Polska bez Polaków ?!

Cały czas słuchamy z ust polityków patriotyczne okrzyki Polska i Polacy, ale tak naprawdę obecna polityka doprowadzi do tego, że Polacy zostaną zastąpieni przez ludność napływową. Nie jestem pewny czy to z głupoty polityków, czy jest to zaplanowane, ważniejsze dla nich są wskaźniki ekonomiczne niż dobro Polaków. Czy naprawdę musimy wybierać pomiędzy jawnymi zdrajcami Narodu Polskiego a idiotami zapatrzonymi we wskaźniki ekonomiczne, którzy mimowolnie doprowadzą do jego zniszczenia ? Żeby coś naprawić, czasami trzeba się zatrzymać, a nie gnać na złamanie karku.
http://naszeblogi.pl/51325-mor...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

08-09-2018 [17:09] - Lektor | Link:

Gniewko, to było bardzo gorące lato, upały do 40 stopni C. Znam takich, którzy bardzo ucierpieli na zdrowiu. Widzę, że ty ucierpiałeś najbardziej !  Już kolejna twoja notka, to stek głupot i zacietrzewienia !
Piszesz:  „ważniejsze dla nich są wskaźniki ekonomiczne niż dobro Polaków „
No puknij się na miłość Boską !  Jak ty chcesz osiągnąć dobro Polaków bez dobrej gospodarki, bezrobocia, obniżki podatków, wzrostu płac, świadczeń socjalnych, itd., no jak ?!!  A o tym czy jest dobrze czy źle mówią wskaźniki ekonomiczne. Po drugie, Gniewko, może wreszcie dotrze to do ciebie, że żaden Polak, który wyjechał z Polski nie wróci nigdy dopuki nie zarobi w Polsce tyle samo co w Europie zachodniej. Kapito ?!!
W 2015 wybraliśmy centro-prawicową formację polityczną Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobrego dla nas i dla Polski !!!  PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej.

Co rządzący zrobili dobrego dla Polaski przez 2,5 roku: 
BRAWO PIS  za wspaniałe rządzenie krajem, za świetny rozwój gospodarki polskiej, za programy wspierające polskie rodziny, mieszkania dla ludzi młodych, pomoc dla rolników, seniorów i niepełnosprawnych, za działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia, za reformy, które wprowadzacie (obniżenie wieku emerytalnego, prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne).
Program na przyszłość: Dalszy rozwój gospodarki, dalsze działania na rzecz naszego bezpieczeństwa (w tym: instalacja systemu Patriot, stała obecność wojsk amerykańskich w Polsce i przeniesienie dowództwa NATO do Poznania), szybszy rozwój programu „mieszkanie +”, dalsza pomoc dla rolników (ok. 1 mld tylko za straty związane z suczą, oraz polski Holding dla skupu owoców warzyw), seniorów i niepełnosprawnych, podwyżki emerytur, przyśpieszenie programu „dostępność +”), dalszy ciąg reformy zdrowia, rozruch inwestycji (w tym: przekop mierzei w Elblągu,  budowa autostrad m.in. Via Carpatia i CPK pod Warszawą, budowa dróg lokalnych, rozbudowa portów morskich, w tym przejętego od ukraińców portu Gdańskiego, i żeglugi śródlądowej, itd, itd, itd.
I tak jak rząd PO i PSL na różne sposoby okradał Polaków  ,  tak rząd zjednoczonej prawicy dzieli się ze wszystkimi  Polakami  tym co wypracował i wyrwał z rąk mafii PO-PSL.

Wnioski musicie wyciągnąć sobie sami !
 

Obrazek użytkownika Gniewko

08-09-2018 [19:11] - Gniewko | Link:

Sprowadźmy wszystkich chińczyków do Polski, to zachodnie korporacje będą mniej wydawać na transport. Polacy będą wracać, jak rząd im na to pozwoli, czyli przestanie sprowadzać tanią siłę roboczą. Byłem za PiS-em, ale nie za takim. Morawiecki powinien wycofać się z planów sprowadzania taniej siły roboczej, bo doprowadzi do porażki PiS-u.

Obrazek użytkownika mmisiek

08-09-2018 [19:47] - mmisiek | Link:

"...programy wspierające polskie rodziny, mieszkania dla ludzi młodych..."
- - -
Autor tych słów albo sam nie wie, albo manipuluje podobnie jak to robi nasza władza - otóż wbrew propagandzie te programy wcale nie są do wspierania "polskich rodzin" tylko rodzin i młodych w ogóle, czyli również ukraińskich, hinduskich i kto tam jeszcze do nas ściągnie. Wystarczy zajrzeć do ustawy zamiast zdawać się na to co wciskają nasi "politycy".

Obrazek użytkownika Guildenstern

09-09-2018 [08:08] - Guildenstern | Link:

Długa notka. Wysilił się Lektor. A wystarczyłoby w dwóch zdaniach: "Łubu du bu, łubu du bu. Niech żyje nam prezes naszego klubu... Niech żyje naAAM!" oraz "Chyba nie chcecie powrotu pana Jonesa?" 
To ostatnie zdanie nawiązuje do "Folwarku zwierzęcego" Georga Orwella (piszę o tym bo ostatnio jeden z komentatorów nie wiedział co to "Statek pijany").

Co do zaś powtarzających się uporczywie inwektyw spod klawiatury Lektora-diagnosty. Nie wiem czy Gniewko padł ofiarą nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. Jego poprzedni tekst wywołał ciakawą dyskusję, którą mógłby uzupełnić ten komentarz:
http://gadowskiwitold.pl/komen...żolta-kartka-dla-pis
Odnoszę jednak wrażenie, że Pawka Lektor tego lata padł ofiarą ukąszenia niesiołowskiego... i to w słabiznę.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-09-2018 [17:38] - rolnik z mazur | Link:

No i bardzo dobrze. Jak im się w Polsce nie podoba to droga wolna. Na ich miejsce znajda się chętni do roboty.Pzdr

Obrazek użytkownika Gniewko

08-09-2018 [18:05] - Gniewko | Link:

No tak jak się Polakom w Polsce nie podoba, bo zarobki nie takie, to się pracowników z Chin sprowadzi, bo zachodnie korporacje potrzebują niskopłatnych pracowników, a Polacy niech sobie szukają nowej ojczyzny.

Obrazek użytkownika Lektor

08-09-2018 [19:07] - Lektor | Link:

Gniewko, mylisz się !  To jest tak samo jak Polacy jadą do pracy w Niemczech.  Oni nie pracują na wysokopłatnych stanowiskach tylko na najniższych stawkach i głównie za pośrednictwem tzw. firm o czasowym zatrudnieniu. Nie słyszałem nigdy, żeby niemiec pracował fizycznie a Polak siedział w biurze. Gniewko, nie martw się tak bardzo tym problemem. Ukraińcy np. nie siedzą w biurach tylko pracują fizycznie. Merkel z otwartymi rękoma zaprosiła muzułmanów do Niemiec, bo już brakowało ludzi do pracy. A ty chcesz aby 40 MLN Polaków zbudowało potęgę gospodarczą. Dosyć już tego, że Polacy pracowali na innych, być może pora, aby inni popracowali dla Polaków. Kapito ?! 

Obrazek użytkownika Gniewko

08-09-2018 [20:26] - Gniewko | Link:

A co z 50% Polaków, którzy pracują fizycznie za najniższą krajową i w dodatku muszą rywalizować z młodymi Ukraińcami ? Na kogo oni zagłosują, jeśli pójdą na wybory ? Trzeba przewidywać skutki swoich działań, a nie tylko słuchać własnej propagandy. Nie po to ciężko pracowałem nad odsunięciem POpaprańców od władzy, żeby jakiś liberał na funkcji premiera to wszystko zaprzepaścił.

Obrazek użytkownika Lektor

09-09-2018 [11:53] - Lektor | Link:

Gniewko, wiem, że tak tobie jak i nam chodzzi o dobro Polski, ale nie można za własny pogląd wyzywać naszego premiera. Jak tak będziemy robić, to tak jakbyśmy podcinali gałąź na której siedzimy.  Popatrz na spotkania naszego premiera z mieszkańcami miast i gmin, jak lgną do niego, jak cieszą się z tego co mówi, jak go pozdrawiają. Mylisz się, że nie będą na niego głosować – wiesz dlaczego Gniewko – bo on , jak i PIS, nie robi propagandy (jak piszesz) tylko realnie realizuje to co obiecuje i to co planuje. Propagandę robią opozycjoniści.
Skąd ty wziąłeś te 50% - to nie prawda. Natomiast prawdą jest, że jeszcze wielu tak pracuje i cieszą się, że i minimalna stawka godzinowa wzrosła (i będzie rosnąć nadal Gniewko, ale nie od razu Kraków ...) i że minimalne płace jak i renty rosną (ja wiem, że nie w takim tempie jak sobie życzymy, ale znowu – nie od razu Kraków ...) .  Nie masz racji, że ci ludzie nie będą głosowali na PIS. Roznawiałem z setkami takich. Oni cieszą się, że nie muszą pracować na umowach śmieciowych, a pieniądze jakie otrzymiją z programu 500+  czy 300+ to ogromna dla nich pomoc.   Na ogół mają więcej dzieci niż inteligenciki w biurach. Oni mi mówią, że będą głosować na PIS, bo takiej pomocy nie dostaną nigdy od PO.  Gniewko, to właśnie ta pomoc jest jakby zadośćuczynieniem dla tych ludzi, przynajmniej do czasu kiedy zarobki i standardy życia w Polsce zrównają się z tymi w Europie zachodniej.
Gniewko, i nie pisz nam więcej, że np. Ukraińcy wyprzą Polaków z rynku pracy, bo to nie prawda. Inaczej mówiłbym gdyby bezrobocie w Polsce było np. 15%, ale przy bezrobociu ok. 3% (dane UE) nie ma takiego niebezpieczeństwa, a wręcz odwrotnie – brakuje rąk do pracy. I na koniec Gniewko, nikt nie zainwestuje w Polsce jeśli nie będzie komu pracować !  Cieszny się razem, że rząd i PIS nie sprowadzają do Polski tych, których przyjmowała z taką ochotą Europa zachodnia. Takich emigrantów po prostu nie chcemy.
 

Obrazek użytkownika gorylisko

09-09-2018 [21:50] - gorylisko | Link:

wiesz pan, ja zawsze patrzę podejrzliwie na polityków...fakt, spotkania  premiera są budujące...ale...ale...jest kilka spraw które mi się nie podobają...z drugiej strony, rzeczywiście, programy pomocowe pomogły wielu ludziom i to jest duuuużyyy plus dodatni... można  spokojniej patrzyć w przyszłość... ale...ale... Trójmorze...to jest być albo nie być dla szkoplandii i ich planów...więc trzeba uważać... bo szkopy będą robić wszystko pospołu z ruskimi aby Polskę i resztę Europy środkowej uwalić... choć pewne ruchy, pozwalają mieć nadzieję, że teraz w polskiej polityce robi się więcej a mniej gada... i o to biega, byle to było dla Polski i na pohybel jej wrogom... mam nadzieję, że sami się zaplączą we własne sidła... da Bóg zobaczymy macrona i resztę ratlerków politycznych w boksach dla nich przeznaczonych jak się łaszą do Polski...

Obrazek użytkownika gorylisko

08-09-2018 [21:21] - gorylisko | Link:

przychylam się do zdania kolegi Lektora...lato było baaaardzooo upalne, niektórym się mózginprzegrzały jak autor w/w wpisu, jemu się wydaje, że jak się zadekretuje, że obywatele maja zarabiać jak na zachodzie to tak będzie... moim zdaniem to przypadek równie beznadziejny ja tutejszy kukuniek drrrr... kaiekolwiek gadanie do rozsądku to strata czasu... no cóż, widać że w przyrodzie są takie gatunki potrzebne... proponuję odmówić Ojcze Nasz... i Zdrowaś Maryjao...za stan umysłu w/w gigantów yntelektu...

Obrazek użytkownika Gniewko

08-09-2018 [21:45] - Gniewko | Link:

Jak ktoś nie ma argumentów, to się inwektywami wspomaga. Człekokształtny jak pamiętam, to jest naganiaczem do pracy w Anglii i mu taka sytuacja pasuje, bo Ukraińcy wypychają Polaków za granicę.

Obrazek użytkownika gorylisko

09-09-2018 [21:36] - gorylisko | Link:

towarzyszu... to powiem dość ciekawą sprawę, po przepracowaniu misiąca w Polsce ukrainiec ma prawo do ubezpieczenia...wyjechać do kraju z grupy z Schengen i poszukiwać pracy nie może...natomiast do pracy w hajhitlerowie może go zatrudnić agencja w Polsce i delegować go do hajhitlerowa, szkopy płacą agencji, zaś agencja ukraińcowi po potrąceniu doli...przy czym i agencja i zatrudniony w niej ukrainiec odprowadza podatki W POLSCE...agencja jest też polska... czysty zysk... że Polakon się nie chce...trudno, trzeba chcieć pracować... a propos UK, stawki rosną, koleś przymierza się do filetowania ryb gdzie jest mowa 0 10GBP za godzinę i więcej...trzeba tylko umieć szblą...pardon, nożem robić... myślę  panie gniewny, że zrozumiesz pan to co napisałem...

Obrazek użytkownika xena2012

09-09-2018 [09:09] - xena2012 | Link:

Polska już teraz jest w znacznej części bez Polaków.Jak bowiem określić opozycję donoszacą na Polskę,żądającą brukselskich sankcji i karania Polski? Czy ich możemy nazwać Polakami tylko dlatego,że mają polskie obywatelstwo i dowód osobisty? Przecież oni bez żenady uważają że są Europejczykami a nie Polakami.Oni nienawidzą Polski a swoje hasło im gorzej tym lepiej z determinacją wprowadzają każdego dnia. Można przewidzić ich zachowanie 11-go listopada jak na widok uśmiechniętych maszerujących Polaków będą nadawac do Brukseli o marszu faszystów..

Obrazek użytkownika Gniewko

09-09-2018 [09:59] - Gniewko | Link:

Tym bardziej musimy ograniczać napływ obcych. Co do totalniaków to większość z nich to potomkowie ruskiego desantu z 44-45 roku a reszta to zdrajcy albo idioci.

Obrazek użytkownika gorylisko

09-09-2018 [21:41] - gorylisko | Link:

proszę szanownej pani...spokojnie, fakt Polska i Polacy od 1944 dzieliła i wciąż jeszcze dzieli terytorium z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą, jest ich duuużo mniej od Polaków, są chałaśliwi, wredni etc. ale nie są niezniszczalni...oni się końcżą stąd te wrzaski... np. janda nie może znalezc gosposi...wcale się nie dziwię, podejrzewam, że środowisko dobrze zna jaśnie panią i omija szerokim łukiem... spokojnie proszę pani, różaniec w garść i do boju...Szczęść Boże...