Otrzymane komantarze

Do wpisu: Czy political correctness odmóżdża elyty?
Data Autor
Napadniecie chyba na mnie wszyscy. Mnie się nie podoba zachowanie policjantów w tej sprawie. Nie podoba mi się też zachowanie mediów sprzyjających PiS-owi oraz komentarze polityków PiS. Dlaczego? Po pierwsze i najważniejsze jeśli pozwolimy policjantom na stosowanie tortur w śledztwie to oni się do tego przyzwyczają i będą stosowali. Bo zapewni im to szybką wykrywalność, bo będą się mieli czym pochwalić przed przełożonymi. Tylko czy będą to dobrze wytypowani sprawcy? Paralizatorem na każdym można wymusić przyznanie się do zbrodni której nie popełnił. Prawdziwi sprawcy w efekcie będą chodzić wolno. Oczywiście nie mam wiedzy o stosowaniu paralizatora w przypadku mordercy biednej Kristiny. Ale przypadek Stachowiaka pokazał, że pojedyńczy policjanci używają paralizatora jako narzędzie tortur. Jakub A. natomiast był torturowany na pewno. Bo wszyscy widzieliśmy w tv jak wykręcili mu ręce tak bardzo, że aż go nieśli. Drugi powód dla którego to piszę to obawa czy nie jest to wszystko szyte grubymi nićmi. Duża część policjantów to zwolennicy Platformy. Jeśli tuż przed wyborami wyjdzie, że on jest niewinny i tylko zmuszony do przyznania się to będzie się działo. A nie chcę by PO wróciło do władzy. To tyle dlaczego mi się ta sprawa nie podoba. O samych torturach zaś powiem, że można by je przywrócić. Wiem, że w Uni to nierealne, ale w nielicznych krajach azjatyckich gdzie stosuje się chłostę to przestępczości praktycznie nie ma. Ale na litość boską nie wobec podejrzanych tylko jako karę po sprawiedliwym wyroku sądu. Wiem. Jak tu mówić o sprawiedliwych wyrokach jak mamy przykład Najsztuba. Takich sędziów trzeba wymienić. Może po wyborach się uda. Ale tutaj wraca pkt 2 i czy nie wpłynie to na wynik?
Do wpisu: Jeśli ci zwisa obciachowa kicha, najmij Giertycha
Data Autor
angela
Jest szkoła, i mogą sięgać do woli, a rodziny z kręgosłupem wysyłają tam swoje dzieci. Tam bez kręgosłupów nie idą. To szkoła Ojca Dyrektora z Torunia. Lepszych nie znajdziecie. 
Darek
Poza paroma, dosłownie, ludźmi tzw. publicznymi, którzy reprezentują minimalny choćby poziom, reszta, to popłuczyny. Szczególnie widać to teraz, w okresie bezpardonowej walki. Polska nie ma wartościowych , szeroko pojętych, z prawdziwego zdarzenia elit. Wszędzie wszechogarniający wysyp miernot. Widać to szczególnie po stronie tzw. opozycji. Jak tylko opadły maski, widać, że pod dobrze skrojonymi garniturami i drogimi butami jest pustka intelektualna. Najgorsze, że te miernoty kształcą młodzież. Zawsze mnie zastanawia, jaki system wartości może, jako wykładowca, przekazać taka Gronkiewicz, Gersdorf, Rzepliński, Hartman , Środa, itp. Strach się bać. Troszkę lepiej wygląda to po stronie PIS-u, Jarosław Kaczyński trzyma towarzycho za twarz i się pilnują. Niemniej jednak taki Suski, Brudziński nie są tytanami intelektu. W tym wszystkim, już o tym kiedyś pisałem, dziwi mnie, że PIS nie stworzył sobie zaplecza intelektualnego, a mają pieniądze. Dlaczego nie mają swojej szkoły, która kształciła by im kadrę zarządzającą, intelektualną na miarę obecnych wyzwań, szkoły, która by kształciła ludzi z odpowiednio mocnym kręgosłupem moralnym, gotowych do podjęcia obecnych wyzwań. I kończy się to tym, że Ci sami ludzie kręcą się na tej karuzeli stanowisk nie wnosząc nic nowego. Taka selekcja negatywna.
Do wpisu: Czy prezydent Trzaskowski zaakceptuje ślub kozy z wibratorem
Data Autor
foros
mogą być problemy z dokumentami, z drugiej strony, skoro bodaj w Belgii robot dostał obywatelstwo, to pierwsze koty za płoty
Do wpisu: Homogeniczne truchło Koalicji Europejskiej
Data Autor
xena2012
Zachód umie liczyć.jak władowali taką kupę kasy w Biedronia i w KE to żądają efektów..Nic więc dziwnego,że opozycja wrecz rozpaczliwie podjęła wysiłki .Sekator wzdycha złowieszczo i nic w tym dziwnego,bo być może zdecydują się na fizyczną eliminację.JUż słychać głosy,że powinno się zwiększyć ochronę Kaczyńskiego,Morawieckiego i Szydło.
Pani Anna
Emocje powoli opadaja i przyznam, że trochę się boję i jak widać nie tylko ja  wpolityce.pl
Do wpisu: Kał kwintesencją sztuki?
Data Autor
Jan1797
Pani Anna, Sekator, Chatar Uważam, nie wygórowane wymagania są barierą pozytywnej oceny rzeczywistości, ale jak w przypadku owiec o liberalnym ego, fantasmagorie dotychczasowych ponad prawnych (w popsl-owej rzeczywistości) możliwości i jeżeli leming nie zauważy wartości dodanej, to „brak czasu na myślenie”, ale jeżeli nie dostrzeże zmiany na plus bezpieczeństwa swej egzystencji wykładowca akademicki, rozumiem, musi za idiotę robić.
Pani Anna
To jest własnie wartość dodana z rządów PIS, którą docenić powinni wszyscy najbardziej nawet z nich niezadowoleni ze względu na wygórowane wymagania... Wyciągnięcie na wierzch tej całej mierzwy, tej nędzy i biedy umysłowej tzw. "elit' jest wręcz nieocenione i nikomu nie udałoby się tego dokonać jeszcze przez długie lata. Cieleckiej wsadzającej sobie banana do ucha nie da się "odzobaczyć", tak samo jak wygłupów "nauczycieli".
chatar Leon
Szczerze mówiąc, zafascynował mnie happening, czy może raczej performance, w wydaniu ciamajdanowej opozycji, głupawych celebrytów i grupki podpuszczonej przez GW. To w sumie bardzo ciekawe (optymistyczne przed wyborami) zobaczyć tych ludzi ni mniej nie więcej tylko wykonujących gest, powiedzmy brutalnie... ssania pały. Róża Thun biorąca w usta, Wojewódzki biorący w usta... Niezamierzone acz wymowne! I bądź co bądź właśnie w tym było coś z działania artystycznego!  
Do wpisu: Masturbacja – antidotum na chamówę propagandową gru
Data Autor
Pani Anna
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie nawet nikogo, dla kogo Biedroń mógłby być wzorcem. Haryzma przewodniczącego 3klasy podstawówki. No, ale się na tym świecie rzeczy, o których nie śniło się fizjologom.
Dlatego przestałem oglądać gadające głowy w TVP Info po dzienniku.
Darek
Proszę pamiętać, że taki przekaz jeszcze na wielu działa. Polacy, póki co, mają jeszcze wiele kompleksów. Elegancki pan redaktor, modnie ubrany, o nienagannych manierach (przynajmniej na wizji) nie może przecież kłamać. Wielu chce być takim, jak on. To dla nich wzorzec, bo prawdziwych wzorców nie ma, lub je mało widać. Co do Biedronia. Nie może zmylić jego gładka buźka, to cyniczny, wyrachowany, agresywny gracz. Bez jakichkolwiek skrupułów. To taki polski Macron, który bez wahania wysłałby siły porządkowe na protestujących. I nie w charakterze pilnujących porządku.
Do wpisu: Koagulant bytów pozornych rwie się do władzy
Data Autor
Jabe
Likwidacja rządowych mediów jest jak najbardziej wskazana. Niestety im także się przyda fundowana z kieszeni podatnika tuba propagandowa.
Do wpisu: Rzeź niewiniątek a la Sławomir B.
Data Autor
Roz Sądek
Ma Pan całkowitą rację, po ukończeniu naszych obecnych szkół - od podstawówki po studia, absolwent jako tako będzie czytał. Może też za pomocą komórki coś napisze. Co do przyszłości nie mam złudzeń, Europa potrzebuje polskich mocnych rąk, a nie głów. Wklejam link do jednego z doskonałej dokumentalnej serii filmów - o młodych chińczykach, ich szkołach i ambicjach.- filmów jak najbardziej dokumentalnych. youtu.be  
Obserwator
Witam Jak ładnie ktoś skomentował wypowiedź W.Cz. Anji Rubik (zdaje się) o wyższości wychowania seksualnego nad matematyką (że niby po co komu twierdzenie Pitagorasa): "...wszystko zależy od tego, jak się później chce zarabiać...". Tak, że koncepcja bezstresowego wychowania i bezobjawowego nauczania święci już złowrogie tryumfy. Widzieliście jak wyglądają egzaminy 8-mio, 9-cio i td. -latków w Chinach? No to nie bardzo widzę możliwość stawienia im czoła na rynkach światowych przez produkty systemu wymyślonego przez Broniarza, problem polega na tym, że ci nieszczęśnicy kończący nasze szkoły nawet sobie z tego sprawy nie zdają. Po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie są Chiny...
xena2012
A właściwie to ma Pan rację-sami ,,latarnicy'' wystarczą.Jaki pożytek wynika z tego dla szkół?,precz ze stresem maturalnym,lękami z wyborem szkoły,stratą czasu na Pitagorasa.
Pani Anna
Obawiam się, że w sporze tow.Broniarza z rządem o tego "niemowlaka" nawet Salomon nie zdołałby go uratować. Gołym okiem widać, że chodzi o większą część niemowlaka, a nie o dzieciaka jako takiego. Ja mam dobre serce i z radością każdemu bym dała po te 1000 na głowę, nie tylko nauczycielom, ale niech mi kto powie, kiedy wreszcie skończy się ta masowa produkcja wtórnych analfabetów, ktorzy nawet jeżeli jakimś cudem uda im się zdać tę maturzynę na 30% to na drugi dzień nawet tych 30% nie pamiętają? O tym tow.Broniarz i jemu podobni jakoś milczą... Temu, kto ma jakieś złudzenia radzę przeczytać takie oto zdanie tego tu obok niejakiego blogera forosa, który raczył był właśnie napisać w komentarzach następującą sentencję: "radziłbym cieszyć się tym co jest, bo jeszcze uczą starzy nauczyciele, którzy wiedzą jak to robić i wiedzą co było w starych programach wg których działają dotąd, jak przypuszczam, uniwersytety. Będzie gorzej,..." I jeszcze takie cuś, z ostatniej chwili "A jeśli chodzi o płacenie za efekty? Póki co jakoś nikomu nie udało się tych efektów zdefiniować i wymierzyć. " A gość wie co pisze, bo od kilku tygodni gada o dziejowej wręcz konieczności strajku nauczycieli, a dzieci "jak nie nauczą się czegoś w tygodniu A, to nauczą się w tygodniu B". Serio. Swoją drogą, jak wiele zmieniło się w zakresie "definiowania i mierzenia" efektów nauczania, odkąd ja chodziłam do szkoły podstawowej. Kiedyś to było proste, nauczycielka bodajże w IV klasie przepytywała nas z tabliczki mnożenia, na wyrywki na zasadzie "ty Maciuś przez 2, ty Zosiu przez 3, teraz Adaś przez 5 itd." Jeżeli ktoś nie opanował tabliczki mnożenia "na wyrywki" to po prostu nie zdawał do następnej klasy, proste? Efektem było co prawda towarzystwo tzw. "przerośniętych"? ale i z nimi jakoś dawano sobie radę, w końcu więcej niż dwa razy nie można było powtarzać jednej klasy...?
Do wpisu: Mord polityczny? Odpukać!
Data Autor
gorylisko
moim zdaniem fakt, że joanna schmaten wielgus popiera pedofilię w KK jest okolicznością nader szczęśliwą dla PiS....dość dyktatury kobiet...jakby co... ;-)
RinoCeronte
Jak ten mały zaczął krążyć to ten duży nie mógł zdążyć... Poza tym jak mawiał Generał podchorąży zawsze zdąży. I to by było na tyle.
Jaworowski
Nie ma co pluć na wszelki wypadek . Etatowy komuszo-brunatno-żydowski reżyser, specjalista od kleru i urojonej, rozdętej na większą skalę pedofilii wśród '" bogobojnych braci" już zabiera się do "wysmażenia" następnego propagandowego gniota. Czy zdąży przed wyborami do parlamentu w  październiku/listopadzie ? Jest to możliwe. Żydo-komuna umie się mobilizować, mają środki od Sorosa , brunatnych i bolszewików, a na usługach małpie stado komediantów gotowych zawsze opluwać Polskę w każdym kadrze.
Do wpisu: Maść na szczury Trzaskowskiego
Data Autor
RinoCeronte
Proponuję petycję do Gminy umotywować pomysłem założenia "raju podatkowego". Sukces murowany!
Do wpisu: Giertych w talerzu barszczu Sosnowskiego
Data Autor
Jaworowski
O co waści chodzi? Wszystkie programy w zlewościeku tefałnianym są na "wysokim poziomie" i są serwowane dla samozwańczych „elyt inaczej”. Ten świat splatfusiałych, to świat durnoty, zakłamania i w nim czują się najlepiej. Pustota tego świata, rzekomy intelektualizm, wartości na opak, oderwanie od rzeczywistości,   biją z każdej wypowiedzi ich "ałtorytetów". Tego, co tam serwują codziennie, normalny człowiek nie jest w stanie znieść nawet przez chwilę. To świat dla debili.
Do wpisu: Gęsi pipek czyli opozycja z ręką w nocniku
Data Autor
angela
Ci przywódcy PSL, wybierani  wg  PRLowskiego klucza, lekarze, strażacy, z PZPRowskimi korzonkami, unicestwa PSL skutecznie. Ich pazernosc na władze, na majątek Polaków, na którym 'uwlaszczali' się razem z PO, ich zgubi.  Oni musieli dołączyć do zbieraniny Grzesia, nie mieli  wyjsca, za dużo dostali, żeby opuścić klike, bo kwity zostały. 
Do wpisu: Prezes w paszczy karpia po żydowsku
Data Autor
Karp po żydowsku od czasu do czasu czemu nie ale ,że na słodko to podawany co dzień powoduje jedynie wymiot ! Prezes w paszczy karpia to niechybnie śmierć głodowa dla właściciela paszczy a jak uczy hitoria wieloryb pożarł jednego gościa i cieszył sie jak małpa blachą ,do czasu bo wolał wypluć.
Buzek czułsie nieswojo ...on od dawna stara sie zbyt nie afiszować i ma powody bo to on rekomendował w PE rudego i był od poczatku jego mentorem i rudego przydupasów.! To nie kto inny jak buzek był prawdopodobnie jednym z autorów a na pewno gorącym zwolennikiem i popieraczem "Małych" i regionów ,programów specjalnie przygotowanych dla Polski i na Polsce przećwiczonych, majacych w efekcie do jej zniknięcia bez wywołania wojny. Gość ma swój stały target około 300 tyś który na niego głosuje ale to za mało a i wiele się zmienia na jego niekorzyśc ,rasiowców,fokstrotów czy niemiecko podobnego badziewia skoro PIS wygrał w Raciborzu w ostoji rasiowców i im podobnych...!