Otrzymane komantarze

Do wpisu: Pani prezes Gersdorf czyli oksymoron
Data Autor
Jan1797
<W ogóle im bliżej wyborów, tym przeciekowe rzygólce wylewają coraz więcej insynuacyjnych pomyj. Platforma, która dotychczas piętnowała ujawnianie nagrań z afery taśmowej jako owoców zatrutego drzewa teraz domaga się od premiera wyjaśnień w sprawie zeznań kelnerów stojących za podsłuchami. W śledztwie jeden z nich stwierdził bowiem, że istnieje zapis rozmowy Mateusza Morawieckiego, wówczas bankowca, z anonimową osobą o jakimś przekręcie korupcyjnym, który może zaszkodzić pewnej kobiecie…> I logiczne dalej, stąd z banalnego powodu, nikt tu nic nie zrozumie;-))  Cały ten rozgardiasz, łopatą wyłożono tak opisując; Wystarczyły trzy tygodnie, by Sąd Najwyższy „zapoznał” się z ponad 40 tomami akt afery taśmowej i udzielił zgody na wgląd do materiału dziennikarzom Onetu. Co ciekawe, SN wydał też taką samą zgodę m.in. Tygodnikowi „Polityka”. Czy ten pośpiech wynikał z faktu, że już 25 października ma odbyć się rozprawa, na której SN zdecyduje, czy do czasu rozpatrzenia kasacji, tutaj; wpolityce.pl Cokolwiek trzeba by uzupełnić notkami i komentarzami, zostało pominięte. Czy spory odsetek piszących stoi przy rancie stołu czekając na skapie nowo wybranych?; naszeblogi.pl To taka ławeczka przy sklepie z mamrotem ana półkach? Pozdrawiam Jan.
xena2012
Pierwsze efekty filmu już mamy: w Opolu Lubelskim podpalono wszystkie drzwi od kościoła,w Chełmie grupa młodzieży zaatakowała i zwyzywała idącego księdza.Niewątpliwie zgłoszą się po łatwy  zysk z odszkodowań staruszki rzekomo molestowane 50 lat temu A skoro już mowa o talencie reżyserka Smarzewskiego do robienia pieniędzy to może pokusi się o dzieło pokazujace  żywoty naszych  podziwianych artystów i celebrytów. Ręczę że bedzie jeszcze ciekawiej niż w ,,Klerze'.'
Do wpisu: Propagandziści GRU lepsi od mamutów z dyzynterią!
Data Autor
angela
Oj Sekatorze, naprawde jestes niepoprawnym optymista. Chcesz dyskomfortu, to Ci jeden podrzuce. ^Obawiam sie , ze jeszcze dlugo nie bedzie jak, tych zdrajcow Polski POwsadzac.^ Dlatego kupa bedzie rosla. Cale szczescie tylko, ze jest systematycznie sprzatana.
Do wpisu: KO Nowackiej czyli knockout PO!
Data Autor
gorylisko
no to jak biedroń dołączy to jakże kochać Polskę skoro ona tak głupia jak twierdzą yntelektualisty... no jak kasia l. gada PiS zbliża się i zagląda pod firanki...a biedroniowi w kalesony... cosik mie się zdawa, że te wybory samorządowe to będzie jeden wielki skowyt łoooopozji... bo tak dostaną po łapach, że hej... trzeba tylko przypilnować rzetelności i prawidłowości aby nie było nowego cudu na urną...
xena2012
Łaskawość Schetyny rozciaga się nie tylko na Barbarę Nowacką.Są prowadzone podobno rozmowy z Czarzastym,myślę że nawet fikający ostatnio Biedroń też dołączy do Wielkiej Koalicji.Porcelanowe sztuczne ząbki Schetyny szczerzą się już nie tylko do pani Lubnauer,która tkwi w cielęcym zachwycie zapatrzona w wodza i potakuje kiedy ten z powagą ogłasza,że odsuwa PiS od władzy spełniając marzenia milionów Polaków.Tyle,że projekt Wielkiej Koalicji na zasadzie ,,ziarnko do ziarnka'' może im przynieść jeśli nie zwycięstwo to chociaż uniemożliwienia PiS-owi samodzielne rzadzenie.
Do wpisu: Szacun za walnięcie w pysk!
Data Autor
Szacun  !!!  A jak ........ Brawo da tej odważnej pani. Ona jest moją bohaterką,   i wstyd tym tchórzom mającym ze strachu pełne portki , którzy krytakują postępek Dominika Arendt-Wittchen.
Teutonick
Ów dżentelmien spod Biłgoraja zdaje się, że przy tejże biedroniowatej okazji właśnie powraca na kolejnym białym koniu, przy czym więcej niż pewne, że i tym razem nie obejdzie się bez cmokania (dość delikatne określenie) w którąś z części ciała (do ustalenia pozostaje którą) po zamówionym tańcu albo i jeszcze przed nim. Zaś jeśli mowa o rzeczonych hotelach w stolycy, to zdaje się, że zapowiedział ich powstanie nieco inny kandydat, choć mający tę przewagę nad wymienionym w tekście, iż mogący wylegitymować się pierwszorzędnymi resortowymi korzeniami, w odróżnieniu od dość ponurego rodziciela bawiący się ostatnim czasem w "aktywistykę miejską". Przy sukcesywnym wprowadzaniu w życie tego rodzaju " miejskich aktywności" (bądź też pasywności - to już jak kto tam sobie woli) sądzę, iż jedynie kwestią czasu pozostaje kiedy na ulicach Warszawy pojawią się tramwaje nie tylko z tęczowymi flagami (wzorem kolorowego Posen z jego tęczowym Jaśkiem), ale i z przedziałami opatrzonymi tabliczką nur fur gej(cz)
xena2012
Upodobanie do politycznej groteski wiąże się z nieustającym dążeniem do reklamy, osiągnięciem choćby tych pięciu minut blasku w mediach i bycia celebrytą. W dzisiejszych czasach tylko tak bowiem można zostać zauważonym. Intelekt,kultura to dziś za mało by osiągnąć sukces.Pan Staniszkis własnie wpisuje się w ten scenariusz chcąc uchodzić za politycznego eksperta,ba nawet wyrocznię. Dla głupich pięciu minut sławy wygłasza androny stale zmieniając zdanie obdarzając kandydatów na przydenta czy premiera szczeniackim uwielbieniem by po czasie go wyśmiewać .Teraz na tapecie zachwytu jest Biedroń,ciekawe jak długo. 
Do wpisu: Prezes pręży się do skoku!
Data Autor
Temperatus
A określenie "zaprzaniec" zapewne oznacza  kogoś, kto nie jest fanem PiS? Czyli targowiczaninem,wrogiem Polski, płatnym agentem, gorszym sortem,zakazaną mordą i t.p., i t.d., etc. Aha: i jeszcze "lewakiem", choć nikt tutaj nie potrafił mi wyjaśnić tej nazwy czy choćby przyznać, że nie wie co to oznacza. A oznaczała  terrorystów  lat z 1960-70 spod znaku Czerwonych Brygad czy Tupamarros. Wie ktoś chociaż co to było? A może Pan Autor..?
Do wpisu: Totalni buce czyli omnipotentni impotenci
Data Autor
Powyżej wypowiedziało się dwóch komentatorów -  śmieciu i Gorol.  To czyste przykłady patologii myślenia !  Pamiętam, że obu panom proponowałem czytanie notek i komentarzy, ale nie komentowanie, bo tutaj ci panowie ośmieszają się na własne życzenie, a my tracimy bezpowrotnie nasz cenny czas czytając  te bzdury. A zatem panowie, nie komentujcie więcej, a czytajcie i uczcie się .  
xena2012
Wpisał się  Pan jako pierwszy komentator więc gdzie pan dostrzegł stek wyzwisk pod adresem KOD-u czy manifestantów rzucanych przez rzekomą prawicę?Tak zwyczajowo trzeba prawicę oskarżyć o wszystko,prawda?
Teatr polityczny..Pamietam po zamianie przed 3-ma laty Sejmowy spektakl cyrkowy pod nazwa "Audyt PO ".. Kto to jeszcze pamieta ?...
Komedianci grajacy wyznaczone role w Politycznym teatrze...odpowiadajac na zadane pytanie.. W kwesti "wymiaru sprawiedliwosci "...W Polce obowiazuje wiele Aktow Legislacyjnych (Praw)..brak jest natomiast Sprawiedliwosci...Bez tego nie ma co myslec o Prawym Panstwie... W tej kwesti jestesmy gdzies pomiedzy Poludniowa Afryka a Jemenem...
smieciu
A ja coraz bardziej dochodzę do wniosku że to zespół naczyń połączonych: rząd, opozycja i widownia. Poziom wody (od lania wody) odzwierciedla tą trójkę. Opozycja robi z siebie idiotów gdyż nie ma wyjścia. Musi grać dałnów skoro ma prezentować poziom niższy od rządu. Od Czaputowicza, Glińskiego, Gowina itd. Dałnowatość jest konieczna by prosty widz oglądający to widowisko nie miał problemów ze stwierdzeniem kto co sobą reprezentuje. Ale też by mimo wszystko był skołowany a w wyniku jednego i drugiego coraz bardziej zobojętniały. Coraz bardziej miał zakodowane w mózgu: „Polityka to cyrk, ale tak musi być, choć nie warto się to wgłębiać. Obecnie wygląda na to że PiS jest mądrzejszy zwłaszcza że dał ludziom 500+. Wystarczy iść na wybory, jak bozia przykazała i zagłosować jak trzeba. A potem na 4 lata można znów się wyłączyć” Zdrowo myślący człowiek, najdalej od zeszłorocznej sprawy sądów i rekonstrukcji rządu powinien już wiedzieć że PiS jest zatwierdzoną partią władzy. Że prezydent czuwa nad wszystkim a w rządzie nie ma człowieka od rzeczywistych zmian. Jeśli jest niech mi ktoś go wskaże. Skoro rząd jest rządem Układu, w dodatku mającym poparcie społeczeństwa, to po co u licha Układ miałby tworzyć z opozycji coś co zagrażałoby rządowi? Układ tego nie robi ponieważ w przeciwieństwie do pospolitej widowni tej szopki jest kierowany przez ludzi logicznie myślących. Jest ok a jedyne o co muszą dbać to szum medialny. O kreację spraw, którymi będą żyć masy. Dla każdego jego sprawy. Dla jednych będą to fotki ciał żon piłkarzy pozujących skąpo odzianych w basenach w ciepłych krajach. A dla innych będzie to jak PiS chce zrobić porządek w sądach ale zła UE mu przeszkadza. Przy czym z niezrozumiałych powodów PiS czuje się zobowiązany do nieustannych tłumaczeń. I mimo że jak się okazuje ma do dyspozycji twarde mechanizmy pozwalające na olanie UE w tej sprawie to tego nie czyni. Szopka trwa, jej wynik jest oczywisty: PiS dokona zmian polegających na tym że nowe stołki obsadzi ludźmi, w stylu tych, których zawsze wstawiał J. Kaczyński. Pojawi się jakiś nowy Duda na stanowisku prezesa Sądu a Czaputowicze, Gowiny itd. na innych. Ale pisowski lud będzie dumny że PiS przeforsował swoich i pomijając to wszystko nawet nie zada sobie pytania czym jest UE? Skoro musimy wszystko z nią uzgadniać. Czemu PiS toleruje ten stan rzeczy? Czemu nawet nie używa mechanizmów, które ma do swojej dyspozycji. Ewentualnie taki pisowiec powie że tak musi być. Nie da się inaczej. Że ustępując Układowi odnosimy zwycięstwa. Bo opozycja dałnów wyje z rozpaczy. A to oznacza że PiS kroczy właściwą drogą.
Darek
Nie wdawaj się w polemikę z głupim, bo najpierw sprowadzi Ciebie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Zgadzam się, że sposobem na nich, jak już, jest krótka, cięta ironiczna riposta. A najlepszym sposobem, to pokazywać, pokazywać, pokazywać, jak małpy w klatce. Zgadzam się również, że PR PIS-u leży i kwiczy. Przy sprawniejszym przeciwniku, to byłby dramat dla PIS.
Jabe
Ten stek wyzwisk na chorych nienawistników jeszcze raz pokazuje, jacy jesteście podobni. Lustrzane odbicia. Swoją drogą dziwię się, że nie są tu codziennie zanoszone do nieba dziękczynne modły, że się tej rzekomej prawicy taka groteskowa opozycja trafiła. Zniechęcają jak mogą do swojej sprawy. Gdyby byli spokojni, rzeczowi i kompetentni, nie byłoby tak łatwo.
Do wpisu: Sędzia Gersdorff w rezerwacie?
Data Autor
Darek
Tak silna polaryzacja społeczeństwa wynika tylko z walki o kasę. Te wszystkie hasła, że walczymy o demokrację, to można w zadek wsadzić. Do tej pory panował status quo, były dwie grupy, które się wspierały. Jedna rządziła, miała dostęp do ogromnej kasy, to ona decydowała, kto będzie miał, a kto nie. Druga grupa zapewniała tej pierwszej za sowite pieniążki (nasze) rząd dusz. Michnik I TVN-eny bełtały ludziom w głowach. I to się rypło, dorosło młode pokolenie, które nie ma już kompleksu Moskwy, a tym bardziej Zachodu. Młode pokolenie, które ma dostęp do internetu i potrafi czytać, zna języki. Młode pokolenie, które ma ambicje i je realizuje. I jeśli ktoś ma iść do rezerwatu, to ta czerwona, lewacka hołota. I to my, normalni ludzie, musimy im to krzyczeć w twarz - Wasze miejsce jest w rezerwacie !!!!!!! PS Normalni ludzie, którzy całymi rodzinami przyszli na Marsz Powstania Warszawskiego zdziwiło się, gdy warszawski Ratusz zlikwidował marsz. Rzekomo za złe treści. Co trzeba mieć w głowie, aby to zrobić ? To już totalne zbydlęcenie Ratusza, HGW. Dlatego takim działaniom trzeba się przeciwstawiać i im krzyczeć, do rezerwatu marsz. W żadnym wypadku nie wolno się nam, normalnym, większości dać tam zagonić. !!!!
xena2012
W literaturze science fiction pojawiają się  tzw.halogramy czyli jakby drugie ja.Może i u nas w opozycji one juz funkcjonują?
Do wpisu: Grandziarzy ruchawka za rogiem
Data Autor
Teutonick
"Posttępaki" - dobre, doceniam. Za to pojęcia nie mam skąd wzięła się owa Apasjonaria cierpiąca najwyraźniej (obok innych dolegliwości natury psychicznej) na ciężką postać manii polegającej m. in. na kompulsywnym powtarzaniu "Kaczyński jest tchórzem, Kaczyński jest tchórzem..." (wiele lat temu, przebywając w pewnym ośrodku sanatoryjnym dla dzieci górników, przypominającym na pierwszy rzut oka połączenie oddziału szpitalnego z zakładem poprawczym, zasłyszałem historię o pewnej pacjentce nieco innego oddziału czy też zakładu, która z uporem godnym lepszej sprawy powtarzała dla odmiany "wolna Ameryka, wolna Ameryka, odbiór, odbiór" - ciekaw byłbym czy w przypadku pani poślicy mamy do czynienia z tym samym schorzeniem). Toż to zwykła Gburia - Furia, względnie montypythonowska Dupencja (w swym jakże absurdalnym mniemaniu)- Niezadowolencja (ta od Kutasa - Wielgusa więc jakby wszystko się zgadza, choć istnieje też jej mniej elegancka wersja - do znalezienia w necie). Tak czy inaczej - jak zwykł mawiać klasyk - nie nazywajmy szamba perfumerią.
Do wpisu: Wydepilowane świnie
Data Autor
Pani Anna
Wszystko pięknie, ale uważam, że powinien pan pisać otwarcie i po nazwisku. Tylko wtedy to ma sens, a tak, to wszyscy niby wiemy, ale nie powiemy. Najbardziej boli mnie w naszym kraju brak podstawowej odwagi cywilnej.
Do wpisu: Unijne klony szajbusów i gamoni z Wiejskiej
Data Autor
Podoba mi się pańskie określenie „unijne klony szajbusów”, i zaraz nasuwa mi się głos zabrany przez szajbuskę Thun czy jakoś von Thun, o tym, że PO przez 8 lat wspaniale wszystko budowało, a PIS wszystko rujnuje.  No właśnie, no i co takiej szajbusce odpowiedzieć ?  Czy to, że ich osiągnięciem było 42 afery głównie finansowe, kłamstwa, podnoszenie podatków i wieku emerytalniego, itd., itd.  No przecież ta von i tak tego nie zrozumie a może wogóle to do niej nie dotrze ?!  Przecież oni powinni widzieć prawdę, że właśnie rząd PIS odzyskuje grube miliardy od mafii watowskich, że wprowadza programy socjalne, mieszkaniowe, bezpieczeństwa, gospodarki itd. , ale do tych tępych łbów to nie dotrze nigdy. To ludzie bezwzględnie walczący o władzę – i tylko władzę       ........  , ale Polacy dlaczego mielibyśmy znowu wybierań durniów aby nami rządzili – zastanówmy się ! Myślę sobie, a może powinniśmy ich straszyć, że jak będą donosić na polski rząd do UE, to sejm uruchomi procedurę wyjścia Polski  z UE (Polexit).  Może taka płachta podziała na te szajbusy ?!  
Do wpisu: Schizofreniczna paranoja awangardy demokracji
Data Autor
gorylisko
z tym braterstwem to bym nie przesadzał... fakt, pewnie głosy o polskich obozach osłabną, przycichną...ale czy nie chodzi o to "tisze jediesz, dalsze budiesz..." najwięcej do zajumania jest w Polsce ale po co straszyć resztę do golenia... niestety...ja się z tego sukcesu cieszę jak diabli...
xena2012
Bratnie narody? Bez żartów!.Szkalowanie Polaków ,opluwanie,traktowanie z pogardą jako podludzi (wypowiedzi Enkelging z muzum polin) i upokarzanie w świecie mozna nazwać ,,braterstwem''?
Zygmunt Korus
Należy spojrzeć na to wszystko inaczej: jaki był międzynarodowy rwetes? Naprawdę był? Żydowski jazgot. W gruncie rzeczy bez znaczenia. Pół roku przetrzymane bez problemu. Tak zresztą jak za każdym razem, gdy się coś zrobi nie tak, kiedy komuś dojenie Polski się ukróca. Jego skala, mam na myśli nasilenie i głośność aj-waj? Takie sobie pierdnięcie, za przeproszeniem. Zła ustawa? Ależ skąd. Inni takie mają... USA jako sojusznik...? Trzeba było wchodzić w te alianse ostrożniej. Tylko obecnie widać wyraźnie, że Pentagon będzie pilnował nad Wisłą groźnych żydowskich rewindykacji plemiennych. Państwo poddańcze ma po 27 czerwca Trump jako podnóżek. I dopiero teraz, jakże za późno, powstaje pytanie: co dalej? Żydowskie apetyty realnie wzrosły.
Anonymous
"premierzy Izraela i Polski ogłosili wspólną deklarację, w której jednoznacznie potwierdzono, że oba bratnie narody były wyłącznie ofiarami ludobójstwa." - I, że są równi i równiejsi. "Od Waszyngtonu po Jerozolimę nie było końca gratulacjom." - Z tych samych źródeł, które uczestniczą w szkalowaniu Polaków. Chodzi o mechanizm "lepszy bity niż proszony". Celem są aktywa w Polsce. Hasłem dla propagandy sukcesu jest "inwestowanie w innowacyjność". Inne kuriozum to droga do serca Trumpa przez akceptację u ziomków zięcia, wysyłanie ziomali na negocjacjowanie prawdy. Dużo tego.