Dlaczego tak nienawidzą Kaczyńskiego?

Przeczytałam notkę Toyaha  (http://osiejuk.salon24.pl/472205,jaroslaw-kaczynski-samotnosc-dlugodystansowca) i dopadła mnie znowu kasandryczność. Toyah nic nie winien, nie mam pojęcia, które synapsy znowu zadziałały i dlaczego, ja tylko opisuję rezultat. Oto on:

Pytanie podstawowe brzmi – czemu te dziady tak się znowu uczepiły Kaczyńskiego?
Tu należy dodać, co z prostej obserwacji wynika > tym razem to już naprawdę nawalanka na poziomie starych pijanych qurew, ten język, te epitety – czysta histeria w stanie pomroczności.
Przecież, na litość, jedno zdanie o internowaniu nie może powodować takiej wścieklizny! A marsz wczorajszy też żadna nowina, był już przecie w tamtym roku, do tego ziąb straszny, więc wiadomo było, że dużych tłumów nie będzie. No i reszta planktonu prawicowego się odcięła – to o co chodzi?

Myśl, myśl kobieto!
To wrzasnął chochlik w mojej głowie, który wiedzie tam żywot zupełnie ode mnie niezależny, bowiem obserwuje moje poczynania od zawsze, do tego często złośliwie komentując.
No to myślę, cholera – i nic! A tu ten Toyah i nagle - EUREKA!

Bo widzicie, kochani moi PT Czytelnicy, rzecz najprawdopodobniej wygląda tak >
Dwie koterie w ramach miłościwie nam panujących europejczyków et consortes już od dawna żrą się o wpływy, to wiemy. W skrócie rzec by można, że ruskie się ze szwabami naparzają, choć skrót to okrutnie niedokładny, nieładny  i nieuporządkowany. Ale co tam – dla dalszego wywodu chwilowo bez znaczenia.
Otóż owe koterie już od wyborów próbują się wzajemnie zagryźć, ale kicha – nie wychodzi. Za dużo PiS-u nalazło do Sejmu i mimo frondy Delfina ZZ dalej się trzymają mocno, a słupki nie chcą zejść w dół. Czyli wychodzi na to, że żadna frakcja sama drugiej nie zagryzie. A zagryźć trzeba pilnie, bo jak nie, to obie bekną najdalej za pół roku, bowiem Rostowski pracowicie wykopał dół, w który wszyscy wlecą.
Czyli nic tylko jakowyś stoliczek trza szykować, i to niekoniecznie okrągły – a wiadomo, co Kaczyński położy na blacie w ramach rozpoczęcia rozgrywki. No Smoleńsk położy, wszak to jasne. I trzeba pilnie kogoś poświecić. I o to cała gra się toczy – kto czyją głowę rzuci na przebicie tej karty.
Można by rzec, że obie frakcje już bez oporów wyłaniają się z „niebytu” i teraz tylko trzeba przygotować publisię. Dlatego im większa nawalanka na JK, tym dla nich lepiej, bo jak potem jedna frakcja nagle Kaczora pochwali i poprosi o rozmowy, to naród zmęczony ze szczęścia wszystko łyknie i powiesi tego, którego mu pokażą „nawróceni”.
Czyli teraz można już obstawiać, czyja głowa pójdzie na tacę :)))

Ot i cała tajemnica....

A tu ciekawe linki w temacie padgatowki, sorry, że z takiej gazety, ale to właśnie jest dziwne :)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13051720,Macierewicz_rzuca_rekawice_rzadowi___wzywa_do_debaty.html#BoxSlotII3img
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13050963,Sikorski_odpowiada_Rosji__Domagamy_sie_realizacji.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13025014,Sikorski_prosi_Ashton_o_pomoc_ws__wraku__Oleksy__Oglasza.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika SONIA

14-12-2012 [19:09] - SONIA | Link:

Ten klincz trwa nadal,kogo poświęcić? PO(Niesiołowski-Halicki-Grupiński?),PIS(Hofman-Macierewicz-Grupiński?),albo wojna do wiosny?!A może to?Co będzie jak PIS dojdzie do władzy | TELEWIZJA INTERNETOWA, NIEZALEŻNA, publicystyka, wiadomości, fakty
http://vod.gazetapolska.pl/23-...

Obrazek użytkownika Jolanta Pawelec

14-12-2012 [21:08] - Jolanta Pawelec | Link:

ano Pani widzi - wszyscy czytają. Nikt nie komentuje.
Bo moim zdaniem - Szanowna Autorko - zaczęło się polowanie. Frakcje usiłują zminimalizować wpływ Jarosława, osłabić - i przeforsować swoich, "naszego". To jest standard. Kto to jest? ci swoi. Nie będę ich nazywać ale podam środowiska: wpływowe środowiska diaspory " polonijnej", stowarzyszenia "niezależnych" (integrujące się), towarzystwa "ultrakatolickich patriotów", środowiska wpływów regionów, partie rozłamowe, szare eminencje "suflerzy" pożyteczni - sekundanci wszelkich rozgrywek. Dlatego Toyah dał tytuł " samotność długodystansowaca"

A;e Toyah też subtelnie ostrzegł - macie do czynienia z zawodnikiem twardym, niezłomnym. Możecie go zabić - zniszczyć nie możecie - jest wypróbowany.

Jarosława - PO się obawia, więc nienawidzi. Rozgrywają go słodkie maskotki prawicy - pupile frakcji i rozmaitych środowisk gotowych błysnąć "geniuszem"

Obrazek użytkownika Rodak z Kanady

14-12-2012 [22:42] - Rodak z Kanady | Link:

Każdy z tych odpowiedzialnych za nawalankę ma swego oficera prowadzącego,każdy oficer przełożonego.Przy tej ilości służb powstaje niezły kocioł.A może komuś gdzieś dużo bardziej wysoko o to chodzi,bo tak został napisany scenariusz i to ciągle obowiązuje.ONI i tak dopasują scenariusz do naszej postawy i zachowań,ale na miłość Boską  ,czemu im tak strasznie ułatwiamy.Nieświadoma kolaboracja? Głupota? Czy tez inne zjawisko? Pozdrawiam za-oceanicznie.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

14-12-2012 [22:47] - Teresa Bochwic | Link:

Bardzo trafne Pani uwagi. Ja nie mam tak politycznej głowy, jak Pani.
Nie moge wpisywac sie na salonie24, bo nawet przez FB nie wchodzi. Czy moglaby Pani wpisac się w moim imieniu Toyahowi pod tą jego notką, że bardzo mnie cieszy jego tekst i że go pozdrawiam?

Obrazek użytkownika herbu Rogala

27-09-2013 [23:02] - herbu Rogala | Link:

dobrze kombinujesz... Pani Pawelec (w komentarzach) zapomniala o kims takim jak Lipinski
Pozdrawiam.