|
|
Powyżej wypowiedziało się dwóch komentatorów - śmieciu i Gorol. To czyste przykłady patologii myślenia ! Pamiętam, że obu panom proponowałem czytanie notek i komentarzy, ale nie komentowanie, bo tutaj ci panowie ośmieszają się na własne życzenie, a my tracimy bezpowrotnie nasz cenny czas czytając te bzdury. A zatem panowie, nie komentujcie więcej, a czytajcie i uczcie się .
|
|
|
xena2012 Wpisał się Pan jako pierwszy komentator więc gdzie pan dostrzegł stek wyzwisk pod adresem KOD-u czy manifestantów rzucanych przez rzekomą prawicę?Tak zwyczajowo trzeba prawicę oskarżyć o wszystko,prawda? |
|
|
Teatr polityczny..Pamietam po zamianie przed 3-ma laty Sejmowy spektakl cyrkowy pod nazwa "Audyt PO "..
Kto to jeszcze pamieta ?... |
|
|
Komedianci grajacy wyznaczone role w Politycznym teatrze...odpowiadajac na zadane pytanie..
W kwesti "wymiaru sprawiedliwosci "...W Polce obowiazuje wiele Aktow Legislacyjnych (Praw)..brak jest natomiast Sprawiedliwosci...Bez tego nie ma co myslec o Prawym Panstwie...
W tej kwesti jestesmy gdzies pomiedzy Poludniowa Afryka a Jemenem... |
|
|
smieciu A ja coraz bardziej dochodzę do wniosku że to zespół naczyń połączonych: rząd, opozycja i widownia. Poziom wody (od lania wody) odzwierciedla tą trójkę.
Opozycja robi z siebie idiotów gdyż nie ma wyjścia. Musi grać dałnów skoro ma prezentować poziom niższy od rządu. Od Czaputowicza, Glińskiego, Gowina itd. Dałnowatość jest konieczna by prosty widz oglądający to widowisko nie miał problemów ze stwierdzeniem kto co sobą reprezentuje. Ale też by mimo wszystko był skołowany a w wyniku jednego i drugiego coraz bardziej zobojętniały. Coraz bardziej miał zakodowane w mózgu:
„Polityka to cyrk, ale tak musi być, choć nie warto się to wgłębiać. Obecnie wygląda na to że PiS jest mądrzejszy zwłaszcza że dał ludziom 500+. Wystarczy iść na wybory, jak bozia przykazała i zagłosować jak trzeba. A potem na 4 lata można znów się wyłączyć”
Zdrowo myślący człowiek, najdalej od zeszłorocznej sprawy sądów i rekonstrukcji rządu powinien już wiedzieć że PiS jest zatwierdzoną partią władzy. Że prezydent czuwa nad wszystkim a w rządzie nie ma człowieka od rzeczywistych zmian. Jeśli jest niech mi ktoś go wskaże. Skoro rząd jest rządem Układu, w dodatku mającym poparcie społeczeństwa, to po co u licha Układ miałby tworzyć z opozycji coś co zagrażałoby rządowi?
Układ tego nie robi ponieważ w przeciwieństwie do pospolitej widowni tej szopki jest kierowany przez ludzi logicznie myślących. Jest ok a jedyne o co muszą dbać to szum medialny. O kreację spraw, którymi będą żyć masy. Dla każdego jego sprawy.
Dla jednych będą to fotki ciał żon piłkarzy pozujących skąpo odzianych w basenach w ciepłych krajach.
A dla innych będzie to jak PiS chce zrobić porządek w sądach ale zła UE mu przeszkadza. Przy czym z niezrozumiałych powodów PiS czuje się zobowiązany do nieustannych tłumaczeń. I mimo że jak się okazuje ma do dyspozycji twarde mechanizmy pozwalające na olanie UE w tej sprawie to tego nie czyni.
Szopka trwa, jej wynik jest oczywisty:
PiS dokona zmian polegających na tym że nowe stołki obsadzi ludźmi, w stylu tych, których zawsze wstawiał J. Kaczyński. Pojawi się jakiś nowy Duda na stanowisku prezesa Sądu a Czaputowicze, Gowiny itd. na innych.
Ale pisowski lud będzie dumny że PiS przeforsował swoich i pomijając to wszystko nawet nie zada sobie pytania czym jest UE? Skoro musimy wszystko z nią uzgadniać. Czemu PiS toleruje ten stan rzeczy? Czemu nawet nie używa mechanizmów, które ma do swojej dyspozycji.
Ewentualnie taki pisowiec powie że tak musi być. Nie da się inaczej. Że ustępując Układowi odnosimy zwycięstwa. Bo opozycja dałnów wyje z rozpaczy. A to oznacza że PiS kroczy właściwą drogą. |
|
|
Darek Nie wdawaj się w polemikę z głupim, bo najpierw sprowadzi Ciebie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Zgadzam się, że sposobem na nich, jak już, jest krótka, cięta ironiczna riposta. A najlepszym sposobem, to pokazywać, pokazywać, pokazywać, jak małpy w klatce. Zgadzam się również, że PR PIS-u leży i kwiczy. Przy sprawniejszym przeciwniku, to byłby dramat dla PIS. |
|
|
Jabe Ten stek wyzwisk na chorych nienawistników jeszcze raz pokazuje, jacy jesteście podobni. Lustrzane odbicia.
Swoją drogą dziwię się, że nie są tu codziennie zanoszone do nieba dziękczynne modły, że się tej rzekomej prawicy taka groteskowa opozycja trafiła. Zniechęcają jak mogą do swojej sprawy. Gdyby byli spokojni, rzeczowi i kompetentni, nie byłoby tak łatwo. |