Morawiecki musi odejść !!!

Morawiecki może nie jest tak szkodliwy, jak Balcerowicz, ale jego technokratyczne podejście do gospodarki i sprowadzanie bez opamiętania imigrantów z wszystkich stron świata doprowadzi do wybuchu niezadowolenia społecznego. Ostatnio, zamiast zgodzić się z „Solidarnością” i podwyższyć najniższą pensję krajową o te marne 176 złotych zablokował podwyżkę płac do takiej sumy i zraził do siebie 50% wyborców, którzy otrzymują taką płacę i muszą rywalizować z tanimi imigrantami, którzy godzą się na wszystko nawet na łamanie podstawowych zasad "Prawa Pracy". Takie postępowanie wypycha Polaków na zachód, nie mówiąc o tym, że uniemożliwia powrót Polaków, którzy wyjechali na zachód. Tak samo mówienie o polityce prokreacyjnej dla Polaków jest fałszem, bo 500+ nie skłoni tych, co zarabiają głodowe stawki, do posiadania większej ilości dzieci. Następuje powolne niszczenie populacji Polaków i zastępowanie jej przybyszami z zewnątrz. Pisałem o tym wcześniej; http://naszeblogi.pl/51022-lic...
Wystarczy tylko podwyższać najniższą krajową, żeby zachęcić Polaków, którzy wyjechali na zachód, a jak jakiś zakład upadnie, bo jest mało wydajny, to przecież o to chodziło, żeby Polska stała się krajem w którym są zakłady o wysokiej wartości dodanej, a nie montownie. „Prawo i Sprawiedliwość” doszło do władzy, między innymi sprzeciwiając się napływowi imigrantów, a nieodpowiedzialne działanie może doprowadzić do zakończenia "Dobrej Zmiany".
Zachód dochodził do obecnej pozycji multi-kulti przez 50 lat, Morawiecki już za 15 lat chce przegonić zachód. Oczywiście w multi-kulti, bo sprowadzanie niewykwalifikowanej siły roboczej tylko do tego może doprowadzić. Jeśli tego nie powstrzymamy, to będziemy robić aż do śmierci na imigrantów, a nasi potomkowie zostaną wyrżnięci.

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno-lewicowym; http://ruchnarodowy.net/wp-con...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

01-09-2018 [10:37] - smieciu | Link:

Najlepsze są te teksty, które można przeczytać wszędzie. I z prawa i z lewa: W Polsce brakuje rąk do pracy!
Skoro tak to dlaczego wciąż ludzie wyjeżdżają?
U mnie w potężnym zakładzie też brakuje. Wiadomo jak to rozwiązali.

Bądźmy poważni. To działania systemowe przeprowadzane z pełną premedytacją. Gdyby nie 500+ nie przeszłyby. Ale ludzie sprzedali swój rozum za garść srebrników. Obudzą się gdy im je odbiorą. I co wtedy zastaną?

Obrazek użytkownika xena2012

01-09-2018 [10:37] - xena2012 | Link:

W takim razie kogo Pan widzi w rządzie,bądź jaki rząd Pan proponuje?

Obrazek użytkownika Gniewko

01-09-2018 [10:59] - Gniewko | Link:

W każdym razie nie Morawieckiego, bo zbytnio ulega badziewnym przedsiębiorcom, którzy chcą tanią siłę roboczą. Nie można pozwolić, żeby na czele rządu był technokrata, który nie dostrzega ludzi i przyszłych skutków swoich działań. Za parę lat Polska będzie wyglądała jak Szwecja i Niemcy, ale nie pod względem gospodarczym a społecznym. Merkel też otwarła granice dla imigrantów, bo przemysłowi brakowało siły roboczej. Czy chce pani bać się wyjść z domu ?

Obrazek użytkownika smieciu

01-09-2018 [11:07] - smieciu | Link:

No wie pani, w moim przypadku powinno to być oczywiste :)

Ale na serio. Nie jest możliwe w tym kraju powstanie niezależnego rządu. Po prostu. Już za daleko zaszły rzeczy a i tak są takie proste kwestie jak np. że żeby wziąć się za politykę trzeba mieć czas i pieniądze. A jeśli masz czas i pieniądze to po co się brać za politykę? Czy panią stać by było jeździć po Polsce i przekonywać lud do swoich pomysłów? Nowej partii? A jeśli „jakieś” służby doszłyby do wniosku że warto byłoby się zainteresować pani źródłem pieniędzy? Generalnie jak pani sobie wyobraża przekroczenie progu wyborczego?

Na tym polega System. Ja nie mam wielkich pomysłów bo raczej jestem realistą :) Wystarczy mi że ludzie wreszcie zrozumieją że rząd w obecnej sytuacji nigdy nie będzie działać w ich interesie. Że trzeba przestać chodzić na wybory. To naprawdę bardzo ważne. Wszystkim rządom na świecie zawsze zależało na mandacie społecznym. Argument że wygrają ci „źli” jest chybiony bo i tak zawsze wygrają... Po taką czy inną nazwą.
Ważne jest by ludzie przestali myśleć o rządzie i zaczęli się organizować poza strukturami państwa. Starać się nie płacić podatków. To też ważne: rząd bez kasy nie pociągnie. Ja wiem że to trudne i rząd może próbować uciec się do rozwiązań siłowych.
Ale.
Jeśli nie będzie mieć mandatu społecznego, jeśli jego służby policyjne, wojskowe będą to wiedzieć, wiedzieć że są jak ZOMO z PRL to rzeczy mogą potoczyć się różnie.

Ludzie muszą nabywać więcej świadomości polityczno - społecznej. Wiedzy.  Musimy działać jak pod zaborami. W czasie okupacji. Bo tak dokładnie jest.
A czy jest to możliwe? Pewnie nie. Ale poczekajmy. Źródełko 500+ coś czuję długo nie pociągnie. Trzeba być przygotowanym na rozwój sytuacji.

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-09-2018 [13:03] - Pani Anna | Link:

Szanowny panie Śmieciu, nie mam dla pana dobrych wiadomości. Anarchia w żadnej postaci się w Polsce nie przyjmie. Musiałby pan spróbowac gdzieś w Afryce, no może na Bałkanach... Nas, zwykłych ludzi nie stać na to, żeby ruszyć w Polskę i zakładać nową partię polityczną, ale każdego zwykłego człowieka (z wyjątkiem marksistów i neomarksistów) stać na to, żeby być porządnym człowiekiem, dobrze wychować swoje dzieci, nauczyć, że źle jest kraść, a zrobić coś dla idei, bez materialnej gratyfikacji to nie jest frajerstwo.
Bo wszystko się opiera na ludziach, a wszelka naprawa - na ładzie moralnym.

Obrazek użytkownika krystal

02-09-2018 [12:24] - krystal | Link:

Bardzo rozsądny głos, Panie Śmieciu. I to kupienie dużej części Polaków za 500+, to wstyd dla nas. Źródełko, jak Pan pisze, wysycha, to widać po nerwowych ruchach rządu, ale ile wynosi nasze zadłużenie?! I ten ostatni skok PiSu na gwarantowane fundusze pracownicze. Trudno przewidzieć, co przyszlość przyniesie, gdy wreszcie do ludzi dotrze, co się dzieje, ale do wyborów nie pójdę. A wysłanie 3 mln młodych Polaków -często wykształconych- za granicę, po to, żeby w ich miejsce sprowadzić np. tanich Ukrainców, to przemyślana sprawa. Rzuciwszy okiem na niektóre, pozostałe notki blogerów na tej stronie widze, że są jeszcze tacy, którzy piszą, że "wierzą" w tę władzę. Świadomość i odwaga myslenia- tego nam trzeba.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-09-2018 [15:20] - Imć Waszeć | Link:

Problem jest ponieważ ci d*bile ekonomiczni zapomnieli o odizolowaniu rynku podstawowych produktów od czarnej dziury w hipermarketach. Ten wewnętrzny rynek, który napędzałby kapitałem polskie firmy, wyjeżdża teraz teczkami do banków i korporacji i daje pracę także Polakom, lecz tym, których uda się ekonomicznym d*bilom wygonić z kraju, a na ich miejsce zatrudnić zbieraninę z całego świata. Pogłoski o miernocie ekonomicznej nieumiejącej liczyć, która zalęgła się w naszym szeregach nie są wcale przesadzone. Drugi Rzońca.

http://forsal.pl/artykuly/1016...

Obrazek użytkownika Teofila77

03-09-2018 [19:59] - Teofila77 | Link:

Panie Smieciu, przyroda nie lubi próżni, co w miejsce zdemontowanego państwa pan proponuje? Chaos? 

Obrazek użytkownika smieciu

03-09-2018 [22:38] - smieciu | Link:

Pani Teofilio, jak już tu było wspominane niech będzie i chaos, totalna, negatywna anarchia. To już w pewnym sensie jest. Bezprawie dla wybranych, którzy robią na co mają ochotę i co im pani zrobi? Co im zrobi PiS? Chaos i anarchia ( w sensie że rząd nie kontroluje Polski, rządzi pieniądz i brutalna siła) już ma miejsce tylko ludziom się wmawia że jest inaczej by te wszystkie sępy ciągle mogły z tego korzystać.
Totalny chaos jest nadzieją gdyż zrzucone będą maski, hipokryzja itd. Jeśli pani zechce splunąć w twarz pani Gersdorf to będzie mieć tą szansę. Nie tak jak dzisiaj kiedy to oni nam plują a wszyscy ci wierzący w porządek, iluzję prawa pozwalają na to.

Mi oczywiście nie chodzi o taki rodzaj anarchii. Ale to nie jest kwestia naszego widzimisie. To jak wtedy kiedy nadchodzi wojna i nie masz wyboru stawiając na szalę swoje życie. Póki co nie musimy tego robić. Ewentualny chaos nie musi być aż tak drastyczny.
Ale będzie. Bo tak zawsze toczy się historia. Do ostatniego momentu nikt się nie zdobędzie na sprzeciw. ONI to wiedzą i dlatego tak łatwo się im bawić ludzkimi masami. Które mają rodziny, dzieci itd. Rzecz w tym że i oni nie mają wyjścia. Muszą dociskać. Bo bez nieustannego dociskania, chaosu tracą kontrolę. Wystarczy trochę nad tym pomyśleć. Daj ludziom trochę wolności, dobrobytu i zaraz wylezą ich dzieci kwiaty i będą srać na wszystko, zwłaszcza na władzę...
Dokładnie tak jak rozpieszczone dzieci na swoich rodziców. I co robi taki rodzic wtedy?

Oni zrobią podobnie acz drastyczniej gdyż ich rola i działania sięgają dalej a jedyne dobro, które ich obchodzi to ich dobro.
Chaos nastąpi. Szkoda tylko że nie na naszych a na ich regułach.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

04-09-2018 [03:04] - Goral Supreme | Link:

..."Daj ludziom trochę wolności, dobrobytu i zaraz wylezą ich dzieci kwiaty i będą srać na wszystko, zwłaszcza na władzę..."...
Jaka "wladze" kolego ??? Jezeli jakas partia jakis jelop uwaza sie za " wladze" to od razu jest do "odstrzalu na out" !!
Wladza jest SUWEREN ! ..Czyli MY !! ..i MY ta Wladza obdarzamy lub odbieramy..
Problem w tym ze zwykly ciec Polski nie zdaje sobie sprawy co posiada w swojej rece! ..i wszystko olewa..zamiast uzyc ta wlasnie Wladze ktora ma w reku do poprawiania sobie zycia poprzez wlasciwe nia rozporzadzanie...
I dlatego trzeba kopnac PIS w krocze aby WSZYSCY zrozumieli kto tu jest w Polsce Wladza !
W obecnej sytuacji nie widze nikogo ,ktoremu moglbym zaufac i dac mu moja Wladze..do administrowania..Wiec nie pojde na wybory i bede mial czyste sumieniue ,ze zadysponowalem posiadana Wladza,wlasciwie Pzdr...
 

Obrazek użytkownika Dorota M

02-09-2018 [22:41] - Dorota M | Link:

Zastanawiające jak uaktywniają się zastępy przeciwników PIS przed wyborami na Niezaleznej.pl  Nie mówiąc o gadzinówkach. Cały Internet jest pełny wściekłych ataków, a poparcie dla PIS wzrasta. Kto wam tacy święcie oburzeni na PIS płaci, żeby opluwać tak bez pardonu dosłownie wszystko i wszystkich w rządzie i w PIS za każdą ich decyzje, za każde przemówienie. Spasujcie, bo to od razu sugeruje interes finansowy. Wszystko ten rząd robi źle, każdy polityk jest be. Gniewko też się zawiesił na PIS. To jakby ktoś się podszył pod ten pseudonim. To mi pachnie totalną, która prześciguje się jedynie, kto bardziej dołoży tej "strasznej" władzy. Widzę, że pragniecie powrotu PO, PSL, SLD. Wtedy zapewne będziecie wśród swoich. A może lepiej zasilić tymi mądrościami Onet.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-09-2018 [21:40] - Imć Waszeć | Link:

A ja będę krytykował i - jak Pani mówi - pluł na PIS za każdym razem, gdy będzie działał w interesie obcych i na szkodę Polaków. Będzie dostawał po łbie jak krowa idąca w szkodę, bo widać tylko to ta klika rozumie. Mnie zupełnie nie interesuje lojalność gangu, omerty i inne dintojry. Nikt mi nie płaci i już samo to POdejrzenie traktuję jako dowód POlitycznego zgonu PIS, czyli galopującej polszewizacji. Te same argumenty i strachy słyszałem przez całe 8 lat za PO. To właśnie wy z PIS-em stajecie się nową "totalną", tylko jeszcze nie rozumiecie procesów, które w tym kierunku prowadzą. Trudno. Być może nawet nie zrozumiecie ich nigdy, co i tak nie powstrzyma degeneracji nawet na jotę. Dojdzie wreszcie do tego, że Polacy odrzucą z obrzydzeniam cały ten Okrągły Szwindel z przyległościami i każdego, kto się o jego zdjęcie choćby otarł, bo wyraźnie wpływa on znacząco na podatność ku służeniu innym, czyli obcym państwom (tu wpisz ich znamiona). A co do ostatniej propozycji, to Onet jest mądrzejszy od połowy "prawicowych" portali, bo przynajmniej realizuje jakiś plan (nie wnikam, zły czy dobry), a te portale tylko biegają za swoim ogonem i gryzą się lub posikują po nogawkach. Jakiś czas temu opuściłem na stałe wPolityce, bo nie mogłem już znieść tej dusznej atmosfery podejrzliwości, sączonych insynuacji, cenzury prewencyjnej, wreszcie karuzeli poglądowej napędzanej polityczną koniunkturą i braku jasnej wizji polskiej polityki. Tam już ludzie prawie oduczyli się używania słowa "żyd" w jakimkolwiek kontekście, co nie znaczy, że o nich nie mówią. Mówią, używając słów typu "eskimos" itp. Bo co pojawi się jakiś artykuł o Baumanie albo innym rudym Bałwanie, to albo są zablokowane komentarze, albo odchodzi banowanie tylko za samo użycie wiadomego słowa ("stworzyliśmy ten skrypt dla trolli bla bla ble" czy coś w tym stylu). Róbcie tak dalej - komuna też skończyła marnie, choć miała w tym więcej doświadczenia, możliwości i środków.

Obrazek użytkownika Jan1797

03-09-2018 [22:06] - Jan1797 | Link:

Masz odwagę, odpowiedz merytorycznie tutaj;
http://naszeblogi.pl/comment/2...
Po co ten 3;2;1 od...

Obrazek użytkownika Goral Supreme

04-09-2018 [03:18] - Goral Supreme | Link:

Yeah..Statystyczne "poparcie'...Komuchruski tez wygrywal o 20% na 24 godziny przed glosowaniem...Tak jak "wielki strateg" o 17 -22 % w 2007 i przerznal..Wszystkie te "notowania" to gusla i zaklinanie rzeczywistosci..PIS juz czuje oddech "kostuchy" i sra w gacie..Stad ten wczorajszy sped...i wiecej i wiecej demagogi i obietnic..Caly ten wczorajszy spektakl przypominal mi poznego Gomulke czy Gierka...Perelka byly zaklinania "wielkiego maga" ,ze 20-25 lat "w Polsce bedzie jak na Zachodzie"..
PIS nie jest tym za kogo sie podaje..Obraz jest juz wystarczajaco jasny i wyrazny...na nic sie zdadza te propagandowe sztuczki..
Mnie pozostaje tylko wyc i pluc z wscieklosci w bezsilnosci ,ze po raz kolejny zostalem oszukany...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-09-2018 [11:04] - rolnik z mazur | Link:

Dokładnie. Jak brakuje to trzeba podwyzszyc place. Tak powiada tradycyjna ekonomia. Ale ona istnieje juz tylko w podrecznikach.Morawiecki ma tyle do gadania co ja o sanacyjnej dyplomacji czyli 0.pzdr

Obrazek użytkownika Lektor

01-09-2018 [18:20] - Lektor | Link:

Gniewko, co tobie się stało ?! Tyś pisał takie mądre notki, a tu co ?!
„   „Prawo i Sprawiedliwość” doszło do władzy, między innymi sprzeciwiając się napływowi imigrantów, a nieodpowiedzialne działanie może doprowadzić do zakończenia "Dobrej Zmiany". „
„Morawiecki może nie jest tak szkodliwy, jak Balcerowicz, ale jego technokratyczne podejście do gospodarki i sprowadzanie bez opamiętania imigrantów z wszystkich stron świata doprowadzi do wybuchu niezadowolenia społecznego „
 
O czym ty piszesz ?!  O emigrantach z całego świata ?! Morawiecki nie taki szkodliwy jak Balcerowicz ?!Ty jesteś chory !
Podaj no jakąć listę z emigrantami z całego świata, bo jakoś nie mogę w to uwierzyć. Takie głupoty ?!

https://scontent-amt2-1.xx.fbc...

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-09-2018 [17:47] - rolnik z mazur | Link:

Ty chyba lektor z domu nie wychodzisz albo na wsi mieszkasz. Gniewko ma rację choć Morawiecki nic tu nie ma do gadania . Jak sam stwierdził - Polska należy do kogoś z zagranicy. Pzdr

Obrazek użytkownika Lektor

01-09-2018 [18:25] - Lektor | Link:

Nie, nie wychodzę gdy śpię. Nie jestem lunatykiem.  Akle wiesz rolniku, gdy nie wystawia się nosa poza własne gospodarstwo rolne, to można się bardzo mylić.
No, nie powiesz mi, że za PO i PSL to była ta prawdziwa Polska, a teraz Polska należy do kogoś zza granicy.  Ja pierdolę – takiej patologii trudno słuchać, a co dopiero w nią wierzyć !!!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-09-2018 [19:35] - rolnik z mazur | Link:

To powiedział Morawiecki nie ja. Poza tym wroc do podstawowki i naucz się pisać w języku polskim bo ja tych słów na p nie toleruje. Pzdr 

Obrazek użytkownika Lektor

02-09-2018 [00:10] - Lektor | Link:

Nie musisz tolerować moich słów. My, czytelnicy ciebie nie tolerujemy, między innymi za takie głupoty, które wypisujesz:   „Polska należy do kogoś z zagranicy „ .
Wiesz co, pisz ty lepiej tylko dla rolników !

 

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

02-09-2018 [07:25] - ExWroclawianin | Link:

@Lektor

Kiedys we Lwowie mowili ; "Ten gostek jest niespelna rozumu" I ty sie pier...ol i wal madralo cwiercinteligencka !!!

Obrazek użytkownika xena2012

01-09-2018 [19:10] - xena2012 | Link:

Tak trudno się domyślić do kogo Polska należy? I dlaczego rząd robi dobre miny do złej gry?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-09-2018 [19:29] - rolnik z mazur | Link:

Ja nie wiem ale chętnie się dowiem xeno. To by wiele wyjasnialo a tak bladze jak dziecko we mgle. Pzdr

Obrazek użytkownika Gniewko

01-09-2018 [21:01] - Gniewko | Link:

Może nadal piszę i ostrzegam o niebezpieczeństwie dla Polski i Polaków. Trzeba odsunąć tego zwolennik tabelek i liczb, który nie dostrzega ludzi od władzy. Niezależnie kto, za nim stoi.
 

Obrazek użytkownika Lektor

01-09-2018 [23:50] - Lektor | Link:

" Trzeba odsunąć tego zwolennik tabelek i liczb, który nie dostrzega ludzi od władzy. Niezależnie kto, za nim stoi. "

Gniewko, a ciebie przypadkiem nie kopnął koń w czachę ?!  Twoja teoria spiskowa przeciwko Morawieckiemu to twoje urojenie psychiczne. Idź lepiej do psycha i  podlecz się bo z tobą nie jest najlepiej.
W 2015 wybraliśmy sobie centro-prawicową formację polityczną Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobrego dla nas i dla Polski !!!  PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej.
BRAWO PIS  za wspaniałe rządzenie krajem, za świetny rozwój gospodarki polskiej, za programy wspierające polskie rodziny, mieszkania dla ludzi młodych, pomoc dla rolników, seniorów i niepełnosprawnych, za działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia, za reformy, które wprowadzacie (obniżenie wieku emerytalnego, prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne).

 

Obrazek użytkownika Gniewko

02-09-2018 [07:36] - Gniewko | Link:

Od kiedy Morawiecki został przywódcą PiS ??? Morawiecki miał zmieniać gospodarkę, a nie strukturę społeczną Polski. To nie koń mnie kopnął tylko rzeczywistość, którą widze na ulicach Łodzi. Soros może być dumny z Morawieckiego. 
 

Obrazek użytkownika Lektor

02-09-2018 [10:46] - Lektor | Link:

Aaaaaaaaaaaaaaa, o to chodzi ?!!  A więc twoim i paru podobnym zdaniem to Soros wykupił Polskę ?!!  A ja myślałem, że to tylko ludzie PO są wykształconymi analfabetami. Widzę jednak, że jest ich więcej (nawet jeden  Ślązak z Wruclawia).
P.S. Jestem przynajmniej szczęśliwy, że nie znam osobiście takich psychopatów, i oddaję za to hołd Bogu !
 

Obrazek użytkownika Gniewko

02-09-2018 [11:16] - Gniewko | Link:

Jakim moim, czyli ludziom popierającym PiS ? Polityka Morawieckiego doprowadziła do spadku poparcia dla PiS-u z 50% za rządu Beaty Szydło do 40% za jego rządów, a może być jeszcze gorzej. Co do Ślązaka nie będę się wypowiadał

 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

02-09-2018 [14:17] - Goral Supreme | Link:

..."że nie znam osobiście takich psychopatów, i oddaję za to hołd Bogu !"...
Nie Bluznij ! Nie wymawiaj Imie Boga nadaremno !
Glupota jest b.powaznym Grzechem ! Widocznie twoj bog ja  akceptuje ...Moj juz nie...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-09-2018 [13:24] - rolnik z mazur | Link:

Lektor ty chyba nie wiesz co to jest partia prawicowa  skoro wypisujesz takie głupoty jak - " W 2015 wybraliśmy sobie centro-prawicową formację polityczną Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy. " PiS jest partią socjalistyczną i etatystyczą - jesli nie wiesz co to znaczy to sobie wygooluj. I nie kompromituj się ignorancja...Pzdr

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

02-09-2018 [07:22] - ExWroclawianin | Link:

@Lektor

0/100

No glupszego wpisu tutaj jeszcze nie widzialem, wstyd panie Lektor. A Lektor chyba zobowiazuje do czegos, jakies rzetelnosci a tu pudlo, kula w plot !!!! Najwyzszy czas zdjac klapki z oczu i WLACZYC MOZG !!!

Obrazek użytkownika Lektor

02-09-2018 [10:35] - Lektor | Link:

Wczoraj nasz Prezydent Andrzej Duda powiedział, że budujemy Polskę, ale bez komunistów i postkomunistów. Weź sobie to pachołku do serca i już szukaj dla siebie miejsca – najlepiej na wschodzie.
 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

02-09-2018 [14:49] - Goral Supreme | Link:

..."Wczoraj nasz Prezydent Andrzej Duda powiedział, że budujemy Polskę,"...hihihihi....kogo on to mial na mysli uzywajac liczby mnogiej ? jego prowadzacych z "palacu" ?
Moze on jest "twoim pezydentem" ale juz nie jest "Naszym".. Widocznie  wiadomosci i wiedza o tym fakcie ,tam gdzie mieszkasz, docieraja z paromiesiecznym opoznieniem..hmmm lub moze to byc twoja blokada mentalna ? czy prozaicznie , natura wyposazyla cie w tzw. "ciezki rozum" ?
Przypomina mi  on tego tutaj: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-09-2018 [22:38] - Imć Waszeć | Link:

To jest jedna strona "pisowskiego" medalu, a tu jest druga: https://www.youtube.com/watch?...
A skoro już o Morawieckim mówimy, to głosy młodych są bardzo krytyczne: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Lektor

02-09-2018 [10:54] - Lektor | Link:

Tak, masz rację Imciu, bardzo krytyczne !  Właśnie niedawno widzieliśmy to na spotkaniu Morawieckiego z mieszkańcami i nie tylko Sandomierza !   Dzisiaj – za dosłownie chwilę zobaczymy ponownie wystąpienia Kaczyńskiego i Morawieckiego. Jestem niezmiernie ciekaw ......
 
A wy ?! Wy osły znowu knujecie propagandę antysemityzmu w Polsce – a pfuuuuuj !!!
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-09-2018 [13:30] - rolnik z mazur | Link:

- Jesli ty lektor jesteś typowym przedstawicielem Polski to czarno widze przyszłość tego kraju. To dowód na to, że demokracja to "  rzady hien nad baranami "- jesli wiesz o czym mówie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-09-2018 [15:00] - Imć Waszeć | Link:

Oni są już jak Gomółka z Moczarem i sekcja "konstruktywnych" "chamów". Wynik selekcji negatywnej, żeby nikt nie wyrósł ponad wodza czy bodaj barona oderwanego od jakiejś brony. Cały świat pluje na intelektualne niezguły, a oni że deszcz pada. Teraz wszyscy nie-oni to kodziarze, ruscy agenci, antysemici i niepolacy. Ch.. wie kto jeszcze. Nawet racjonalne uwagi spostrzegawczych Polaków o nadmiarze żydowskiej propagandy, agentury, obecności skrajnie obcych elementów w kulturze i polityce w Polsce kwitują "antysemityzmem". Kroczą do politycznego niebytu, to już pewne, jak każda jaczejka reprezentująca okupanta.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

02-09-2018 [16:16] - Goral Supreme | Link:

..."Teraz wszyscy nie-oni to kodziarze, ruscy agenci, antysemici i niepolacy. Ch.. wie kto jeszcze"...
Jak mnie pamiec nie myli to odpowiedzialnym za ta technike manipulacji i odbierania wiarygodnosci ludziom z Obozu Patriotycznego jak etykietkowanie typu "ruski agent" "antysemita" wprowadzil w obieg publiczny niejaki "Darski"
To on plul jadem np. na Ks. Isakiewicza-Zalewskiego czy Orbana nazywajacych ich "ruska agentura"..nie wspominajac nas tutaj...ktorym brakuje z wiadomych wzgledow  nadmierrnej  milosci do Ukraincow,Niemcow,Zydow..Wszyscysmy Niepolacy :-)) Nic nie rozumiemy i wogole...wiec trzeba cenzurowac lub zamykac blogi...
Cos mi sie zdaje ,ze wlasciciele strzelili sobie w stope..Przestali byc "patriotycznymi wyroczniami"...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-09-2018 [23:24] - Imć Waszeć | Link:

Niech szczekają, a karawana i tak pojedzie dalej. Ich obecny problem tutaj zaczął się od informacji, że na politykę muzeum "żydowskiego polin" wpływ mają 3 różne ośrodki decyzyjne. Są to żydowski instytut historyczny, miasto stołeczne warszawa, ministerstwo Glińskiego i bez zgody wszystkich podobno nic się tam nie da zrobić. To do diabła skąd tam jest stale zgoda na te wszystkie antypolskie wykłady oraz ekspozycje, zatrudniane antypolskie persony, które już w normalnym państwie powinny być bez gratów, skoro rzekomo Gliński musi każdorazowo wyrażać zgodę? Oczywiście Gliński nawet palcem nie kiwnie bez Kaczyńskiego. Czyli są oni ewidentnie instalatorami eksterytorialnej placówki na terenie Polski brew konstytucji i udają, że ani ich ani ich jaczejki polskie prawo nie obowiązuje. Czy to przypadkiem nie podpada pod coś w rodzaju "kto próbuje łajdactwem lub przemocą oderwać część kraju"?

http://www.polin.pl/pl/statut
https://www.lexlege.pl/ustawa-...

Paragraf 2 punkt 2: "Muzeum jest instytucją kultury utworzoną na podstawie art. 21 ust. 2 ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej przez Założycieli."

Potrzeba nam mądrych i zdecydowanych rządzących, a nie takich, co trzęsą kuprem nawet przed stróżem nocnym z Brooklynu. Wtedy sprawa agenturalnej jaczejki w centrum polskiej stolicy i zatrudnionych tam agentów wpływu wyjaśni się natychmiast. Mówiłem już, że ktoś musi szantażować "wodza", bo drugą ewentualność jest nieładnie głosić.

Ona rządzi podobno ministerstwem i minister musi jej się pytać o zdanie, to po ch... jest rząd i wybory? https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika smieciu

02-09-2018 [23:42] - smieciu | Link:

@Imć Waszeć
Jeśli chodzi o ostatnie pytanie to jakby co znam odpowiedź :)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-09-2018 [23:50] - Imć Waszeć | Link:

Wiem :] Ja jednakowoż jestem zwolennikiem pilnowania stada sapiensów, żeby sobie od nadmiaru wolności oczu nie powyjmowali.
Problem w tym, że PIS robi coraz więcej problemów swoim nieróbstwem lub kunktatorstwem. Właśnie Ukraińcy zażądali zwrotu Przemyśla, zaś PIS w odpowiedzi oskarża każdego Polaka, który o tym mówi, o ruską agenturę. Jak daleko jeszcze rząd zabrnie w to szmaciarstwo polityczne? Kiedy jakiś Putin z Brooklynu zacznie żądać zwrotu Warszawy?

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Lektor

02-09-2018 [19:15] - Lektor | Link:

Ty Imciu, przez wiele lat byłem przeciwny aborcji, ale po przeczytaniu kilku twoich komentarzy zmieniłem zdanie i jestem za aborcją.  Być może .......
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-09-2018 [10:10] - rolnik z mazur | Link:

Zastanawiam się czy to nie jest ta madrosc etapu ? Wygląda na to , że szykowana jest podmiana gdzie wieksza rolę w życiu politycznym zacznie odgrywać żywioł  napływowy. Masowe przyznawanie polskiego ..pzdr

Obrazek użytkownika Jan1797

03-09-2018 [21:20] - Jan1797 | Link:

Sądzę, że w próżno. Temat trudny a wiedza w części, widzę przedszkolna.
https://www.portalsamorzadowy....
<Prezydenci największych polskich miast podpisali deklarację, która krzewi idee
otwartości wobec imigrantów i ich integracji.• W piątek (30 czerwca) w Gdańsku
samorządowcy z miast zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich podpisali deklarację
w zakresie współpracy w obszarze migracji.• Przyjazne przyjmowanie imigrantów
wymiana doświadczeń i dobrych praktyk między miastami, współpraca w tej kwestii
z rządem – m.in. takie założenia zawiera deklaracja.• Drugą podpisaną deklaracją
– na gruncie regionalnym – było porozumienie dotyczące utworzenia lokalnych planów
zarządzania migracjami w powiatach i gminach województwa pomorskiego.>
https://www.portalsamorzadowy....
Jest szereg powiązanych tematów, lecz następnym razem.
Pozdrawiam