Otrzymane komantarze

Do wpisu: Czy Szymon sprosta wymaganiom geszefciarzy z kantorka?
Data Autor
Es
@angela-jak zwykle konfabulacje.  Po pierwsze primo: problem-przedmiot protestów stworzony został z pełną świadomością jego zaistnienia. Spacyfikowanie paru nawiedzonych posłów było o wiele prostsze niż przepychanki z "ulicą". Po drugie primo: zimna woda to bardzo skuteczny środek na rozpalone głowy sprzyjąjący studzeniu nastrojów-gdyby czegoś takiego ktoś oczekiwał. Po trzecie primo: tylko jak nie będzie atmosfery ciągłej nawalanki, pyskówki i g..burzy o trzeciorzędne pierdoły, to co ludziom odpowiadać na pytania dlaczego nie robimy niczego, z tego co zapowiadaliśmy w 2015 roku? Może jakiś projekt nowej konstytucji rzucimy pod dyskusję? A może jakśustawę reorganizującą gruntownie prawo podatkowe,wymiar sprawieliwości-włącznie z kodeksami? A może chociaż ten nasz cholerny sport zreorganizować,żeby młodzi ludzie mogli spokojnie trenować, w dobrych warunkach, zamiast dotować związkowe mafie?A może... .A może... .
Anonymous
Chcemy aby państwo PiSowskie traktowało agenturę swojej ulubionej opozycji zgodnie z prawem a nie wyżywało się na normalnych ludziach.
Jabe
babsko
angela
Pewnie byscie chcieli,  zeby sie krew polała. Nikt wam nie broni, polozyc się na ulicy, jako tragicznie poturbowany,  jak juz jeden zrobil.
angela
To nie ublizaj. Pisz prawdę. 
Zofia
Tym czwartym wybrańcem opozycji jest sam Szymon krzywousty płaczliwy.
Anonymous
Zasłużone: Bingo!
Es
Angela, bez żartów.A kto "władzy" każe tolerować "babola" i "krzykaczkę" jako uczestnika politycznej dyskusji? Parafrazując stare powiedzenie: władza dzielnie udaję walkę z problemami, które sama tworzy?
Pers
A ta co się pojawia ciągle kolo tego "Babola" to nie przypadkiem ty? Język jakiś taki podobny...
Jabe
Ubliżanie jest złe.
angela
Prezydent rozmawia, nawet z TuskVN,  bo jest madrym politykiem. Natomiast uliczna rajfura oświadczyła wrzeszcząc, ze z nikim rozmawiac nie będzie,  a pozostawi tylko ślad. Jaki pozostawiają  ślad,  swoje fekalia, wulgaryzmy, zamieszanie, niszczenie mienia, ataki na policję.  Babol żąda dymisji rządu,  ubliza wszystkim. Taka patologia chce rzadzic Rzeczpospolitą,  a antypolska psiarnia i opozycja tej  patologii broni. Czy w ogóle,  ta krzykaczka ma jakiekolwiek argumenty, i potrafi rozmawiac, wolne zarty. Ona w jajo robi tych co finansuja babsko, bo takim sposobem wladzy nie przejmie. Ona markuje tylko, ze cos robi, a  bardzo juz nagli Sławku , bo mu tam bardzo żle, a ryzy ma juz pelno w gaciach. Ona szaleje, bo wie, ze jest nieskuteczna, i ktos te niespelnione nadzieje rozliczy.  
Pers
Nie wiem kto jest czy bedzie liderem "opozycji". I mowiac szczerze średnio mnie to interesuje. Wiem jednak z całą pewnością kto będzie liderem opozycji za rok, dwa, góra trzy. I niekoniecznie musi być to pan prezes Kaczyński. Może pan Ziobro? Albo pan Morawiecki?
Pers
"pan prezydent stanął na wysokości zadania. Znakomicie prezentował swe racje, a przy okazji także moje oraz milionów wyborców. " Rozumiem, że to miał być dowcip?
Tomaszek
Fajna ta pierwsz trójka na podium . Łysy , ryży i durny .
Anonymous
"Tak czy owak prezydent Duda dał dobry przykład otwartości medialnej." Toć Duda jest z tej samej, no nie bandy, opcji politycznej. Jeszcze pewnie Lis go uwiarygadniał - jak zwykle.
Jabe
TVN dał przykład otwartości medialnej, zapraszając pana prezydenta. Teraz oczy są zwrócone na telewizję Trwam. A co do geszefciarzy z kantorka – jeśli dobrze zgadłem znaczenie tego terminu – przypuszczam, że gdyby tęsknili za zmianą, liderem opozycji dawno byłby Jarosław Kaczyński.
Do wpisu: Czyżby Marks był prekursorem liberalnej demokracji?
Data Autor
Czesław2
Wiarygodność pisu dorzeczy.pl Oczywiście, nikt nie wie kto go polecił, co robił i kto nominował :)
Anonymous
Oj tam, oj tam... od razy do rymu.  Nie czas żałować rymów gdy trwa walka z pandemią. Wiersz o kowidowym paszporcie: ".... Wy­cią­gam ze spodni sze­ro­kich, przed świa­tem roz­kła­dam - ła­dun­ku bez­cen­ne­go fracht. Czy­taj­cie, za­zdrość­cie, jam - oby­wa­tel zaszczepiony" Teraz Majakowski deklamowałby w TVNie a znajdowałby poklask tu i tam.  
angela
Oj tam, oj tam, skrobnie pan jakąś  rymowankę z covidowym czy szczepionkowym przeslaniem, a co, teraz trendy.
Anonymous
Czy Marks był prekursorem pandemizmu, albo migrantyzmu, albo ekologizmu, albo geizmu, a nie to akurat nazywa Pan liberalną demokracją.
Zygmunt Korus
Notka zgrabna, inteligentna, podoba mi się. Pozdrawiam.
Jabe
Surfowanie po powierzchni słów.
Do wpisu: Janda szczepiona z Millerem
Data Autor
sake2020
Jak widać nasz,,korpus dyplomatyczny'' zaczyna się rozrastać.Ambasadorzy Janda i Miller szczepią się  nawet rodzinnie.Z powagą i przekonaniem,że im się to święcie należy i że po drugą dawkę stawią się z podniesionym czołem.
angela
Przecież to tylko szczepili sie pracownicy WUM. A marszałkissimus, juz wietrzy interes. m.niezalezna.pl
Anonymous
Tak. To już nie są czasy reklamy mydełka Fa. Nawet bicie piany odbywa się w 3D.