Liczby nie wygrywają wyborów, tylko poparcie wyborców!

Dobre wyniki wzrostu gospodarczego ładnie wyglądają w tabelkach, ale większość ludzi kształtuje swoją opinię o obecnej władzy w porównaniu do swojego poziomu życia. Władza przekonała się o tym przy ostatnich protestach rolników. Tych protestów można by było uniknąć. Pisałem o tym jak, przeszło 2 lata temu; http://naszeblogi.pl/61267-trz...
Następna sprawa to płaca minimalna, Pani Premier Beata Szydło podniosła płacę minimalną więcej nawet niż proponowały związki zawodowe i dlatego w czasie jej rządów poparcie dla PiS wynosiło 50%. Rząd musi pamiętać o tym, że pensja 50% pracujących to płaca minimalna. Taką grupę wyborców nie można lekceważyć! Następna sprawa to sprowadzanie nadmiernej liczby imigrantów. Rząd musi pamiętać o tym, że kampania zwolenników Brexitu opierała się niech niechęci do imigrantów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

22-07-2018 [09:43] - Jabe | Link:

Ludzie nic by nie zarabiali, gdyby nie dobra władza, która kazała pensje płacić. O naiwności! Nie, władza podniosła pensję minimalną, żeby ludzi wyżej opodatkować. Taka to dobroć. W tym kraju praca jest wysoko opodatkowana, dlatego warto zarabiać pod stołem. No ale niestety władza każe też zarabiać oficjalnie – to jest właśnie pensja minimalna.

Podatek od pracy i pensję minimalną należy znieść. Precz z socjalizmem!

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-07-2018 [10:35] - Pani Anna | Link:

Znalazł się, kapitalista z bożej łaski. 

Obrazek użytkownika Gniewko

22-07-2018 [10:35] - Gniewko | Link:

Ciągle jeszcze trollujesz antypolaku.

Obrazek użytkownika Lektor

22-07-2018 [10:33] - Lektor | Link:

A ja właśnie PIS popieram, bo mam już dość chorej, postkomunistycznej Polski i malkontentów zawiedzionych rządami PiS-u.  To głupki nie rozumiejący polityki. Głosowałem na PIS,  partię ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. BRAWO PIS !!!
Do PiS-u można mieć parę uwag – nie ma władzy idealnej, trzeba jednak wziąć pod uwagę warunki w jakich przyszło im rządzić. Przeprowadzanie jakichkolwiek reform,  oczekiwanych przez społeczeństwo, jest bardzo trudne. Z tego powodu sposób ich przeprowadzania – procedowanie w Sejmie – nie zawsze jest taki, jakiego można by oczekiwać. Pomyślmy sobie o ile szybciej i sprawniej  byłoby możliwe przeprowadzanie niezbędnych reform bez tej cholernej targowicy. Totalna, destrukcyjna opozycja, powiązana z lewackimi strukturami UE robi wszystko, by legalnie wybranej władzy rządzenie uniemożliwić, a nawet rząd obalić. Twierdzę z całkowitą odpowiedzialnością, że politycy PO i PSL to przestępcy i zdrajcy, zaś politycy Now. to wyedukowane przygłupy !  Odetnijmy się od nich raz na zawsze.
BRAWO PIS  za wspaniałe rządzenie krajem, za świetny rozwój gospodarki polskiej, za programy wspierające polskie rodziny, mieszkania dla ludzi młodych, pomoc dla rolników, seniorów i niepełnosprawnych, za działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia, za reformy, które wprowadzacie (prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne).
Na kolejne wybory pójdę z pewnością, ponieważ dla obecnie rządzących alternatywy nie ma, a powrotu tego co było nie chcę, bo nie chcę by było jak było.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

22-07-2018 [12:20] - Gniewko | Link:

Ja też PiS popieram, co potwierdziłem kampanią na tym blogu wspierającą PiS, ale tym bardziej trzeba wytykać błędy i dawać sposoby jak rozwiązywać problemy. Uważam też, że w tej chwili nie ma żadnej alternatywy dla rządów PiS-u.

Obrazek użytkownika xena2012

22-07-2018 [16:15] - xena2012 | Link:

Przy ocenie rzadów PiS-u musimy wziąć poprawkę uwzgledniajacą krecią robotę opozycji i wsparcie jej przez salony brukselskie i media.Atmosfera towarzyszaca reformom,idace w świat kłamstwa na temat pisowskiego reżimu porównywalnego do działań Hitlera,nieustanne ,,okupacje'' Sejmu niestety nie pomagają w realizacji zamierzeń obecnej władzy.Społeczeństwo tak bardzo spolegliwe i wyrozumiałe wobec rządów PO-PSL teraz stało się niecierpliwe i wymagające ,nie rozumie że wzrost gospodarczy i dobre wyniki nie mogą się od razu przelożyć na dobrobyt obywateli. Nieustanna krytyka i protesty powodują,że rząd cofa się z wyznaczonej drogi,popełniając masę błędów z których największym jest brak komunikacji z narodem.Tylko jak wytłumaczyć pojecie np.,,daniny solidarnosciowej'' w sytuacji  rozdawnictwa środków na budowanie i utzymywanie muzeów i cmentarzy żydowskich,na niepotrzebne i antypolskie publikacje przy jednoczesnym małym wzroscie płac.