Borys Niemcow to był taki lewacki kawiorowy opozycjonista

Małgorzata Gołota „Niemcow uchodził za jedną z najbardziej wyrazistych postaci na rosyjskiej scenie politycznej. Urodził się w 1959 r. w Soczi. Jego ojciec był Rosjaninem, matka Żydówką. Popularność zdobył wraz z początkiem lat '90 - gdy objął funkcję gubernatora niżnonowogrodzkiego. Pełnił ją aż do 1997 roku, by następnie stanąć na czele resortu paliw i energetyki. W latach 1997-1998 pełnił funkcję wicepremiera zastępując na stanowisku Władimira Potanina. Swego czasu wymieniano go jako jednego z najpoważniejszych kandydatów na następcę Borysa Jelcyna.”...”Niemcow słynął z organizacji antyputinowskich protestów w Moskwie w latach 2011-2012 i częstej krytyki tak samego Władimira Putina, jak i panującego w Rosji ustroju. W swoich wypowiedziach często popierał przeprowadzenie w swojej ojczyźnie liberalnych reform gospodarczych. „...(źródło )

„Niemcow zginął od czterech kul w plecy na Dużym Moście Moskworeckim, nieopodal Kremla. Jedynym świadkiem zbrodni jest jego partnerka, ukraińska modelka Anna Duricka (23 l.). „....”Niemcow zginął od czterech kul w plecy na Dużym Moście Moskworeckim, nieopodal Kremla. Jedynym świadkiem zbrodni jest jego partnerka, ukraińska modelka Anna Duricka (23 l.). „...(źródło )

Michał Kacewicz „No bo co Borys Niemcow robił w środku nocy na moskiewskiej ulicy z młodą, piękną, ukraińską modelką, podczas gdy jego żona i dzieci siedziały w domu?  Hipoteza druga: wątki biznesowe i prywatne Niemcowa. Borys Niemcow lubił życie przez duże „Ż”. Wraz z całym środowiskiem „klubowej” opozycji, Ksenią Sobczak, Ilją Jaszynem i innymi lubił się bawić, czasem ostro imprezować. To fakt dość powszechnie znany w Moskwie. Podobnie jak to, że był zamożnym człowiekiem, miał udziały w wielu firmach. W Rosji biznes nie jest bezpiecznym zajęciem. Nawet jeśli Niemcow miał długi, jakieś konflikty biznesowe, trudno sobie wyobrazić, by jakakolwiek mafia mogła się zdobyć na bezczelne zabójstwo tak znanego polityka. Przestępcy wiedzą, że mogliby wejść na tor kolizyjny z siłą potężniejszą od nich, z władzą i jej służbami. Weszliby nie w swoją bajkę. „...(źródło )

Anna Duricka „Kim jest piękna modelka?Anna Duricka była partnerką żonatego polityka i ojca czworga dzieci już od czterech lat.”....(źródło )  

„Zanim doszło do morderstwa, Borys Niemcow zdążył udzielić wywiadu w radiu Echo Moskwy. - Wśród naszych politycznych żądań jest między innymi natychmiastowe zakończenie wojny na Ukrainie. Przypomnę, że dokładnie rok temu Putin rozpoczął agresję na Ukrainę. 27 lutego uzbrojeni ludzie zajęli parlament Republiki Autonomicznej Krymu - grzmiał rosyjski opozycjonista. - Nasze polityczne postulaty to: niezwłoczne przeprowadzenie uczciwych wyborów, z udziałem opozycji, zniesienie cenzury i ukrócenie propagandy, która Rosjanom po prostu wyprała mózgi - mówił słuchaczom moskiewskiego radia. „....”Jeszcze trzy godziny przed swoją śmiercią Borys Niemcow namawiał do wzięcia udziału w proteście: "Antykryzysowy Marsz Wiosna." Demonstracja miała się odbyć w niedzielę o godz. 12.30 czasu polskiego. Opozycjonista - tuż obok m.in. blogera Aleksieja Nawalnego i byłego premiera Michaiła Kasjanowa - był organizatorem marszu. „...(źródło )

„Borys Niemcow jest uważany za wielkiego adoratora kobiet. Ma czworo dzieci z różnych małżeństw. Starsza córka żanna studiowała w Nowym Jorku, a pewien czas temu uczestniczyła aktywnie w młodzieżowym ruchu liberalnym w Moskwie. Jak sugerują dziennikarze, podczas 50-lecia Niemcowa obecne były wszystkie jego byłe żony i wszystkie jego dzieci. Formułę szczęścia przedstawia w sposób następujący: wolność, zdrowie i pomyślność materialna.”...(źródło )  
----------
Mój komentarz
Skąd my znamy ta lewacka kawiorowa opozycje. Whisky ,imprezy, kobiety , pieniądze z zagranicy. Jednym słowem klawe życie . Kuroń, Michnik , Geremek. Wałęsa . A co się działo z ta prawdziwa niekawiorową opozycją z podziemia. Z Walentynowicz Gwiazdą , Macierewiczem , Kaczyńskim , Olszewskim. Ich życie raczej do klawych nie należało.

Putin być może oszalał ,że się go pozbył, lub też nie , być może po prostu stawia na terror w stosunku do wszystkich , którzy mu się sprzeciwiają .

Chciałem zwrócić uwagę na coś innego. I pal sześć Rosję, która z polskiego punktu widzenia dobrze że ma lewackich , zdemoralizowanych opozycjonistów. Taki , to nawet jak dojdzie do władzy i usunie stojącego na czele szajki złodziei Putina to będzie tak rujnował Rosję ekonomicznie tak jak Geremek, Kuroń z Balcerowiczem i Sachsem do spółki i tak ogłupiał i demoralizował Rosjan jak Michnik z Wyborcza , Kluzik Rostkowska , Harmanem i Palikotem do kupy razem .O wyludnieniu kraju z Rosjan nie muszę chyba wspominać.

Problemem jest to że lewactwo jest w stanie z ludzi całkowicie zdemoralizowanych zrobić autorytety moralne i robić z nich przywódców opozycji . Należy potępić potencjalne polityczne morderstwo , ale czynienie z kawiorowego opozycjonisty i lewaka męczennika i jakiegoś świętego jest bezsensowne z punktu widzenia ideologicznych , aksjologicznych interesów Polski .

Z drugiej strony taka refleksja ,że powinniśmy się cieszyć ,że Rosja nie ma takich ludzi jak Kaczyński, czy Macierewicz, bo bylibyśmy w ciągłym strachu że dojdą do władzy i postawia Rosję z powrotem na nogi.
Warto tutaj dodać ze Andrzej Duda się zdystansował się od Niemcowa . Konferencja prasowa pod spodem.

O ile Rosji możemy życzyć takiej władzy jaką byłby Niemcom i jego kumple o tyle w Polsce nie powinniśmy w przyszłości nigdy ludzi podobnych do Niemcowa dopuścić do władzy. I tutaj do moje opinii najlepszą ilustracja jest wykład profesora Nowaka, który wszystkim polecam.

video Andrzej Duda - Kandydat na Prezydenta RP (Konferencja) (02.03.2015)
video Jak rozbić rosyjskie imperium? - profesor Andrzej Nowak
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz Twitter 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „ Nie należynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza u Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra o łapówkach „ 
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 
Serdecznie dziękuję za pierwsze trzy darowizny w wysokości 200 złotych , 100 złotych i 30 złotych. Wpłynęły kolejne darowizny . 50 zł, 15 zł , 30 zł 30 zł ,30 zł 30 zł . Postaram się zrobić oddzielną stronę . Wszystkim Państwu jeszcze raz dziękuję. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

03-03-2015 [21:48] - Homofob i Rasista | Link:

Byl czy nie byl 'kawiorowy'...zaplacil za to zyciem

Obrazek użytkownika Zdzislaw Kukula

03-03-2015 [23:48] - Zdzislaw Kukula | Link:

dziekuje panie Marku Mojsiewicz za obiektywne przedstawienie sylwetki Niemcov'a ... jest to najlepsze opracowanie na jego temat
jakie spotkalem w prasie krajowej i zagranicznej ... jeszcze raz dziekuje.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-03-2015 [09:15] - NASZ_HENRY | Link:

Czyli Niemcow to taki polski Kwaśniewski ;-)