NASZE ZASADY

KONTAKT z administracją: 
naszeblogi@naszeblogi.pl

 1. Nasze Blogi nie są otwarte dla wszystkich blogerów, gdyż przedstawiciele partii rosyjskiej, bezpieka, cyngle i idioci mają wystarczająco dużo miejsc, gdzie mogą się wypowiadać. 
 2. Komentarze ad personam, wychwalające niewolę, zabory, upodlenie i kłamstwo jako najlepsze rozwiązanie dla Polski będę mogły być usuwane.
 3. Inną kategorią niewpuszczaną będą dogmatycy, sekciarze i maniacy. Należy zrozumieć też, że prowadzenie bloga oznacza, iż ma się do powiedzenia coś ciekawego dla innych, a nie tylko dla siebie.
 4. Wszelkie skargi na cenzurę z powodu braku możliwości uprawiania propagandy rosyjskiej, komunistycznej, czerskiej, reżymowej są bezcelową stratą czasu piszącego.
 5. Wpisy przesuwają się w dół w kolejności ich zapisania. Administracja może jednak przedłużyć ekspozycję na stronie głównej niektórym wpisom. Przedłużenie ekspozycji polega na zmianie daty i czasu wpisu.
 6. O popularności blogerów świadczą statystyki, które są tworzone automatycznie i ogólnodostępne.
 7. Celem otwarcia bloga należy zwrócić się do administratora ( naszeblogi@naszeblogi.pl )  i mieć nazwę bloga oraz element graficzny. Samo zarejestrowanie nie wystarczy. Pozwala ono tylko na komentowanie.
 8. Do administratora nie należy pisać w sprawach związanych z problemami z własnym komputerem, zgubionej myszki, z powodu złego funkcjonowania Internetu itp., gdyż nie będzie na tego typu listy odpowiadał. 
 9. Celem zapisania komentarza należy się zarejestrować i zalogować. 
 10. Komentatorzy by się zarejestrować muszą podać swój e-mail oraz nazwę użytkownika. 
 11. Komentator występuje pod podaną przez siebie nazwą użytkownika, np. KOCUR22.
 12. W panelu edycji wpisu na blogu jest menu. W menu po prawej stronie jest ikonka: Obrazek. Jak się na nią kliknie, pokazuje się formularz, gdzie trzeba wkleić adres URL zdjęcia, które wcześniej trzeba umieścić np. na imageshake lub innym portalu do przechowywania obrazków. Wtedy obrazek jest ładowany z tego miejsca. Pod oknem do wklejania tekstów jest rubryka, gdzie można wklejać filmiki z YouTube. Trzeba na YouTube kliknąć: Udostępnij, następnie skopiować trzeba adres i wkleić we wskazaną rubrykę.
 13. Istnieje możliwość dodawania zdjęć do wpisu. Autor wpisu zamieszczający zdjęcie musi posiadać do nich prawa lub oświadczyć iż nie narusza się praw autorskich osób trzecich. W ten sposób w wypadku procesu, pozwanym będą nie NaszeBlogi.pl ale osoba, która wykorzystała zdjęcie z naruszeniem praw autorskich. To samo dotyczy tekstu.
 14. Nie odpowiadamy na pytania wynikające z lenistwa i niezdolności blogera do przesunięcia ekranu w dół i znalezienia przycisku. Przycisk "Podgląd" jest po to by przeczytać własny tekst notki lub komentarza przed zapisaniem i usunąć błędy bądź z niego zrezygnować. Dopiero potem klikam na "Zapisz". Nie należy więc działać bezmyślnie, a potem wszczynać rwetes: gdzie mój komentarz. Komentarz niezapisany nie pojawi się. Komentarzy zapisanych nie możemy usunąć. Może to zrobić tylko administrator, gdyż prawo do usuwania komentarzy oznacza możliwość likwidacji przez daną osobą wszystkich komentarzy odnoszących się do niego. 
 15. Nie wklejamy linków bezpośrednio do okna jak tekst lecz korzystamy z ikonki  trzeciej od prawej w menu: wstaw/edytuj odnośnik. Inaczej długi link będzie przekraczał granice blogu.
 16. Komentujący mają możliwość wklejenia ikonki-awataru. Jeśli z tego nie skorzystają, przy ich komentarzu ukaże się ikonka standardowa. Blogerzy mają obowiązek wklejenia awataru, by strona zachowała jednolitą szatę graficzną.
 17. Blogerzy, którzy nie uzupełnią danych: autor i nazwa blogu, spowodują, że ich blog się nie ukaże na SG. Informacje te uzupełnia się w polach tekstowych zakładki Edycji konta.
 18. Nasze Blogi zostały zaplanowane na taką liczbę blogerów aby wpisy pozostawały wystarczająco długi czas na stronie głównej (SG). 
 19. Wybrane teksty z Naszych Blogów są promowane na stronie głównej portalu Niezalezna.pl.
 20. Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен