Moje wpisy

Data Tytuł
Kto kogo w Elblągu, czyli bełkot jak zwykle.
Odsłony: 5,733 , Liczba kometarzy: 14
Jak coś łupnie :)
Odsłony: 3,436 , Liczba kometarzy: 3
Leć nasz Orle w górnym pędzie
Odsłony: 4,176 , Liczba kometarzy: 8
Gowin, czyli ostatnia nadzieja białych.
Odsłony: 2,460 , Liczba kometarzy: 3
Klub Ronina
Odsłony: 5,239 , Liczba kometarzy: 3
Wściekłość o poranku
Odsłony: 6,522 , Liczba kometarzy: 11
Strażnik Bramy
Odsłony: 2,755 , Liczba kometarzy: 0
Sawicka czyli pułapka na Gowina
Odsłony: 4,795 , Liczba kometarzy: 5
Gowin na premiera.
Odsłony: 4,647 , Liczba kometarzy: 13
Biedne dzieci....
Odsłony: 4,048 , Liczba kometarzy: 10
Rozbiór poziomy
Odsłony: 8,692 , Liczba kometarzy: 23
Otrzyjcie już łzy....
Odsłony: 2,386 , Liczba kometarzy: 0
O książce Jana Rokity
Odsłony: 4,502 , Liczba kometarzy: 9
Co tam, panie, w polityce, czyli cyrk przyjechał na dobre
Odsłony: 3,248 , Liczba kometarzy: 5
Poeta Wencel wyklucza poetę Tuwima
Odsłony: 18,459 , Liczba kometarzy: 59
Pilnuj swojej jaskini!
Odsłony: 2,838 , Liczba kometarzy: 3
Zbrodnia założycielska
Odsłony: 5,796 , Liczba kometarzy: 10
Głupota nasza powszednia
Odsłony: 4,387 , Liczba kometarzy: 8
O doktrynie, zworniku i Coryllusie, co nie wiedział
Odsłony: 3,934 , Liczba kometarzy: 7
Res Publica i doktryna państwowa
Odsłony: 4,030 , Liczba kometarzy: 11
Wielki Post > jest taka cisza
Odsłony: 3,347 , Liczba kometarzy: 3
Błagam, niech ktoś znajdzie błędy w moich wyliczeniach!!!
Odsłony: 14,967 , Liczba kometarzy: 16
300 mld dla blondynki
Odsłony: 4,065 , Liczba kometarzy: 3
Res Publica, czyli ratuj się, kto może
Odsłony: 5,592 , Liczba kometarzy: 0
Ćwiczmy się w piosence!
Odsłony: 1,678 , Liczba kometarzy: 0
Autorytaryzm w Sejmie, czyli koniec demokracji
Odsłony: 3,331 , Liczba kometarzy: 3
Res Publica raz jeszcze czyli Staruchowicz
Odsłony: 5,336 , Liczba kometarzy: 14
Wchodzimy do euro, czyli o Władku
Odsłony: 3,121 , Liczba kometarzy: 5
O Szymborskiej i o nagrodzie
Odsłony: 4,907 , Liczba kometarzy: 8
Życzenia
Odsłony: 1,793 , Liczba kometarzy: 1
Zlikwidować tę pogańską Wigilię :)
Odsłony: 5,474 , Liczba kometarzy: 7
Dlaczego tak nienawidzą Kaczyńskiego?
Odsłony: 22,018 , Liczba kometarzy: 5
Bzdety o Solidarności i o Bolku
Odsłony: 6,231 , Liczba kometarzy: 12
Krzyż i nienawiść
Odsłony: 7,828 , Liczba kometarzy: 10
Matematyka nie kłamie!
Odsłony: 7,936 , Liczba kometarzy: 15
Krzywa Gaussa czyli mały traktat o złu nienawiści.
Odsłony: 43,048 , Liczba kometarzy: 18
Oto nowy człowiek na nowe czasy
Odsłony: 4,349 , Liczba kometarzy: 5
Rozlała się rzeka nienawiści....
Odsłony: 5,732 , Liczba kometarzy: 17
Wracaj, Miller, bądźmy kwita.....
Odsłony: 2,859 , Liczba kometarzy: 5
Panowie (i Panie), policzmy głosy!
Odsłony: 4,558 , Liczba kometarzy: 9
Hej, wy tam na prawicy, ruszcie głowami - na litość!
Odsłony: 7,678 , Liczba kometarzy: 25
Res Publica – koniec mrzonek
Odsłony: 6,964 , Liczba kometarzy: 27
Straszna data 11 listopada
Odsłony: 4,359 , Liczba kometarzy: 14
Tańczymy labada, labada, labada
Odsłony: 4,307 , Liczba kometarzy: 5
Co to znaczy???
Odsłony: 4,099 , Liczba kometarzy: 5
Ten szalony Kaczyński!
Odsłony: 3,497 , Liczba kometarzy: 3
Szaleństwo narasta...
Odsłony: 3,336 , Liczba kometarzy: 4
Już niedługo ważne referendum!!
Odsłony: 5,316 , Liczba kometarzy: 15
Czy to rasizm czy neo-sowietyzm?
Odsłony: 2,252 , Liczba kometarzy: 4
Dlaczego ludzie nic z tym nie zrobią?
Odsłony: 2,512 , Liczba kometarzy: 3