Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wielonarodowościowy wysyp płci
Data Autor
Centrystka
A Francik, jak to Francik: niezwykle kulturalnie komentuje komentarz adwersarza troskliwie dbając o przestrzeganie zasad obowiązujących na NB. I mając niepłonną nadzieję,że Admin tego nie zauważy, czego dowodów na NB mamy niemało.
Centrystka
A Saczka3 coraz to bardziej przechodzi samą siebie.
tricolour
@Francik Prawda w oczy kole. Ty też możesz mnie zawiadomić gdy będzie Lucky Luke.
Francik
Zasadniczo uważam, że nie należy odpowiadać pseudodowcipnym lewackim trollom typu tricolour czy zdzichu, ale tym razem towarzysz przegiął pałę. Spadaj bydlaku na onet, wybiórczą czy inny sok z buraka. Tam jest towarzystwo odpowiednie do twojego poziomu moralno-intelektualnego i jest swojski miły zapaszek - czuchnie ruskimi onucami.
sake2020
Bodnar (podobno rzecznik) nie tylko czuwa ale i naciska a nawet nakazuje niezawisłej,niezależnej podobno śędzi wydawanie wyroków wg własnego uznania.Rzecznik niemieckich interesów opłacany przez polskich podatników jak to pięknie brzmi.Wypomina się 500+,trzynastki polskim obywatelom a bez słowa płacimy Niemcom i ich rzecznikowi Bodnarowi oraz sędzi Domańskiej za niemiecką prasę w polskich domach.Jakże ten ORLEN przeszkadza.
tricolour
"taką postawę ułatwia ślamazarne tempo prac podkomisji Antoniego Macierewicza" - tempo ślamazarne oznacza, że pracę idą powoli, ale jednak idą. Zwracam uwagę, że po sześciu latach powstał film rysunkowy oraz "raport techniczny", który jest śmieszny. Poza tym wykryto ślady materiałów wybuchowych łądunków o wymiarach 1x5 mm... które - jak pokazuje Bolek i Lolek - wywinęły blachy odległe o dziesięć metrów od tego kapiszona. Proszę o zapowiedź "Lucky Luka", gdy nadejdzie pora.
Do wpisu: Gretkowska, Środa, Żulczyk, czyli szkic kreatury zbiorowej
Data Autor
Centrystka
A jak myślisz: dlaczego niektórych książek niektórych autorów nie można dostać nawet spod lady? No,no,rusz trochę swoją przemadrą mózgownicą,jeśli jeszcze potrafisz. Zawsze krytykujesz pisarza,którego książki nawet nigdy w rękach nie miałaś?
Centrystka
Biedna kobieto! Dla ciebie najważniejsza jest uroda,zwłaszcza kobieca jeśli dotyczy to kobiety nie zaczadzonej ową Dojną Zmianą. Rozumiem,że dla ciebie wzorcem urody kobiecej jest owa sławetna Kempa Beata i jej podobne. A męskiej zapewne Terlecki Ryszard vicemarszałek. No to gratuluję! I tyle masz do powiedzenia o politykach.                   
sake2020
@Centrystka..........Zauważyłby kazdy,bo baby antypisowskie nachalnie pchają się przed kamery żeby podziwiać ich wdzięki.,,Dzieł'' Gretkowskiej jakoś nie można dostać nawet spod lady czyzby ich nie było?Chyba że to ,,Wielka ksiega bluzgów'' jest miarą jej geniuszu. 
Centrystka
Autor: ​​ Z tekstów yntelektualistek biła pogarda dla sportowca, prezydenta, piłki nożnej, sportu i wreszcie dla majestatu Rzeczpospolitej. Od grafomanki Gretkowskiej trudno wymagać zbyt wiele.  ​Owo tłumienie wolności słowa potępiły ponoć wszystkie światowe medi​a  Otóż nie ponoć​, o czym przedowcipny autor wie doskonale, jak również i to,że Gretkowska tylko dlatego jest grafomanką, że nie uwielbia PiS-u.  A co do majestatu Rzplitej, to już autor całkiem odjechał. Sake: Widać fatalnie polożony botoks na gębach obu pań w postaci nazbyt wypchanych policzków i paskudnie powiększonych ust spowodował taką frustrację.Podziwiam prezydenta nie reagującego na popisy krytynek Gdybyż te baby nie były tak antypisowskie, to ani botoksu, ani wypchanych policzków znakomita komentatorka by nie zauważyła.
sake2020
Nazwanie damami i to zacnymi Środę i Gretkowską to już albo złośliwość albo przesada,albo niewytłumaczalna słabośc do płci pięknej.Przecież do tej grupy tych paniuś zaliczyć się nie da z powodu braku jakichkolwiek wdzięków czy zalet umysłu.Do nich też dołączają inne-pani Hanna LIs i niejaka Rusin nazywając debilami już nie tylko prezydenta ale i rząd.Widać fatalnie polożony botoks na gębach obu pań w postaci nazbyt wypchanych policzków i paskudnie powiększonych ust spowodował taką frustrację.Podziwiam prezydenta nie reagującego na popisy krytynek.
Do wpisu: Prawicowy skorpion ostrzy kolec jadowy!
Data Autor
Tomaszek
Te osły to cwane bestie . Koń im do konkurencji przy żłobie nie pasuje .
RinoCeronte
Zwał jak zwał, ale... Włodzimierz Cimoszewicz, Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim  ;-) Chyba jednak chodzi o mamonę?
Tomaszek
@ Rino Co Ty człowieku nie widzisz ilu osłów tam popchnęli ? I co ? Nic .  
u2
"Otóż w Brukseli roi się od klonów Biedronia i doktórki Spurek. Tego typu groteskowe okazy występują oczywiście w naturze, ale, do kroćset, chyba nie tak masowo! A może po prostu jestem naiwny?" Aby to nie Janusz ****kot był wprowadził na Wiejską cały Zwierzyniec takich dziwadeł ? Już wtedy było jasne, że Janusz P. działa w imieniu Kominternu. Wcześniej łudziłem się, że może to jednak byznesmen, kiedy był w PO zausznikiem Donalda T. Jednakże to co tam wyprawiał przeczyło temu, że jest liberałem-byznemenem. Wszystko wskazywało, że jest zwykłym aferałem. W dodatku te seanse nienawiści wobec urzędującego Prezydenta, uzgadniane z premierem Donaldem T. budziły mój najwyższy niesmak. Zwierzyniec, który następnie wprowadził do Sejmu po przykrywką Ruchu ****kota, tylko to moje przypuszczenie potwierdził.
RinoCeronte
Opozycji pozostaje jeszcze wprowadzenie Konia do Europarlamentu. Chyba nie będzie to takie trudne?
Tomaszek
A taki Lewandowski mógłby zapytać "Who's the fuck is Jachira i ta cała reszta . Czy to nie ta co zaje...ała marchewkę z jadłodzielni dla ubogich? 
Jan1797
– odbicie sondażowe największej formacji opozycyjnej. dorzeczy.pl Sondażowo odbili się wczoraj na blogu Jazgdyni i dzisiaj, oświadczeniem w senacie.  
sake2020
Do tych wszystkich paskudnych działań opozycji należy dołożyć gościnne występy niektórych parlamentarzystów czy tzw.ludzi kultury (jak sami się określają''.Niezwykłe chamstwo wobec prezydenta z powodu odznaczenia Roberta Lewandowskiego.Takie pospolite gnidy jak Jachira,Hartwich,czy jakiś nieznany pisarzyna Żulczyk i również znana tylko z bluzgów Gretkowska pozwalają sobie na nazywanie prezydenta debilem,krytykują piłkarza za przyjecie odznaczenia i ,,nakazują'' mu jego oddanie.Teraz już tylko czekam aż ,,pan kopertka'' wygłosi  tej sprawie orędzie ,może nawet w asyście Bodnara.
Do wpisu: Macicodzierżczynie awangardą dyktatury
Data Autor
sake2020
Wkrótce bojowniczki genderomaciczne zobaczą jak topnieją ich szeregi z przyczyn naturalnych.Tak po prostu wyznawczynie radośnie poddając się aborcji w myśl hasła ,,Aborcja jest OK''same do tego doprowadzą,że narybku ,,ni ma i nie będzie''.Urwą się zarobki tak suto płacone z ośrodków lewackich i o zgrozo będą jeszcze zmuszone do pracy.
Jabe
Pełna animuszu, acz nieco chaotyczna połajanka.
Do wpisu: Grypsera progresywna językiem elyt III RP
Data Autor
Jan1797
Ma pan dar, nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o pazernych samorządowcach a tu masz dzisiaj „placek od sąsiada” w raporcie o inwestorach ciepłowniczych zza Odry, wyłącznie dzięki zmianom w Polska Press. Po konstatacji grypsery opozycyjnych przykrywek zasadne jest pytanie; cóż stoi na przeszkodzie tej informacji w ich mediach? Pilnujcie polskiej własności w samorządach-fake news? I dziennikarsko-unijnie; Jest Konstytucja Europejska?-Nie ma, więc u Nas, decyduje Nasza Konstytucja!
sake2020
Bogactwo tych wariantów językowych powoduje,że człowiek będzie się bał otworzyć ust aby kogoś tam i nie wiadomo dlaczego czasem nie urazić.Tworzy to pole do rozważań.Jeśli kobieta jest wyrażeniem obraźliwym i ma go się zastąpić,,osobą z macicą'' to kim są panie po operacjach ginekologicznych którym z racji schorzenia wycięto ową macicę?Pod który wariant pasują?No i co powiedzieć o naszych kochanych feministkach walczących tak zajadle o prawa kobiet?Dlaczego używają tak nieparlamentarnego słowa jak kobieta? 
RinoCeronte
Uderz w stół...
Jabe
Tzn. niezawisły sąd powinien był skazać owego profesora za wygłoszoną opinię? Z tego, że szerzy się „lewacka grypsera”, a Stalina jakoś tam nazywano, wcale nie wynika, że oskarżenia o dyktatorskie zapędy są bezpodstawne.