Otrzymane komantarze

Do wpisu: Rzeszowska aura, wiatr historii czy tylko problem meteopatów
Data Autor
Pers
Czesław2 // Elektorat wielkomiejski to ludzie w większości żyjący lub chcący żyć cudzym kosztem.// No to coś się nie zgadza. To PiS pozwala żyć cudzym kosztem rozdając socjal.
Pers
//Jestem Polakiem i patriotą.// To ty tak twierdzisz. Z komentarzy wynika coś innego.
Niezalogowany
"A ty jaka piąta kolumna jesteś?" Nie jestem żadna kolumna. Jestem Polakiem i patriotą.
Pers
niezalogowany //Konfederacja to ruska piąta kolumna.// A ty jaka piąta kolumna jesteś? Jordan czy Potomac?
JzL
A pan "Szczęść Boże" jak zrobił wynik? Tak dla Bosaka pytam
Jan1797
Zetrzy sen z oczu, a czuj w czas o sobie, Cny Lachu! Kto wie, jemu czyli tobie Szczęście chce służyć? A dokąd wyroku Mars nie uczyni, nie ustępuj kroku! Jan Kochanowski Pieśń II 5  Wieczna sromota... @Sekator,  Przypomniane 1:1 na Wembley w 1973 roku, oglądało w TVP zaledwie 30 procent potencjalnej widowni w kraju dwóch programów telewizyjnych. Dobre ale cóz tam moje zdanie. Ewa Leniart ma wystarczającą listę urzędniczych dokonań i doświadczenie, więc zdecydowanie miałaby mój głos. Nie posądzam Ferenca, że kij w szprychy swą nominacją zafundował, ale za Piotrem Skargą, zastanowić się trzeba. Czy wigor opozycji nie wynikał ze słynnych połajanek fejsbukowych głownego kandydata? Czy tymi dokonaniami można będzie drukować powszedni dzień prezydentury? Teraz jednoczenie wysiłków w ręku Konrada Fijołka.  - Coś tam zgrzyta nie w moim a przypadkowym komputerze; że ze Szczecinem to jednak nie przypadek a media jak eskalowały tak zamilkły? E tam, kto by na to zwracał uwagę. Pozdrawiam
Niezalogowany
"Jedynie Konfederacja i może jeszcze partia Ziobry" Konfederacja to ruska piąta kolumna. A Ziobro miota się, bo chciał być namaszczony na delfina, więc odreagowuje swoją przegraną dzikimi występami.
Jabe
Jak Pan do tego doszedł? No bo tam akurat rolników jest najmniej.
Czesław2
Gdyby ktoś nie wiedział, co to jest lewica, może poczytać i pakować się. wei.org.pl
Czesław2
Wielkie słowa, a dla mnie sprawa jest prosta. Elektorat wielkomiejski to ludzie w większości żyjący lub chcący żyć cudzym kosztem. I stąd wybiera się partie pozwalające na takie życie.
Jabe
Konserwatywna prawica ma w Rzeszowie całkiem dobre notowania na tle kraju – okolice 10%.
Pers
W Polsce nie ma dużej partii "konserwatywno - prawicowej". PO to liberały a PiS socjal - liberały z naciskiem na "socjal". Jedynie Konfederacja i może jeszcze partia Ziobry mogą aspirować do miana partii konserwatywno - prawicowej ale to niestety karzełki.
Do wpisu: Patataj, patataj! Nadciąga Tusk. Kryć się!
Data Autor
Anonymous
I PiS nie wyciągnął żadnych wniosków z weta koalicjanta. Nie opamiętał się i zdradę zaprzedania kraju wsparł zdradą ideologiczną wejścia w sojusz z Czarzastym znanym ze świętowania "wyzwolenia" przez sowiecką armię oraz z Biedroniem wielbicielem marksizmu analnego. Dwie pieczenie przy jednym ogniu. Rzeszów to dobra próba sił. PiSowi może udać się lansowanie sojuszu bardziej lewych od samych siebie by dokopać bardziej prawym. Ewentualna wygrana Fioła może dać zaczyn takiej koalicji ale bez tej próby sił prezes nie dowie się ile znaczy PiS w Rzeszowie co zresztą nie jest tym samym co na Podkarpaciu ani w całej Polsce. Czemu wystawił takie wredne babsko? Znowu zadziałał talent, który wykreował Kaczmarka, Morawieckiego, Moskala albo Dudę? Albo tego tam fightera w krótkich spodenkach, z Gorzowa.
AŁTORYDET
@Marek: Jest wielka różnica: Kaczyński uzyskał poparcie lewicy PO TYM, jak SP, zdecydowała o sprzeciwie w sprawie FO. Gdyby PiS zadeklarował brak zainteresowania wyborami w Rzeszowie (co w oczywisty sposób nie wchodziło w rachubę), to inicjatywa Warchoła zyskałaby szeroką aprobatę. Poza tym, pozostaje kwestia skutków: FO przeszedł, Warchoł padł. 
Ryan
Tusk wraca? Nigdy nie wyjechał Był w powietrzu, którym oddychaliśmy w sobotnie poranki na eko targu Był w melodii Męskiego Grania Był w letnim deszczu, który orzeźwiał nas na runmagedonie Był refleksem światła w kieliszku z winem z lokalnej winnicy Tusk wraca? Nigdy nie wyjechał ps. Wracam do czytania konstytucji
Anonymous
Z 4 kandydatów z wyglądu najlepszym jest Warchoł ale obawiam się, że to taki drugi Dworczyk. Leniart nie powierzyłbym pieniędzy nawet na zakup biletu tramwajowego. Fikołek to wiadomo. Braun ma najlepsze poglądy. Pan się Autorytecie czepia Warchoła, że przyjął poparcie lewicy no to chyba suchej nitki nie zostawił Pan na prezesie za zdradę Polski w sojuszu z Czarzastym.
AŁTORYDET
Przecież Tadeusz Ferenc, świadomie wyrządził Warchołowi niedźwiedzią przysługę. Celem było dezintegracja obozu ZP i .... chyba się powiodło. Gdyby Warchoł miał odrobinę rozumu, to grzecznie podziękował by za poparcie Ferenca i oświadczył, że jakkolwiek bardzo go szanuje, ale o tym, kto będzie kandydatem ZP zdecydują władze tej formacji. Marcin Warchoł mocno się przeliczył i poważnie skomplikował szanse kandydatki ZP. A sam przepadł. Z kretesem. Warto było?
JzL
Miał wrócić na białym koniu jak głosi legenda Pewnie wróci samolotem bo to zwykła menda
jazgdyni
Witam Gorzka ironia... Ciekaw jestem, czy Pan również to widzi, jako bardzo liche towarzystwo. Bardzo liche. Mnie się już nie chce pisać o tych głupkach i prymitywach, którzy wystawiają nam teatr Grand Guignol na placu Pigalle. Tylko motłochem raczej nie jesteśmy. Ten poziom głupoty i arogancji mnie przeraża. Pozdrawiam
Do wpisu: Parszywy rechot kosmopolitycznych rabów
Data Autor
Kaczysta
dachowiec Mam nadzieje ze wielu sovieckich parchow wyslal na drugi swiat
Pers
angela //i jak zwykle z braku argumentow prostactwo.// Ja zawsze mam argumenty. Pomyliłaś mnie z tezeuszem, Kudlą, huskym, ryankiem i jeszcze paroma :)
angela
Pers@, chyba prawde napisalam, bo strasznie się pers zbulwersowal, i jak zwykle z braku argumentow prostactwo.
Pers
angelinko //Pers, to taki bezpanstwowiec bez kregoslupa, i gdzie dobrze zapłacą, tam sluzy.// Ty się lepiej zbyt dużo nie "zastanawiaj" bo to nie na twoją główkę. A może angela to taka dobra koleżanka co daje i pieniędzy nie woła? Oczywiście możesz go bronić ale ode mnie z daleka.
angela
Zapewne dla Persa, to naziol. Zastanawiam sie, dla kogo Pers jest naziol, gdzie jego korzenie, gdzie jego ojczyzna, a moze Pers, to taki bezpanstwowiec bez kregoslupa, i gdzie dobrze zapłacą, tam sluzy.  
Pers
Autor //Romana Protasewicza, bezkompromisowego blogera,// Ten "bezkompromisowy bloger" to zwykły naziol. Nawet ćwiczył się razem naziolami ukraińskimi z Azova w strzelaniu do Ukraińców w Donbasie. Taki on jest "bezkompromisowy".