Hańba Rivlinovi, kłamcy w jarmułce!

Rozpętana przez Niemcy druga wojna światowa oraz prowadzona przez nich polityka eksterminacji kosztowała życie ok. 6 mln. polskich obywateli, w tym ok. 3 mln. ludności żydowskiej i ok. 3 mln. ludności chrześcijańskiej.
Tymczasem, niejaki Reuven Rivlin, w niedawnym wywiadzie dla "The Times of Izrael" (fragmenty tutaj) stwierdził na temat Polaków i Żydów: „Mówienie, że oba narody były ofiarami jest nie na miejscu”.
Jak zatem nazwać zatem troglodytę, który świadomie propaguje kłamstwa historyczne oraz usiłuje zanegować fakt bycia przez naród polski ofiarą hitlerowskich zbrodni?
Taki troglodyta zasługuje w pełni na miano neonazistowskiego kłamcy. Z uwagi na to, że troglodyta był kiedyś prezydentem Izraela, adekwatne będzie nazwanie troglodyty neonazistowskim kłamcą w jarmułce.
Wieczna hańba neonazistowskim kłamcom! Także tym w jarmułkach!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Michalski

30-01-2024 [22:18] - Marek Michalski | Link:

Norman Finkelstein postawił diagnozę: Przedsiębiorstwo holokaust.
Pytanie czy to pasmo kłamstw to tylko żądza pieniądza?
Inni wskazują że chodzi o religię holokaustu.
Jeszcze inni, że ta pedagogika wstydu ma na celu władzę polityczną.
Kolejni wskazują jako cel Judeopolonię czu Ukropolin.
To się nie wyklucza.

Obrazek użytkownika Kaczysta

31-01-2024 [07:00] - Kaczysta | Link:

Przez takich łajdaków jak Reuven Rivlin łatwiej zrozumieć holocaust

Obrazek użytkownika Darek65

31-01-2024 [10:17] - Darek65 | Link:

Dlaczego to mówi ? Bo może, bo wie, że nic złego go za to nie spotka. Nasz Prezydent jakoś zareagował ?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-01-2024 [13:03] - Chatar Leon | Link:

Jeśli każdy przytomny Polak żyjący w jakimkolwiek zakątku świata należycie skomentowałby wypociny tej neonazistowskiej kreatury spod dawidowej gwiazdy, zapewne następnym razem każdy taki netanjachuj pomyślałby dwa razy, zanim zacząłby nas opluwać.
Jeżeli jednak Polacy dają sobie chodzić po głowie, to nie ma nic dziwnego w tym, że kilkaset neonazistowskich imprez w Niemczech przechodzi bez echa, podczas gdy jakiś transparent na demonstracji propalestyńskiej w Warszawie jest pretekstem do wrzasku o holokauście i Auschwitz.

Obrazek użytkownika Darek65

01-02-2024 [08:41] - Darek65 | Link:

Chcesz, aby Ciebie szanowali, szanuj się sam.

Obrazek użytkownika sake3

30-01-2024 [22:30] - sake3 | Link:

@Chatar Leon....To nie jest niejaki Reuven Rivlin tylko prezydent (wprawdzie były) Izraela.Dlatego z jego ust nie powinny nigdy paść tak skandaliczne kłamstwa.Cały jego wywiad był po prostu haniebny tym bardziej,że prowadzony na konferencji w Polsce.Nie mam zamiaru być edukowana,bo wiem jakie cierpienia poniosła moja rodzina podczas wojny.MNikt mi nie ma praw powiedzieć,że mówienie o martylologii Polaków jest ,,nie na miejscu''Niestety Auschwitz uważane jest za miejsce gdzie byli więzieni tylko Żydzi.O Polakach mówi się tylko na marginsie.Kilka lat temu na teren obozu nie można było nawet wnieśc polskiej flagi,a pracownica Muzeum powiedziała,że polską flagę możemy ustawić pod skocznią narciarską.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-01-2024 [22:54] - Chatar Leon | Link:

Dlatego powtarzam: takie sprawy jak pamięć narodowa i odkłamywanie historii robi się systematycznie i metodycznie.
Dlaczego taka oczywistość, jak "śmierć 3 mln polskich żydów i 3 mln polskich chrześcijan" nie jest formułą wypowiadaną przez polskie władze przy każdej rocznicy związanej z II wojną?
Naprawdę nie dało się zacząć organizować polskiego dnia pamięci o zamordowanych Żydach w rocznicę Noty Raczyńskiego zamiast w rocznice sowieckiego dojścia do obozu Auschwitz?
 

Obrazek użytkownika paparazzi

30-01-2024 [22:57] - paparazzi | Link:

Wszystko to smutne że dzieje się przy adoracji polityków polskich no i Narodu. Juz powinny być pikety pod ambasada izraelska. Powód tej skandalicznej wypowiedzi pozostawiam dla analityków politycznych. Obraza polskiego Narodu, tyle mogę powiedzieć.

Obrazek użytkownika Kaczysta

31-01-2024 [07:02] - Kaczysta | Link:

A Tusk z Sikorskim słucha i ani słowem nie zdementują słów oszołoma z prawicowej, nacjonalistyczno-konserwatywnej partii Likud -Żydzi polscy szczęśliwi?
Dawniej nie wierzyłem, że tam gdzie nie ma antysemityzmu Żydzi go rozniecają by ich konsolidował. Po wielu takich akcjach już w to wierzę.

Obrazek użytkownika Adam66

31-01-2024 [19:30] - Adam66 | Link:

@Kaczysta
Po Tusku i Sikorskim niczego innego nikt nie oczekuje bo to antyploskie kreatury.  Gdzie był i jest głos obecnego prezydenta Polski?  Gdzie i kiedy były premier Polski, Mateusz Morawiecki zaprotestował kiedy jarmułkowcy pluli w twarz Polakom, na dodatek w Polsce!  Jak to klasyk ujął "cała lewica z lewej strony jak i cała lewica z prawej strony" rżnie w gacie żeby nie polecieć na dywanik do jarmułkowców.  Wystarczy sobie przypomnieć nie tak dawny cyrk ze świeczką chanukową, który polski polityk zaprotestował przeciwko paleniu tego śmiecia w tzw. "polskim" sejmie?

Obrazek użytkownika Swisspola

31-01-2024 [07:19] - Swisspola | Link:

Matka profesora Normana Finkelsteina, polska żydówka, która przeżyła sama holocaust powiedziała, że nie ma większej hańby jak zarabianie na tej tragedii. Jednak okazuje się ze środowiska żydowskie w USA od początku popierały Hitlera i robiły z nim interesy, dlatego nie dopuszczano do wiadomości zagłady żydów. Pani Finkelstein powiedziała, że zarabianie na ofiarach holocaustu stawia ich w jednym rzędzie z oprawcami. Chyba miała racje, bo nie chodzi o ofiary, ale o kasę, za którą chcą sprzedać pamięć i prochy ofiar holocaustu!  Proszę przeczytać książkę "Eichmann w Jerozolimie" w której pani Arendt Hannach opisuje jak banalne jest zło i jak Judenraty przyczyniły się do wzrostu 25 razy większego ofiar w gminach, gdzie Judenraty robiły listy zamieszkujących je żydów. Już o moralności żydowskiej policji w Gettach nie wspominając.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2024 [08:37] - rolnik z mazur | Link:

@ Swisspola, 
samo określenie " holocaust" jest błędne i bardzo mylące - oznacza ono " całopalenie" - czyli ma znaczenie mistyczne , religijne, dostępne tylko dla " narodu wybranego" . Ja bym tego nie używał. Trzeba mówić prosto - to było ludobójstwo niemieckie na narodach - prowadzone w sposób zorganizowany wręcz przemysłowy i tyle . Pzdr 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-01-2024 [09:09] - Chatar Leon | Link:

Nie mówiąc o tym, że sam termin "holokaust" użyty został najpierw dla opisania niemieckiego okrucieństwa wobec Polaków.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2024 [09:16] - rolnik z mazur | Link:

@ Chater
kto użył ten termin? Pzdr 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-01-2024 [10:30] - Chatar Leon | Link:

Źródła nie pomnę. Pewnie do znalezienia

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-01-2024 [10:31] - Chatar Leon | Link:

Ocho, już admin czyści tytuły...
A ja podkreślam, że takich kłamców historycznych jak ten cały Rivlin należy nazywać konsekwentnie NEONAZISTAMI. W określonych przypadkach NEONAZISTAMI W JARMUŁKACH.

Obrazek użytkownika sake3

31-01-2024 [10:36] - sake3 | Link:

Widzę zbieżność w skandalicznym wystąpieniu prezydenta Izraela a polityką podległości Polski uprawianą przez obecny rząd.Dlaczego akurat teraz ściągnięto z gmachu ministerstwa symbole Polski Walczącej?Gołym okiem widać,że tworzy się sytuację,że żadnej wojny nie było a jedynie napaści Polaków na Żydów. Dziwi ,że nie podjęto żadnych kroków prawnych wobec minister Henning-Kloski która z nienawiści do Polski nakazała tablice zerwać.Jedynym efektem jest wniosek do prokuratury w sprawie narodowca Bąkiewicza który namalował sprayem ten symbol w miejsce tablic i groz mu 8 lat więzienia.Tylko czekać aż znikną w przestrzeni publicznej polskie flagi co będzie wynikiem ,,edukacji'' Polaków przez prezydenta Rivlina Tablice jak dotąd nie wróciły na swoje miejsce a więc milcząco wydano na to zgodę

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2024 [11:04] - rolnik z mazur | Link:

@ sake,
czyżby tylko przez ten obecny nierząd? Oj sake coś ci pamięć szwankuje. Pzdr 

Obrazek użytkownika sake3

31-01-2024 [12:03] - sake3 | Link:

@Rolnik z Mazur....Pamięć mi nie szwankuje.Po prostu odniosłam się do tej konkretnej sytuacji w konkretnym czasie..Ma ona miejsce teraz za kadencji nowego rządu..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

31-01-2024 [19:05] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
to g... ciągnie się przez wszystkie nie rządy od kiedy sięgnę pamięcią, niezależnie od opcji. Wielokrotnie dawałem wyraz mojemu obrzydzeniu na takie wazeliniarstwo. Rozumiem, że nasi umiłowani przywódce wiedzą gdzie znaleźć zagryche. Pzdr 

Obrazek użytkownika spike

31-01-2024 [12:59] - spike | Link:

Problem z żydami jest taki, że cały ich "naród" zbudowany jest na kłamstwie.
Nigdy nie było i nie ma "narodu żydowskiego", żyd to wyznawca Jahwe, jak katolik Jezusa.
Pisze o tym żydowski historyk z Izraela prof. Schlomo Sand.

Ten samozwańczy "naród" jest splamiony hańbą kolaboracji z hitlerowskimi Niemcami, w siłach zbrojnych było ich zaciągniętych koło 250 tys., kolaborowali także z sowieckimi bolszewikami, w czasie wojny, witali ich kwiatami, w Polsce po wojnie w zbrodniczym  aparacie UB, mając na sumieniu Polaków, a także żydów, tate Olka Stolzmana może o tym godzinami opowiadać, także o zmontowanej prowokacji kieleckiej.
Tak to już jest, że kłamca, zawsze będzie wrzeszczał łapać kłamcę.
Czy pytał ktoś, skąd żydzi wzięli swoją liczbę ofiar 6 mln ?

W okresie przedwojennym było ich tyle w całej Europie?,
bo w Polsce z pewnością nie.
Ta liczba ofiar nie jest przypadkowa, ubzdurali sobie, że taka musi być, by uzyskać odkupienie u Jahwe, nawet Boga oszukują, sądzą, że znowu będą "narodem wybranym", zapomnieli tylko, że Jahwe zabronił czcić innych bogów, a Złotemu Cielcowi wiernie służą.

Zapomnieli już, że Jezus, którego zamordowali rękom Piłata, powiedział, że tylko On jest Bramą do Królestwa Niebieskiego.
Żydzi to "karta bita", to co wyprawiają w Palestynie, przychylności Jahwe im nie przysporzy, wręcz przeciwnie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-01-2024 [20:43] - Imć Waszeć | Link:

Po prostu w Polsce każdy, kto pomaga Rivlinowi prowadzić przeciwko Polakom kampanię nienawiści, hejtu i wojnę hybrydową, zgodnie z polskim prawem musi zostać złapany za mordę i wsadzony do więzienia na karę dożywocia za zdradę stanu i Ojczyzny. Dotyczy to także obrońców menory, bo tym sposobem chcą oni nas pozbawiać możliwości oraz zdolności protestu przeciwko napaściom Rivlinów i Niemców. Za to chyba powinno być drugie dożywocie, czyli już bez prawa do zwolnienia przed terminem. Zdrada polityków jest tak samo zdradą, jak zdrada tego żołnierzyka, co zwiał na Białoruś - jest co najmniej równie bezczelna i ohydna.

Obrazek użytkownika spike

31-01-2024 [21:30] - spike | Link:

@Imć
Przypomnę, że była ustawa przeciw szkalowaniu Polski, tyczyła głównie żydowskim oszczerstwom i co, Prezydent ją uwalił.
Żydostwo mocno się okopało pieniędzmi i prawnikami, mają za duże wpływy, nawet USA tańcuje jak im zagrają, stąd ta ich bezkarna rzeź Palestyńczyków, ale przyjdzie temu kres, Arabowie są dość silni, zrobią porządek z bezprawnym państwem Izrael, tylko że ucierpią niewinni.

Obrazek użytkownika sake3

31-01-2024 [21:33] - sake3 | Link:

Ne musi pomagać,wystarczy że przemilczy skandaliczne wypowiedzi Rivlina.To też jest pewien rodzaj zgody na kampanię nienawiści do Polski i Polaków.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-02-2024 [16:54] - Imć Waszeć | Link:

Tylko jedna uwaga: ja rozumiem Polskę jako kraj a nie jako państwo (np. Generalna Gubernia to nie jest państwo polskie warte obrony i poświęcenia); rozumiem też Polaków jako naród, a nie jako obywateli państwa. Z pozoru drobne to rozróżnienie trzyma rozmaitych żydów z daleka od naszych polskich spraw i interesów.

Obrazek użytkownika spike

01-02-2024 [20:47] - spike | Link:

@Imć
owszem jest różnica, np. S.Weiss, pytany przez Olejnikową "stokrotkę" o żydach w UB, odpowiedział, że to już nie byli żydzi. (oglądałem ten spektakl, który mnie zaskoczył), ale Polacy już nie mają takiego prawa odciąć się od szmalcowników i innych rabusiów, do tego za ich przestępstwa obarczony jest cały naród polski, łącznie z polskimi Sprawiedliwymi Świata.

Nie słyszałem by S.Weiss kiedykolwiek skrytykował czy odciął się od "przedsiębiorstwa holokaust" w kwestii bezprawnego żądania mienia bezspadkowego.
Żydzi (większość) nie czuli się Polakami, a nawet mieli trudność przyznania się do polskiego obywatelstwa, Polskę traktowali jako miejsce tymczasowe, a jak się uda, to może tu zbudują swoją drugą "ojczyznę", stąd to skłócanie Polaków wg doktryny talmudu "w mętnej wodzie ryby lepiej biorą", dlatego mieszają się z innymi narodami, by po czasie ich wywłaszczyć.
Nie tak dawno z pewnego miasteczka w Gwatemali, miejscowi postanowili przepędzić mieszkających tam żydów, właśnie z powodu skłócania mieszkańców i lichwę, skuteczne narzędzie przejmowania własności, tak się też działo w Polsce.

Obecna ekipa rządząca nie czuje się Polakami, szkodzą Polsce i Polakom, słowa Tuska o nienormalności Polski tego dowodzą, są tylko obywatelami, jak każdy złodziej, bandyta czy inny zdrajca.
Polskość wysysa się z "mlekiem matki", pochodzenie nie zawsze ma tu znaczenie.