Prawdziwy życiorys Komorowskiego ???

Pod artykułem „Rzutem na taśmę. Jan Kulczyk odznaczony przez Bronisława Komorowskiego” znalazłem interesujący wpis, skopiowałem go i daje do przemyślenia.

gość | 26.06.2015 [14:13]CZŁOWIEK - to brzmi dumnie.Kim wobec tego jest osoba udająca obecnego prezydenta Polski i dlaczego bezprawnie używa nazwiska takiego jakiego używa, a nie swojego własnego - Szczynukowicz./.../
Czy ktoś kompetentny się tym wreszcie zajmie?????
Dziadek masona “hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.

W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie
ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.

Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski.

Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: “Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką.

Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga.

Niech Bronek wytłumaczy ten “cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.

Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego “cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem!

Bardzo aktualne dowcipy z poprzedniej epoki - Jan Pietrzak

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-06-2015 [15:01] - NASZ_HENRY | Link:

Matrioszka jak Jaruzelski ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

26-06-2015 [21:22] - Gniewko | Link:

Co do Jaruzelskiego to jestem prawie pewny, że sobie przywłaszczył nazwisko a może nawet uczestniczył w likwidacji rodziny Jaruzelskich. Trzeba by było sprawdzić kod genetyczny.

Obrazek użytkownika Lektor

26-06-2015 [17:09] - Lektor | Link:

Poniżej podaję to co ja znalazłem w internecie w czasie kampanii prezydenckiej: Cz.1.

Głową Państwa Polskiego jest sowiecki agent, sowiecka ruska patrioszka pseud. ”Litwin”
https://www.facebook.com/photo...
działający w polskich Wojskowych Służbach Informacyjnych, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego. Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem. Dziadek „hrabiego" Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz - to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Bronisława Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920 roku dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 r. dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwoną pod koniec 1944 roku Zygmunt Leon Komorowski wstąpił do wojska polskiego, do armii Berlinga. Służył w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansował na stopień oficerski. Bronisław Komorowski na swojej stronie pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo KOR), a od jesieni 1943 r. był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką (mjr Zygmunt Szendzielorz). Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia.

Obrazek użytkownika Gniewko

26-06-2015 [21:17] - Gniewko | Link:

Właśnie o to chodzi, żeby ktoś, kto ma takie możliwości to sprawdził, to by tłumaczyło wszystkie antypolskie zachowanie Komorowskiego i innej hołoty, która ma polskie nazwiska i działa z premedytacją przeciw Polsce. Polacy powinni przestać się obawiać ujawniania agentów i ich wykluczać z życia publicznego. Wyborca ma pełne prawo wiedzieć na kogo głosuje.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Sceptyk

26-06-2015 [22:29] - Sceptyk | Link:

Myślisz, że nikt nie próbował sprawdzać? Przecież te informacje krążą od kilku lat.

Obrazek użytkownika Gniewko

27-06-2015 [11:57] - Gniewko | Link:

Jeśli krążą i KomoRuski nie zaprzecza, to musi być prawda !!!

Obrazek użytkownika Lektor

26-06-2015 [17:11] - Lektor | Link:

Poniżej podaję to co ja znalazłem w internecie w czasie kampanii prezydenckiej: Cz.2.

Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku , do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Jeżeli fakty podane przez Bronisława Komorowskiego są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem. Był nim także i syn Bronisław, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlate p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie polskiej delegacji, dopilnowywywał skutków.
Jego żona „Anna" „Deptuła” „ Dembowska” pochodzi z rodziny UB. Rodzice "Komorowskiej" zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywala sie Hanna Rojer, pózniej zmieniła na Józefa Deptula, a gdy Anna miala 2 lata zmieniła nazwisko na Dembowscy. Pracowali czynnie w PZPR. byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie? Przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli (do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy.

Obrazek użytkownika Lektor

26-06-2015 [17:12] - Lektor | Link:

Poniżej podaję to co ja znalazłem w internecie w czasie kampanii prezydenckiej: Cz.3.

Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje zniknęły z oficjalnej strony Komorowskiego? Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK'u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa "egzotycznymi naukowcami" i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm? Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU (radzieckie służby specjalne)? Kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolwa; czy sam fakt ,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia? Prawda jest taka, że Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI, Agora, z „Gazetą Wyborczą” wychodząca w Polsce żydowską gazeta, czyli sprzyjające obecnej władzy i prezydentowi media (TVN,TVN24) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB...

Obrazek użytkownika Sceptyk

26-06-2015 [17:32] - Sceptyk | Link:

Ciekawa rzecz - cytowanie anonimowego wpisu z Internetu jako źródła prawdy historycznej. "Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego" - źródło jakieś może? Czekista, który zbiegł i potem udawał polskiego hrabiego zamiast udać się do swoich?
"Cud nad cudami, że żołnierz AK zostaje oficerem LWP"? A inny żołnierz AK, powstaniec warszawski, który zostaje wykładowcą Politechniki Warszawskiej i dostaje od władzy dom na Żoliborzu to nie jest cud?

To tak do przemyślenia dla autora. Naprawdę niekoniecznie trzeba wierzyć we wszystko, co napisano w sieci.

Obrazek użytkownika Lektor

26-06-2015 [19:15] - Lektor | Link:

Panie, czy w internecie, czy w gazecie, nikt sobie tego po prostu nie wymyślił. Musi w tym byń przynajmniej jakaś część prawdy, a to już dużo. Sugeruje się, aby źródłami historycznymi zajęli się historycy, a my możemy sobie podyskutować o tym kto co wie o tym gagatku i jego przeszłości. To żaden prezydent, to łajza, którego inne polskie łajzy wybrały na to stanowisko.

P.S. Czekam z utęsknieniem na 6 sierpnia (to już tylko 40 dni), aby przestać oglądać tą gębę.

Obrazek użytkownika Sceptyk

26-06-2015 [20:55] - Sceptyk | Link:

"Nikt sobie tego nie wymyślił" - no, to jest naprawdę rzetelny dowód - taki na 100%.
A ja słyszałem, że niejaki Lektor donosił na kolegów i koleżanki z pracy i kradł drobne sumy z ich portfeli i torebek. Musi w tym być jakaś część prawdy, a to już dużo.

Obrazek użytkownika rob777

26-06-2015 [21:21] - rob777 | Link:

Szanowny Panie, powyższe informacje opisywałem szeroko i dokładnie lata temu, na różnych portalach. Proszę poczytać o ojcu Kwacha to jest o "łowcy głów AK" ten zwyrodnialec ma na sumieniu zbrodnie na Polskim narodzie o kalibrze wiele większym jak rezun bula. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gniewko

26-06-2015 [22:14] - Gniewko | Link:

Takie rzeczy trzeba przypominać jak najczęściej, dopóki nie będą powszechnie znane i potępione a ci zwyrodnialcy pociągnięci do odpowiedzialności.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika V

27-06-2015 [08:22] - V | Link:

Mnie ciekawi również prawdziwy życiorys przodków Kukiza. W tym przypadku, tatuś także szczęśliwie ocalony na wschodzie.

Obrazek użytkownika Gniewko

27-06-2015 [11:42] - Gniewko | Link:

Znalezienie POwiązania niektórych ludzi, którzy działają w polityce wyjaśniłoby wiele spraw tyczy się to także Kukiza. Dla mnie jego działalność jest bardzo podejrzana. Jego działania są bardzo szkodliwe dla Polski.

Obrazek użytkownika Obywatel

01-07-2015 [16:10] - Obywatel | Link:

Historia z "prawdziwym nazwiskiem" lokatora Belwederu to, zdaniem np. A. Ściosa, oczywista wrzutka obliczona na skompromitowanie przeciwników Komorowskiego i sprowadzenie ich do poziomu sławetnych "komitetów słowiańskich".