Ryżego dziada do wiezienia , a Platformę zdelegalizować

Wojciech Cejrowski w TVP o Donaldzie Tusku: należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę
Donald Tusk jest zwyczajnym obywatelem i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski. Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył”...”- On teraz może mataczyć, czyli zaciemniać obraz, komunikować się ze swoimi poplecznikami, z tym całym gangiem, który rozrabiał albo zaniechał działań. W związku z tym należy go przymknąć jak zwykłego kryminalistę. Zrobić śledztwo, kiedy on jest w areszcie, a potem do normalnego sądu, zwykły wyrok więzienia i niech siedzi z gwałcicielami i prostytutkami - kontynuował Cejrowski. Zaznaczył, że są to "urzędnicze zaniedbania, którymi powinien zająć się zwykły sąd", a nie Trybunał Stanu, przeznaczony dla "okoliczności szczególnych" ...(źródło )

„ Maziarski narzeka na posłankę Krystynę Pawłowicz, która zaatakowała „Fakty” TVN, uderza też w portal wPolityce.pl, który „śmiał” przeprowadzić rozmowę z aktorką Anną Chodakowską. Oczywiście ostrze krytyki kieruje tez na tych Polaków, którzy „mają czelność” popierają „dobrą zmianę”. Widać, że dla Maziarskiego, spora część polskiego społeczeństwa, „nie dorosła” do „prawd objawionych” płynących z łamów „Gazety Wyborczej”.(…)PiS jest partią antydemokratyczną i dyktatorską.W(…) obozie „dobrej zmiany” wprost roi się od ludzi o mentalności zamordystów domagających się zakneblowania oponentów i pozbawienia Polaków ich konstytucyjnych praw. Do Krajowej Rady napłynęło ponad 12 tys. identycznie brzmiących listów żądających odebrania koncesji na nadawanie programów TVN i TVN 24.”...”Pytanie, z którym prędzej czy później będziemy musieli się zmierzyć, brzmi: czy te i inne dowody antykonstytucyjnej działalności PiS-u – np. zniszczenie Trybunału Konstytucyjnego, dążenia do podporządkowania sądów rządowi itp. – wystarczą, by po odsunięciu tej partii od władzy rozważać postulat jej delegalizacji, rozliczenia liderów i przeprowadzenia w Polsce szerokiego procesu depisyzacji?– konkluduje Maziarski.”...(źródło )

Nowoczesna bez Ryszarda Petru? Stanisław Janecki we „wSieci”: „To tylko kwestia czasu, kiedy założyciel partii przestanie być jej liderem”...””Nowoczesny Ryszard Petru” (także w wersji z dodatkiem „i Joanna Schmidt”) albo „Nowoczesna bez Ryszarda Petru” – tak będzie się wkrótce nazywała partia założona przez byłego asystenta Leszka Balcerowicza. Takie żarty są na porządku dziennym w klubie Platformy Obywatelskiej. Podobnie jak przekonanie, że z Nowoczesnej wkrótce zostanie tylko kropka umieszczona w logo „...”Łagodny polega na odebraniu Ryszardowi Petru tylko stanowiska szefa klubu parlamentarnego. Wtedy największe szanse na ten fotel miałaby wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak. Znacznie mniejsze szanse posłowie Nowoczesnej dają Katarzynie Lubnauer. (…) W scenariuszu radykalnym Ryszard Petru miałby zostać honorowym przewodniczącym partii i szeregowym posłem. A największe szanse na zajęcie jego miejsca miałby Zbigniew Gryglas, członek prezydium klubu, uważany za najbardziej zrównoważonego i rozsądnego posła Nowoczesnej „...”Największe chęci na zastąpienie Ryszarda Petru ma z kolei Paweł Rabiej, który jednak nawet nie jest posłem i nie pasuje do wizerunku lidera Nowoczesnej wymyślonego, gdy ta partia powstawała. Rozważany jest także „desant” z zewnątrz, lecz posłowie Nowoczesnej, a oni mają tu najwięcej do powiedzenia, są prawie jednomyślnie temu przeciwni „..”Wedle mojej wiedzy patroni Nowoczesnej analizują różne warianty nowego przywództwa i skłaniają się do zmian jeszcze przed wakacjami. Wtedy nowy szef zyskałby pomoc w spłacie długów partii, co pozwoliłoby mu na łatwiejszy start. Problemem jest to, że żaden z kandydatów na następcę Ryszarda Petru nie zadowala „konsorcjum patronów” ….(źródło )

-----
Mój komentarz
Gazeta Michnika rozważa delegalizację PiS. To nie są czcze pogróżki. Michnik ,od niedawna oficjalne popychadło Sorosa zapewne czasem wyjawia piórem swoich pomagierów, co tez lichwiarstwo i stworzone i utrzymywane przez nich lewactwo ma zamiar zrobić z Kaczyńskim ,Pis em i katolikami w Polsce. Prawdziwa polityka to nie zabawa . Obca agentura musi być zniszczona. Polska racja stanu wymaga skazania Tuska i albo całkowitego zniszczenia Platformy lub jej zdelegalizowania. Bo inaczej Niemcy rękami Tuska wsadzą Kaczyńskiego do wiezienia i rozpoczną czas lewackiego terroru w Polsce.

Marek Mojsiewicz
film 20.04.2017: W.Cejrowski "dziada złapać za ryżą czuprynę" o D.Tusku
film Robert Winnicki: Lewacy jak z Charlie Hebdo, to wirus HIV, który niszczy Europę
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj )
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 
Rozdział drugi Rozdział trzeci 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ANDRZEJ S LOBROW

21-04-2017 [14:44] - ANDRZEJ S LOBROW | Link:

Tylko należy pochwalić Cejrowskiego, za rozsądne dorady, które w efekcie ich realizacji, pokazały by Polską Siłę Umysłu, a ponadto, ryżego dziada ( oczywiście z umysłem, bo z kasą to on jest) doprowadziły by do żeczywistego dziadostwa, tz: odebrać wszystko co nakradł i otrzymał  od niemieckich zbrodniarzy za współpracę kolaboranta! Wojtek czasami jest do rzeczy.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

21-04-2017 [14:52] - Goral Supreme | Link:

W nawiazaniu do opini Cejrowskiego moge tylko zalowac ,ze nie mam mozliwosci glosowania na niego jako Premiera.
Oczywista oczywistoscia jest ,ze Tusk powinien zostac aresztowany i juz "siedziec" do rozprawy.
Nie sposob nie zauwazyc , ze obecny Rzad i ,Prezydent przejawia duza determniacje w aplikacji litery Prawa w takich przypadkach jak np.Miernik czy Slomka.
Natomiast jest zastanawiajaco lagodny w stosowaniu takich samych standardow i determinacji wobec Opozycji PO-litycznej czy to z PO,PSL,SLD etc..
Jestem sklonny po wielu latach zaakceptowac "madrosc ludowa" krazaca u nas w gorach ,ktora wyraza sie slowami :"Oni wsyccy som po tych samych piniondzach"
Nie mam najmniejszych watpliwosci ,ze rzadzaca partia PIS samo sie cenzuruje..Tworzy szkodliwe precedensy..Utracila juz wiele z tego co stanowilo jej sile czyli Prawosci i Sprawiedliwosci..
Rozmywa sie poprzez relatywizowanie  powyzszych wartosci.
PIS zabije jego wlasna pragmatycznosc.
Owszem jest skuteczna w pewnych obszarach zycia spoleczno-ekonomicznego..Nie umrzemy z glodu..
Ale rownierz nie osiagniemy  poziomu Niezaleznosci i Wolnosci  o ktorych marzymy i oczekujemy..
Pelne brzuchy i sen chochola to jest co PIS nam oferuje..
O drugiej stronie spektrum politycznego nie bede pisal,bowiem ono nie istnieje..Na opozycjnej stronie od PIS sa tylko zorganizowane grupy przestepcze ,ktore dla zartu nazwaly siebie "partiami"
Istnieje wiec potrzeba stworzenia ruchu spolecznego,nowej parti ,ktora bedzie oferowala cos wiecej niz pelny brzuch i "chocholi sen"...
 

Obrazek użytkownika Domasuł

22-04-2017 [01:00] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Zgoda co do PO i Tuska, i bardzo zresztą sluszna i przenikliwa uwaga (nietypowe na NB).

Natomiast zostawiłbym w spokoju lewactwo. Wystarczy sensowny rząd i media, które nie będą ludziom beltac we lbach. Bo koniec koncow jakim zagrozeniem jest lewactwo? Imigranci to kwestia polityczna i gospodarcza. Zreszta nie oni sa zagrozeniem. Trzeba jedynie trzymać na odleglosc kija ruskich i szwabskich, Kraj Rad i Rzesze, bo stamtąd zawsze szla dzuma i cholera. No i przede wszystkim dac ludziom w końcu poczucie godności. Pamietajmy ze idąc na wojne ideologiczna wplątujemy się w walke ideologiczna, a jej wynik jest nie do przewidzenia. I generalnie człowieka upadla.

Obrazek użytkownika ANDRZEJ S LOBROW

22-04-2017 [02:01] - ANDRZEJ S LOBROW | Link:

Domasuł, zgodę co do PO i Tuska to możesz we własnym chlewie budować, zaś my Polacy  w Polsce, nie mamy zamiaru żyć w śród świń komunistycznych co wytwarzają gnój.
Poczytaj na stronie dorzeczy.pl jak to bydło komunistyczne  zniszczyło Tablicę  "Inki"  w Oruni. i ty chcesz ich NIE DOTYKAĆ? NIEDOROZWOJU KOMUNISTYCZNY!