Otrzymane komantarze

Do wpisu: Aktywiści LGBTitd – nowe wcielenie biczowników?
Data Autor
Anonymous
Kto rozliczy czwartą władzę z rozliczenia trzeciej?
xena2012
Niestety więcej uwagi poświęcamy tym marszom,głupkowatym przebierańcom a mniej agresywnemu zachowaniu grup LGBT   .Rok temu ordynarny osobnik nazywający siebie Rafalala na ulicy napadł,ordynarnie zwyzywał,oblał kawą i kazał się dziewczynce przepraszać a całe to chamskie zdarzenie nagrał chwaląc się w internecie rynsztokowym słownictwem i przerażeniem dziecka.Nie wiemy  nawet czy ta sprawa została miała jakiś epilog,czy też to indywiduum pozostało bezkarne.W tych dniach kolejny przykład agresji na gejowskiej gali gdzie wymalowany męzczyzna nazywający siebie Mariolką pokazywał obsceniczne gesty podrzynania gardła.Sprawę zakończyły zdawkowe przeprosiny.Za powieszenie kukły anonimowej postaci Polak otrzymuje 9 miesięcy więzienia,ciekawe czy ten Mariolka otrzyma chocby 9 dni.
Czesław2
Oprócz ludzi chorych, zawodowych aktywistów wywodzących się z polityki mamy całe stada dziewczątek ze zlasowanymi mózgami wywodzących się z uczelni marksistowsko-humanistycznych. Są one sowicie dotowane przez budżety wszystkich państw. Stamtąd też mamy czołówki polityków . I kółko się zamyka. No nie całkiem. Nad wszystkim jest nadbudowa drukarzy.
Anonymous
W 1976r., po strajkach radomskich, po miastach jeździły autobusy z ekipą klakierów władzy. W białych koszulach, z czerwonymi krawatami, nie wiem czy nie z czerwonymi goździkami czy tylko z oklaskami. Dla poparcia partii - przewodniej siły narodu. To była jedna i ta sama ekipa objazdowa. Nie było kontrmanifestacji. Cel był jeden: pokazać poparcie w TV. Temu się chyba obecnie kontrmanifestanci sprzeciwiają, żeby nie było w mediach jednolitego propagandowo przekazu o masowym poparciu LGBT na podstawie występów marginalnej objazdowej grupy - wyciąganej zresztą na różne okazje. Nie z samych zawodowych agitatorów się te grupy składają. Słyszałem o przypadku samobójstwa osoby, która ujawniła się na takim marszu a przeżyła całe życie nie dając otoczeniu powodów do skojarzeń.
Do wpisu: Homo novus czyli terror klonów
Data Autor
angela
Komunisci bardzo chcieli  stworzyć nowego człowieka, ale ze nie byli  doskonali, bo stworzyciel jest tylko jeden,   używali  wybrakowanego materiału, i po kilku nieudanych próbach, wyciągaja  teraz poprzednich z lamusa historii. Rozlazlo się to po świecie, /proletariusze wszystkich krajów, łączcie sie/, i sieje destrukcję,  nie tylko w Polsce, przybierając teraz coraz to nowe formy zarazy, od czerwonej,  a teraz  po tęczową,i  zieloną. W mówili im że są mądrzy, i przeszkadzają normalnym ludziom żyć. 
xena2012
Myślę,że bardziej niż Matka Polka,patriota czy katolik a nawet bezmózgowi celebryci smieszą dzis stare zgredy uważające się za awangardę i wykładnię ,,postępu''.Na Naszych Blogach do niedawna ,,brylował'' niejaki Pasiebiewicz raczacy nas latami stale tymi samymi notkami cyklicznie wstawianymi jako blog z dopiskiem post scriptum.Ów mocno zaawansowany wiekiem jegomość pałający niesłychanym entuzjamem do młodości był nieustającym krytykiem tradycji i wszystkiego co polskie. Kościół zły bo nie tanczą i nie spiewają, PiS zły bo pamieta o rocznicach i historii,katolicy źli bo to szwadrony o.Rydzyka,elektorat do bani bo popiera starego Kaczyńskiego zamiast młodszego od niego Biedronia czy różnych mlodzieńców w rodzaju Szczerby czy Misiły.Jego patetyczne wzniosłe pienia pod adresem Biedronia jako przedstawiciela młodości w jednej czy dwu notkach to był po prostu popis lizusostwa ,wrecz majstersztyk po którym czlowiek dostaje ataku smiechu.Tyle że ilość tych zgredów zafascynowanych młodością rosnie,każdy z nich chce tę trzecią mlodość aktywnie przeżywać.Ponieważ już fizycznie nie za wiele mogą to sobie chociaż gadaniną i krytyką pofolgują.
kaliszanin
do dwóch zdań tylko polemika krótka. otóż „Nowi ludzie uważają się za lepszych…” – za ostro nawet jak na sekatora pojechałeś, gdyż owo uważanie się za wymagałoby od nich przynajmniej teoretycznie przeprowadzenia samooceny a więc jak się zdaje i myślenia a to jak wiadomo nie wchodzi w rachubę w tym środowisku, gdzie botoks walczy z silikonem o każdą jeszcze nieudoskonaloną część ich ciała wszak tylko hajs ma się zgadzać i tyle a ten jak wiadomo nie z myślenia się bierze a wyglądu lub ostatecznie stosownej przynależności lub równie stosownego pochodzenia niekoniecznie udokumentowanego.   „Nowi ludzie grasują wśród nas, ludzi zwyczajnych…” - nim rdzy szron pokryje twe ostrza tępiąc Cię a tworzywo sztuczne otulające twą stalową rękojeść pokryją będące śladami zużycia pęknięcia będzie zupełnie na opak – to ci zwyczajni zaszczuci i z wszelkich praw wyzuci będą chyłkiem po nocach grasowali po wysypiskach będących cmentarzyskami dóbr wszelakich by się w chaosie porozrzucanych tęczowych worków skrywających przesegregowane na wszystkie możliwe sposoby odpadków nażreć czegokolwiek. a może już tak jest – tego nie wiem ale rżnij waść póki ci ostrza staje.  
Do wpisu: Czy Hitler ocalił Europę przed Tilmanem?
Data Autor
angela
Czy uratowal..... Obserwując rzeczywistość na przestrzeni dziesiątków lat , to wielu poniosło konsekwencje swojego postepowania. Mlyny sprawiedliwości miołą wolno, ale dokładnie.  Mówią że, na drania, trzeba drania, sami się o to proszą.  Awanturnuctwo uliczne homoseksualistow, wtracanie się w sprawy innych, szkalowanie naszych świętości, obróci społeczeństwa przeciw nim, i nie tylko w Polsce.  Poniosą słuszne konsekwencje swojego postępowania.  Niech nie depcza ludziom po palcach, i nie wrzeszcza, że ludzie reagują. Do wyborów, zakaz marszow, bo bezczelność będzie eskalowac, to jest ostatni oręż rudego i jego bandy, przed odpowiedzialnością. 
Roz Sądek
Gdyby bowiem chcieli bronić tradycyjnej aksjologii olewaliby te demonstracje. Niechże sobie lesbijki i geje paradują przy pustych ulicach, jedynie w towarzystwie kamer TVN 24 i paru równie obiektywnych stacji zagranicznych. ======================= Olewanie, jako recepta na wszystko, to Szanowny Panie oręż blogerów, salonowych rewolucjonistów i obrońców cywilizacji poprzez komputerową szybę.  
Do wpisu: Ruszyły szkapy ciągnąc kanapy, czyli koalicje opozycji
Data Autor
Darek
Nie sposób się nie zgodzić z opisem, ale ja bym nie lekceważył sytuacji. To jest walka na śmierć i życie. Albo wygramy Polskę, albo ta szarańcza znowu ją opadnie.Proszę pamiętać, że oni mają silnych, wpływowych i zamożnych protektorów. Tamci nie będą żałowali środków, aby znowu było, jak było. Nie cofną się przed niczym, a będzie jeszcze brutalniej. Oni wiedzą, że zmiany jednej kadencji można odkręcić, ale już po dwóch kadencjach PIS-u w wielu tematach zajdą bezpowrotne zmiany. Dlatego rzucają na front wszystko, co mają. Zdecydowali się nawet ruszyć LGBT, choć to dużo za wcześnie, a grunt pod to bardzo chwiejny. Szczęściem PIS-u jest to, że te kadry są marne. Nie zmienia to faktu, że PIS do wyborów musi być na 10000000 % czujny, konsekwentny i profesjonalny. 
Do wpisu: Kosiniak, Biedroń i Czarzasty - oryle żebrzący
Data Autor
xena2012
Po twarzach takiego Sadurskiego,Balcerowicza,Arłukowicza widać braki higieny psychicznej.Podkrażone jak u Draculi oczy,a w samych oczach szaleństwo i plonacy ogień policzki pomarszczone jak stary papuć.Żeby taką determinację opozycja wykazywała przy sprawach waznych dla Polski zamiast ataków,wzajemnego łączenia ,dzielenia,pączkowania zaszlibyśmy jako kraj daleko.A tak dzieki rzadom PO-PSL i działaniom obecnej opozycji byliśmy i jesteśmy tylko ,,ten krajem'.''Na szczęście PiS też ma determinację a także program i ochote do jego realizacji.
Do wpisu: Proponuję heteronormatywny bojkot Ikei
Data Autor
xena2012
Bojkot mało realny,lepiej głośno wskazaywać na niedociągnięcia w pracy IKEI,niedoróbki,usterki czy złą jakoś sprzedawanych produktów. Jak widać IKEI niepotrzebni są dobrzy pracownicy tylko tacy którzy będą przypochlebnie patrzeć ,mówić,podpisywać lojalki.Krzyżyk na szyi też wkrótce bedzie tam zabroniony a nawet powodem zwolnienia.Pracownicy by bardziej podlizać owinni przychodzić w strojach powszechnie prezentowanych na paradach równości,w perukach,z piórkami w tyłkach,z biustonoszami na głowie.Podwyżki od zachwyconego kierownictwa IKEI gwarantowane.
wielkopolskizdzichu
Że niby zalecenia z Pięcioksięgu są w zgodzie z zasadami polskiego prawa?
angela
Bez oddzwieku konsumpcyjnego, mniejszego czy większego,   na pewno ta sprawa nie pozostanie. Nie może być, żeby ułamek procenta wszystkich obywateli kraju, terroryzowal wszystkich, i narzucał swoje poglądy, jakie by one nie były.  A podobno walczą na ulicach o demokrację.   
wielkopolskizdzichu
Wielki bojkot Ikei. Brzmi to tak samo jak pomstowanie na opcje proniemicką z tylniego siedzenia PancerAudi.
Czesław2
Bojkot? Przez Polaków? Przecież oni tam idą spędzić weekend,napić się kawy, światowcy.
Do wpisu: Czy political correctness odmóżdża elyty?
Data Autor
angela
Jabe@, i inni obroncy poprzedniej kliki ,  nie rozumie, że wsadzić domniemanego przestępcę/ niewinnych się nie zamyka/ do suki, nie zakładając kajdanek,  to duży błąd,  bo nie wiadomo, czy zatrzymany, w odruchu  wzburzenia, nie zaatakuje policjanta.   Wtedy dochodzi jeszcze jeden zarzut, atak na funkcjonariusza publicznego.  To Jabe, i inni, poszukajcie lepszych argumentow na PiS,  a jeżeli ich nie ma, to fałsz i manipulacja, która wylewa się z waszych śmiesznych argumentow, wcale wam nie pomaga, a ta glupota wasza, wręcz odrzuca nawet tych,  którzy by chcieli na was głosować. 
chatar Leon
Mam wrazenie ze niektorzy interpretuja tutaj dosc osobliwie zasade domniemania niewinnosci. W sposob absurdalny. Skoro zatrzymywany jest nieosadzony i stosujemy zasade domniemania niewinnosci to nie mozna mu zalozyc kajdanek? To moze idzmy jeszcze dalej: moze w ogole w imie zasady domniemania niewinnosci nie mozna nikogo zatrzymac?
Jabe
Zdaniem Chatara Leona założenie kajdanek akurat przy aresztowaniu mordercy dziecka jest uzasadnione. Zatem policja jest wg niego od osądzania.
mmisiek
Akurat policja nie jest od tego aby domniemywać niewinność.
Jabe
To policja z góry wiedziała, że ten facet dokonał zabójstwa dziecka? Plebs z tego kraju podobnie jak elity cywilizacją nie trąci, niestety.
chatar Leon
Skretynienie postpeerelowskich pseudoelit jest znacznie większe niż gdziekolwiek na świecie (i to nawet w krajach o znacznie dłuższej historii/histerii lewacko-polityczno-poprawnej). Szczególnie ubawiło mnie doszukiwanie się naruszenia procedur w założeniu kajdanek facetowi który dokonał zabójstwa dziecka. Akurat jestem w USA, miałem okazję odwiedzić ponad połowę stanów i parokroć widziałem (i to głównie w stanach lewackich i polit-poprawnych), że zakuwanie w kajdanki przez policję odbywa się niejako automatycznie przy zatrzymaniu podejrzanego o cokolwiek (oczywiście są różnice w przepisach stanowych i lokalnych). Policjanci na moich oczach kuli i białych, czarnych i latynosów i naprawdę nie były to ani osoby szczególnie niebezpieczne ani podejrzewane o coś poważnego. Parę dni dni temu byłem świadkiem kuriozalnej sceny, gdy policjanci w towarzystwie szeryfa chcąc ocenić trzeźwość kierowcy (w Stanach przed prowadzeniem samochodu można wypić nieco więcej niż w Polsce) kazali mu wykonywać głupie zadania typu stanie na jednej nodze czy przemarsz po jednej linii (nie było w tym żadnego robienia sobie jaj z gościa, wszystko to było śmiertelnie poważne) a potem ... gościa w kajdanki i do radiowozu. Przed paroma miesiącami sam o mało co nie zostałem skuty z powodu kompletnej pierdoły - jakiś kretyn widząc że grilujemy z żoną w plenerze zadzwonił na policję z podejrzeniem że chcemy coś podpalić. 
Tomaszek
Tak , policja i prokuratura dla odtrąbienia sukcesu zrobi wszystko . . Są fanfary  medal , klata , rąsia . Tylko potem jak gówno się rozleje  to chętnych do sprzątania nie ma . Preferencje polityczne w policji są schedą esbecką , i nic tego nie zmieni . A widać to bardziej teraz niż choćby 25 lat temu .  Cała reszta to nie żadna polityczna poprawność tylko jakaś małpia przekora , Takie małe prywatne nasranie w łebku , co by tu jeszcze z gównem zmieszać żeby wyszło oryginalnie i po linii. Polecam poczytać o sprawie Jana Ptaszyńskiego . Tam dopiero się działo . 
mmisiek
Dla porządku - chłosta to nie tortury tylko kara.
Pani Anna
@adarus2 nikt tu na pana nie napadanie, możemy co najwyżej wspólczuć. W tej sprawie napisano już chyba wszystko i jeżeli ktoś jeszcze nie zrozumiał czegoś w kwestii procedur policyjnych stosowanych przy  aresztowaniu szczególnie niebezpiecznych przestepców to cóż my możemy? Policja nie jest od tego, żeby się podobać. To nie konkurs piękności, tylko niewdzięczna i niebezpieczna służba. Nad obezwładnionym mordercą mogą się litować pensjonarki albo cyniczni gracze, do których należy np. Bodnar. Trudno stwierdzić, do której kategorii pan się zalicza. Powinien pan wiedzieć, że przyznanie się do winy nie jest "królową dowodów" i nie ma decydującego znaczenia ani w śledztwie, ani w sądzie (to może być jedynie okoliczność łagodząca przy wymiarze kary), to nie średniowiecze, oprócz przyznania się do winy musi się toczyć normalne śledztwo. Pewnie, pomyłki się zdarzają, zła wola również, ale po to właśnie wymyślono procedury, by je zminimalizować, jeżeli nie całkowicie wyeliminować. Jakub A. nie stawiał oporu ponieważ został zgodnie z procedurami obezwładniony, ale gdyby zamiast tego wystosowano mu grzeczne zaproszenie do radiowozu, to nikt nie da gwarancji, do czego taki człowiek mógłby być zdolny. Pańska postawa nie jest niestety odosobniona, np. Ameryka obserwowała to samo zjawisko w przypadku Teda Bundy, seryjnego mordercy kilkuset(!) kobiet, który w więzieniu otrzymywał tysiące listów od wspólczujących wielbicielek, a z jedną nawet się ożenił przed wykonaniem wyroku śmierci.