Otrzymane komantarze

Do wpisu: Szczujnia z Woronicza nokautuje szczwalnię z Wredniczej!
Data Autor
Jabe
Chocholi taniec szczujni ze „szczwalniami” trwa i dla wyznawców nic innego się nie liczy, jak tylko kto kogo zaszczuje i „przeszczwa”. Nie ma zasad.
Do wpisu: Pomyje, uryna i inne wyborcze soki
Data Autor
Pani Anna
Wyciruch dostanie się do parlamentu ponad wszelką wątpliwość, wiele osób, zwłaszcza tych bardzo młodych głosuje na takie cuś "dla beki".
Do wpisu: Wrzask funkcjonariuszy gru, czyli kwik świnek morskich
Data Autor
tricolour
Według Pani jestem trollem, według mnie zwyczajnie wyrażam swoją opinię. Pani jest wniebowzięta więc pokazuję realne fakty, które w mojej ocenie nakazyłyby używania krytycznego rozumu. Na tym polega różnica.
Jan1797
<Ciekawe z jakich wzorów korzystają stratedzy progresywnej awangardy? Właściwie powinienem poprzestać na tym pytaniu, gdyż rozwijając myśl jeszcze ich zainspiruję.> Zagranicznych wzorców salonowych proszę Sekatora. Lektura wspomnianego przez naszą blogerkę presstv.com pozwala stwierdzić, że absolutnie niczym się nie różnią się od naszego liber populizmu. Jak odbierać krytykę ze strony popsli, dokładnie jak akcję"nie świruj, idź na wybory"? Ukierunkowani na kąsanie naszego grona doświadczyli faux-pas aż salon świnek morskich zatkało. Nie, to nie jest skandal, to; youtube.com Czy są pozytywne wyjątki, oczywiście, saldo premier zdominowanych przez niemieckich producentów we Frankfurcie przyćmił brak wielu globalnych marek i Greenpeace musiał wesprzeć organizatora;)). Pozdrawiam serdecznie.
xena2012
No to skoro wszystko będzie po staremu to czemu Tricolour taki aktywny w trollowaniu na NB? Powinien siedzieć z zalożonymi rekami w spokoju albo popijac kawkę.
paparazzi
Tęczowy do polowy, nie ma nic.
tricolour
Nie ma co się podniecać. Nowe montownie powstaną, sklepów spożywczych nie będzie wiec oddamy 100 mld Lidlom i Biedrom, kupimy F35... nic nowego bez względu na wynik wyborczy.
kaliszanin
proszę sobie wyobrazić konferencję prasową, na której grzesiu s. i małgosia k-b ogłaszają ze łzami w oczach, że katarzyna l. jest ich córką, choć do 9-tego roku życia była synkiem bogumiłkiem. następnie zza kulis wychodzi zapłakana, usmarkana kasia, wszyscy się tulą, płaczą, nawet redaktor z tvnu wyciera smarki w rękaw koleżanki z tvpinfo.  na koniec kasia wyznaje, że zmieniła płeć przez jarosława l. po godzinie na czerwonym pasku w tvnie pis ma 28% a poko 45% można? 
Jabe
Za poprzedniego PiS-u minister Ziobro walczył z tzw. samorządami, teraz sam PiS te samorządy wprowadza.
Do wpisu: Premierka czyli Schetyny droga w maliny
Data Autor
kaliszanin
skąd ta pewność, że Grześ podjął taką właśnie decyzję - nawiązując do dzisiejszego wpisu innego blogera: nie po to Grześ sobie prezydencki uśmiech zafundował by z dziurawym woreczkiem po wsi za Małgosią drałować
Do wpisu: Wolne media jak wolny stolec czyli sraczka
Data Autor
mmisiek
Przypuszczam, że to nie tyle tzw. demokracja co raczej wpływ naszych tzw. sojuszników. Ta tzw. demokracja jakoś w niczym nie przeszkadza np. Niemcom, a nas trzyma za gardło.
To niezwykle ważny artykuł i jego elementy powinny być uczone zarówno w szkole, jak i na studiach, ale także przyswoić go sobie powinni obecni politycy, majacy jak narazie jeszcze wpływ na polskie słuzby. Nalezy go rozpowszechniać  Serdeczne pozdrowienia.Dorota M
kaliszanin
ostrożnie mijajkalisz sąsiedzie;) Wrocław, Wrocław, Wrocław ach to Ty
Darek
Pozdrawiam sąsiada, dzisiaj wcześnie rano jechałem przez Kalisz w drodze do Wrocławia....:)
Darek
cyberdefence24.pl;   Warto przeczytac
Jabe
No dobrze, ale czy media pisowskie – z państwowymi na czele – nie zabierają naszym rodakom szansy na samodzielne myślenie? Przecież robią to samo, tylko bardziej. Obcą agenturą okazują się być wszyscy, którzy nie są „nasi”. Przekładając to na prosty język, Panią uwiera, że demokracja przeszkadza w zdobyciu pełni władzy. Władza, władza i jeszcze raz władza. A jak się przyjrzeć poczynaniom rządzących, ich sympatie też wydają się być inspirowane z zewnątrz. No to może wszystkie stronnictwa są kukiełkami sterowanymi przez obce państwa? Jaki my, tubylcy mamy interes w zdobyciu władzy przez jedno z nich?
kaliszanin
Szanowny Panie Jabe, a za czym/kim mieli do tej pory głosować jak dopiero obecnie rządzący zrealizowali tę właściwą i niezbędną dla przedłużenia rządów cześć obietnic. do czego to prowadzi - to proste, spaliło się kilka nastolatek pyk kontrole w całym kraju,  wywaliło szambo pyk kontrole w całym kraju,  a jak dajmy na to czego mu nie życzę PMM skręci nogę na śliskim chodniku to się całą Polskę posypie w pośpiechu piachem i solą, no chyba, że girę złamie ktoś z opozycji. pozdrawiam serdecznie 
Jabe
Trudno się dziwić. Po drugiej stronie jeszcze większe szambo. Gdyby nie zwalczano ognia ogniem, rzetelne media mogłyby przejąć znaczną część widowni, przypuszczalnie większość. No ale to wymagałoby sporo czasu i wysiłku, a tu przecie wojna. panie.
Największą przeszkodą na drodze rozliczenia draństwa nasłanego przez agenture obcą na Polske jast tzw demokracja, która wbrew zdrowemu rozsądkowi każe pobłażać pospolitym przestępcom, za którymi stoją tacy sami przestepcy w togach. Tzw wolne media, tuba naszych wrogów swobodnie sobie hulaja po zdezorientowanych umysłach naszych rodaków, zabierając im szanse na samodzielne myslenie. Do tego przyczynia sie też w dużej mierze system edukacji w polskich szkołach gdzie takze demokracja zabrania wyjścia z diabelskiego kręgu poprawnosci politycznej i kolejne roczniki naszej młodzieży zasilają co roku szeregi japiszonów., nie rozumiejacych tradycji polskości i patriotyzmu.Słabo to widzę na przysłość i jeżeli PIS nie będzie w stanie tej rzeczywistości zmienić, utoniemy w szambie terroru nowej komuny zachodniej i staniemy sie niewolnikami korporacji międzynarodowych, jako wyłacznie siła robocza, bo to jest wyłącznym celem tego szaleństwa, które na nas spada zewsząd.
Jabe
Przeciwstawić się gadzinówkom jeszcze większą gadzinówką? Może i to dobre dla rządzących, bo aktywuje bezkrytyczną część społeczeństwa, ale prowadzi do degeneracji ogółu głosujących. A przecież i bez tego większość głosujących stanowią zwolennicy zajadle zwalczających się (przynajmniej oficjalnie) plemion politycznych. Ci ludzie głosują przede wszystkim przeciw przeciwnikom, nie za czymś. To nie walka prawicy z lewicą, konserwatystów z postępowcami, chrześcijan z bezbożnikami – to raczej ustawka kibolska. Przez to faktycznie wszystko zostaje podporządkowane doraźnej polityce. Do czego to prowadzi? Co do bonu oświatowego, uważam, że jest to pomysł wart rozważenia, jako światełko w tunelu.
kaliszanin
Szanowny sąsiedzie a ja myślę, że tvp stała się dokładnie tym czym miała się stać, jeśli ma Pan dowody, że miała być czymś innym /więcej niż tylko tubą to proszę się podzielić ze mną tymi informacjami. to kurskiego dobrano do tego niesmacznego zadania - proszę o tym pamiętać. pozdrawiam 
Darek
Po części się muszę zgodzić. Kurski w TVP, to dla mnie porażka. Zrobił z TVP typową, mało już strawną,  tubę propagandową, a miała stać się przeciwwagą dla gadzinówek po tamtej stronie. Z drugiej zaś strony, coś drugiej stronie trzeba przeciwstawić Niestety, ale PIS zaniedbał "swoje" media jeszcze dawno temu i jeśli myśli, że TVP ma na wieczność, to się myli. To również kwestia kadr, których by nie miał do obsadzenia TVP, gdyby nie absolwenci szkoły z Torunia. Według mnie problemem w Polsce jest to, że u nas wszystko jest polityką. To troszkę tak, jak dorabianie ideologii do srania.  Co do szkolnictwa, to popełnia się podstawowy błąd. Edukacja powinna być przywilejem, a nie obowiązkiem. Przynajmniej po tym podstawowym etapie. Chcesz się kształcić, chcesz zdobywać wiedzę, to pracuj, staraj się, a my za to zapłacimy. Nie chcesz się uczyć, są z tobą kłopoty, to do pracy. Tak samo z nauczycielami, Jesteś dobrym fachowcem, masz i umiesz przekazać wiedzę, to dostaniesz za to kasę. Jakiś czas temu mówiono o bonie oświatowym. Czy tędy droga?
mmisiek
My się tu możemy z tego antypolskiego szamba naśmiewać, ale smutna prawda jest taka, że jakaś połowa społeczeństwa jest przez te media ogłupiana i we wszystko to wierzy. Generalnie nie jest to wszystko sytuacja normalna.  
Jabe
No nie jest Pan reporterem obiektywnym. Zauważyłby Pan bowiem przede wszystkim, że media władzy zostały urobione na wzór i podobieństwo najbardziej bezczelnych gadzinówek po tamtej stronie. Do tego najwyraźniej celują w mniej wybredny segment społeczeństwa. Nie informują, tylko są tubą propagandową, traktując lud tubylczy jak ciemne mięso wyborcze. Oczywiście większość jest ciemna niejako z definicji, lecz teoretycznie państwowe media, jak i państwowa szkoła, miały dążyć do wyprodukowania światłych obywateli. Ten eksperyment zawiódł. Dlatego media „publiczne” trzeba koniecznie zlikwidować.
Darek
To jest walka wizji światów, w której nie ma miejsca na sentymenty. My, a co za tym idzie kasa, władza i przywileje, albo oni, ciemny lud, co to powinien zasuwać za 5 zł./h. Nie zauważyli tylko, że ciemny lud jeździ za granicę, operuje internetem, widzi i myśli. Oni stworzyli sobie armię usłużnych najemników ( jak w sekcie), gotowych walczyć. Przypomina mi to czasy powojenne, kiedy sowieci i ich poplecznicy wymordowali prawdziwą polską elitę, a na jej miejsce wprowadzili swoją. Zbudowali ją z ludzi najgorszego sortu, wiernych i gotowych na wszystko i do wszystkiego, aby zrobić karierę, często z kryminalistów. Tak powstała elita towarzyszy szmaciaków. Znałem kilku takich. I teraz dzieje się podobnie, Przyjechałeś z prowincji, chcesz być kimś w Warszawie, to musisz być gotowy na wszystko i do wszystkiego. Popatrzcie na te wilczki dziennikarskie,co to są bardziej warszawscy niż Warszawiacy. I być może w zaciszu domu niejeden z nich gryzie się, że zaprzedał swoje zasady, że wyrzekł się swojego dziedzictwa, ale następnego dnia wbija się w garnitur i idzie "walczyć", a w piątek po pracy idzie zaćpać i zapić. Takim idealnym przykładem jest Jarosław Kuźniar, facet z małego miasteczka na Dolnym Śląsku. Nie grzeszy inteligencją, ale zawsze gotowy do walki o lepsze jutro.