|
|
Pani Anna Angela prosiłam, skup się... |
|
|
angela Spokojnie, to antypolskie zera, co niczego z sensem nie skreślą, bo i racji zero, byle w klawiaturę trzepać, i zamęt robić.
POdobnie jak ten "strajk kobiet" , to znaczy, wulgarny element prowadzący dzieci na zarazę.
Oni mają u trolli tutaj pełne poparcie.
Broni swoj, swego.
|
|
|
angela Ha ha ha, jakie czyste lilije, Levak nawet Urbana postawił po drugiej stronie. Wstyd mu się pewnie przyznać. |
|
|
tricolour Durniami zajmują się lekarze, nie sądy. |
|
|
hr.Levak-Levatzky "Skala Angeli" - b.dobry taki miernik w Sevres. |
|
|
sake2020 Dans makabre w całej pełni.Sekator chyba sie nie spodziewał,że jego blog stanie się Łysa Górą ze zlotem czarownic.Przylecieli też na miotłach czarownicy,ale to pewno wiedźmy binarne .Sabat ma misyjne zadanie odprawić sąd nad panią Angelą. |
|
|
hr.Levak-Levatzky Proszę podać jakiś dowód na finansowe popieranie protestów kobiet,które pani tak nikczemnie i bezwstydnie obraża: ile dostają i od kogo? Skoro już jedzie pani Urbanem, to do końca. |
|
|
hr.Levak-Levatzky To Bidena też popierają Rosjanie i przygotowują mu fotel w Białym Dom?. No, bo po co miałby się uczyć rosyjskiego...? A zresztą Trump, kandydat Rosjan też nie na ich języka. |
|
|
hr.Levak-Levatzky I przy okazji wykończyć producentów i handlarzy kwiatów.A wystarczyło uprzedzić o zamknięciu cmentarzy aż na 3 dni już na początku tygodnia. Ale wtedy takie babska jak Andżela nie miałaby okazji do opluwania protestujących kobiet... |
|
|
angela A dobrobyt nastanie, resztki fachowcow pruszkowa splyną do Polski, pracujacy ciężko na budowach, teraz rozsiane po Europie, i będą wiedziały co robić, jak 500+ i wszelkie tarcze zagospodarować. |
|
|
angela STOP!!!!! Nie bedziecie.niszczyc kościołów, pomników, atakować księży, wychodzących ze mszy, ublizac wszystkim, co się z wami nie zgadzają.
Bo to żadna wasza " sprawiedliwość".
Awanturnictwo i bandziory pchaja się do wladzy🤣🤣
To dopiero bedzie elita🤣 |
|
|
Pani Anna @angela
Apeluję do państwa, żebyście wzięli sobie do serca to, co pisze nasza Angela i na wszelki wypadek już zakupili karpie na Święta, powinny przeżyć w wannie te 2 miesiące, a i nam się nic nie stanie, jak będziemy przez ten czas kąpać się w miednicy. Żeby nie było potem narzekań, że rząd nam zamknął Boże Narodzenie, i sprzedawcy cierpią! |
|
|
Pani Anna Angela skup się i spróbuj napisać to jeszcze raz, ale po polsku. Nie po polskiemu. |
|
|
Jabe No przecież. |
|
|
angela I jeszcze raz.
Za zamknięte cmentarze, niech ludzie i handlowcy "podziękują" !!!! obrońcom macic!!!!, bo przez hordy na ulicach, trzeba było jakoś zminimalizować ilość zakażeń, przez zamknięcie cmentarzy |
|
|
angela Tricol, Anna, czepiajcie się antypolskie trolle, wyzwisk i chamstwa na ulicach, ktore popieracie, a nie wymyslacie bzdury na mój temat.
Bo sami smarujecie i to bez oddechu, antypanstwowcow, wywrotowcow, anarchistow, co posługują się zmanipulowanymi dziećmi, bo ich samych, to by było 20 sztuk, plus ich brudne z odpadów kartony. |
|
|
Jabe Proszę nie sądzić po sobie. |
|
|
tricolour Pani Anno,
Tak wygląda starość. Futro z Aten, wakacje w Jugosławii i nic już się nie liczy. Takich zombiaków mamy tu więcej i można zobaczyć, kiedy człowiek zostaje starym. To jest pouczające, ta utrata słuchu i rozumienia.
Jeszcze Biden i pozamiatane, trzeba się będzie znów uczyć rosyjskiego. |
|
|
Pani Anna Angela
Czas chyba stowrzyć nowy wzorzec głupoty i wazeliniarstwa, "skalę angeli".
A propos, możesz znowu wyciągać to swoje sławne futro z szafy, już nie jest "passe", znowu można nosić i nie być "złym człowiekiem". |
|
|
angela Za zamknięte cmentarze, niech ludzie i handlowcy "podziękują" obrońcom macic, bo przez hordy na ulicach, trzeba było jakoś zminimalizować ilość zakażeń, przez zamknięcie cmentarzy.
|
|
|
Anonymous I po piąte policja nie reagowała.
I po szóste za karę zamknięto cmentarze, a oczywiste, że 11 XI też będą zakazy właściwe ideologicznie.
Na prawdę czas na Morawieckiego - lista jego dokonań jest długa a od marca przyspieszył. |
|
|
RinoCeronte Najbardziej awangardowy jest chyba Poznań:
gloswielkopolski.pl |
|
|
sake2020 Te paniuśki skrobankowiczki przecież wiedzą,że na wojnie zawsze ktoś zarabia.Otrzymują spory żołd raptem za dźwiganie transparentu,wieszaka czy parasolki no i za darcie mordy oczywiście.Przecież nie pójdą do pracy. |
|
|
Jabe Może uwierzyły w wojnę bardziej niż w koronawirusa. |