Cały social pójdzie siedzieć

Paradoksalne jest, że Polakom można wszystko wmówić. Przykładowo, że tusk i rząd #Koalicja13Grudnia reprezentują interesy polskie, a nie tylko niemieckie i rosyjskie. Że Bodnar nie niszczy bezpieczeństwa prawnego polskich obywateli i przedsiębiorców. Że można usprawiedliwiać siłowe przejęcie z pogwałceniem prawa, instytucji państwowych. Że dziecko w brzuchu matki to pasożyt i że należy ścigać lekarzy, którzy nie zgodzą się na przeprowadzenie aborcji. Że 800+ czy spadek inflacji to zasługa rządu tuska. Że będzie CPK, port w Świnoujściu, Polski Atom, drożna Odra, komputer kwantowy,  kwota wolna od podatku do 60 tysięcy zł itd itd.

Jednakże nie wmówisz Polakowi, nawet tituskom, tego, że jak ktoś był na*ebany, to był trzeźwy.
Także Kochani, cały social pójdzie siedzieć 

[edit]  GRUBO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-05-2024 [14:51] - NASZ_HENRY | Link:

 

Najbardziej podobało się:
Polmos-Bigos-Donos-Pogłos
i ta blondynka chętna do dmuchania😉

Dla autorki kwiatek za softcorowe żarty 🌹    
 
 

Obrazek użytkownika sake3

05-05-2024 [15:48] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY....Ale zapowiadane pozwy to już bynajmniej nie żarty. Poczekajmy do jutra ,bo pewnie się okaże że pani aspirant Ewa Burnett to już pani starsza aspirant Ewa Burnetta a może i wyżej.

Obrazek użytkownika Jabe

05-05-2024 [22:11] - Jabe | Link:

Budyń...

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2024 [14:52] - tricolour | Link:

Jednym Polakom można wmówić, że pijany jest trzeźwy, drugim, że nikt nie wmówi, że białe jest białe. Nie w tym żadnej różnicy ponieważ i jednym, i drugim brak układu odniesienia, nad którym to brakiem pracuje się od dekad.

😛

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-05-2024 [15:03] - Kaczysta | Link:

Nie zesraj się. Przeproś za tego degenerata i nie brnij.

Pilne 
Roman Giertych na portalu X
Operator dźwięku obsługujący obchody Dnia Strażaka zatrzymany! Według moich informacji do zatrzymania 43-letniego Piotra J. doszło dziś rano. Policja bada okoliczności głośnego wystąpienia Ministra Kierwińskiego oraz nie wyklucza następnych zatrzymań
Mamy jego zdjęcie

https://pbs.twimg.com/media/GMvq60cXwAA6aZH?format=jpg&name=medium.
 

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

05-05-2024 [15:40] - Władysław Ludendorf | Link:

@kaczysta
proszę nie odpowiadać debilowi, który nie odróżnia zwykłego przejęzyczenia od zwykłego naprucia. Jak na niego nasikać to i tak powie, że to tylko ciepły, letni deszczyk

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2024 [15:45] - tricolour | Link:

@ludek

Właśnie o tym piszę - ty jesteś najlepszym przykładem partyjnego skurwienia więc z największą przyjemnością wydobywam szmatę z ciebie.

😁😁😁

Obrazek użytkownika sake3

05-05-2024 [15:56] - sake3 | Link:

Czy to nie piekne,że mamy na NB takiego walecznego rycerza broniącego czci pana Pogłosa?A już myślałam,że czasy rycerzy Okrągłego Stołu i rycerza Ryszarda Kalisza z teorią skurczu goleni prawej Kwaśniewskiego już odeszły w przeszłość .

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2024 [16:05] - tricolour | Link:

@sake

Na sukces trzeba pracować codziennie, a nie robić akcję "przekop" donikąd. Wasza wygrana parlamentarna, która doprowadziła was do utraty władzy jest dowodem na to, że tylko systematyczna praca wykonana przeze mnie samego, bez oczekiwania, że ktoś coś zrobi za mnie, jest przepisem na sukces.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-05-2024 [17:15] - Kaczysta | Link:

tri
tęczowy debilu
​czym jest w W-ie kładka znikąd donikąd?

Obrazek użytkownika tricolour

05-05-2024 [20:05] - tricolour | Link:

Ta?

https://www.pap.pl/aktualnosci...

Widać wyraźnie, że łączy jeden brzeg Wisły z drugim. Dla normalnych ludzi jest ona źródłem zadowolenia z jazdy rowerem z dziećmi, a dla takich, jak ty, źródłem nienawiści. Mam nadzieję, że cię ona zeżre na surowo.

Obrazek użytkownika sake3

05-05-2024 [14:57] - sake3 | Link:

@Mika.....Czyżby wróżyła Pani że Pogłos będzie naszym przyszłym prezydentem? No ,zestawiony jest bowiem z charyzmatycznymi prezydentami Bigosem,Donosem i Polmosem.

Obrazek użytkownika Mika

05-05-2024 [15:10] - Mika | Link:

O nie!! Chociaż mem z Kwachem mi się najbardziej podobał. W pewnych tematach jest mistrzem. Niedoścignionym ...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

05-05-2024 [15:48] - Alina@Warszawa | Link:

[14:57] - sake3 
Jak ma żonę Żydówkę, to na bank zrobią go prezydentem. Albo znajdą innego z chanukową żonką. Proste.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

05-05-2024 [18:21] - Chatar Leon | Link:

Napisałem parę miesięcy temu, że cieszy mnie to, że ta zbieranina składa się z tak kompletnych idiotów.
Numer z bezczelnym nawalonym kretynem, pokazującym lewy kwit i brnącym w zaparte, że jest trzeźwy też powinien cieszyć każdego przeciwnika tej zgrai.
Pajac powinien jeszcze do tej swojej trzeźwościowej narracji Owsiaka, rabina Schudricha i jakichś tęczowych niebinarnych zaangażować.

Obrazek użytkownika sake3

05-05-2024 [18:32] - sake3 | Link:

@Chatar Leon......Nie ma się z czego cieszyć.Ta zbieranina idiotów,aferałów i pajaców dostanie się z pewnością do PE i będzie stanowiła o naszym być albo nie być..

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-05-2024 [18:43] - Kaczysta | Link:

Unikalne zdjęcie Ewy Burnett testującej alkomat

https://pbs.twimg.com/media/GMzhgf_WsAAEP6W?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-05-2024 [21:28] - Kaczysta | Link:

Koniec długiego łykendu. Jutro zapalenie płuc ustąpi całkowicie.
Pewnie tak po południu.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

05-05-2024 [22:34] - Alina@Warszawa | Link:

Przecież najbardziej Kierwińskiego za-szkalował sam Kirewiński, kiedy wyszedł na mównicę i zaczął pijackim bełkotem wygłaszać do strażaków frazesy, które udało mu się mimo wszystko zapamiętać. Trzeba przyznać, że ma łeb dość mocny, bo zdania były bez zarzutu, logiczne. 
Mam nadzieję, że pan Kierwiński poszukiwanie winnych zacznie od siebie i zdymisjonuje w poniedziałek ministra spraw wewnętrznych za bełkotliwy występ kompromitujący Donalda Tuska i jego cały rząd. 

Wyborców Tuska  pytam na marginesie, jakby zareagowali, gdyby taki bełkot zaprezentował publicznie poprzedni szef MSWiA - Mariusz Kamiński, albo J. Kaczyński, albo ktokolwiek z PiS? 

Wpis Jacka Protasiewicza, byłego posła PO, jest ciekawy szczególnie z powodu tematu "seryjnych samobójców".
To pierwszy polityk, osoba publiczna, która wprost mówi jak rząd Tuska załatwia niewygodnych przeciwników, demaskując przy okazji, kto stoi za wszystkimi "samobójstwami" związanymi z zamachem w Smoleńsku w czasie poprzednich  rządów Tuska. Na miejscu pana Protasiewicza nie byłabym taka pewna, czy zna wszystkich płatnych morderców. W samej Warszawie może ich być setki związanych z mniejszością rosyjską, mogą być kilka dni w "gościach" u rodziny, albo przejeżdżać tranzytem na ukraińskich blachach. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-05-2024 [20:50] - Alina@Warszawa | Link:

Poniedziałek 6.05.2024 mija, a Kierwiński się nie zdymisjonował, za to jeden z członków "polskiej" palestry sędzia Szmydt uciekł z Polski na Białoruś i tam poprosił o azyl. Takich jaj nikt by wczoraj nie przewidział. 
Ciekawe, czy ten sędzia należał do Justicji i czy reszta tej mafii też się przeniesie do "wolnej" Białorusi?