|
|
Zdzisek nie wierz mi, tylko sprawdź. Węgiel energetyczny dzieli się na następujące główne sortymenty: kostka, orzech, groszek, miał i dokładnie na takie same sortymenty dzieli się węgiel koksowy.… |
|
|
A o czy ta umowa ma świadczyć i co to ma do węgla koksującego Zdzisek? |
|
|
Nie Zdzisek, "szychą" byłem i piszę precyzyjnie a Ty skrobiesz głupoty, że miał to węgiel energetyczny. |
|
|
Zdzisek, na miłość boską odpuść. Wszystkie elektrownie węglowe na świecie, nie tylko Kozienice, są opalane węglem energetycznym i żadna koksowym. Jak nie masz o czymś pojęcia, to się przynajmniej nie… |
|
|
Może Ty i Zdzichu na pyrach się znasz, ale o "wonglu" to Ty kompletnie pojęcia nie masz, bo nie widzisz różnicy pomiędzy węglem koksującym i energetycznym o czym dokładnie napisałeś. Mógłbym Ci to… |
|
|
I tu się z Tobą zgadzam Zdzisek. Za Jaruzelskiego faktycznie robiono pustaki z tego "promieniującego" żużla, ale nie dlatego, że była to jakaś 'kosmiczna" technologia, tylko z braku normalnych… |
|
|
Widzisz Zdzisek, jak Ty znowu nic nie rozumiesz? Tych hałd żużla już dawno nie ma. Zostały zagospodarowane a nowe nie powstają, bo odpady są zagospodarowywane na bieżąco. Wiem, że dieta oparta o pyry… |