|
|
spike Konfa to partyjka oligarchiczna, nastawiona na korzyści, bez poświęceń dla słabszych, biedniejszych, to się kłoci z zasadami chrześcijaństwa, na który się powołuje, a to oznacza mydlenie oczu, nie widzą celu nadrzędnego, jakim jest lewacka ideologia, która powinna być nadrzędnym celem do jej eliminacji z polskiej polityki, by nigdy więcej którykolwiek lewacki dewiant nie mógł już być "drugą osobą w państwie", to lewactwo doprowadziło Polskę do systemowego wymierania. Konfa ma jedyny cel tylko i wyłącznie własny, reszta nie ma znaczenia, nie są dla Polski, Polaków, wartością dodaną, widać to obecnie, unikają odpowiedzialności za Polskę, wolą wygodnie żerować na społeczeństwie, nie dając nic w zamian, dla nich nie ma znaczenia kto wygra, co z Polską, wolą sobie spokojnie na kanapie z piwem w ręku w knajpce Mentzena mędrkować, grając elitarny klub biznesmenów. |
|
|
Grzegorz GPS Świderski Więc widać wyraźnie, że kontrola państwa nad strategicznymi sektorami sprowadza się do ich niszczenia, co nam militarnie szkodzi. To dobitny dowód na to, że wolny rynek daje większą siłę militarną niż socjalizm. |
|
|
sake2020 Co tu tłumaczyć,nic tak nie łączy jak piwo.Ale czy to nie błąd? Takie panisko z licencjatem, własnym dworem,polem golfowym i organami należało podjąć raczej drogim gwiazdkowym trunkiem.Wtedy ustalenia odnośnie przyszlej koalicji byłyby bardziej owocne. |
|
|
Marek Michalski IM ZALEŻY... na karierze w politykierstwie, bo nawet nie na władzy. Tej nie ma nikt z posłów, premierów, prezydentów i ministrów jak widzimy.Kilkaset osób z tzw.aplikacją legislacyjną pisze nam prawo na zlecenie zagranicyrcl.gov.plReszta na telefon, przykładem ujawnionym przez Niemców prezydent Duda. |
|
|
NASZ_HENRY Bosak jest PiSowcem a Mentzen ...😉...
nczas.info |
|
|
Marek Michalski Na wolnym rynku bez ETS, z którego dotowano nieefektywną fotowoltaikę, wiatraki i magazyny energii energetyka węglowa nie miałaby konkurencji w Polsce. To węgiel jest naturalnym magazynem energii. |
|
|
Jabe Kłamczucha! |