Propaganda Moskwy: stare łajdactwa starych łajdaków


 

Waść machasz jak cepem… - rzucił Wołodyjowski Kmicicowi widząc, jak ten radzi sobie z szablą. Antyukraińska propaganda Moskwy też jest jak od cepa

Wraz z nowymi zbrodniami wojennymi Rosji, w sieci mnożą się dezinformacje o Ukrainie. Niedawno natknąłem się na takiego mema:

Pochodzi ze strony: http://dziennik.artystyczny-margines.pl/ NB. owszem, jest to margines...

W rzeczywistości zdjęcie najprawdopodobniej przedstawia ofiary rosyjskiej zbrodni wojennej w Nemmersdorf w Prusach Wschodnich w czerwcu 1944. Zob. http://www.deutscherosten.de/Russen.htm i http://jungefreiheit.de/wissen/geschichte/2014/zeitsprung-zurueck-in-die-barbarei/. „Najprawdopodobniej”, bo Niemcy stosowali dezinformację na skalę niewiele mniejszą od sowieckiej, nie wiemy więc, w jakich okolicznościach zginęły ofiary. Jednak zdjęcie jest niemieckie.

Na tej samej stronie („dziennik marginesu”) znajduje się słynne zdjęcie powieszonych dzieci z podpisem sugerującym, że to rzekomo ofiary UPA:

W rzeczywistości zdjęcie przedstawia czwórkę dzieci powieszonych w 1923 r. pod Radomiem przez chorą psychicznie Mariannę Dolińską (zob. http://pl.wikipedia.org/wiki/Marianna_Doli%C5%84ska ) Sprawa ta była milion razy prostowana, ludzie zorientowani ją znają, co jak widać nie przeszkadza dzieciom i wnukom ormowców i kabewiaków. Zamordowane dzieci Dolińskiej niedawno kłamliwie jako rzekome ofiary UPA przedstawił Max Kolonko.

Sowieci i ich polscy pomocnicy chcą po raz drugi zamordować swe ofiary, tym razem mordując pamięć o nich. „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej”… Gdy wiedza o fałszerstwach stanie się powszechna, propaganda i dezinformacja Sowietów przynosić im będą skutki odwrotne od zamierzonych. Stąd ten artykuł.
 

Mariusz Cysewski


 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika V for Vendetta

25-01-2015 [22:04] - V for Vendetta | Link:

W tych ruskich czapach siedzą za klawiaturami pomocnicy pachołków moskiewskich : Krula JKM-a, Razwiedki StM-a, Judeorealisty GBr-a, MuwiemJakJezd MxGolonki, i paru innych polskojęzycznych sowieciarzy.
Rubel dołuje. Nastały ciężkie czasy dla agentów.
Polecam 1 : http://pl.scribd.com/doc/12393...ężkie-czasy-dla-agentow
Polecam 2 : http://youtu.be/-a-QyarPz08 (dr Rafał Brzeski - Agentura Wpływu)