Tęczowe hitlerki, tęczowe stalinki, tęczowe chamy

Na każdym kroku widzę posągi JP2, patrona polskiej homofobii a przy tym przyjaciela wielu wysoko postawionych kościelnych pedofilii. Wstyd!!! - napisał trzy lata temu tęczowy pajac od żółtych tablic.

Anty-szczepionkowcow obciążyć kosztami za ewentualne leczenie COVID-18. Do tego ostatnie miejsce w kolejce do respiratora. Dzieci z takich rodzin izolować od patologicznych rodziców. - napisał ten sam pajac o ludziach, którzy wyrażali zastrzeżenia co do kontrowersyjnej, nachalnie wciskanej eksperymentalnej "cudownej szczepionki".

Zniknęła Pani jak biegunka po wczorajszym bigosie. Będziemy Panią długo pamiętać ale jest spora ulga. - napisał ten sam tęczowy cham na temat pani kurator Barbary Nowak, odwołanej właśnie przez nową "ministrzycę" oświaty.

Nowa władza już zapowiedziała ustami jednej z "mędrczyń" represje wobec krytyków ideologii LGBT. Jedno z manipulatorskich haseł tęczowych chamów brzmi "jesteśmy ludźmi, nie ideologią", zatem samo użycie sformułowania "ideologia LGBT" ma podlegać sankcjom.
Tymczasem, z tego co widzę, tęczowe hitlerki, tęczowe stalinki, tęczowe chamy, każące Polakom wstydzić się postaci Jana Pawła II oraz chcące z powodu krytyki określonej procedury medycznej odbierać dzieci rodzicom są wręcz ideologią chodzącą.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

16-12-2023 [17:07] - u2 | Link:

Karol Wojtyła, Polak który został Papieżem Janem Pawłem II mówił, żeby ludzie nie stawiali mu pomników tylko słuchali co ma dla nich do powiedzenia. W Polsce jest ponad 700 pomników JP2, ale mało który Polak pamięta co mówił polski Papież.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

16-12-2023 [17:59] - Chatar Leon | Link:

Czy to jest powód do kampanii oszczerstw wobec tej postaci na poziomie TVN i tęczowych manipulatorów?

Obrazek użytkownika u2

16-12-2023 [18:18] - u2 | Link:

Chatarku ty widzisz pomniki, ale nie pamiętasz co mówił Karol Wojtyła, zwykły człowiek, ciężko doświadczony przez los.

PS. Najlepszym pomnikiem Karola Wojtyły jest ten obrazoburczy, w którym artystka przedstawiła Karola Wojtyłę przywalonego ciężarem meteorytu. A tyle było szczerego i nieszczerego oburzenia z powodu tej szokującej rzeźby. Jednak ta rzeźba najlepiej przedstawia posłannictwo Karola Wojtyły.

PS2. Jest jeszcze fajna rzeźba JP2 w porcie w Augustowie, taka rybacka :-)

Obrazek użytkownika spike

16-12-2023 [22:33] - spike | Link:

@u2
"Karol Wojtyła, Polak który został Papieżem Janem Pawłem II mówił, żeby ludzie nie stawiali mu pomników ....."

jakbym słyszał bluźnierców i heretyków odnoszących się do wizerunków Jezusa i Matki Boskiej, argumentując, że Bóg zabronił malować Jego wizerunków.

Owszem JPII słusznie powiedział, ale nie zabronił stawiać mu pomników, jedno nie wyklucza drugiego, ludzie potrzebują świętych wizerunków, to im przypomina, jak też napomina kim są i jak mają postępować, wynika to z ludzkiej ułomności.
Za czasów Jezusa ludzie widzieli i słyszeli co mówił, jakie cuda czynił, a jak tylko się oddalał, zapominali o tym, znowu ogarniała ich niepewność, zwątpienie, przypomnę słowa, jakie Jezus wypowiedział do wiernych, "Za prawdę powiadam wam, błogosławiony ten, kto nie widział, a uwierzył", takich ludzi jest bardzo mało, zostali świętymi.

Posiadam w domu duży portret św.JPII, podarował mi go przyjaciel, sam namalował, mam też grafiki mojego autorstwa, też słucham, dzięki RM .

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-12-2023 [17:14] - Tezeusz | Link:

Autorze!
"Anty-szczepionkowcow obciążyć kosztami za ewentualne leczenie COVID-18. "

Nie ma COVID 18 jest COVID 19

Obrazek użytkownika Chatar Leon

16-12-2023 [17:24] - Chatar Leon | Link:

To przeklejony cytat. Tak ów tęczowy egzemplarz napisał, więc przekleiłem.

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-12-2023 [20:39] - Kaczysta | Link:

Słowo na sobotę : "Kiedy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz-Polskę"
odpowiemy donkoidom - WYPIERDALAĆ!

Obrazek użytkownika u2

16-12-2023 [20:41] - u2 | Link:

Bez dwóch zdań :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Ryan

16-12-2023 [21:43] - Ryan | Link:

Minister spraw wewnętrznych i administracji Polski. Co o nim sądzicie?
https://pbs.twimg.com/media/GBdYweAWoAAlNu8?format=jpg&name=900x900

Generalnie OK, ale rękawy chyba trochę zbyt długie

Obrazek użytkownika u2

16-12-2023 [21:43] - u2 | Link:

Swojak, oby się nie wyparł nas ciemnogrodzian.

Obrazek użytkownika sake3

16-12-2023 [22:02] - sake3 | Link:

@Kaczysta....Nie sądzi pan że już jest podpalona? Przykłady zamordyzmu już widoczne  ale społeczeństwo spokojne wciąż wierzące w swojego guru Tuska.i jego ekipę.Który z problemów najbardziej palący? Widzę niepokojące wtrącanie się PE w sprawę polskich mediów.który razem.z państwami UE chce stworzyc nowe przepisy by móc wpływać na sytuację medialną w Polsce rzekomo upolitycznioną.Ma powstać Europejska Rada d/s Usług Medialnych w sprawie przejęcia mediów ,,upolitycznionych w tym TVP..Przepisy opracowuje wiceszefowa PE Vera Jourova.Jednak już teraz Tusk utrzymuje,że Komisje Śledcze utworzone zostaną dopiero wtedy jak siłowo przyjmie się TVP by relację z tych komisji były już przekazywane tylko wtedy.Czyli społeczeństwo nawet nie będzie informowane rzetelnie.To będą sądy kapturowe z wiadomym wynikiem.Wracają czasy stalinowskie.

Obrazek użytkownika spike

16-12-2023 [22:37] - spike | Link:

Przypomnę, poseł Sekuła pokazał jak prowadzi się wszelkie komisje, dzięki temu dochrapał się odpowiednio wysokich stanowisk.

Obrazek użytkownika sake3

17-12-2023 [10:05] - sake3 | Link:

@spike.......Ale teraz komisje bedą szczególne,utajnione i swoiście interpretowane przez ,,niezależne'' i apolityczneTVN czy podobne.Oby sie nie okazało że przełuchiwany pisowski zbrodniarz nie wyjdzie żywy.