Ilu neohitlerowców poprze Grzegorza Brauna?

„...Każdy powinien przeczytać MEIN KAMPF... ta książka otwiera oczy na zagadnienia, o których syjoniści chcieliby zapomnieć... zawiera to co jest zawarte w tym filmie i dużo szerzej... ANTYSEMITYZM to protest przeciwko potędze żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie... jak straszna jest wojna to ONI wiedzą, tylko z drugiej strony jaki to dobry interes.... dziś syjoniści patrząc na Ukrainę, Polskę i Rosję zacierają ręce mówiąc: „jest interes do zrobienia i nie da się na nim stracić”....

 
Tak pisze Sławomir Marczewski, przedstawiciel „prawicowego” prorosyjskiego planktonu politycznego z Krakowa, udostępniając 2 marca technicznie doskonale zmontowany, dynamiczny film stanowiący zupełnie jawną propagandę nazistowską. Ścieżkę dźwiękową stanowią przemówienia Hitlera, a konkluzja brzmi – „Europejczycy powstańcie – trzeba to zrobić jeszcze raz”. Nie podajemy linku do film, by nie dawać pretekstu do skarg na nasz profil za propagowanie nazizmu, ale łatwo mogą sobie Państwo go odszukać na profilu Marczewskiego pod datą 2 marca.
 
Kim jest Sławomir Marczewski? Człowiekiem orkiestrą, ale zawsze prorosyjskim. Poznaliśmy go obserwując grupy i profile przeciwnika, takie jak „Brońmy Rosji”, gdzie cieszy się ze śmierci Borysa Niemcowa i oburza się, że wskazuje się na rękę Kremla, a nie na oczywistych według niego sprawców, czyli syjonistów [https://www.facebook.com/…/75204…/permalink/926871247343406/]. Znajdziemy go też na grupie sympatyków prorosyjskiego Obozu Wielkiej Polski, gdzie zachęca do kandydatury Grzegorza Brauna na prezydenta [https://www.facebook.com/groups/202514099787531/permalink/843994622306139/], ale także w grupie sympatyków lewicowej prorosyjskiej partii Zmiana [https://www.facebook.com/groups/grupaZMIANA/] czy w międzynarodowym fanklubie Władimira Władimirowicza „A group of fans Putin / Группа Поклонников Путина” [https://www.facebook.com/groups/m.m.nika/search/…]. Broni też projektu krakowskiej nauczycielki języka rosyjskiego, organizującej Rok Kultury Rosyjskiej w Krakowie [https://www.facebook.com/groups/802166693146966/] i oczywiście uczestniczy we wszystkich grupach antyukraińskich, w tym w centralnej dla środowiska pseudokresowego „Grupy przeciwko OUN-UPA” [https://www.facebook.com/groups/736046746437432/search/…]. A jego ostatnim polubieniem jest profil „Narodowe Republiki Doniecka i Ługańska” [https://www.facebook.com/donetskrepub]
 
Marczewski jest zaprzyjaźniony z tak zwaną „Sekcją Wpierdolu” (naprawdę się tak nazywa), której przedstawiciel Marek Wiktor Majcher alias Marek Marecki został zatrzymany za wymachiwanie krzesłem podczas wiecu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Marek Marecki [https://www.facebook.com/mareckiupr] jest znany z występowania w programie Telewizji Kraków „Młodzież Kontra”, razem z Kamilem Kupcem i przede wszystkim naszym ulubieńcem Michałem Andrzejem Wirtlem alias „Żółty Pies” [https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=221786064658267&id=218251225011751]. Prezentujemy zdjęcie Mareckiego, Kupca i właśnie Marczewskiego z konwencji wyborczej Jarosława Gowina 28 września 2013 roku.
 
Sławomir Marczewski kandydował z ostatniego miejsca w okręgu 4 z listy KWW Nowa Prawica w wyborach do Rady Miasta Krakowa w 2014 roku. [https://www.bip.krakow.pl/plik.php…]. Z tego okresu pochodzi jego zdjęcie z liderem korwinistów w Krakowie, Konradem Berkowiczem.
 
Obecnie natomiast Sławomir Marczewski wspiera kandydaturę Grzegorza Brauna – należy sądzić, że antysemityzm okazał się dla niego ważniejszy, niż liberalne poglądy na gospodarkę. Jest pełnomocnikiem regionalnym kandydatury prezydenckiej Grzegorza Brauna na Małoposkę. Jego kontakt (malopolska.gb2015@gmail.com Sławomir Marczewski 502-377-155) widnieje na oficjalnej stronie kandydatury Grzegorza Brauna [http://grzegorzbraun2015.h2.pl/test2/sztaby-wojewodzkie/].
 
Wszystko wskazuje na to, że jak wiele przedstawicieli ostrej prorosyjskiej „prawicy”, na przykład ze środowiska Obozu Wielkiej Polski, do którego także mu blisko, Marczewski jest też panslawistą i pogańskim rodzimowiercą. Za awatar swojego profilu przyjął sobie grafikę słowiańskiego koła słonecznego, połączoną z Orłem Białym, oczywiście bez korony. Tak tłumaczymy sobie jego silny rys antyklerykalny – o Kościele Katolickim nie pisze inaczej, niż per „żydokościół”.
 
A teraz się dowiadujemy, że Marczewski jest nazistą i marzy mu się powtórzenie i dokończenie dzieła Hitlera. W zasadzie to nas nie dziwi – jak się komuś podoba Rosja Putina, gdzie nadal działa gułag, to może mu się podobać III Rzesza i Auschwitz. Wcale nie jest to odosobniony przypadek w tym środowisku, aczkolwiek nie wszyscy tacy ludzie kandydują sobie do Rady Miasta Krakowa. Jednak znowu nas to nie dziwi – skoro Korwinowi Putin się podoba, to Berkowiczowi Marczewski nie musi przeszkadzać.
 
Ale oczywiście Marczewski Was przestrzega przed nazizmem ukraińskich banderowców.
 
Jest dosyć oczywiste, że Sławomir Marczewski ma problemy ze sobą - wystarczy przejrzeć jego profil, by się o tym przekonać [https://www.facebook.com/MarczewskiSlawomir/timeline]. Gdyby nie było Internetu, nikt oprócz psychiatrów nie zajmowałby się takimi osobnikami. Ale gdyby nie było Putina, nie jednoczyliby się tak prężnie w wielopostaciowe, krzykliwe i radykalne, lecz coraz liczniejsze środowisko, które już szkodzi, a w razie konfrontacji z Rosją będzie stanowić rosyjską V kolumnę. Na razie obserwujemy, że ta hydra rośnie, a naszym zadaniem jest odcinanie jej macek, póki są krótkie.


Sławomir Marczewski. Fot. ze strony FB społeczności "V rosyjska kolumna w Polsce"

* * *

Powyższy tekst opracował facebookowy zespół „Rosyjska V kolumna w Polsce” z wyjątkiem tytułu, który pochodzi ode mnie. Polecam pozostałe publikacje zespołu  i poczet odznaczonych Orderem Wielkiej Stonki Ruskiego Miru – na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Rosyjska-V-kolumna-w-Polsce/218251225011751
 
Polub stronę zespołu „Rosyjska V kolumna w Polsce”!
 
 

Mariusz Cysewski

 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn 
http://mariuszcysewski.blogspot.com 
http://www.facebook.com/cysewski1
 
Zobacz też:
http://naszeblogi.pl/45493-polski-banderowiec-z-bardzo-bardzo-wschodniej-polski
http://naszeblogi.pl/44921-wolny-czyn-z-kijowa-ukraina-na-barykadach
http://naszeblogi.pl/44997-jak-zwyciezylo-powstanie-na-ukrainie-film-z-majdanu
http://naszeblogi.pl/44973-za-wolnosc-nasza-i-wasza-na-majdanie-z-czarnymi-kozakami
http://naszeblogi.pl/44854-do-broni
http://naszeblogi.pl/46856-ukrainska-pozyczka-wojenna
http://naszeblogi.pl/45583-slomka-o-znaczeniu-powstania-ukrainskiego-dla-polski
http://naszeblogi.pl/52839-adam-slomka-kandydat-na-prezydenta-sprzedajmy-bron-ukrainie
http://naszeblogi.pl/45851-polska-majdan-ukraina-konferencja-w-zabrzu-kwk-guido
http://naszeblogi.pl/47415-kozacka-slawa-wyzwanie-tyranii-moskwy
http://naszeblogi.pl/53511-ukrainska-historia-wojenna-z-kresow-jak-z-sienkiewicza
http://naszeblogi.pl/53650-ukrainski-ruch-oporu-na-terenach-okupowanych
http://naszeblogi.pl/52337-propaganda-moskwy-stare-lajdactwa-starych-lajdakow
http://naszeblogi.pl/52858-kociol-debalcewski
http://naszeblogi.pl/52387-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-wolnowacha
http://naszeblogi.pl/52406-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-mariupol
http://naszeblogi.pl/52447-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-tortury-i-egzekucje-jencow
http://naszeblogi.pl/52815-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-egzekucje-i-bezczeszczenie-zwlok
http://naszeblogi.pl/53600-wiec-choc-sie-speka-swiat-i-zadrzy-slonce-rodziny-jencow
http://naszeblogi.pl/53578-polscy-agenci-putina-groza-redaktorom-gazety-polskiej
http://naszeblogi.pl/53483-jan-tomaszewski-za-zaslugi-dla-rosji-dostaje-order-stonki
http://naszeblogi.pl/52836-jency-obroncy-lotniska-w-doniecku-pomoc-dla-rodzin-pilne

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika takitamzdaleka

10-04-2015 [07:48] - takitamzdaleka | Link:

S. Marczewski - nie znam osoby, ale po sposobie wypowiedzi - sądzę, że autor jest z koalicji zachodniej.
Czy nie warto sobie zadać pytania - skąd Polska jest bardziej naciskana i przez jakie międzynarodowe grupy? Czy lepiej zmierzać ku wojnie z Rosją (bo tak chce ameryka) czy dążyć do pokoju i spokojnego egzystowania w obecnych granicach (co odbierane jest jako pro-rosyjskość)?
Nie od dziś widać, że amerykanie i częściowo Europa zachodnia (przy ukontentowaniu naszych przywódców) prowokują i wzniecają niepokoje na wschodzie. Wypadałoby zauważyć, że jakiekolwiek działania militarne będą najpewniej odbywały się na naszym terytorium, nie w ameryce, nie w niemczech, a to raczej pożądane nie jest. To nasz kraj jest najbliżej i nasz kraj będzie rujnowany w najgorszym scenariuszu.
Czy niemcy nas zaatakują zbrojnie? Raczej nie, gdyż są niejako w NATO. Czy Rosja nas zaatakuje? Już szybciej, bo nie jest takim sojusznikiem.
Druga rzecz - G. Braun. Co w tym jest niewłaściwego, że pan Marczewski koordynuje działania dla G. Brauna? Czy to znaczy, że G. Braun ma takie same poglądy? Czy można o przykłady?
Czy każdy, kto ujawnia działania żydowskie na terenie Polski oraz przedstawia szerszy kontekst tych działań od razu jest antysemitą? To takie popularne obecnie i gloryfikowane słowo. Każdy kto jest przeciwko żydom jest faszystą i antysemitą. A kim zatem jest ten, kto mordował Polaków podczas wojny? Kim jest ten, co mordował inne narodowości? Polacy tym się różnią od żydów, że nie gloryfikują swojej traumy na arenie międzynarodowej i nie wprowadzili pojęcia antypolonizmu. Z resztą - o tym można by dużo pisać. Wystarczy spojrzeć jak lobby z Izraela wpływa na amerykę, a i jak prężnie rozwija się w naszym kraju... To jest dopiero powód do zmartwienia a nie jedna osoba...
Nie mniej - trzeba spojrzeć na sprawę bardziej globalnie, a nie tylko przez pryzmat jednej osoby, jednego poglądu, nie oferując żadnego kontekstu i przyczyn tego zachowania.
Za wojną nie jestem, ale dążenie do pokoju i ustabilizowania sytuacji - to już jest warte zainteresowania.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika felek

10-04-2015 [13:21] - felek | Link:

"Takitamzdaleka" - nie znam osoby, ale po sposobie wypowiedzi - sądzę, że jest z koalicji wschodniej.

Obrazek użytkownika cichy

10-04-2015 [09:01] - cichy | Link:

a'propos..
zostane na chwile advocatus diavoli..
nie można oskarzac człowieka o ruska agenturalność bez...wlasciwie bez dania racji..
człowieka który jak zaden inny kandydat w historii polski domaga się zwrócenia uwagi na POLSKĄ RACJE STANU..
obrona wiary;rodziny;wlasnosci;interesu narodowego..
p.s.
w tych wyborach ze względu na brak plastikowych;przezroczystych skrzyneczek ze skanerem i licznikiem..oddanie glosu na kogokolwiek innego niż gajowy jest de facto postawieniem krzyżyka na gajowego wlasnie..ja chce mieć czyste sumienie..i robie to co robie..i mysle ..i pisze..tak jak pisze..
p.s.nr 2
poza tym Grzegorz Braun przewyzsza intelektem wszystkich możliwych kandydatow..jakkolwiek by na to nie patrzeć...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

10-04-2015 [15:52] - maks jamnicki | Link:

Hm, tak, ale "obrona wiary, rodziny,własności itd..." jest także w centrum zainteresowania religii islamskiej, jakbym poszukał to znalazł bym znacznie więcej takich "przykładów". Te hasła mogą być także spokojnie podane jako doktryna PiSu.Nie wydaje się by to był klucz. Kluczem jest prędzej, wspólnym mianownikiem dla "niepodległościowców", stosunek do Rosji, jako do niebezpiecznego wroga.

Obrazek użytkownika cichy

10-04-2015 [20:26] - cichy | Link:

obrona wiary,rodziny;wlasnosci etc..etc..winna być w centrum każdego wpelni zintegrowanego społeczeństwa;narodu..problem jest w tym ze "taka doktryna" jest akceptpwalna wszędzie...tyle tylko ze to wlasnie Grzegorz Braun jest sekowany niemiłosiernie za wszytsko co mowi i co robi..jego filmy..o generale;o mary Wagner..etc.etc..powinien wygrywać w cuglach wszystkie możliwe festiwale filmow w kat.film dok na swiecie!!!..a nikt poza waska grupa SWIADOMYCH SIEBIE NAWZAJEM polakow i części emigrantow nie ma o nim zielonego pojęcia...
dziekuje za odpowiedz...

p.s...
islam nie jest zadną!!!!podkreślam...zadną religią!!..(to taki sam nurt społecznych "przemian"(jak to pięknie-poprawnie-politycznie brzmi..to taki sam nurt jak reformacja 500 lat temu rewolucja 100 lat temu..morze przelanej niewinnej krwi i kompletnie zrujnowany owczesny i teraźniejszy BEZPOWROTNIE!!! swiat....
mowie to jako "naoczny świadek"..(były misjonarz..uczestnik jednego z kontyngentow wojskowych..oraz emigrant zarobkowy w Holandii-kraj najbardziej na swiecie zniszczony przez tolerancje;rownosc;poprawnosc polityczna..etc..etc..pan- jako emigrant w niemczarni wie o czym mysle..kilka razy wymieniliśmy już podobne argumenty..
p.s.
Grzegorz Braun PREZYDENTEM POLSKI !!!

Obrazek użytkownika Domasuł

10-04-2015 [17:01] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

No jasne, Grzegorz Braun wygra te wybory w cuglach.

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

11-04-2015 [08:04] - Mariusz Cysewski | Link:

" Grzegorz Braun przewyzsza intelektem wszystkich możliwych kandydatow"
LOL
Czy to ten sam pan, który twierdzi, że Adam Mickiewicz to agent Rosji, a Józef Piłsudski agent Niemiec?

Obrazek użytkownika cichy

11-04-2015 [09:44] - cichy | Link:

Każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania opinii..nie mnie oceniać autora tych wypowiedzi ani postawy naszego wieszcza.nie bylem obok niego-ot choćby kimś do wyrywania piór z labedzich skrzydeł i dostarczania ich dla poety..wiec nie znam tamtej sytuacji.. .a jeśli chodzi o marszałka..był absolutnym geniuszem polityki ówczesnej epoki..co by było gdyby go nie zwolniono z twierdzy magdeburg..okolicznosci zwolnienia nie znam..nie było mnie tam wtedy..pana bydloszewskiego tez podobno zwolniono z obozu..też mnie tam wtedy nie było..pana premiera tysiąclecia ktoś podobno wybrał na prezydenta Europy (też mnie przy tych negocjacjach nie było..)pragnę zaznaczyć że marszałek to postać nieprawdopodobnie wybitna..inne wymienione postacie zostawiam..bo mi ekranu i prądu w smartnym fonie szkoda..

Obrazek użytkownika cichy

11-04-2015 [10:08] - cichy | Link:

Wie pan..nikt niczego nie musi.panuje taki "trynd" że poniekąd wspaniały człowiek-pan Duda musi wygrać wybory.nie musi!!jak to mówi Grzegorz Braun "i wtedy będzie prawdziwa Polska od 1szego"..koniec cytatu.uwarunkowania historyczno-polityczne i etc.etc..czy ktoś musiał wymordowac żołnierzy niezlomnych?czy musiał okrągły stół być zalążkiem nowej Polski?czy 1szy elektryk musiał zrobić z siebie pajaca podczas debaty telewizyjnej z "chyba-magistrem"-nie musiał-tak było dogadane.czy musiało dojść do sobotniego poranka?tez nie.a'propos wyborów.kto musi je wygrać?bez pleksiglasowych przezroczystych skrzyneczek ze skanerem i licznikiem?tu musi je wygrać gajowy??amerykanie mają takie powiedzonko "..jeśli kura zniesie jajko w chlewie..to niekoniecznie musi się Swinia z niego wylegnac"..na pewne wydarzenia nie mamy żadnego wpływu..

Obrazek użytkownika JacBiel

10-04-2015 [12:16] - JacBiel | Link:

„...Każdy powinien przeczytać MEIN KAMPF"

Omawialiśmy tę książkę na filozofii. Podsumował ją trafnie prowadzący zajęcia Doktor - można ją przeczytac, ale nie zmienia to faktu, że to grafomania.

Mówiąc inaczej, jest to intelektualny bubel i kicz rojący się od absurdów i błędów, i przyciąga publikę jedynie o podobnej mentalności.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

10-04-2015 [15:57] - maks jamnicki | Link:

Dla mnie, z informacyjnego punktu widzenia,/ przecież sam jeden człowiek spojrzeniem i wglądem ogarnia nie wszystko, czasami niewiele/,pożyteczny przyczynek.

Obrazek użytkownika Deidara

10-04-2015 [18:48] - Deidara | Link:

Dość parszywy tekst - w każdym środowisku znajdą się takie czubki, ale to nie powód, by kandydata oceniać przez ich pryzmat. Brauna nie lubię, ale daleko mi do takich uogólnień.

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

11-04-2015 [04:04] - Mariusz Cysewski | Link:

Nie. Nie każde czubki i nie w każdym środowisku.
Są i takie środowiska, które przodują w ilości i rodzajach czubków a co gorsza i takie, które zdradę mają wpisaną w program.