Otrzymane komantarze

Do wpisu: Czy kopcące ogarki opozycji obalą pisowską klikę?
Data Autor
Anonymous
"Wiem jedno, zaszczepię się, gdy nadejdzie moja pora. I nie zniechęca mnie opowieść koleżanki o szkodliwości wszelkich szczepionek. Bo jej dziadek zaszczepił się siedemdziesiąt lat temu przeciw grypie i właśnie umarł." Nie odradzam, bo kto wie, może Pan na tym zyskać, ale podaje Pan przykład z gatunku tych, że ktoś komuś w rodzinie na kowida umarł.
Jabe
Czemu chyłkiem zbył Pan tak wdzięczny temat nieporadności, bałaganu i zapaści służby zdrowia? Kolektyw opozycyjny może i ciekawszy, ale nie on rządzi.
Do wpisu: Recepty opozycyjnych wujów na walkę z pandemią
Data Autor
Dark Regis
Można zrobić takie małe jasełka w formie nieśmiertelnej reklamy. Ojciec z synkiem w łazience. Ojciec otwiera klapę sedesu (*najazd kamery*), a tam... Dziennik Telewizyjny z czasów komuny i logo PZPR, przemawia pierwszy sekretarz Budka, obok stoją i klaszczą inni totalni. Klapa opada i przez chwilę miga logo producenta - WSI24. (*teraz kamera się oddala i ukazuje obie postacie*). Wywiązuje się dialog: "- Dziś syneczku tak jak ja przed laty spójrz w tę studnię przeszłości. Co w niej widzisz? - Kupę. - Tak jest, to jest kupa. To jest odpowiedź. Od tysięcy lat wszystkim cywilizacjom, kulturom i religiom, wielkim wojnom i rewolucjom, najwybitniejszym ludziom na świecie zawsze towarzyszy kupa. Teraz rozumiesz? To jest życie. Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz. Dlatego zrozumiałem. Zrozumiałem, że będę produkował sedesy, a my zostaniemy królami życia, mój synu." Ojciec pociąga za sznurek i przez ekran przelatują kolorowe (tęczowe?) paski z krzyczącymi newsami dnia. Sierżant wszystkich sierżantów uśmiecha się szeroko, niczym Gollum, który właśnie wpieprzył śniętą rybę... youtube.com
marsie
Bez jaj, życzenia mogą być tylko jedne - Miłych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia - patrz biuletynnowy.blogspot.com - pozdrówka!
sake2020
A nie może przejść przez klawiaturę Sekatora-Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia? Jak zdążyłam zauważyć tak już jest wszędzie-Mają być radosne ,szczęśliwe ale nie wiadomo jakie.
Anonymous
Napadnie go Pan ze strzykawką czy od razu da morfinę z relanium?
Jabe
Koronawirus i pandemia to dwie różne sprawy.
Jan1797
Mój dobry rzetelny sąsiad 96 lat zawsze głosuje jako pierwszy, przy okazji zerka na listy ;) Głosował na PC, dzisiaj na PiS, gdy zatrzymuję się przed bramą, wystukuje mi kod otwarcia. Sądzi, że zapomniałem a ja zastanawiam się, czy wszystko kupiłem. Macie coś takiego po zakupach? Nie zawiodę go, Radosnych Świąt.
Do wpisu: Otumanione durnochodki Marty Lempart
Data Autor
Jan1797
Jedno skojarzenie zimowo świeże, rocznicowe, przedświąteczne jak zawsze; wzorem Niemiec lewica u nas krytykuje dzisiejszą rzeczywistość i stan demokracji. Przy wsparciu ławeczki ma się okazać, że sześćdziesiąt osiem lat rządzili nie oni a bliżej niedookreśleni kosmici. Tę orbitę niewolników, wydaje się, zrozumiał dzisiaj Winnicki z naciskiem na wydaje się, jestem pewien. Pozdrawiam serdecznie.  
Do wpisu: Czy po lesbijkach nastanie czas nimfomanek?
Data Autor
Jabe
Zgaduję, że na wszelki wypadek projektu nowelizacji nie przygotowano.
AŁTORYDET
ruisdael:.  Dlatego, że przesławna "Konstytucja", zatwierdzona w referendum bez progu frekwencyjnego, pokraczny bękart tow. tow. Geremka i Kwaśniewskiego, nie przewidziała sytuacji, w której funkcja jest kadencyjna, a wybór niemożliwy wskutek braku jednomyślności sejmu, senatu i prezydenta. I mamy kadencję, a potem kolejną kadencję.... Tak usztywniono warunki wyboru, że zakwestionowano ideę wyboru, i funkcję sprawuje niewybrany! Bezterminowo. Należałaby znowelizować gniot konstytucyjny w tym zakresie, ale w Sejmie nie ma konstytucyjnej większości. Jedyne wyjście, to wygaszenie RPO ,decyzją TK. Uznanie, że kadencja wygasła, a kwiatek z rodzaju "po wygaśnięciu kadencji, pełni funkcję aż do wyboru nowego RPO" jest bezprawny. 
Inne pytanie- czy ktoś wie dlaczego swą funkcję dalej pełni pan Bodnar pomimo dawno skończonej kadencji? Pytam poważnie.
Teutonick
W przypadku "pań liderek", to raczej dwa w jednym - jeśli nimfomanki, to z pewnością niespełnione, zaś jeśli lesbijki, to jedynie z konieczności. Jednak nie każda potwora... Choć niby desperatów też w tym nieszczęsnym społeczeństwie nie brak... Ale jednak wciąż wbrew pozorom istnieją i tutaj pewne nieprzekraczalne granice...
Do wpisu: Druga błyskawica od doktora Mengele dla Lempart i Suchanow
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
Cóżeś uczyniła Rzeczpospolitej, populacjo?! Gdy wokół tak wiele mądrych głów, ludzi rozumnych, światłych i kreatywnych, koryfeuszy progresu, którzy nadaliby nawie państwowej słuszny kierunek, ocaliliby ojczyznę, a społeczność naszą uszczęśliwili, tyś, o bezrozumna, wybrała do rządzenia nieudaczników, kołtunów, nacjonalistów i w ogóle zafajdanych patriotów! z​amiast dodatkowego komentarza ​,wystarczy ten jedyny,jak na razie: 100/100. Nic ująć a można by jeszcze wiele dołożyć.
Zofia
100/100. Nic ująć a można by jeszcze wiele dołożyć. Cała prawda za wyjątkiem tego, że niestety policja jest zbyt łaskawa dla tej dziczy.
Do wpisu: Alfonsi też chcą patroszyć bez ograniczeń
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
Tekścidło to wygląda na knajacki popis emerytowanego alfonsa silącego się na dowcip...
Do wpisu: Orgazm w szczwalni
Data Autor
Edeldreda z Ely
Pozwolę sobie nie zgodzić z przedmówcą w temacie powodów, dla których wpisy Sekatora  nie opływają w komentarze. Artykuły Jego tworzą pełną kompozycję, koronkowo, a raczej komputerowo wykończoną. Pozostawiają człowieka na lekkim rauszu, zupełnie jak sztuka. Nie sądzę także, żeby Sekator pragnął komentarzy i nie wydaje mi się, żeby czekał z wypiekami na twarzy na jakieś. Może kiedyś komentowano tu więcej, ale Sekator nie odpisywał i zniechęcono się..? W każdym razie, gdyby kazano mi zawęzić moich czterech ulubionych blogerów do dwóch, to Sekator by się w tej dwójce ostał. A czytając Kochanowskiego dzisiaj rano i Skargę poleciały mi łzy na poranny biały serek. Hough!
Maverick
W ostatnią sobotę minęła rocznica żydowskiej rewolucji w Rosji, której przewodził Lenin a jej militarnym szkrzydłem Trocki. Chyba w tą rocznicę kabalarze w USA okrzyknęli Bidena zwyciężcą w mediach. Ja za porażkę wyborczą winię tylko samego Trumpa. Miał sporo czasu aby wiele spraw załatwić i oczyścić bagno, znany z frazy "you are fired" żadnego wataszki żydowskiego nie zwolnił i się nimi otaczał gdy oni pracowali przeciwko niemu razem z mediami, które też są w ich rękach. Nagle wkurzony wiadomościami też w sobotę zwolnił trzech ale to już było trochę zapóżno. Nie wyniemił też szefa CIA, a jak wiemy CIA używa programu Hammer aby manipulować wyborami w innych krajach, co jest oczywiście tajemnicą. Hammer mógł być użyty przy selekcji Macrona we Francji namaszczonego poprzez Rothschild Macrona, aby nie dopuścić do rządów LePenn. Ciekawy jestem czy jego CIA mogło użyć tego programu przeciwko niemu? Inny program to Score Card do fałszowania wyborów i program dominion który wywołuje glitches i odwraca wybór w drugą stronę. Naiwniaki co wierzą że USA do uczciwa demokracja, oni niewiele wiedzą. Fałszowanie wyborów jakimiś głosami zmarłych to są far fetched urban legends. Tak mogło być ale lata temu gdy liczono ręcznie. youtube.com  
marsie
A poza tym poczytaj sobie -  biuletynnowy.blogspot.com - pozdrówka!
marsie
Autorze - miałeś rację tylko połowicznie (pod koniec, bo sens wpisu  jest jasny i oczywisty) - przeczytają, ale nie dadzą głosu - bo u Ciebie nikt im nie płaci.  Pozdrówka!
EsaurGappa
A gdzież tam,wszak że oni swe próżne marzenia realizują,to mędrcy bez Boga w sercu.Upodleni żeśmy w tym naszym padole przez cierpienia innym nie znane,ach ...jak bardzo brat bratem stał się wrogiem...oszaleli wszyscy ci możni panowie.Jest jeszcze nadzieja w tych człekach prostych ,co to bardziej Boga kochają niżeli mamonę,dla nich warto mieć cierpliwość i zrozumienie,bo gdy ich zabraknie zniknie i nasze sumienie.
Do wpisu: Danse macabre, czyli urny z prochami lepsze od wyborczych
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
@Sake3 No i co z moimi pytaniami? Jak zwykle odpowiedź brzmi:to są zwykle wyjątkowo podłe fake newsy.
hr.Levak-Levatzky
W skali Angeli otrzymujesz 9+
hr.Levak-Levatzky
W skali Angeli daję 10+
sake2020
@Angela......Widzę pani Angelo,że trolle obsiadly Panią jak jak pchły psi ogon.Jacy ważni,jak silący się na ironię i dowcip,jaka troska o Pani zdrowie z nich przebija.W sumie neptki żałosne.