EGZORCYZMY na LEMINGACH cz. 2

Mój cykl artykułów dotyczy pomocy Andrzejowi Dudzie i PiS wygrać wybory prezydenckie i parlamentarne i odsunięcie tej zgrai, która teraz niszczy Polskę od władzy raz na zawsze. Dlatego jest takie ważne zaangażowanie się w tej akcji jak największej ilości ludzi. W tej części artykułu chciałem podać parę propozycji kolportażu ulotek, a także podać linki gdzie można je pobrać w formacie PDF załadować do drukarki i wydrukować dwustronnie. Po podzieleniu na 4 równe części wychodzą 4 ulotki z informacją po dwóch stronach. Bardzo tanio, każdego na to stać.
Jak wcześniej napisałem najwygodniejszym sposobem kolportażu ulotek, jest wrzucanie do skrzynek pocztowych w swojej okolicy. Można także wsuwać pomiędzy drzwi a futrynę. Może to robić osoba w każdym wieku nawet emeryt. Także przesyłanie e-mailami, jeśli ktoś ma dostęp do adresów, będzie bardzo skuteczne. Dla bardziej aktywnych proponuje rozdawanie ich w ruchliwych miejscach np.przed uczelniami; Urzędami Pracy itp. Moim zdaniem, najskuteczniejszym sposobem pomocy w wyborach Andrzejowi Dudzie i PiS, jest pokazanie prawdziwego oblicza tej władzy. Jeśli stracą oni poparcie lemingów to zostaną im tylko osoby, które odnoszą z tego korzyści, czyli jakiś 1%. Do zagospodarowania zostanie pozostałe 99%. Tak że proszę się nie lenić tylko się dołożyć do wygranej. W miarę błaźnienia się Bronka i jego koalicji będę przedstawiał nowe wersje ulotek, także zaproponowanych przez komentujących.
Każdy może przygotować własny wzór ulotek o ostrzejszym tonie albo wykorzystać moje.

http://chomikuj.pl/Gniewko_Ulotki

Żeby Polska była Polską - Jan Pietrzak

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika TvM

11-03-2015 [13:59] - TvM | Link:

Też myślę, że ulotki to dobry sposób, żeby dotrzeć do tych, którzy wiedzę czerpią tylko z TV, a takich jest chyba nadal większość. Ciekawe jak zachowają się ludzie pierwszy raz wystawieni na działanie prawdziwych, nieprzefiltrowanych przez POwskie media informacji. Tak czy inaczej warto spróbować.

Obrazek użytkownika Gniewko

11-03-2015 [14:14] - Gniewko | Link:

Właśnie o to mi chodzi, żeby uzmysłowić, że rządy Bronka i koalicji PO-PSL są ze szkodą dla nich. Osoba, która się zoriętuje, że została oszukana może być bardzo groźna dla tych, którzy ją oszukiwali.

Obrazek użytkownika Adam66

11-03-2015 [19:24] - Adam66 | Link:

Też uważam że świetna inicjatywa bo lemingom trzeba cały czas pokazywać na jakiego głosują cymbała (bardzo podoba mi się to określenie użyte przez Jana Pietrzaka).

http://niezalezna.pl/64940-tyl...

Sprawdziłem adresy na stronach pdf i okazuje się że wkradły się tam drobne błedy (brak myślnika) ale to wystarczy żeby strona się nie załadowała i niechcący dostarczamy amunicji lemingom - przecież tych artykułów nie ma - zaraz odkrzykną.

Poniżej poprawione adresy, które trzeba rozprowadzać każdą możliwą (i niemożliwą drogą;-)

Pozdrawiam,
Adam

PO-PSL rząd afer.
http://mapaafer.pl

Te adresy są poprawione, w dokumencie są błędne.
Komorowski wzywa do gloryfikacji zbrodniarzy komunistycznych i zdrajców Polski !!!
http://niezalezna.pl/64683-kol...

Obciach na Prezydenta??? NIE!!!
http://niezalezna.pl/64863-sie...

Komorowski szuka popleczników w izbie wytrzeźwień.
http://niezalezna.pl/64211-z-i...

Obrazek użytkownika Gniewko

11-03-2015 [21:54] - Gniewko | Link:

Dziękuje za korektę. Sprawdzę i poprawie.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Gniewko

11-03-2015 [22:24] - Gniewko | Link:

Sprawdziłem, adresy w ulotkach są poprawne, może problem tkwił w czymś innym.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Adam66

11-03-2015 [23:49] - Adam66 | Link:

Przepraszam ale odpowiedziałem sam sobie - patrz wyżej:-)

Obrazek użytkownika maks jamnicki

21-03-2015 [01:07] - maks jamnicki | Link:

Ta mapa afer fajna, wizualizacja, niezła rzecz.

Obrazek użytkownika Adam66

11-03-2015 [23:04] - Adam66 | Link:

Wiem co się dzieje: po skopiowaniu adresu do przeglądarki ginie myślnik, który wypada na końcu linii bo adres jest długi i część jest przeniesiona niżej jak w 1. Przeglądarka odczytuje to jako jeden ciąg ale ten ostatni myślnik jest traktowany jako znak przeniesienia i dostajemy adres jak w 2 z brakującym myślnikiem. Jako że do lemingów się nie zaliczam a zajęło mi rozpracowanie tego kilka minut proponuję zmniejszyć czcionkę albo układ strony na poziomy żeby "inteligentne inaczej" lemingi nie miały z tym problemu i argumentu że tych artykułów nie ma.

Pozdrawiam:-)

1) http://niezalezna.pl/64863-sie...
rozporkiem-wideo

2) http://niezalezna.pl/64863-sie...

Obrazek użytkownika Gniewko

12-03-2015 [11:34] - Gniewko | Link:

Jestem bardzo zapracowany i nie mam prawie wolnego czasu, ale postaram się to poprawić wieczorem. Może mi się uda zmieścić w jednej linii.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

21-03-2015 [01:24] - maks jamnicki | Link:

Hm, miło, i pomysł dobry, ale czy Pan bierze pod uwagę, że np.  wśród grupy 50+ na pewno nie więcej niż 15 % zna język angielski?

Obrazek użytkownika Gniewko

21-03-2015 [13:19] - Gniewko | Link:

Bardzo śmieszne. Chodzi mi o rozpowszechnianie ulotek w Polsce dla Polaków, a nie w Anglii dla Anglików.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

21-03-2015 [20:33] - maks jamnicki | Link:

Niech Pan się nie denerwuje. Spokojnie. Ja Pana popieram  :) Pana zacięcie i energia mi się podobają. O to przeciez chodzi. Ale np dopiero kilka dni temu zacząłem sam umieszczać swoje blogi.  Połowa ludzi 50+ wcale nie korzysta z komputera. Jak klikam na te odnośniki, które Pan podaje, z tekstami ulotek, otwiera mi się strona po angielsku. Pierwszy raz się z takimś czymś spotykam. Niby co dalej?

Obrazek użytkownika Gniewko

23-03-2015 [14:23] - Gniewko | Link:

Ja się nie gniewam tylko po prostu, Pana wpis jest trochę niezrozumiały. Każdą ulotkę, którą teraz zamieszczam, sprawdzam i nie ma problemu. Ja też na początku byłem trochę zagubiony.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Gniewko

23-03-2015 [14:32] - Gniewko | Link:

Najlepiej spytać się kogoś młodszego jak to pobrać a później nie będzie problemu.To jest po prostu taki magazyn do przetrzymywania plików.