Otrzymane komantarze

Do wpisu: Parszywy rechot kosmopolitycznych rabów
Data Autor
Teresa Bochwic
Szanowne państwo nic nie zrozumiało. Zapewne wytknie mi "błędy" gramatyczne...
Pers
sake3 Klik w Polsce jest kilka a wszystkie tworzą jedną wielką rodzinę. Magdalenkową :)
sake2020
A dlaczego autor nazywa tego piosenkarza akurat ,,pisowskim'' pajacem?Ma napisane na czole?Z wielkim zadęciem pisze Pan o klice z Nowogrodzkiej.Ciekawe że dotąd Pan żadnych klik w Polsce nie zauważył.?
u2
Teraz pointa polityczna. Przyczyny takiego despektu dla ojczyzny Maryli Rodowicz, Ewy Demarczyk i Czesława Niemena tkwią w arogancji reżymowej szczujni TVP, która do Rotterdamu wysłała pisowskiego pajaca zamiast renomowanego artysty Oj tam, oj tam. Gdyby był reżim u nas to dawno byś gryzł piach :-)
Do wpisu: Jak grom na totalnych spadł Polski ład
Data Autor
keram
@ Autor Skąd ty i tobie podobni się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności  !!!  
keram
@ Pers Poszperaj durniu w internecie to się dowiesz ?!
keram
Ty Marek, aleś ty gupi !
juur
Warto wspomnieć o oszczędnościach/lokatach z uwzględnieniem ludzi starszych, którzy oszczędzali całe życie i ich dorobek topnieje w oczach. Są z tego powodu przeszczęśliwi bo rozumieją, że ta ofiara nie pójdzie na marne a wzmocni nowy ład np. oskarżani o niejasne pochodzenie majątku, pałacyków itd.. nie będą mogli w zeznaniach powoływać się na to, że cała rodzina się składała.....bo rodzina, ta starsza, to w przytułku...
juur
A tymczasem Niemcy chcą wprowadzenia opłat od elektrowni atomowych.....(w połowie przyszłego roku zamykają ostatnią) Podobno nie są eko i nie tak bezpieczne jak się mówi.... Opłaty za używanie gazu już przesądzone, gaz bardziej szkodliwy niż węgiel...
Pers
PO-PiS i ich lemingi to dopiero ok 50% społeczeństwa. Ciekawe co myśli pozostałe 50%?
Anonymous
Walka totalnych patriotów z totalną opozycją to tylko parawan do totalnego traktowania Polaków przez tych totalnych karbowych.
JzL
A tymczasem w Brukseli pbs.twimg.com
Do wpisu: Jak okiełznać bękartów Temidy?
Data Autor
Jabe
Niezależne sądy okazały się obywatelom przydatne wobec pandemicznej samowoli poddanych kacyka.
No dobrze, ale czy jest jakieś wyjście? Jeśli rząd jest bezsilny to..."straćcie nadzieję wszyscy, którzy tu wchodzicie". Dajmy sobie spokój z tym patriotyzmem , a jedyne w co możemy wierzyć to następne "+" z dodrukowanych pieniędzy.
u2
Bowiem sądowa targowica bezgranicznie wierzy w moc sprawczą Brukseli, gdyż ta, wedle targowiczan ma skuteczny batog na pisowskie rządy. Znane są powiązania TSUE z byłym wiceministrem z koalicji PO-PSL. Więc to nie są czcze przechwałki.
Do wpisu: PO czyli Pies Ogrodnika
Data Autor
keram
Trzeba oczyścić Polskę z komunistycznego śmiecia.  To obóz zdrady narodowej, który powinien być usunięty z życia publicznego i to jak najszybciej. Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, są przeciwni reparacjom wojennym, donoszą na Polskę gdzie się da i żądają karania Polski szczególnie w UE !!!  Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, szczują, a na prawdę reagują agresywnością.  Polacy, pato-inteligencja z PO nie ma żadnego   prawa społecznego i moralnego, aby zajmować się Polską !!!   
sake2020
@u2....Przecież nie ma żadnej koalicji PiS z Lewicą Biedronia.Jest tylko umowa dotyczaca kwestii poparcia dla EFO
juur
Nawet Pana rozumiem. Siedzisz przed monitorem znanej polskiej firmy, który jest podłączony do fajnego komputera innej znanej polskiej firmy z boku na ścianie wiszą dwa 120" telewizory znanej polskiej firmy a na ekranie znana polska stacja TVN24 serwuje prawdę cała dobę. W kuchni pełny wypas, sprzęt znanych polskich firm AGD. Przed domem, dwa Twoje samochody znanych polskich firm. Siedzisz w fotelu, zjadłeś pyszną rybkę z polskiego kutra, czytasz Newsweek, znaną polską gazetę i jest ci przyjemnie bo czytasz o osiągnięciach polskich naukowców, nowatorskich technologiach i o przemyśle, który podziwia cały świat. Odwracasz stronę Newsweeka i się błogo uśmiechasz na widok listy szanghajskiej i że w pierwszej 10 to 6 jest z Polski. Obudź się i to szybko. Jak się będziesz ociągał to się obudzisz na klepisku w łykowych łapciach a nadzorca może się wkurzyć...
u2
Reasumując, bezlitosne obnażenie obłudy politykierów PO z przystawkami, warte jest stokroć więcej niż wzrost o kilka punktów procentowych poparcia dla SP, które i tak do wyborów będzie można odzyskać z nawiązką. Właśnie nie za bardzo. Najpierw była próba wysadzenia z siodła premiera Gowina. Premier Gowin ładnie skontrował, ale niesmak pozostał. Teraz minister Ziobro teoretycznie ma rację, FO to pożyczka, niezgodna z traktatami. Ale już pisałem lepiej mieć te miliardy z kasy UE, niż ich nie mieć. Koalicja PiS z Lewicą Biedronia nie jest aż taka egzotyczna. Może do niej dojść, jeśli SP z ministrem Ziobro mocniej się postawi. Ma to swoje minusy, ale również miałoby swoje plusy. A optymiści ponoć żyją dłużej.
Jabe
awangarda progresu nad interes polski przedkłada swoje szemrane geszefty. – Jak te miliardy do rozdysponowania! Bo PiS jest już trochę w awangardzie po ustawie anty futrzakowej, a alians z Zandbergiem tylko to pogłębi. Żeby totalni stawali na głowie, a generatory rzeczywistości urojonej wmawiały populacji, że lepiej było nie brać tych miliardów euro... – Ci nasi farbowani prawicowcy potrafią myśleć tylko o pieniądzach. Pomysły z plusami dla ludu też zdradzają takie myślenie. No i po szaleństwie maseczkowym to oni zasługują na miano totalniaków. Jeśli odstawi Pan te generatory, może zacznie Pan kumać rzeczywistość.
Pers
Mam dwa pytania do Autora: 1. Czy jest za przyjęciem Funduszu Odbudowy? 2. Dlaczego?
Do wpisu: Joanna d'Arc na stosie, Traugutt na Cytadeli, a Tuleya?
Data Autor
u2
- Jak właściwie odmienia się nazwisko sędziego Tulei? Mam pewne doświadczenie w polskich sądach zanim wprowadzono tam zapis video. Tacy sędziowie jak p. Tuleya zdarzają się. Komentują nie sprawy które prowadzą, tylko wypowiadają ogólne tezy dotyczące działania różnych instytucji państwowych. Zwykle negatywne. Po wprowadzeniu zapisu video z posiedzień takie komentarze są wyjątkowe, kiedy sędzia każe wyłączyć nagrywanie. Sędzia Tuleya przekroczył tę granicę wstydu i gada od rzeczy na wizji.
Do wpisu: Kuba Rozpruwacz, czyli Adam Bodnar jako ginekolog
Data Autor
Dark Regis
O, to on jest ginekologiem? A taki wydawał się zapalony LGBT i gender bezpłciowy. Może jego wygrzdałdzenie dotyczy tych siedemnastu ostatnich płci kulturowych? ;)
Centrystka
Co za wykwit publcystyczno- feka(padon!)felietonowego mega talentu autora,ileż w tych linijkach zawiera się głębi myśli i wieloznaczności odniesień! Zaiste: rzadkość to nie lada mieć takowego za autora na blogu, ba! na łamach najpoczytniejszych opiniotfu!!rczych gazet!
Do wpisu: Wielonarodowościowy wysyp płci
Data Autor
Centrystka
Ba, przypuszczam, że niektórych dorobek podkomisji zaczyna niepokoić, gdyż burzy ich samozadowolenie z indoktrynacyjnej wiedzy na temat przyczyn tragedii. Zaiste; autor wykazał się nieprzeciętnym poczuciem czarnego humoru, raczej jednak  absurdalnego, który ja osobiście bardzo sobie cenię. Udał się autorowi ten dowcip tygodnia,oj, udał! Ja zaś niecierpliwie czekam na ostateczny raport podkomisji. Tedy życzę autorowi baaaardzo długich lat życia, w zdrowiu oczywiście, zwłaszcza psychicznym!