MATRIX — przebudzanie.


Mamy już naszego Prezydenta Pana Andrzeja Dudę i mamy nasz rząd, ale walka o „Polską Rację Stanu” nie została zakończona, Popaprańcy wykorzystują każdą możliwość przeszkodzenia we wprowadzeniu przemian w Polsce, wykorzystując w tym celu Trybunał Konstytucyjny twór Jaruzelskiego stworzony jako ostatni bastion komunistyczny. Nie wahają się szkodzić Polsce na arenie międzynarodowej, trzeba jak najszybciej odebrać im jakiekolwiek poparcie. Zamiast narzekać, że rząd działa zbyt wolno, trzeba pomóc mu zdobyć większe poparcie społeczne, co umożliwi rządowi bardziej zdecydowane działania.

Pomysł polega na zaproponowanie ludziom zdobywania informacji na stronach wolnych mediów zamiast w TVN. W moich ulotkach znajdują się linki do mediów prawicowych, gdzie można zasięgnąć informacji o sytuacji w Polsce i o przekrętach i aferach POpaprańców. Kto raz wejdzie na te strony, to na nich zostanie i dalsza praca przekonywania do rządów PiS będzie wykonywana przez te media i forumowiczów.

Pod spodem wpisu są podane linki gdzie można pobrać ulotki w formacie PDF załadować do drukarki i wydrukować dwustronnie. Kto posiada drukarkę drukującą jednostronnie, proponuje wydrukować po jednej stronie, następnie odwrócić na drugą stronę, dodać jeden pusty arkusz i drukować po drugiej stronie.
Po podzieleniu na 4 równe części wychodzą 4 ulotki z informacją po dwóch stronach. Bardzo tanio, każdego na to stać.
Najwygodniejszym sposobem kolportażu ulotek, jest wrzucanie do skrzynek pocztowych w swojej okolicy. Można także wsuwać pomiędzy drzwi a futrynę, czy zostawiać po parę ulotek na klatce schodowej. Może to robić osoba w każdym wieku nawet emeryt.
Informuje, że mój blog będę prowadził aż do całkowitego wyeliminowania z życia politycznego Targowicy, pod jakąkolwiek nazwą by się ona nie ukrywała, a która z premedytacją niszczy Polskę.
Proszę o polecanie znajomym linku do tego blogu, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej pozbędziemy się z życia publicznego Targowicy.
Ulotki od czasu do czasu będą aktualizowane.