizm, imbecylizm i idiotyzm były niegdyś terminami medycznymi, określającymi odpowiednio niepełnosprawność intelektualną o stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym ale już nie są przedmiotem zainteresowania psychiatrii. Takim się po prostu jest.


Link do komentarza
04-03-2021 [14:21]
jazgdyni

Szczęściarze i przegrani?


Gdzie pisałem, że mam pod górkę? To, że nadal czekam? Ponieważ już ponad rok temu, jeszcze zanim ten ZERO przyjechał autobusem, miałem, na oko w 89% dziwnie objawowego covida, to nigdzie mi się nie spieszy.

A tych, co już zdrowy rozsądek wyłączyli, informuję, że najlepsze są obie chińskie szczepionki, bo chinole mieli już przygotowane sprawdzone antidotum, zanim covid został spuszczony ze smyczy. Albo sam się zerwał.


Link do komentarza
04-03-2021 [13:42]
Ptr

Fundacja CASE potwierdza spadek luki w VAT także w roku 2020


Luka ma być zlikwidowana w 100% lub blisko 100%. inaczej to jest śmieszne. A kto oblicza te 50% . Może to jest mocne 50%, a pozostałe 66 % wypływa sobie ? Może należy vat zmniejszyć. W ogóle podatki płacą Polacy, a obcy kapitał unika. Przecież wiemy ,ze tak jest. Czyli jest źle. 


Link do komentarza
04-03-2021 [12:06]
Marek Kudła

Status żołnierzy "wyklętych" czy "niezłomnych"


Komuniści nazywali niezłomnych bohaterów bandytami.  Postkomuniści i cała ta czerwona zaraza robią to samo, bronią ten zbrodniczy system za wszelką cenę.  A w rzeczywistości to oni byli bandytami i mordercami, łącznie z żydowskimi oprawcami typu Joseph Schechter (Józef Michnik) skazującymi naszych bohaterów na kary śmierci !  Zakopywali ich potajemnie, by ślad po nich zaginął na zawsze !
Nie czuję do nich nienawiści – ja nimi już od dawna gardzę !!!   I apeluję:  Ci, którzy należeli do zbrodniczej organizacji zwanej PZPR, winni być odsunięci z zajmowynych stanowisk – raz na zawsze, natychmiast !  Partie zaś lewackie i postkomunistyczne – zdelegalizowane !!!  Najwyższy czas by tego dokonać  !!!
Cześć i chwała bohaterom !  Chwała i pamięć bohaterom niezłomnym !!!
 


Link do komentarza
04-03-2021 [11:42]
sake3

Demokracja


To brak kawy porannej tak Pana położył na łopatki.I to mocnej i parzonej a nie żadnych rozpuszczalnych popłuczyn.Jak piję taką mocną,gorzka kawę to czuję,że zycie wchodzi we mnie,a żołądek,płuca,nerki meldują gotowosć do współpracy na resztę dnia.Nawet mózg z aprobatą odnosi się do tej terapii,a może nawet ją podsuwa.


Link do komentarza
04-03-2021 [10:39]
mada

Uwielbiam podróże w czasie...


 mjk1
Zaryzykuję. Chętnie się dowiem co trzeba zrobić. Jeśli nie zrozumiem to nikomu o tym nie powiem.
Co głowa to rozum - ludzie wszystko wiedzą, trzeba pytać.
Nikogo nie chciałem tak nazywać. Wyciągnąłem  tylko prosty wniosek z komentarza i dotyczący wspomnianego tam "Pana".
 


Link do komentarza
04-03-2021 [10:36]
tricolour

Uwielbiam podróże w czasie...


@Angela

Proszę przeczytać, co o polskiej telewizji pisze ponizej Trotel. O obcych pisze, ze obce. O naszej, że dno i wodorosty.

Pani może lubi szorować po dnie. Ja nie.


Link do komentarza
04-03-2021 [10:20]
Marek1taki

Szczęściarze i przegrani?


I to jest racjonalne. Zwłaszcza w tej chorobie. Nikt tego tematu nie podejmuje bo eksperci są zajęci wyszczepianiam wszystkich bez oglądania się na cokolwiek ale staroświecka medycyna operuje pojęciem wskazań i przeciwwskazań do zabiegów medycznych. Jednym z przeciwwskazań jest brak wskazań. Temat jest upolityczniony ale wielu Polaków ma rzeczywiście wskazania, być może nawet do uodpornienia w ramach eksperymentu medycznego. Tym którzy maja rozterki duchowe proponuję podbudować decyzję badaniem dna oka. Mikrokrążenie siatkówki dotykają zmiany w cukrzycy, nadciśnieniu i wraz z wiekiem. Jeżeli ktoś je ma to podobne ma w mikrokrążeniu płucnym, w którym odbywa się wymiana gazowa upośledzona w śródmiąższowym zapaleniu płuc. Również spowodowanym przez koronawirusy. Suma tych 2 patologii może przekroczyć granicę, której nie wyrówna podawanie tlenu.


Link do komentarza
04-03-2021 [10:00]
rolnik z mazur

Uwielbiam podróże w czasie...


@ mjk
on tego nie ogarnia. Trotel - jak sam nazwa wskazuje  i wpisy to ograniczony typek, który węszy wszędzie ruskie onuce i trolli. Raz mu coś do mozgopisu wpadło i na tym jedzie. Pzdr


Link do komentarza
04-03-2021 [09:34]
rolnik z mazur

Demokracja


@Piotr W
dziś by Pan pewnie nie przeżył. Przyczyną - covid. Pzdr


Link do komentarza
04-03-2021 [09:19]
NASZ_HENRY

A może firmy, które otrzymały pomoc z PFR...


Nie tylko pomoc publiczna powinna być jawna ale i powiązania polityków z firmami.
Czy Pan wie, że kontakty ministra Niedzielskiego z firmą Pfizer są dobrze udokumentowane przez samą firmę
https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-polska-partnerem-programu-liderzy-ochrony-zdrowia

Ciekawe jaka dokumentacja jest z kontaktami z firmą  Kulczyka (tego od maseczek co przyłbic nie produkuje) i czy CBA o nich wie ☺☻

 


Link do komentarza
04-03-2021 [09:17]
Jabe

A może firmy, które otrzymały pomoc z PFR...


O tym, że dostanie rachunek za wspaniałomyślność, ciemny lud nie powinien wiedzieć.


Link do komentarza
04-03-2021 [09:14]
Jabe

Demokracja


Lockdown.


Link do komentarza
04-03-2021 [09:09]
NASZ_HENRY

Polityka zagraniczna USA


Polityka USA jest przewidywalna bo bazuje  na interesach a nie na przyjaźniach ☺☻


Link do komentarza
04-03-2021 [09:00]
Zygmunt Korus

Szczęściarze i przegrani?


Pisałeś, że masz pod górkę z tym dostępem do szczepionek... A teraz informujesz, że masz całą gamę do wyboru... No to jak...? A może Bozia Cię lubi i rozciąga parasol Opatrzności, żeś się jeszcze nie zainfekował na życzenie... Czytaj znaki!


Link do komentarza
04-03-2021 [08:50]
Zygmunt Korus

A może firmy, które otrzymały pomoc z PFR...


Kluczem do tego propagandowego bzdetu są słowa, które się Panu wymsknęły, "że w ten sposób powstaje dług publiczny, który wszyscy będziemy musieli spłacać".
I to by było na tyle o "plandemii" i owych "srarczach pomiotowych".


Link do komentarza
04-03-2021 [08:37]
rolnik z mazur

Wspomnienia ze WSI - homo sovieticus covidensis.


@ Angela, 
nie wszyscy i nie cały świat. Jakimś cudem na Białorusi kowida niet.Widac boi się granice przekroczyć
Poczytaj sobie Brzezińskiego tego szabesgoja, którego tacy jak ty uważają za wielkiego polinezyjskiego patriotę, poczytaj szabesgoja Schwaba i innych i może coś ci tam zaswita. Naszym szabesgoja mam tylko to do zarzucenia, że są sprzedajni. To nic nowego w naszej oszukanej historii. Nigdy nie jest za późno. Pzdr


Link do komentarza
04-03-2021 [07:41]
tricolour

Szczęściarze i przegrani?


E tam.

Jedno zdanie o trepie (trzewiku znaczy) i znów będą łzy i wołanie o pomoc.

Jeszcze do szczepienia nie dociągnie wiec na razie trzeba być ludzkim panem.


Link do komentarza
04-03-2021 [07:33]
ruisdael

Szczęściarze i przegrani?


A ja myślę, że decyzja o zaszczepieniu (są oczywiście wyjątki potwierdzające regułę)przychodzi wraz z wiekiem (i strachem przed śmiercią) i nieważne w jaką barwną opowieść to ubierzemy.


Link do komentarza
04-03-2021 [07:33]
Marek1taki

Demokracja


Z 1998 a jak nowe.


Link do komentarza
04-03-2021 [07:26]
Marek1taki

A może firmy, które otrzymały pomoc z PFR...


Pan dostarcza dowody dla sądu w antykomunistycznej Norymberdze.


Link do komentarza
04-03-2021 [07:21]
Marek1taki

Przed wojną mówili nie kupuj u Żyda, w XXI w. poseł Szłapka


Mówię w swoim. Również o samozadowolonych.


Link do komentarza
04-03-2021 [04:08]
Pers

Wspomnienia ze WSI - homo sovieticus covidensis.


"Dązycie do ogólnopolskiej epidemii,"

Jak to "dążycie"? Przecież podobno już jest i to nawet "światowa".
A ja myślałem, ze świrus rzuca się tylko na płuca...


Link do komentarza
04-03-2021 [03:45]
mmisiek

Przed wojną mówili nie kupuj u Żyda, w XXI w. poseł Szłapka


Jakieś Spurki czy Szłapki brylujące na salonach zamiast na marginesie to tylko rezultat.
Rezultat tego, że obie główne siły polityczne praktycznie jawnie reprezentują interesy obce - to jest prawdziwy ewenement i praźródło patologii, dopiero na takim podglebiu wyrastają Szłapki i Spurki.
Przez moment mogło się wydawać, że ten do cna chory układ zostanie przewrócony, ale niestety bardzo szybko się okazało, że "główny strateg" jest takim samym elementem układanki jak cała reszta.


Link do komentarza
04-03-2021 [02:51]
jazgdyni

Szczęściarze i przegrani?


Hej Imci!

Nasi milusi ujadacze przechodzą typowy okres znużenia i zwątpienia na przednówku. Bardziej ważne jest wtedy rozważanie egzystencjalne typu - powiesić się, czy a'la Kosiński - najeść się prochu, wejść do gorącej kąpieli i pociachać ręce, a dla pewności nałożyć sobie plastykowy woreczek na głowę.

A ja, nie będę się silił na klasyczne forum, jeśli tutaj https://klubdyletantow.blogspot.com też mogę decydować co będzie pisane i kto będzie pisał.

Australiczyk matematyczny jest genialny i nawet nie za mocno zawodzi po australijsku. I co ważne (polecam również IW) nie mówi idiosynkratycznym językiem hermetycznej dziedziny.
A u Hammonda zaskoczyło mnie spotkanie kumpla.pyta.pl  https://www.youtube.com/watch?.v=ls4ybGWiVGA . Miki właśnie przechodzi poważny kryzys i wsparcie mu się przyda. To jeden z tych borderline geniuszy.

Ps. Czy przypadkiem tymi ciągami 110101110001011111110010101 nie poszukujsz Waszeci typu zmienności sekwencyjnej, albo nawet chaosu?


Link do komentarza
04-03-2021 [00:17]
Centrystka

ZACIERANIE SLADOW


do Autora
 Zastanawiające,że piszesz kilkakrotnie "my wiemy jak było naprawdę", a taka komisja Macierewicza do dzisiaj nie wie..? Może więc Ty i ta reszta,która wie oświeci jakoś tę nieszczęsną komisje - co?


Link do komentarza
04-03-2021 [00:10]
Centrystka

ZACIERANIE SLADOW


No,jasne, przecież nikt jeszcze tak bardzo nie zagrażał Putinowi jak św.prezydent Kaczyński, nikt jeszcze. Musiał więc zginąć...


Link do komentarza
04-03-2021 [00:04]
Centrystka

ZACIERANIE SLADOW


Ależ skądże,żadnych pytań! Wszak to niepodważalny dowód na zmowę dokonania potwornej zbrodni - żółwiki! Każdy sąd natychmiast po przeprowadzeniu takiego dowodu z fotografii obu spiskowców wydałby wyrok skazujący ich jako inspiratorów tej potwornej zbrodni,każdy sąd - powiadam.


Link do komentarza
03-03-2021 [23:10]
angela

Wspomnienia ze WSI - homo sovieticus covidensis.


Całą "prawdę " i tylko "prawdę", jak ta stacja tfun 24, i ruska "prawda.  Wyznajecie taką prawdę. 
Dązycie do ogólnopolskiej epidemii, zeby położyć ten znienawidzony rzad, ale wam się   nie uda, bo doswiadczonych covidem, plus tych, co mają oczy otwarte, jest wiecej.
Dlatego skończcie swoja  syzyfową prace, nie czarujcie rzeczywistości. 
Wczesniej, trochę naiwnych uwierzylo wam, ale jak chorzy zaczęli pojawiać się w ich bezposrednim otoczeniu, a wielu przyjaciół zmarlo, szybko zmienili zdanie.
Teraz kazdy sie szczepi, sluzby sanitarne zdolne zaszczepić wiele wiecej osob, niestety dystrybucja ze strony fabryk szwankuje.
Wazne ze ludzie uswiadomieni sa  grozby choroby i jej powiklan, a wasze popiskiwania, sa doprawdy smieszne.
 


Link do komentarza
03-03-2021 [21:49]
rolnik z mazur

Szczęściarze i przegrani?


@ jaz

Skoro masz dostęp to przyjmij wszystkie. A co tam będziesz sobie żałować. Pewne jest pewne. Nie ociągaj się.. I paszport ci dadzą i będziesz sobie jeździł gdzie chcesz. Pzdr
 


Link do komentarza
03-03-2021 [21:48]
cyborg59

Szczęściarze i przegrani?


@ Pers
Idź na całość ! Idź na całość!  Kazachstan, polecam Bieztiubie, kopalnia złota. Chleb, bochenek za samorodek wielkości pudełka zapałek. Babcia Stefcia (żony) poleca.


Link do komentarza
03-03-2021 [21:43]
mjk1

Uwielbiam podróże w czasie...


Szanowny Autorze.
Nikogo nie nazwałem głupcem i nikogo nie mam też zamiaru na siłę ani uczyć, ani uświadamiać.
Nie jestem też ani trollem od Mazura, ani Markiem1takim.
Niezmiernie mi przykro, ale wszystko, co Pan napisał niczego absolutnie nie zmieni, dlatego, że trzeba zrobić zupełnie coś innego.
Mogę to Panu nie tylko przedstawić i uzasadnić, ale również podać przykłady w jakich krajach to zrobiono, kiedy i z jakim skutkiem. Zapewniam, że pozytywnym skutkiem.
Może się Pan również z moimi poglądami i przedstawionymi faktami nie zgodzić a jeżeli potrafi Pan to merytorycznie uzasadnić, może Pan nawet nazwać mnie głupkiem.
Dopiero jednak wtedy, nie wcześniej.
Pan jednak jest gospodarzem na swoim blogu i tylko Pan zdecyduje, czy mogę mój punk widzenia tutaj przedstawić.
Ja nigdy niczego, nikomu nie narzucałem i dalej nie mam zamiaru tego robić.
Pozdrawiam Pana.
 


Link do komentarza
03-03-2021 [21:36]
Centrystka

FILM "POLACY"


do:Autora
Przejrzałam kilka innych Twoich wpisów i utwierdzam się  w przekonaniu,że  byłyby to świetne teksty do jakiegoś kabaretu. Wprawdzie temat katastrofy lotniczej z ofiarami nie jest materią na wesołą rozrywkę,ale temat ten jest przecież twoją nieustającą obsesją i w niej Twoje poczucie humoru sprawdza się najlepiej. Natknęłam się nawet na stary Twój tekst w tym temacie,gdzie piszesz wyraźnie,iż nie potrzeba żadnych dochodzeń czy badań ekspertów,bo wszystko jasne jest na zdjęciach prezentowanych w TV. Chodzi,podobne jak w tym tekście, o zdjęcia wraku nieszczęsnej "tutki",na których to zdjęciach Ty widzisz uparcie tysiące cząstek samolotu rozsianych na ogromnej przestrzeni (co oczywiście świadczy niezbicie o zamachu,a nie jakiejś głupiej katastrofie lotniczej),a nie tylko kadłub samolotu popękany  czy złamany. Tym samym stawiasz się rzędzie tych luminarzy naukowych będących członkami komisji Macierewicza,których tu przywołujesz,a którzy  od wielu już lat wysuwają różnorakie, równie zabawne teorie co do przebiegu założonego  z góry zamachu: a to jakiś gigamagnez ściągający w dół samolot,a to jakiś gaz i  rozproszenie  sztucznej  mgły nad lotniskiem, i t.p., i t.d. A wszystko to jest wynikiem wcześniejszego wymienienia na molo w Spocie  "żółwików" pomiędzy Putinem a Tuskiem jako autorami tego morderczego pomysłu,a także rzekome składanie Tuskowi przez Putina kondolencji,a w istocie gratulacji z udanego zamachu. O czym dobitnie świadczą  eksperymenty wykonane przez członków zespołu Macierewicza,jako to: pękające parówki czy wysadzona w powietrze stodoła. W jakiś sposób,raczej domyślny, wyjaśnia się tym samym powód dokonania przez tych 2 zbrodniarzy zamachu na polskiego prezydenta (i 95 towarzyszących mu osobistości), np.:kolor  noszonych przez prezydenta krawatów,albo donoszenie przez panią prezydentową kanapek wyruszającemu w podróż zagraniczną mężowi i wiele,wiele innych powodów wystarczających do zgładzenia  na oczach całego świta prezydenta i jego świtę.


Link do komentarza
03-03-2021 [21:36]
Pers

Fundacja CASE potwierdza spadek luki w VAT także w roku 2020


Szanowny panie europośle,
Co to za sukces "ograniczenie luki o 50%"?
W skarbówce pracują same matoły? Luka powinna być zlikwidowana w 100%!


Link do komentarza
03-03-2021 [21:23]
NASZ_HENRY

Rosja gra słabością UE


Nie chcę Pana straszyć ale jutro (czwartek) też będzie tak dużo zachorowań jak w środę☺☻


Link do komentarza
03-03-2021 [21:11]
Imć Waszeć

Szczęściarze i przegrani?


Wpadłem zobaczyć co też się na blogach dzieje. A tu nic. Nawet typowych ujadań jakby mniej. Czyżby nasi milusińscy byli chorzy? ;)
A na osłodę proponuję bombowy kanał. Matematyka bez namaczania :)
https://www.youtube.com/user/n...
Jest na nim kilkaset arcyważnych tematów i to wytłumaczonych krok po kroku. Szkoda, że nasi miejscowi wykładowcy najczęściej nie dorastają temu autorowi do pięt.
A na drugą nóżkę trochę dobrej zabawy: https://www.youtube.com/channe...
Dobra. Zanurzam się i pa!


Link do komentarza
03-03-2021 [20:35]
Jabe

Uwielbiam podróże w czasie...


No i co by po tym zwalczeniu obcych mediów zostało? Zastanowił się Pan? Problemem jest brak wartościowej alternatywy.


Link do komentarza
03-03-2021 [20:19]
rolnik z mazur

Wspomnienia ze WSI - homo sovieticus covidensis.


@ Angela, 
Można oszukiwać pewną ilość ludzi przez jakiś czas ale nie wszystkich i nie zawsze. Obudź się kobieto! G... mnie obchodzi ten twój PIS. I jego zwolennicy. Dureń jest zawsze durniem niezależnie od barw partyjnych. Prawda zwycięży. Pzdr


Link do komentarza
03-03-2021 [20:01]
Pers

Wspomnienia ze WSI - homo sovieticus covidensis.


Andżela,
Muszę cię zmartwić ale Rolnik pisze caluśką prawdę. Ty raczej ty opowiadasz farmazony. O Orlenie, PiSie, kowidzie itp.
Co do afer PiS to twierdzisz, że nie ma żadnej? Uczestniczą bardzo aktywnie w największej aferze wszechczasów czyli picdemii świrusa koronnego. Mało?


Link do komentarza
03-03-2021 [19:56]
Trotelreiner

Uwielbiam podróże w czasie...


Proszę nie rzucać "głupotą" na moim blogu...kto jest głupi,kogo pan nauczy,kogo uświadomi...chyba,że jest pan członkiem grupy trolli od @rolnika...chyba...


Link do komentarza
03-03-2021 [19:53]
Trotelreiner

Uwielbiam podróże w czasie...


@mjk1
Wybaczy szanowny,ale mi sie zdaję,że @marek1taki i szanowny interlokutor...to jedna osoba..
Co należy,a właściwie co NALEŻAŁO ZROBIĆ OD 2015...to co PiS OBIECYWAŁ!!!
Odebrać koncesje obcym mediom,odkupić prasę lokalną,tygodniki i wy*****ć obcych...wzorem Niemców,Francuzów,a nawet Włochów...i OLAĆ UNIĘ.

Tylko kto to miał zrobić? Te tchórze z PiS? Duda?Gowin? Ziobro?...Makaron 2-jajeczny...dwa jaja na 100 km makaronu...
Kurski to łajza...promujący Zenka i najniższy poziom rozrywki dla debili...już raz wywalił go Kaczyński...tylko nikt inny nie chciał przyjść albo Kaczor go nie chciał!!
Jak widzę Kurskiego,to mi orzechy w piwnicy gniją...mowa ciała,ten uśmiech bez sensu i powodu...cała Fotyga...po jednej szkole.

Kurski sam niczego nie jest w stanie wymyślić,zrobić żeby to miało ręce i nogi...to aparatczyk...a nawet i nie...to beztalencie i muł...psychiczny.
Ustawy...albo Duda upieprzy,albo takie jak z futerkowcami...i Niedzielski...wynalazek Balcerowicza...z zawodu minister...

Oni wszyscy boją sie jednego: CO POWIE UNIA,CO POWIE MERKEL...dziwie się,że Orban gada jeszcze z Morawieckim...on jest mężczyzną,a "nasi" to baby!

Capisci?
 


Link do komentarza
03-03-2021 [19:39]
angela

Wspomnienia ze WSI - homo sovieticus covidensis.


Sprawa respiratorow jest jawna i zalatwiona, a rolnik, jak ten  szpieg z krainy deszczowcow , notorycznie biega z lupką i szuka afery tam, gdzie jej nie ma, pomimo, ze wiele innych, ma podane  jak na talerzu.
Ale nie,  Rolnik musi szukac afer PiSu.
Ale najlepsze  jest to, ze nawet z braku afer, to walkę z pandemią podciaga jako  "wielkie oszustwo".
No coz, na bezrybiu, to i rak ryba. Zawsze jakis  sukcer w tropieniu afer PiSu jest, i nie wazne, ze  świat ma covidowy  kryzys .
Wg   Rolnika,  to wszyscy oszukują,  caly swiat oszukuje, przeciez samo  to, juz jest chore.


Link do komentarza
03-03-2021 [19:39]
jazgdyni

Szczęściarze i przegrani?


Naukowiec to określenie nieco enigmatyczne. Moi studenci różnie twierdzą.


Link do komentarza
03-03-2021 [19:37]
jazgdyni

Szczęściarze i przegrani?


Faktycznie nie cierpię mycia okien. Ale za to kupiłem przewrót kopernikański w sektorze odkurzaczy bezprzewodowych i tylko ja, nikt inny, ma prawo jego dotknąć. I myje również parkiet. Polecam starożytną metodę, ciągle niedoścignioną - na litr wody łyżka octu. Czyści to idealnie i żadnych smug nie pozostawia.


Link do komentarza
03-03-2021 [19:16]
angela

Uwielbiam podróże w czasie...


Komu obcete mendia, temu obce, Tricolour mowi,ze jemu nie obce.


Link do komentarza