|
|
Tak! Dokładnie tego! To jest cholernie zdrowe, potrzebne i budujące. Potrzebujemy tego, by równać do najlepszych, a nie najgorszych, tak jak jest teraz. |
|
|
Państwo w socjalizmie to urzędnicy i to ich korzyść się liczy. Urzędnicy najbardziej korzystają na pływaniu w mętnej wodzie, więc mają interes, by ją mącić. To złudzenie, że można ich zmienić na… |
|
|
Tak jest! Bardzo słuszna diagnoza. Wielu to widzi i wielu to tak komentuje. Jednak z wszystkich tych słusznych diagnoz przebija rozwiązanie: wystarczy, by nasze elity polityczne, by rządzący, stali… |
|
|
Tak jest! Dokładnie tak! |
|
|
Nie, to nie jest etatyzm. Etatyzm jest w zdaniu: "Ale w przypadku spółek skarbu państwa państwo jest również właścicielem czyli gospodarzem.". To powoduje, że w Polsce nie ma wolnego rynku. Państwo… |
|
|
O! To ciekawe! Tego jeszcze tutejsze chamstwo nie grało. Jakie twoje pomysły ukradłem? Kiedy i gdzie? |
|
|
Ijontichy, tricolour i spike - wzór zachowania na Naszych Blogach |
|
|
W moim komentarzu słowo kluczowe to "etatyzm". Mam przepisać jego definicję? |
|
|
To, czego się domagacie, to swobody dla waszego chamstwa, czyli notorycznych osobistych przytyków wywołujących awantury. To jest destrukcyjne dla tego portalu i opisałem to tu: Systemowy problem… |
|
|
Mniejsza z tym, co ja uważam, ale w samej powyższej notce jest sprzeczność, bo najpierw jest napisane, że jakoby mamy wolny rynek w Polsce, czemu rzekomo nikt nie przeczy, a potem jest opisany… |
|
|
Cenzorskich? Usunąłem siłą jakiś wpis stąd? Ja tylko wyraziłem swoją opinię, że pisanie o tym, że w obecnej etatystycznej Polsce mamy wolny rynek, jest nieprawdą, a nieprawdy lepie nie pisać. Nie… |
|
|
Odczep się ode mnie. Nie znam cię i nie chce poznać. Jak chcesz korzystać z ChataGPT, to się z tego wpisu możesz nauczyć: Jak korzystać z AI? |
|
|
"Ktoś powie unia, wolny rynek itede, itepe … No tak, rzeczywiście mamy wolny rynek, nie da się zaprzeczyć. "Da się zaprzeczyć i ja niniejszym zaprzeczam. PiS razem z PO, SLD, PSL-em i wszystkimi… |