Czy profesora Fuszara zamachnie się na Plac Konfederacji?

Mianownik: Pandemia! Dopełniacz: Pandemii! Celownik: Pandemii! Biernik: Pandemię! Narzędnik: pandemią! Miejscownik: O Pandemii! Wołacz: Pandemio!!! Tabuny zarozumialców i zarozumialczyń wciąż międlą na całej skali deklinacji temat morowej zarazy. I w kółko odkrywają Amerykę. Od tego chomikowania dostaję już białej gorączki. Dla jasności, chomikowanie w tym kontekście nie oznacza gromadzenia nadmiernych zapasów, lecz ogłupiającą galopadę w kołowrotku dla chomików i świnek morskich. Tyle o pandemii.
Mianownik: granica! Dopełniacz: granicy… Temat inny, ale jazgocik deklinacyjny niemal identyczny. Tyle, że monotonną mantrę mądrali zagłusza kwik pożytecznych, pal sześć eufemizmy, zdegenerowanych tożsamościowo idiotów szkalujących obrońców naszych wschodnich rubieży. I jak na razie inwektywa: mordercy w mundurach, pozostaje bezkarna. A zeszlajana menelica wyrykująca takie kalumnie przewodzi ogłupiałemu motłochowi entuzjastek patroszenia brzemiennych kobiet. Demokracja zionie progresem, że niech to szlag trafi!
A przez ów totalny skowyt awangardy przebijają się tępe uderzenia cepów walących w jeden punkt na klepisku. Ostatnio młockarze masakrują wiceministra sportu Łukasza Mejzę. Nie wnikam w meritum. Może istotnie jest szalbierzem niegodnym piastowania ważnego stanowiska. I wzbogacił się na nieszczęściu nieuleczalnie chorych, mamiąc ich złudną nadzieją kosztownej terapii. Bardziej interesuje mnie anturaż tej sprawy.
Otóż Future Wolves, firma Mejzy, rozpoczęła działalność w 2019 roku. Jej szef był wówczas radnym do sejmiku województwa lubuskiego z ramienia lokalnej partyjki, należącej do koalicji PO, PSL i czegoś tam jeszcze, dzierżącej do dziś władzę samorządową na tym terenie. Oczywiście bez związku z pozycją bossa, Future Wolves dostawała dotacje z urzędu marszałkowskiego. Ba, z poręczenia PSL Mejza trafił na listę kandydatów ludowców do sejmu w ostatnich wyborach. Nie zdobył mandatu. Ale jako pierwszy rezerwowy wszedł do parlamentu po śmierci posłanki Jolanty Fedak z tej samej listy.
I dopiero w parlamencie obnażył swą prawdziwą twarz hochsztaplera. Bowiem zamiast zasilić szeregi, no, kanapę PSL, przepoczwarzył się ze szlachetnego Samarytanina we wszetecznego Judasza! I wstąpił do Partii Republikańskiej zblatowanej z PiS oświadczając buńczucznie, że od tej chwili wisi na nim sejmowa większość zjednoczonej prawicy.
I teraz ma przechlapane. Bo nobilituje tylko droga odwrotna, z PiS ku awangardzie demokracji, tolerancji i kosmopolitycznemu lokajstwu. W różnym czasie podążyli nią między innymi: Ludwik Dorn, Radosław Sikorski, Michał Kamiński, Paweł Zalewski czy Joanna Kluzik-Rostkowska, a ostatnio truchta za nimi Jan Maria Jackowski.
Jako symetrysta przypomnę, że Mejza ma swojego odpowiednika w senacie. W przypadku trzeciej osoby w państwie(ze względu na monstrualne ego nawet pierwszej) także nie przesądzam jej łapówkarskich ciągot, ale chwytanie się brzytwy immunitetu przez marszałka Tomasza Grodzkiego przypomina mi greps Antoniego Słonimskiego, że tonący brzydko się chwyta. Wściekła reakcja elyt III RP na takie porównanie syci moje mroczne poczucie złośliwej satysfakcji.
Na koniec coś z groteskowej psychoanalizy penetrującej stan świadomości(?) wojujących genderystek. Ot, taki bzdet pro toto. Wściekłe damessy niedawno domagały się, by warszawskie rondo Dmowskiego przemianować na rondo Strajku Kobiet. Moja propozycja upamiętnienia tych zamieszek nazwaniem Kopcem Strajku Kobiet utylizacyjnego wzgórza na Radiowie przeszła bez echa. Jednak onomastyczne ciągoty progresorek pozostały.
Na przykład przewodniczączyni Warszawskiej Rady Kobiet, jednego z postępowych tworów Rafała Trzaskowskiego, wystąpiła z inicjatywą zmiany nazwy Placu Inwalidów na… Ona chyba jeszcze sama nie wie na jaką, ale niewątpliwie na niestygmatyzującą ze względu na kalectwo. Znów służę radą. Plac Niepełnosprawnych, sprawnych Inaczej, Pokrzywdzonych przez Los… A najlepiej Niesprawnościowonormatywnyh. Przy okazji, Plac Konfederacji też chyba wymaga zmiany nazwy.
Radzę, bo przypuszczam, że tłumaczenie profesorze, a jakże, Małgorzacie Fuszarze pochodzenia nazwy placu byłoby stratą czasu. Intuicyjnie zaś czuję, że kipiąca progresywną energią przewodniczączyni nie poprzestanie na ratowaniu samopoczucia inwalidów. Przecież w stolicy jest jeszcze tyle złogów kołtuństwa wszelkiej maści, od religijnego po seksistowskie. Z katolskich wspomnę o placu Trzech Krzyży(Zbawiciela można zadedykować Tuskowi), ulicach:  Świętokrzyskiej, Świętojańskiej, Kanonii, Jezuickiej, Franciszkańskiej, Prymasa Tysiąclecia, Jana Pawła Drugiego i jeszcze kilku świętych, Kościelnej… Zaś seksistowskie piętno ciąży nad takimi ulicami jak: Piękna, Hoża, Miła, Śliska, Głębocka, Wspólna, Poleczki, Poprzeczna, Próżna… Nie odkrywam tropów po których trafiłem na te ulice, bo właśnie wyczerpałem zapas genderowej paranoi, którą wykrzesałem z mrocznych zakamarków mej jaźni na potrzeby tego tekstu.
 
Sekator
 
Ps.

- Co masz na przykład przeciw Miłej, lub Pięknej? – pyta mój komputer.
- To są, drogi Eustachy - wyjaśniam - cechy niewieście, wyklęte przez genderystki.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-12-2021 [15:59] - Ijontichy | Link:

Primo...w Polsce,a i na swiecie juz nie ma dziennikarzy...są funkcjonariusze medialni,pracujacy za kasę...jak niewolnicy w Egipcie.
Secundo...mają dwa dyżurne tematy: pandemie i granice ,oraz jeszcze udaną chorobę dyplomatyczną Gowina...ale ten temat jest zarezerwowany dla gwiazdorów od Karnowskich.
Jeszcze czym żyją "niezależne" media i te zależne? Rzucanym gównem w wentylator i dupą Maryny [vide niemiecka i solorzowa Interia]
Sorki za te dwa słowa,ale dla efektu...
 

Obrazek użytkownika Jan1797

08-12-2021 [17:05] - Jan1797 | Link:

A nam zgoda, jak u Fredry,
"I wyszedł Krzysio dzisiaj w „Minęła 8”, chęć oglądania prysła, to poprawił Kuba, że cześć.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Maverick

08-12-2021 [16:36] - Maverick | Link:

Fox news uchodzi za konserwatywne w USA ale to też kabalarze z wyjątkiem Tucker Carlson.

Ostatnio na naszych blogach ucichły ataki na Rosję i szczucie Polaków na nich że niby chcieliby nas zaatakować, a prewencyjnie to my musimy ich zatakować i wymordować ludzi w Donbasie aby im pokazać jakie to Polin ma wojska kosmiczne, które wyobraża sobie psychopata Bartosiak.

A co z prawem do wolności ludzi w Donbasie? To zbyt trudne pytanie dla Polinioka.

A to jak ośmiesza amerykańskich komuchów Tucker:

https://www.youtube.com/watch?...