|
|
Jabe Czy PO w swoim raczeniu się tak obficie zamordował z zimną krwią 96 pisuarów?
A jeśli nawet, to czy to powinno zmienić moralną ocenę „raczenia się obfitością” po dojściu tych drugich do władzy? Kalizm. |
|
|
Jaworowski Jabe>>raczenie się obfitością.<<
Czy PIS w tym raczeniu się tak obficie zamordował z zimną krwią 96 platfusów? |
|
|
Jabe Te, które Pan podał: raczenie się obfitością. |
|
|
Jaworowski
Jabe >>>To, co za PO było grzechem, teraz jest cnotą. To się nazywa odnowa moralna<<<
Rynce wypadają z barków na twoje wpisy Jabe. To prawdziwa masakra.
naszeblogi.pl
13-10-2018 [18:02] - Jaworowski | Link: Tych akademików na starość
13-10-2018 [18:50] - Jaworowski | Link: cd
Które z grzechów i przestępstw Bandy Ryżej Małpy przedstawione(wypunktowane) w moim wpisie stały się za pisowców cnotą? |
|
|
Jabe To, co za PO było grzechem, teraz jest cnotą. To się nazywa odnowa moralna. |
|
|
HenrykH. Witam serdecznie.Oczywiście i znajdą się takie "kanapki' polityczne z lewicy które będą przeciwko aborcji ,a te z tzw.prawicy za eutanazją .Wszystko to ,żeby urwać PiS-owi te 2-3% ,odstraszyć wyborców mieleniem w kółko że PiS i PO to to samo i siedź człowieku w domu bo od ciebie g..o zależy .Pamiętam historie z wyborami prezydenckimi i ustawą uwłaszczeniową ,po tej strasznej hucpie nie wierzę w mądrość wyborców .
Tu sprawa jest prosta ,codziennie wbijać do łbów ,jak wróci PO i postkomuna zabiorą 500+,wydłużą staż pracy itd itp.Pisać i mówić żeby to wryło się w głowy i nikt nie mówił że nie wiedział.
A wszystkim "narodowcom" Korwinistom i innym z tak zwanej prawej strony przypominać np.upadek rządu Jana Olszewskiego -kto z kim i dlaczego . Jeżeli tego nie pojmą ? Cóż przeżyłem już trochę i przez mówienie prawdy straciłem sporo "znajomych". Przeżyję ,nawet gdy do władzy powróci syn s-beka.
Pozdrawiam . |
|
|
Jaworowski Jabe>>>Uzdrawianie państwa wiązałoby się z likwidacją synekur.<<<
Jabe na litość Boską czy nie mógłbyś trochę pomyśleć i przestać snuć mrzonki. Od zarania dziejów państwowości kasta sprawująca władzę raczyła się jej obfitością. Tak było i będzie po wsze wieki. Jeśli wypełniają swoje powinności, dbają o rację stanu własnego kraju, nie liżą jaj obcym i wrogom, starają się zapewnić krajowi jego niezależność i nie dopuścić by wrogowie panoszyli się na własnym terytorium jak u siebie, starają się zapewnić godziwe warunki pracy i płacy obywatelom własnym a nie tylko obcym nam kolonizatorom, to jestem gotowy godzić się na ich uposażenia. Jeśli nic nie robią i zajmują się tylko sobą i łupieniem kraju razem z jego wrogami powinni zadyndać w masie na drzewie zamiast jego liści. Wyraziłem się chyba nadzwyczaj jasno i prosto byś mógł zrozumieć. Jeśli nie, napiszę od nowa. |
|
|
Jabe Do której grupy należy Niezależna? |
|
|
Jan1797 Uważam, w dyskusji dwa różne wątki ostatecznie stanowią całość. Pierwszy, wyniki
gospodarcze-inflacja niższa, tempo wzrostu wyższe niż założone, to jest zasadniczy
powód dziuń skandalu. Tu, jak co roku wejdzie NIK, sprawdzając i jeżeli się okaże
że płace w stosunku do średniej krajowej są niższe niż za popsl'i to czy wybiórcza
i europejskie media finansowe, które złotówka kole a wyniki gospodarcze kuszą dla
ojro, przeproszą? Oczywiście nie. Dlaczego? Bo drugim „problemem” są relacje ze
Stanami Zjednoczonymi. Wskazówką być może przedświąteczny apel Washington
Post do Prezydenta Trumpa z wezwaniem o niewspieranie Polski. Proszę rzucić okiem
na ten sondaż, kto jest wrogiem wg naszych sąsiadów; twitter.com |
|
|
Jabe Uzdrawianie państwa wiązałoby się z likwidacją synekur. Państwo nie powinno służyć do zapewniania żerowiska tym, którzy najskuteczniej lud zbałamucili, ich rodzin, kolegów i kochanek. Trwa rozbudowa biurokracji, powoływanie rozmaitych rad i fundacji, tworzenie i skupywanie firm z miejscami w radach nadzorczych. Dlatego właśnie piszę, że ozdrowieńcze zmiany są pozorowane – one istnieją głównie w propagandzie. |
|
|
xena2012 Apel bardzo na czasie.Z mediów co rusz wypływają jakieś wiadomości i dokumenty wyjątkowo nieprzychylne dla PiS zwłaszcza przed zbliżajacym sie wyborami.Sprawa z pensjami w NBP dla pań ,,asystentek'' i chyba nie tylko to bo kontrola zarobków potrwa, Wypływa kolejny list rzeczniczki amerykańskich interesów nazwanej chyba dla śmiechu ambasadorem niejakiej Mosbacher z żądaniami i groźbami ioraz wpływaniem na kształt ustaw w naszym kraju.Mówią już o tym wszystkie media,huczy w internecie tylko Niezależna milczy jakby tematu wpieprzania sie w polskie sprawy po prostu nie bylo.Nawet nie wiem czy na ogarnianie się nie jest za późno. |
|
|
Jaworowski Jabe>>Dziś „prawica” pozoruje zmiany, zajmując się głównie zajmowaniem synekur<<
Jabe jak zwykle trzepiesz trzy po trzy. A co, zwycięska partia miała pozostawić na synekurach ludzi Ryżej Małpy? W której galaktyce jest państwo, które ma tak dziwną praktykę? Dowiem się wreszcie? |
|
|
Jabe W Polsce prawicy jest jak na lekarstwo. Są za to różne odcienie lewicy, w tym ta nazywająca się prawicą, „konserwatywnie” zapatrzona w czasy świetności PRL, najdalej rządów Sanacji.
U zarania III RP ludzie pokroju Jacka Kuronia postanowili nam wprowadzić wolny rynek, a najlepiej „społeczną gospodarkę rynkową”. No i słabo to wyszło. „Liberałowie” z KLD zajęli się pokątną prywatyzacją, czego rezulatem było zniesmaczenie (i niezrozumienie) tego pojęcia. Dziś „prawica” pozoruje zmiany, zajmując się głównie zajmowaniem synekur i toporną propagandą sukcesu. Rezulatem będzie zniechęcenie do wszystkiego co prawicowe. To wygląda jak przemyślana taktyka mająca na celu zapędzenie ludzi pod przyjazne skrzydła eurolewicy. |
|
|
gorylisko optymista z pana, pan myśli o wygraniu większości konstytucyjnej...a ja obawiam się o większość parlamentarną tą zwykłą do rządzenia bez potrzeby ugadywania się z jakimś koalicjantem...niestety, PiS potyka się o własne nogi... glapiński i jego niunie są tego przykładem...chyba, że ma on pokazowo wylecieć przed wyborami coby słupki wzrosły... |
|
|
xena2012 Rzecz w tym że w perspektywie wyborów już tworzy się kilka lewic i kilka prawic więc jak tu nie potknąć się o własne nogi? Tyle że ugrupowania lewicowe do wyborów pomimo obecnych animozji skonsolidują się w jeden blok a na prawicy jakoś tego nie widać i nie słychać.A wybory coraz bliżej. |