Otrzymane komantarze

Do wpisu: Pożar w burdelu, czyli ukojenie
Data Autor
Dark Regis
To jest bardzo dobre posunięcie. Komuniści każdego nie komunistę obrzucają epitetami faszysty, więc nie ma co się ich epitetami przejmować. Wypadałoby jeszcze pogodzić się z takimi ludźmi jak prof. Jerzy Robert Nowak, bo ta wojna kompletnie niczemu nie służy. Zabieranie sali przez włodarzy pisowskich na 15 minut przed spotkaniem, to kompletna dziecinada. Nawet w przypadku, gdy prof. Nowak reprezentuje Narodowców. Ponadto to, że ich reprezentuje, jest właśnie skutkiem polityki PIS-u, a nie jakąś wrednością wrodzoną. Podobnie jest z resztą tego politycznego planktonu jak np. Witold Gadowski. Może oni nie stanowią istotnej siły mogącej zagrozić PIS, ale jednak są w stanie przekonać tysiące potencjalnych wyborców do konkretnego programu politycznego, albo jakiś punkt widzenia obrzydzić. Czy przekonywać ludzi ma telewizja Kurskiego, której już się nie da oglądać z powodu nadmiernego upodobnienia do Dziennika Telewizyjnego i Trybuny Ludu? Wiem, że w społeczeństwie są idioci, którzy się na to złapią, tak samo jak są staruszkowie do obrobienia przez "wnuczków". Jednak należałoby stawiać raczej na tę myślącą część społeczeństwa, a nie jedynie na tych, którym i tak jest zawsze wszystko jedno, prawda? Jeżeli celowo się odcina od społeczeństwa, to trzeba później ponosić tego konsekwencje.
xena2012
Przeciez PiS dał miejsce w rzadzie Andruszkiewiczowi  który wywodzi się ze srodowiska patriotycznego.Oczywiście nowy wiceminister cyfryzacji został już okrzykniety faszystą przez dwa ,,autorytety''-Hanne Gronkiewicz -Waltz i niejakiego Sadurskiego mieniacego sie profesorem.Jak Pan widzi tę kandydaturę i ocenia wydźwięk?
Dark Regis
A co PIS-owi przeszkadza dać pięć miejsc u siebie na listach jakimś "środowiskom patriotycznym" (żeby nie używać mylącego terminu "narodowcy") i zawiązać szerszą koalicję celową? Chyba tylko to, że najpierw trzeba mieć jakiś cel, prawda? Cel, którym nie jest jedynie trzymanie się koryta i władzy jak pijany płotu. My nie mamy już czasu na przyglądanie się co będzie, bo właśnie postawiono nam "miękkie" ultimatum - "chcecie być w Unii, to rozważajcie zrzeczenie się suwerenności na rzecz Unii, czyli Niemiec". A żebyśmy podjęli decyzję w miarę szybko i to tę "właściwą", to nasz "sojusznik" przygotował nam alternatywę w postaci zrzeczenia się nie tylko praw do kamienic, ale i do reszty terytorium. Następnym razem jeszcze przyśle małpę na ambasadora, bo "jesteśmy dla nich ważni". :)) Krótka piłka.
xena2012
Proszę być pewnym,że jak dojdzie do wyborów to cała opozycja teraz tak zwasniona staraniami o jedynki na listach stworzy Wielką Koalicję.Już nie będzie partyjnych sporów,pan Biedroń nie będzie robił fochów,Gasiukowa i Lubnauer wymienią całuski,nawet Miller i Kukiz chcą zasilić przedsięwzięcie antypisowskie pod czułym okiem pani Merkel.Lada moment zobaczymy fotki rąk złaczonych w jednym uścisku. 
Do wpisu: Wigilijna golonka progresywistów
Data Autor
angela
No i jeszcze pasztet na wigilię koniecznie. Im tak bardzo przeszkadzaja swieta Bożego Narodzenia,  bo to święta rodzinne, święta miłości,  a wielu z nich już tej rodziny nie ma, bo zabrakło miłości i  przebaczenia. Oni nam tego zazdroszczą i na siłę próbują przekształcić Święta Bożego Narodzenia w święto prezentów.  I gdyby nie handel, ktory w tym okresie zarabia krocie, to jeszcze  i tradycję by zwalczali.
Do wpisu: Aborcjonistki ratują karpie
Data Autor
Jan1797
<Bo jak z wrodzoną pewnością siebie twierdzi sama Ewa Kopacz, od trzech lat drożeje wszystko. Aby diagnoza pani doktor nie miała luk, jej młodszy kolega Rafał Trzaskowski podniósł nawet koszta przekształcenia dzierżawy wieczystej we własność.> Tu polecam relacje wartości w dotychczasowej własności, skarb państwa lub przysłowiowy samorząd. Atakują, bo karpie niebezpieczne są. Taki karp proszę pana, zjeść może pacana. Pozdrawiam świątecznie, Jan.
Z Solorzem to ostatnio jaja są. Zapowiedział pozew, jeśli GW nie usunie artykułu, gdzie Wielowieyska napisała, że spiknął się z obecną władzą.   :D
Do wpisu: Fetor trzeciej prawdy TVN 24
Data Autor
xena2012
Marzy Pan o doprowadzeniu przed oblicze komisji Reorywatyzacyjnej HGW która uczyniła Warszawę Bozym Krolestwem na ziemi?
Anonymous
Na tle całego tekstu jedynie "niezawisła" o Ukrainie brzmi nietrafnie. Przespaliśmy z Ukraińcami chwilę na to by coś zrobić wspólnie i została nam zawisłość. Nie od nas zależy teraz forma zawisłości, jej koszty i kierunki transferu. Oni za CO2 nie płacą, nie płacą składek unijnych, oni się inaczej rozliczają. Zależność od gazu nas łączy.
Do wpisu: Padureanu – wzorzec dla polskich sędziów?
Data Autor
Pani Anna
13 latka podziękowała za wygraną Rodzinie, Polsce i Bogu, to wystarczy, żeby zablokowac jej karierę, nich się więc dzieciak cieszy chociaż tym uznaniem wyrażonym przez TVP. Przykro to pisać, ale żeby "salon" jej to wybaczył i w przyszłości mogła zaistnieć, to musiałaby co najmniej oskarżyć swojego księdza o molestowanie i odbyć kilka sesji dla Playboya... To tak na początek, może wówczas uznano by ją za "swoją" i "nawróconą" i darowano grzechy dzieciństwa...No chyba, że coś się zmieni zanim dorośnie, czego i jej i nam szczerze życzę.  
Nie wiem, nie oglądałem. Ale czytałem informację, że podobno za wygraną Roksana podziękowała Bogu i rodzinie. Samo to wystarcza do ocenzurowania informacji o jej występie i wygranej.
RinoCeronte
Ach ten Lubański!
Roz Sądek
"Pal sześć interesy plemienne. Ale czemu Roksana Węgiel, która zwyciężyła w eurowizyjnym konkursie piosenki dla dzieci, praktycznie zaistniała tylko w TVP?" =========== Szanowny Panie, ta dziewczynka nie "zaistniała" W TVP.  TVP w swojej prostackiej hiperpropagandzie zrobiło z wydarzenia, które IMO wymagało umieszczenia w Wiadomościach 2 minutowej wzmianki, wydarzenie na miarę lądowania pierwszego Polaka na księżycu. Łącznie z komentarzem haha samego prezesa tej instytucji, który z namaszczoną miną wyjaśnił nam fanom m. in. disco polo i licencyjnych teleturniejów, jak to ta telewizja przyczyniła się do tego sukcesu i jaka jest jego waga. Szanowny Panie, potrzebujemy jako kraj sukcesów, zwycięstwo tej dziewczynki mnie cieszy, cieszą mnie też, choć umiarkowanie, odtrąbiane nieustannie w TVP zwycięstwa naszych skoczków, ale gdzie tu jakieś proporcje i jaka jest ich miara?  
Do wpisu: Giertych próbuje stuknąć władzę długopisem
Data Autor
Jan1797
Sekatorze, dobrze napisane Tusk oczywiście w Brukseli podupadł lecz nie ma zamiaru wrócić. Szarmanckość obowiązkiem, kolejna kobieta, która przebiła wszystko, łącznie z dzisiejszą zmianą ustawy, Pani Elżbieta Chojna-Duch. Pozdrawiam Panie i Autora
xena2012
Widzę,żw Pani pełna optymizmu,tyle,że Carnecki nie strzelił sobie żadnego samobója .Jakoś nie mówi się o aferze Czarneckiego tylko o aferze KNF.Nie wspomina się o aferze Amber Gold,pana Plichtę wielokrotnie w przeszłości skazanego i jego żonę broni Helsińska Fundacja Praw Człowieka.Warto zauważyć szum wobec afery rzekomo KNF a przemilcza inne.Własnie ten szum jest niebezpieczny.
angela
PO skarżył się pan Czarnecki,  zaraz po 11 listopada, cudownym Narodowym Marszu Niepodległości,  żeby ten marsz  natychmiast wykąpać w PRLowskim szambie.  Obawiam sie, ze strzelili sobie porządnego samobója.  Ale czego sie nie robi, kiedy bankructwo wisi nad glowa, a ojcowie zalozyciele bankowego imperium oczekują splaty dlugu, tego politycznego również.   
angela
Kto komu tą  korupcję proponował??? panie Belka. Jak się nie udało skorumpowac knf, a banki pikuja w dół, i jeszcze ocena knf negatywna w tle, to po 7 miesiącach przyszło do głowy odwrócić temat. Kun ma wielki łeb. 
Do wpisu: Donald Tusk – idealny macher do gry w trzy karty
Data Autor
skipol
-Twoj komputer -wez sie Pan odwal od Poronina
Do wpisu: Szlaban duperszwancom dobrej zmiany!
Data Autor
Jan1797
<oddolnymi, jak np. przyjmowanie emigrantów, krzywdzenie bezbronnych mieszkańców,> Oczywiście takie zagrożenia istnieją, lecz najgorsze co może się zdarzyć, a już jest widoczne to uśpienie i obojętność ludzi aktywnych. Nie mam tu na myśli aktywnych przy kompie, chodzi o aktywnych społecznie w radach wspólnot, wycofują się, cedując aktywność na „wygranych” tu przypomnieć trzeba dwie deklaracje prezydentów miast. A co się dzieje w ostatnich dniach (frontex) proszę spojrzeć;  twitter.com Jan PS Proszę się nie gniewać, traktuję większość rad blogosfery z niedowierzaniem, to po części wynik zwarć z  wujkami "dobra rada".
Należałoby w obliczu takiej klęski w dużych miastach. ograniczyć władzę prezydentów, na rzecz radnych, sejmików, wojewodów, a przede wszystkim władzy centralnej. PIS powinien to zrobić, dopóki ma większość w parlamencie. Zapewne będą z powodu tych ewentualnych zmian awantury opozycji i UE, a także podstawianie nogi przez prezydenta, ale tu powinno być zdecydowanie rządzących. Jeżeli tego  nie zrobią, to władza wymknie im sie z rąk jeszcze przed wyborami, bo popierana przez UE samowola samorządów, będzie skutkowała różnymi decyzjami oddolnymi, jak np. przyjmowanie emigrantów, krzywdzenie bezbronnych mieszkańców, bardziej zdecydowany bezkarny sprzeciw wobec zarządzeń wojewodów itp.
Do wpisu: Wyborne wybory czyli sami Victorzy!
Data Autor
angela
Oczekuje,  ze prezydent nie ulaskawi Zdanowskiej. Oni " litosci" dla PiSu nie mają,  walcza bezwzględnie o każdy przyczółek.  Nie chodzi o osobe, ale o calosc totalniakow. W sumie kobieta sympatyczna; chciala pomoc swojemu. Tylko ze nie tak sie 'pomaga'.  
Do wpisu: Cymbergaj kontra parada odmieńców
Data Autor
Będzie to jeszcze jedna bitwa – bitwa o samorządy, w której dorżniemy antypolską watahę (Sikorski) przestępców, kłamców i zdrajców z PO i PSL . Papież Jan Paweł II powiedział nam wyraźnie, że trzeba zmienić oblicze tej ziemi, a więc również i samorządy. Złodzieje i kłamcy  muszą odejść. Oni zamiast programu atakują PIS językiem nienawiści za pomocą nazistowskiej propagandy (Schetyna, Furgo).  Tych ludzi, mówię o PO, Now., PSL, SLD trzeba odsunąć poza nawias debaty publicznej. Słyszymy ich język na nagranych taśmach w „Sowa i przyjaciele” i wiemy, że dobrej zmianie nie po drodze z takimi ludzmi. niezalezna.pl   P.S. Bylibyśmy wspaniałym narodem gdyby nie 15% lemingów popierających sitwę  złodziei z PO, 5% lewackich gnid popierających postkomuchów z SLD, 5% pachołków popierających zieloną szajkę z ZSL i 20% śmierdzących leni którzy nigdy nie pójdą do głosowania. Taka jest prawda obecnie o wspaniałym polskim narodzie ! Narodzie, który pozwolił sobie zabić Prezydenta, a współmorderców wybrał do władzy nawet na 2 kadencje.  
Do wpisu: Tusk w damskiej toalecie
Data Autor
Vadim Niżyński
Autor zapatrzony w swego guru Matołuszka Kłamczuszka sam się w takiego przemienił, racząc czytelników swoimi, dość prymitywnymi, łatwymi do obalenia kłamstewkami, jak np., że TVN24 nie pokazuje występów PiS-owskich bonzów od prezesa poczynając. Otóż trzeba oglądać niezależną stację TVN24, żeby sobie na żywo, w bezpośredniej transmisji zobaczyć wystąpienia, konferencje prasowe, konwencje i t.p. akolitów prezesa i jego samego. I trzeba było być na krakowskim  Rynku Gł. żeby stwierdzić jak to kamerzyści fałszowali obraz tłumów towarzyszących Tuskowi, choć może nie aż tak licznie, jak w tym samym czasie na Pl. Centralnym w N.Hucie otaczających biedną, samotną Wassermannównę… Widać, że Autor wzorem innych wyznawców PiS-u nadal żyje PRL-owskimi wzorami działania na tłumy, a zwłaszcza propagandy, w tym propagandy sukcesu. Dobra szkoła Urbana przetrwała!  
Darek
Myślę, że na tym etapie, politycy PIS-u powinni przestać chodzić do TVN komentując to niszowym zasięgiem tej stacji. Taki przekaz powtarzany setki razy (według zasady kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą) w końcu stałby się prawdą, a TVN podzieliłby los GW. Walczenie z nimi na argumenty, to droga donikąd. Jedyny sposób na nich, to ośmieszyć ich przekazem, że bywanie w TVN, to najwyższa forma obciachu.
Pani Anna
Dobre.