PiS potrzebuje silnej opozycji na prawicy

PiS uważa, że nie potrzebuje starać się o elektorat prawicowy i zaczyna umizgiwać się do elektoratu lewicowego, lekceważąc poglądy i oczekiwania elektoratu prawicowego. Liczy, że już przekupił elektorat prawicowy, swoją retoryką patriotyczną nie uwzględniając tego, że rzeczywistość, którą widać na ulicach naszych miast świadczy o tym, że skręca w stronę lewicowo-liberalną. Świadczy o tym zwiększająca się obecność obcokrajowców w Polsce, pomimo że w jest u nas co najmniej 8 milionów osób w wieku produkcyjnym niemających stałego miejsca pracy. Czy rządzący uważają, że lepiej jest ściągnąć pracowników z końca świata niż umożliwić dojazd do pracy chłoporobotników z otaczających metropolie małych miasteczek i wsi? Czyżby wszyscy na wsi zostali obszarnikami ?

http://naszeblogi.pl/51325-mor...
http://naszeblogi.pl/51377-pol...
http://naszeblogi.pl/51022-lic...

Dodane: 22-10-2018
Proponuje zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w lewo;
http://ruchnarodowy.net/wp-con...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

14-10-2018 [16:50] - Lektor | Link:

Gniewko, to co pan pisze już w pierwszym zdaniu  „PiS uważa, że nie potrzebuje starać się o elektorat prawicowy i zaczyna umizgiwać się do elektoratu lewicowego, lekceważąc poglądy i oczekiwania elektoratu prawicowego”  jest nieprawdą.  A to Gniewko, aby umożliwić dojazd do pracy chłoporobotnikom z małych miasteczek i wsi do większych miast to rola samorządów a nie rządu. I jeśli tego nie wiesz to wyjaśniam, że na 16 wojewódtztw, w 15 rządzi PO Czy ty tego nie potrafisz zrozumieć ?  Czy ty nie widzisz tej wielkiej obecnie batalii o samorządy w Polsce ? Przecież chodzi o to, aby w samorządach znaleźli się ludzie-menagerowie uczciwi i wiarygodni, a nie skorumpowani, złodzieje, przestępcy i seksiści.
To, że PIS potrzebuje opozycji na prawicy jest świętą prawdą i to musi nastąpić wcześniej czy później !
Jeśli tego nie zrobimy, to będziemy mieli taką sytuację z lewackimi przygłupami jaka jest dzisiaj.  Ja już wielokrotnie dawałem dowody na to, że ci ludzie, głównie z PO i Now.  to antypolskie partie polityczne, a członkowie tych partii to przygłupy, kłamcy, złodzieje i zdrajcy narodu polskiego.  Potrzeba nam odnowy elit – mówi  do Polaków Mateusz Morawiecki. Praktycznie Now. ,PSL i SLD plasują się pod progiem wyborczym 5%, ale PO jeszcze zipie. Oni najpierw społeczeństwo tumanią, a następnie szczują Polaków na siebie. To polityczna, nienawistna psiarnia a nie partia.  I tych otumanionych ludzi należy uświadamiać i za wszelką cenę ratować, bo jak mówi nasz premier „ nie ma ludzi niepotrzebnych”.  Ponadto około kilkunastu procent jest ludzi niezdecydowanych, których trzeba „zagospodarować”.   Prawica w Polsce musi też coś uczynić dla popularności w Polsce.  To nie mogą być głupie i puste frazesy Bosaka o skutkach masowej imigracji, bo my wiemy bardzo dobrze jakie to są skutki i co wpłynęło na taką imigrację.  Podobnie Winnicki twierdzi, że rząd nie panuje nad polityką migracyjną. No takich bzdur kandydat na szefa prawiciowej partii nie powinien wygadywać, bo panie Winnicki emigracja z Polski nie skończy się dopóki poziom życia w Polsce nie będzie podobny do państw zachodnich. Pan jednak jesteś ślepy na to co robi polski rząd. Już po trzech latach rządzenia PIS ,  Polskę zaliczono do 25 krajów rozwiniętych, a plan Morawieckiego zakłada osiągnięcie ósemki najbardziej rozwiniętych krająw świata.  Jak pan, panie Winnicki tego nie widzi to pan jesteś ślepy !  Skończy się emigracja, skończy się lub znacznie zmniejszy imigracja.Nie ma innej drogi zatrzymania emigracji i imigracji, i jeśli ktoś myśli inaczej to jest głupkiem.
 
P.S. W społeczeństwie polskim już teraz odbywa się wielka przemiana, a zatem 21.10.2018 wytrzęsiemy tą żerującą szarańczę PO i PSL z polskich samorządów. Jesteśmy krajem i narodem, który nie boi się wyzwań !
 

Obrazek użytkownika Gniewko

14-10-2018 [18:53] - Gniewko | Link:

bla bla bla a koleje kto nadzoruje ? Kto ma nadzór nad Państwową Inspekcją Pracy. Ukraińcy godzą się na 12-godzinny dzień pracy, to Polaków zwalniają i przyjmują Ukraińców. Popierałem PiS, ale to, co robi Morawiecki, musi się natychmiast skończyć. Mamy 8 milionów bezrobotnych, ale przy niekontrolowanym napływie imigrantów, którzy godzą się na niewolniczą pracę, Polacy nie mają szans.

Obrazek użytkownika Lektor

14-10-2018 [20:28] - Lektor | Link:

„  Mamy 8 milionów bezrobotnych  „
Ha, ha, ha ..... studiowałeś matematykę tak jak Lubnauer ?  Radzę poczytać  https://businessinsider.com.pl...
 
„  Ukraińcy godzą się na 12-godzinny dzień pracy, to Polaków zwalniają i przyjmują Ukraińców.  „
No, to jest logiczne ! Jak Polacy jeździli na Saksy to też pracowali jak najdłużej, aby zarobić jak najwięcej. Jeśli obijbokom z Polski nie chce się robić, to muszą posiedzieć na zielonej trawce.
 
„  Popierałem PiS, ale to, co robi Morawiecki, musi się natychmiast skończyć  „
Gniewko – no przestań – ja cię tak lubię, a ty swoje. Gniewko, ja wiem, że ty chciałbyś aby już dziś było tak jak w Ameryce, ale co jest fizycznie niemożliwe to jest. No to co, myślisz, że prof Rząca, albo Schetchyna, albo Kopaczowa byliby lepszymi premierami ?  Gniewko, rozejrzyj się, ile ludzi obecnie w Polsce popiera PIS i Morawieckiego. Ludzie lgną do niego i wykrzykują jego imię ....  To co robi Morawiecki to nie jest normalne – masz rację – ale in plus !!!  Pomyśl, tylko w ciągu 3 lat wprowadził Polskę do 25 rozwiniętych krajów świata, a zapowiada dalszą, jeszcze szybszą ekspansję !  No nie bądz tym co koń nosi pod brzuchem.
Gniewko rozluźnij się, przemyśl wszystko spokojnie jeszcze raz, bo stawiasz 1 MLN robotników z Ukrainy przeciwko kilku polskim leniom lub nierobom. Pamiętaj, jak skończy się polska emigracja, to skończy się również imigracja z Ukrainy do Polski lub zostanie mocno ograniczona.
I idź na wybory, i głosuj poprawnie, niech cię pan Bóg broni na PO, Now. czy PSL. Przecież, jeśli masz pretensje do PIS-u, możesz głosować na Kukiz lub jakiś komitet bezpartyjny. To są wybory samorządowe !   Jesteś takim samym Polakiem jak ja dlatego musimy spełnić nasz obowiązek wobec narodu polskiego i państwa polskiego.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

14-10-2018 [21:31] - Gniewko | Link:

@Lektor jesteś gorszy niż POwskie lemingi, sprawdź ile jest osób w wieku produkcyjnym, a nie ile jest zarejestrowanych u Urzędach Pracy. Według ciebie i Morawieckiego Polacy powinni robić po 12 godzin za miskę ryżu i głosować na tych, którzy im to proponują ? Myślisz, że można mydlić oczy społeczeństwa w nieskończoność. Lepiej się nie odzywaj, bo ludzi rozjuszysz.
 

Obrazek użytkownika Lektor

14-10-2018 [22:26] - Lektor | Link:

Wogóle mnie nie zrozumiałeś Gniewko. A to przez to, że jesteś ciągle nerwowy i podniecony, a tak cię prosiłem wyluzuj się. Nie twierdzę, że Polacy mają pracować po 12 godz.. Jak im się nie podoba to niech sobie znajdą inna pracę na 8 godz., i nie koniecznie za miskę ryżu, bo mogą sobie kupić np. makaron. Widzisz w PRL nie było ani ryżu ani makaronu, a teraz jest. Nie, nie muszą głosować. Tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie wszyscy ludzie są tacy nerwowi jak ty by ich rozjuszyć. Śpij spokojnie.
 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-10-2018 [22:26] - Roz Sądek | Link:

@Lektor
" ...rozejrzyj się, ile ludzi obecnie w Polsce popiera PIS i Morawieckiego. Ludzie lgną do niego i wykrzykują jego imię ... "

Taaa....

Obrazek użytkownika Lektor

15-10-2018 [11:10] - Lektor | Link:

Gniewko, szkoda że nie widziałeś ostatniego sondażu >40% PIS, a 19% PO. Szkoda też, że nie zerkniesz na spotkania Morawieckiego z Polakami w polskich miastach i miasteczkach i w końcu szkoda, że nie spojżysz na spotkania PO z Polakami gdzie przychodz garstka fotoreporterów i członków PO.
Gniewko, już za tydzień poczujesz na twojej skórze jak PO i PSL dostaną po jądrach, twoje obawy się skończą, a twój wniosek, że Morawiecki musi odejść natychmiast schowiesz gdzieć głęboko pod poduszkę.
Jeśli jednak w jakimś miasteczku wygra PO to znaczy, że mieszkańcy sobie tego życzą. No niestety taka jest demokracja, że większość rządzi, nie mniejszość, no chyba, że:   http://niezalezna.pl/uploads/z... 
 

Obrazek użytkownika Gniewko

15-10-2018 [12:39] - Gniewko | Link:

Chce ci przypomnieć, że za rządów Premier Beaty Szydło PiS miał 50% poparcie, to znaczy, że teraz ma poparcie o 10% mniejsze.

Obrazek użytkownika Gniewko

14-10-2018 [19:30] - Gniewko | Link:

To są aktualne trendy na tt. 
Trendy - Polska
 · ZmieńZmień ustawienia trendów
Bawarii
#كلنا_ثقه_في_محمد_بن_سلمانTweety: 440 tys.
#PopStarTweety: 10,4 tys.
#عبدالعزيز_جاسم_في_ذمه_اللهTweety: 45 tys.
#ltwby2018Tweety: 8 918
#FelizDomingoTweety: 43,5 tys.
Brock OsweilerTweety: 6 924
Juan José PadillaTweety: 3 233
NinhoTweety: 66 tys.
TwitarttirCom Açııldı
 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

14-10-2018 [20:09] - Goral Supreme | Link:

..."
Aby dobra zmiana była zmianą na dobre, żeby była trwała, musimy wygrać najbliższe wybory – powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki '..
Niezla manipulacja rzeczywistoscia..
28 tys.PIS utozsamia NAS wielomilionowa rzesze patriotycznych  niezaleznych partyjnie wyborcow ze swoim bezskutecznym I zbankrutowanym programem partyjnym..
Tzw. "dobra zmiana " zaczela sie rzadami B.Szydlo  Trwala 18 m-cy do przewrotu "palacowego" Dudy....
Prosze wejsc na ostatni wpis na blogu pani Izabeli http://naszeblogi.pl/51668-wymiar-niesprawiedliwosci aby skontestowac realna rzeczywistosc w Polsce a ta deklarowana przez Kaczynskiego,Morawieckiego czy Dude..
Odpowiadam wiec Kaczynskiemu (ktorego wspieralem z przyjaciolmi od 1995) I jego kolejnym przydu...om  "Aby dobra zmiana była zmianą na dobre" musimy mieć prawdziwy Polski rząd..WY nie spelniacie tych warunkow.Nie macie prawa utozsamiac sie z NAMI (Oboz Patriotyczny).Idzcie po glosy wyborcze gdzie indziej.

Obrazek użytkownika angela

15-10-2018 [10:38] - angela | Link:

Jak będą ci dobrze życzący Polsce, kłócić sie ze soba, to nadal kliki popsl pozostaną w samorzadach, i choćby przyszło dziesieciu Kaczynskich, to NIC NIE ZROBIĄ,  bo to samorządy rządzą w Polsce. 
I wezmy odwrotnie. Choćby rząd nie wiem jakie ustawy wypuszczal, w celu przyjmowania imigrantow, to tez niewiele wskora, jak samorządy będą w naszych rękach. 
Dlatego idzcie wszyscy na wybory, i glosujcie na PiS.
A jak juz będzie wygrana, wtedy mozna wszystko zrobic.
Niemal cala Polska jest w rękach poprzednikow, przystopowali bo sie boja, ale szkodzą. 
Walcza teraz, o zdobyte przyczolki, i to co pozamiatali pod dywan.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

15-10-2018 [12:33] - Gniewko | Link:

Na razie to widzę, że to PiS zwalcza Ruch Narodowy, a promuje lewackich liberałów. Widać to wyraźnie w TVP, które kontroluje PiS, gdzie zaprasza się lewaków, a nie ma miejsca dla Ruchu Narodowego. To kto kogo zwalcza ?

Obrazek użytkownika Jan1797

15-10-2018 [21:33] - Jan1797 | Link:

Szanowny Gniewko,
W telewizyjnej dyskusji o migrantach Mordasewicz- Bosak, pierwszy pięknie zamilkł a drugi
wprowadzony przez pierwszego, żeglował w krytyce rządu jak Budka, sprawdź proszę, dotrzyj
do opinii Prawdziwka1. Dodam dziwny udział w kontrze do ustawy o likwidacji wieczystego
użytkowania, sprawdź, proszę. Stąd w zderzeniu z problemem uchodźczym, więcej wart jest
nieuchylony obowiązek meldunkowy i brak zgody na rozszerzenie prerogatyw Frontexu niż
dywagacje przywódców Ruchu Narodowego. Dlaczego?
Nic więcej, napiszę tylko, przykre Twe opinie. Jan

Obrazek użytkownika Gniewko

16-10-2018 [13:06] - Gniewko | Link:

Czytałem program Ruchu Narodowego i wydaje mi się rozsądny. Każdy może mieć jakieś wady, ale jak nie ma konkurencji, to się deprawuje. Węgry mają dwie silne partie prawicowe i żadna z nich nie umizguje się do lewicy tak jak PiS, bo by straciła poparcie.

Obrazek użytkownika Jan1797

16-10-2018 [17:17] - Jan1797 | Link:

Zgoda. Fakt, Węgrzy mają dwie partie prawicowe. Proszę, dobrze mnie zrozum skąd to pytanie,
ilu węgierskich europosłów głosowało za sankcjami wobec Węgier? To jest przewaga braci Węgrów.
Pozdrawiam, Jan.