No i co Schudrich, poręczysz za młodego człowieka?

Niemal cztery lata temu, w czerwcu 2020, grupa lewackich bańdziorów dokonała napaści na wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do życia, dokonując pobicia człowieka oraz zniszczenia mienia. Gdy jeden z najbardziej agresywnych prowodyrów zdarzenia, niejaki Michał Szutowicz (podający się za kobietę Margot), trafił decyzją sądu na dwa miesiące do aresztu, znalazło się "12 osób godnych zaufania", które podpisały poręczenie za owego "Margota".
Wśród poręczających byłeś również i ty, niejaki Michaelu Schudrichu.

Parę dni temu miał miejsce incydent znacznie mniejszego kalibru. 16-latek rzucił butelką z łatwopalną cieczą w elewację budynku warszawskiej synagogi Nożyków (co zresztą stało się pretekstem dla grupy pajaców do bredzenia o "holokauście", "Auschwitz" i "kraju płonących synagog").
Sąd na wniosek prokuratury umieścił dzieciaka w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy. Prokuratura złożyła ponadto wniosek o pociągnięcie nieletniego do odpowiedzialności jak dorosłego w trybie kodeksu postępowania karnego. Jeżeli sąd i tym razem przychyli się do tego wniosku, nastolatkowi grozić będzie kara do 10 lat więzienia.
Co ty na to, Schudrich? Poręczysz i tym razem za młodego człowieka?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

03-05-2024 [16:56] - MFW | Link:

"Co ty na to, Schudrich? Poręczysz i tym razem za młodego człowieka?"
Schudrich: "Nie ma taka rubryka".
 

Obrazek użytkownika juur

03-05-2024 [17:19] - juur | Link:

Ręka w rękę poręczał też ks Boniecki chyba z zakonu Ojców Konfidencjonałów, co warto pamiętać.
Chanukowa koalicja to więcej niż PO i PIS.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-05-2024 [21:53] - Chatar Leon | Link:

Ależ, oczywiście. Nie miejmy uprzedzeń. Wszak nie tylko rabin, ale i ksiądz może być tępym bucem...

Obrazek użytkownika sake3

03-05-2024 [21:07] - sake3 | Link:

Rabin Schudrich czy tych dwoje anbasadorków zachowują się jak zarządcy Polski zamiast pełnienia swoich funkcji .Jak dziwacznie brzmią dzisiejsze słowa prezydenta Dudy o Polsce wymagającej szacunku i odwagi.Tylko dlaczego tej odwagi nie ma,a szacunek nie przyjdzie do nas sam z siebie.Takie zachowanie,taka histeria jaką wytworzono z powodu tego incydentu szacunku nam nie przysporzy.Wydawane w pośpiechu przez wszystkie instytucje w Polsce,przez władze i uczelnie w tym KUL ,,oświadczenia'' o barbarzyństwie, zbrodni czy haniebnym wyczynie brzmią jak ponury żart.Kto nas będzie szanował jeżeli ambasador Izraela nawet nie przeprosił za morderstwo na polskim wolontariuszu i jeszcze śmie gardłować przeciw Polsce.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-05-2024 [21:51] - Chatar Leon | Link:

Lecz choćby Schudrich nie lubił macy,
Trza babci Sake dobrej Lavazzy.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-05-2024 [22:09] - Tomaszek | Link:

Czyżby konieczne było polityczne "wszyscy won" . Coraz bardziej mi to się widzi .