Śmiać się? Płakać? Żona adwokata mafii zajmie się osadzonymi

Co jest większym kuriozum, bo nie wiem...
Czy to, że ministrem sprawiedliwości został niejaki Bodnar, kompletny ignorant, co to będzie szukał uzasadnienia prawnego dla przestępstw popełnianych przez gang nadszyszkownika (czy jak mu tam... podpułkownika) Rympałka?
Czy może to, że szefem gabinetu politycznego ministra sprawiedliwości został człowiek, który składał w sądzie fałszywe zeznania? /więcej tutaj/
Ale każdy dzień recydywy rządu Tuska dostarcza coraz to nowych atrakcji i może kuriozum będzie jeszcze większe...
Okazuje się, że na stanowisko podsekretarza stanu w ministerstwie sprawiedliwości pan Bodnar powołał panią Marię Ejchart-Dubois. Objęła ona nadzór nad Służbą Więzienną, a - jak powiedziała na pierwszej konferencji - obszarem jej szczególnego zainteresowania będą miejsca pozbawienia wolności.
Mąż pani Ejchart-Dubois (jak przypomina nieoceniony Matka Kurka), to nikt inny, tylko Jacek Dubois, znany jako "adwokat mafii pruszkowskiej" lub "adwokat Platformy Obywatelskiej".
"Pani Min. Maria Ejchart-Dubois jest Pani żoną mec. J. Dubois? Konflikt interesów przy sprawie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika to jedno, ale Pani nadzoruje więziennictwo. Jak to wpływa na biznes pana Jacka Dubois, zarabiającego też na osadzonych w aresztach?" – pyta na portalu X Michał Woś, polityk Suwerennej Polski (dorzeczy.pl).
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-01-2024 [06:48] - NASZ_HENRY | Link:

Atrakcje to będą dopiero jak:
Sąd Najwyższy i Pan Prezydent nie staną w pierwszym szeregu, w obronie polskiej konstytucji ;-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

06-01-2024 [07:49] - Siberian Husky Dog | Link:

"Wszystko będziemy robić zgodnie z prawem... yyyy, tak jak my je rozumiemy".
- mieszkańcy Jagodna

https://pbs.twimg.com/media/GDI8vkFXIAE4c8U?format=png&name=small

Obrazek użytkownika jawsiowy

06-01-2024 [23:29] - jawsiowy | Link:

Państwo to najwyższa forma przestępczości zorganizowanej- więc co Szanownego tak bulwersuje?