Otrzymane komantarze

Do wpisu: Skuś baba na dziada – mantrą opozycji
Data Autor
Jabe
W jaki sposób bezmyślność społeczeństwa utrudnia realizację programu PiS (i co na to suweren)?
Pers
"niż zgadywać kto wygra wybory za kilkadziesiąt miesięcy." Zgadywać można tylko po co? W obecnym układzie nie ma większego znaczenia (dla Polski i Polaków) kto będzie rządził. To jest jedynie problem samych rządzących. Tzw. "opozycja" robi obecnie wszystko, żeby taki stan rzeczy trwał do wyborów, nie są takimi idiotami jak niektórzy uważają. Albo to im źle? Lody kręcą, po sądach nikt ich nie włóczy. Wszystko co pójdzie źle w walce z "pandemią" pójdzie na konto PiS, mimo tego, że sami lepiej nic by nie zrobili. Tylko idiota pchałby się teraz do władzy. Z punktu widzenia obywatela to dylemat czy lepiej umrzeć na dżumę czy na cholerę.
sake2020
Spadek po parcia do PiS zaczął się zaraz po wygranych wyborach.Stracono dynamikę,zamiast realizować program prawica osiadła na laurach.Wewnętrzne tarcia,krecia robota opozycji,wrogie nastawienie UE,bezmyślność społeczeństwa nie ułatwiały zresztą realizacji programu.PiS zbyt silnie podkreśla swój konserwatyzm bagatelizując napierające zewsząd lewicowe ruchy i licząc na zbiorową mądrość społeczeństwa.Przykre doświadczenia z koalicjantami Giertychem i Lepperem przed laty nie nauczyły PiS-u i teraz postawienia tamy bezhołowiu Ziobry i Gowina-,,właścicielami'' małych partyjek.Opozycja czeka aż PiS się wykrwawi na pandemii,przecież jest za sprytna żeby sięgnąć teraz po władzę nie czekając na wybory aby w stosownej chwili przyjść na gotowe,nawet nie bawiąć się w jakikolwiek program.Smutno patrzeć jak na portalach panuje niekłamana radość ,jak nienawidzący PiS-u na S24 pseudobloger Echo24 każe PiS-owi pakować walizki.
Do wpisu: Kastracja zamiast aborcji
Data Autor
Jabe
Te batalistyczne metafory służą ukryciu braku pomysłu na państwo, innego niż t.k.m.
Ptr
CD:  Wzrost kultury z nadziei i oczekiwań to głoszenie najjaśniejszej rzeczpospolitej, orły białe, unia nasza piękna, miłośc peowska w polityce, czytanie JPII co nie wyszło i głoszenie czasów miłosierdzia, oraz zero naprawy, a nawet jawni i oficjalni Judasze w Kościele. A w rzeczywistości mafie vatowskie, rozgrabienie państwa, zdrada państwa ,narodu i ludzi. zaprzaństwo, wszechobecne kłamstwo służące do walki politycznej, rozpusta w aparacie państwowym i w miastach. To wszystko na szczytach władzy poprzednich ekip przed PiS. Za czasów PiS to się ujawniło i dobrze, ale ktoś ma pomysł jak to zmienić ? Bo aby zrobić porządek trzeba użyć siły , powoli , ale stanowczo, aby wymuszać zmiany. Trzeba mieć moralnych ludzi , którzy wezmą na siebie ciężar walki. Oni natychmiast zostaną okrzyknięci faszystami. Tak jak w filmie Czas Apokalipsy, generał którzy robił porządek z podwójnymi agentami stał się  celem ataku chłopca na posyłki z dużym ego wysłanego przez lewaków. I ten żołnierzyk stał się niby bohaterem czasu. To dzisiejsi liderzy opozycji, tacy sami są. 
sake2020
@wielkopolski zdzichu......Przecież ma Pan wybór i wcale nie musi słuchać czastuszek pana Makowieckiego skoro Bóg i Ojczyzna tak pana drażnią.W Pana guście to pewnie piosneczki w typie ,,dała bym ci dała''są najodpowiedniejsze,bo już muzyka Chopina też u Pana odbija się czkawką.
mada
Jedź na widzenie z Nowakiem. Tam sobie pogadasz inteligentnie. Nie zapomnij o prezencie, Najlepiej jakiś zegarek.
wielkopolskizdzichu
Jeśli pisiorom, nie przeszkadzał Misiewicz jako wiceminister, Agent Tomek jako zbawca służby zdrowia, Szumowski z swymi biznesami, to Murzyn grający Danusię z Bogdańca też dla Prawdziwych Polaków jest do zaakceptowania.
Ptr
Kiedyś miałem styczność z tymi "kulturami Bronxu". Pamiętam , że słuchali rapu  tekstem " zabij gliniarza". Przebój zdjęto z eteru po wyroku sądu. Ale widać ,że ideologia wiecznie żywa. Sprawa się rozwija. Doszło do Polski w zmutowanej formie. I teraz jakieś dylematy egzotyczne , bo czy każą sie nam opowiedzieć za lub przeciw Malcolmowi X ? A kto to taki ?  Kościszkę w Warszawie upaprali farbą w imię swojego belzebuba. I nie mam już styczności z taką modą w Polsce, nie widzę na codzień ludzi obwieszonych łańcuchami. To była moda , chyba moda na prowokacyjny luz i odróżnienie się. Szersze , solidniejsze dzinsy z naszywkami i wielkie buty były od razu lepsze niż chude, pogniecione, cienkie i wytarte polskie dzinsy i trampki. Ale nie bedę krytykował ,że młodzież częściowo poszła w modę Bronxu. Okazało się ,że większość kultury w 3RP bardzo powoli wygrzebuje się z szamba lat 90. I właściwie to wina bardziej poważnej polityki ,że nastapił jakis upadek obyczajów, kultury. To znaczy przez długie lata był wzrost kultury, wzrost raczej z nadziei i oczekiwań, ale okazał się pompowaniem przez wszystkie ośrodki , a później uruchomiono mechanizmy w internecie i mediach, które zapewnią szybki upadek i jest szok. A wszystkie ośrodki grają na neomarksizm. 
Es
No Kościuszkę akurat to dopiero co niemal nie zrzucili z cokołu nie zdając sobie nawet sprawy kto on zacz. Ale skłonność do wchodzenia w nie swoje buty nie jest domeną czarnoskórych tylko bynajmniej. O ile jednak oni czerpią wzorce, czy się odwołują jak piszesz do postaci które jakoś odcisnęły się w  historii, to jakim wzorcem dla białego jest gibający się jak kaczka, garściami przytrzymujący spadające na kolana za duże o kilka numerów portki,wydziarany przedstawiciel jakże bogatej i " wartościowej" kultury Bronksu lub podobnych. Czy to też może próba dowartościowania,  czy dobrowolna pokuta za nie swoje grzechy? 
wielkopolskizdzichu
Będziesz wówczas Panie Piosenkarzu najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Będziesz Pan mógł udowodnić swoje oddanie ojczyźnie składając jej daninę krwi, znajdzie się też wdzięczne okopowe audytorium zasłuchane w w bogoojczyźnianych czastuszkach spod Pana  ręki.
Lech Makowiecki
Zofio. Świetny pomysł. Jeden zabieg - i zaoszczędzą na skrobankach. Głupcy nie będą rozpowszechniać swych genów - a to jest wartość dodatkowa...
Lech Makowiecki
Dorota M. Jest na to rada. Jak mawiała moja śp. Babcia - musi być wojna! Ludzie są już tak zdemoralizowani i głupi, że tylko jakiś kataklizm czy hekatomba może ich otrzeźwić. Tak było z Sodomą i Gomorą...
sake2020
A ja czekam aż okaże się,że Kopernik też jest czarnoskóry.Skoro wcześniej okazało się że jest kobietą wg naszych postępowych pań to wszystko jest możliwe.Nawet to że matematyka jako wytwór myśli białych a więc rasistowska powinna być wycofana ze szkół.
W tym dziczejącym świecie można funkcjonować jedynie na niby. Zastanawiam się czy równia pochyła po której się świat w tej chwili ześlizguje w przepaść, jest już na tyle przechylona, że nie ma odwrotu? Czy jest jeszcze możliwy zwrot w stronę rozumu?
Zofia
Najbardziej spodobało mi się hasło "hej,hej,hej kastracja jest okey". Nie będą musieli wyjeżdżać za granicę, bo nasi lekarze zrobią im to bez problemów. No i bez obciążania sumień. To będzie taki zwykły prosty i przyjemny zabieg.
Ptr
Czarny chce wchodzić w buty białego , ale po co mu to ? Skoro biały był taki zły , to czarny też chce ? Bez obrazy dla ludzi różnych ras, ale chcą wejść w buty złego , aby się dowartościować. Na przykład w buty Kolumba lub Kościuszki. Albo Temużyna , Stalina czy Cezara. A może w buty Pizarro. Obawiam się jednak , że to przyczyni sie tylko do wzrostu zamieszania , a nie do wzrostu kultury  i świadomości różnych ras.   Co do ruchów lewackich jest to zaskakujace co dzieje się w Warszawie i zawsze mi się kojarzy ze słowami : Jeżeli chcesz okraść dom najpierw musisz związać właściciela.   
Do wpisu: “Drżyjcie portale, też was rozwalę!”. R. Trzaskowski
Data Autor
Pers
"media dzielą się na niezależne komercyjne i zależne reżymowe." Media dzielą się na zależne komercyjne i zależne reżymowe.
Anonymous
Z faktu, że w TVNach jest wraża agitka nie wynika normalność TVP. Raz: jacy niezweryfikowani ludzie tam pracują - była lustracja i dekomunizacja. Teraz już brak członkostwa w PZPRze nie wystarczy, bez oblania za zdanie testu z politcznej poprawności sobie nie wyobrażam. Dwa: jakie tematy mają zadawane. Wystarczą agitki propagandowe ostatniego roku z pandemią na czele. Propaganda nienormalności to w PiSie norma: Co robi nasz minister antykultury? :PISF bowiem przydzielił kolejną porcję dziengów na tak niebywałe dzieła sztuki filmowej jak „Biała odwaga”. Cóż to jest? Ano to produkcja, która ma nam opowiedzieć o splątanych losach górali, którzy kolaborowali z nazistami. Nie mogło tam zabraknąć naszego kochanego Twardocha – scenariusz przecież do takiej perełki sam się nie mógł napisać. To jeszcze nic, bo 2,5 miliona (słownie: dwa i pół miliona) pójdzie na film o tajemniczym tytule „Lubiewo” w reżyserii pana o nazwisku Maślony , który to ma być „gejowskim Dekameronem”. Przepraszam za ten cytat, ale nie może się bez niego obejść: „Lubiewo” może być znaczącym wydarzenie w polskim kinie, które wywoła szerokie komentarze i spore kontrowersje. Scenariusz filmu powstał bowiem na podstawie powieści Michała Witkowskiego o tym samym tytule, która opisywana jest, jako: „współczesna gejowska powieść” i „powieść przygodową-obyczajowo z życia ciot” marcin-k.szkolanawigatorow.pl Komputer by tego nie wymyślił.
Do wpisu: Zuchy Burczymuchy czyli Budka i Trzaskowski
Data Autor
mada
Połączyła ich nienawiść i nic tego nie zmieni. Reszta to gierki.
Jabe
Dla spójności prawicy to nie ma żadnego znaczenia, bo Zjednoczona Prawica żadną prawicą nie jest. bez zgody elektoratu odwracać ideowy kurs nawy państwowej. – Jaki znowu ideowy kurs? Ktoś głosował za „wyspurkowaniem” „norkarstwa”? po zwycięstwie siły progresu zlikwidują TVP Info. – Nic takiego nie zrobią. Po prostu gadzinówka zacznie kłamać dla nich.
sake2020
Koalicja 276 czyli małżeństwo bez proszenia o rękę czyli gwałt.No ,ale taka terapia szokowa może jednak okaże się trafna.Potencjalni koalicjanci przespią się,przemyślą ,spotkają w kuluarach,pokrygują trochę i gdzieś za dwa miesiące ujrzymy milusią fotkę z roześmianymi buźkami i rączkami złączonymi w jedność.
Do wpisu: Marta Lempart wzmaga mocz demonstrantek
Data Autor
Pers
Ja bym smołą oblał, w pierzu wytarzał i w dyby zakuł.
angela
Obciazyc kosztami, jak nia zapłacą,  to suma bedzie rosła,  i za kratki za wandalizm.   
sake2020
Autor nie pisze nic o finansowych kosztach ,,działalności'' Strajku Kobiet.Kto zapłaci za zniszczenia dokonane podczas tych kretyńskich akcji?Jak przypuszczam będą to koszty opłacone z pieniędzy podatników.Prezydenci miast dość lekceważąco podchodzą do tego tematu.Ile wydajemy na obecnośc policji na protestach kosztem prowadzenia innych spraw?