POlszewiki wpuszczają do Polski sowieckie symbole, Litwa nie

   Po Polsce jak gdyby nigdy nic jeździ kolumna rosyjskich samochodów z czerwonymi gwiazdami, sierpami i młotami. Wczoraj przejechała przez przejście graniczne Brześć/Terespol. Wszystko przy aprobacie rządu PO-PSL i podległych mu służb.


źr: materiał na Niezalezna.pl

   Na eksponowanie takich samych symboli nie zgodziła się w ubiegłym roku Litwa, gdy na granicznym przejściu kolejowym Niestierow/Kibartai zjawił się pociąg okraszony takimiż samymi gwiazdami, sierpami i młotami. Na wjazd pociągu litewskie służby graniczne zezwoliły dopiero po usunięciu zakazanych symboli (poniżej).


źr: materiał na Kresy24.pl

   POlszewiki to POlszewiki...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-04-2015 [10:00] - NASZ_HENRY | Link:

Sierpem i młotem POlszewicką chołotę ;-)

Obrazek użytkownika Dorota M

22-04-2015 [15:41] - Dorota M | Link:

@ Admina
Dlaczego na niezaleznej.pl jest reklama Komorowskiego? Czy tak trudno nad tym zapanować, żeby tego badziewia tutaj nie było?

Obrazek użytkownika Apis

22-04-2015 [16:01] - Apis (niezweryfikowany) | Link:

Szanowna pani,

Jest to reklama behawioralna Google. Nie redakcja decyduje o tym, jaka konkretnie reklama wyświetla się u pani na komputerze, a mechanizm agencji reklamowej, który dobiera zawartość tego boxu w oparciu o historię przeglądania pani indywidualnej porzeglądarki internetowej. U mnie na komputerze w tym samym miejscu wyświetla się reklama sklepu z obuwiem sportowym.

Strażnik Forum - Apis

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-04-2015 [17:02] - Chatar Leon | Link:

A u mnie nie wyświetla się żadna reklama! Żadnego badziewia. Wystarczy sobie odpowiednio ustawić :)