Otrzymane komantarze

Do wpisu: Czy bombowce strategiczne ruszą na odsiecz TVN?
Data Autor
Maverick
Masoński i lucyferiański zachód nie ma lojalności wobec wasali, traktuje ich jak stategiczne punkty do stracenia. Poliniacy wolą się wasalić obcym bo mają wielkie kompleksy że ich siła jest w Panslavii. Pani Ewa Rzeuska jest dużo mądrzejsza od tych wasali co siedzą w polskim sejmie dbając o interesy obcych. <iframe width="1156" height="650" src="youtube.com" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Pers
Zawsze mnie zastanawiało skąd tylu dogłębnych znawców TVN wśród wyborców PiS? Ja np. nie trawię nachalnej propagandy i omijam szerokim łukiem TVN i TVP Info. Czasami tylko Polsat i to głównie prognozę pogody i sport.  
Do wpisu: Tusk gotuje Polsce moc homeopatyczną
Data Autor
Jan1797
W punkt. Że w homeopatycznym dobrostanie "pracowici" lewowici potrafią Polskę zostawić, sprawdzono wielokrotnie. Bronić się przedtem chyba wolno?
Pers
Maverick //bo tak ci powiedzieli znachorzy popychający ciemnotę słabym psychicznie i leniwym // To są naganiacze fajzera. Tak jak niedzielne guty i horbany.
JzL
A co to kogo obchodzi
Maverick
co to kogo obchodzi? Myślisz że przed czymś się zabezpieczyłeś bo tak ci powiedzieli znachorzy popychający ciemnotę słabym psychicznie i leniwym co nie chcą  zadać sobie trudu sprawdzenia czy by to było warto. bo czym jest pozyskanie 2 lat wobec wieczności?  Daleka droga do tego i pewnie noe do osiągnięcia aby nauczyć się samodzielnie myśleć.
JzL
Ja mam szczepionke z grafenem i chipem I co mi zrobisz
Maverick
gloria.tv W Polsce panoszy się neoliberalizm czyli zaraza wszystkich rewolucjonistów co uzurpują sobie wyższość ich demonicznych zachcianek i pychy nad prawami bożymi. A jak uczyła nas historia to zawsze prowadziło nie tylko du upadku wartości, a co z tym wiąże upadek więżi narodowej a stawianie ponad wszystko i wykorzystywanie pozycji społecznej dla własnych celów obraca upadające kraje w państwa mafijne i właśnie takie procesy zachodzą w USA. Natomiast klątwa Boża za nawoływanie do wojen i judzenie na inne suwerenne kraje Słowiankie przynosi posuchę medalową. Nowy ład to nic innego jak lucyferiański porządek świata i wielki reset. Bo w tym wszystkim chodzi o odczłowieczenie nas i pozbawienie duszy szczepionką lucyfera. z oksydentami nano technologiami na bazie abortowanych komórek. Jaki inteligętny człowiek dałby sobie to wszczepić? Więc i olimpiady będą coraz dziwniejsze. <iframe width="1280" height="720" src="youtube.com" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Ryan
Kim jest ten Tusk? Zawodnik sumo?
Do wpisu: Polska drugim Puerto Rico?
Data Autor
Pers
sake3 PS. Nie każdy anty-pisowiec (jak ja) jest automatycznie wielbicielem totalnych. Nie wiem czy jesteś w stanie to pojąć.
Pers
sake //Jesteś niesprawiedliwy.// Niesprawiedliwy? To jaka ty jesteś zarzucając mi, że cieszę się z poniżania Polski? Masz do tego jakieś konkretne podstawy? //Ja mam oczy i widzę,że dla opozycji im z Polską gorzej tym lepiej.// Ja też to widzę dlatego nimi gardzę. //Nie rozumiem dlaczego Polska ma nie przyjmować pieniędzy skoro takie są założenia samej Unii i wszystkie kraje a nie tylko Polska z tych pieniędzy korzystają// Bo to jest pułapka, z której już się nie wyplączemy. Pakt z diabłem. Jeśli tego nie rozumiesz to nic na to nie poradzę. //Dlaczego twierdzisz ,że się nie cieszą?// Twierdzę? Pokaż w którym miejscu? Cytat i link proszę.
sake2020
@Pers.....Jesteś niesprawiedliwy.Ja mam oczy i widzę,że dla opozycji im z Polską gorzej tym lepiej.Przecież osobiście te sankcje wydreptuje pani Róża Thun,Tusk,Lewandowski a ujadają pomniejszego sortu kundelki unijne rodem z Polski.Nie rozumiem dlaczego Polska ma nie przyjmować pieniędzy skoro takie są założenia samej Unii i wszystkie kraje a nie tylko Polska z tych pieniędzy korzystają.W końcu nie jesteśmy tam w charakterze żebraków wiszących u unijnej klamki tylko członkiem oraz płacimy składki.Podłą sprawą nie jest mój charakter jak sugerujesz tylko antypolskie nastawienie europosłów gotowych na każdą podłość byle obalić rząd.Dlaczego twierdzisz ,że się nie cieszą?Przecież oni nawet tego nie kryją.
Czesław2
Wydaje się, że argumentacja Morawieckiego o konieczności wzięcia kasy z uni kosztem naszej wolności była zwykłym kłamstwem. dorzeczy.pl  Tu mamy informację, że polskie banki nie mają co zrobić z kasą i można było od nich pożyczyć fundusze na niezbędne inwestycje.
Pers
sake3 //żebyście jako krytycy i przeciwnicy obecnego rządu już się z oczekiwanej decyzji KE cieszyli// Dlaczego miałbym się cieszyć, że tak traktują Polskę? Jesteś podła czy tylko złośliwa? Jestem przeciwny braniu jakichkolwiek pieniędzy z unii. To jak pakt z diabłem, podpiszesz cyrograf a on ci duszę zabierze. No ale wy pisiorki cieszcie się, że wam obiecano "górę pieniędzy" tylko zły Tusk stoi na przeszkodzie. A może to sprawka Putina?
sake2020
@Pers....Przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie,żebyście jako krytycy i przeciwnicy obecnego rządu już się z oczekiwanej decyzji KE cieszyli.Możecie otwierać szampana,przecież Donald Tusk was nie zawiedzie,wydrepta z panem Lewandowskim i panią Thunową w UE blokadę funduszy dla Polski.Uszy do góry!.
AŁTORYDET
Priwislanski, Żabe. Znów nie uważałeś na kursie w Pullach. 
Pers
W zachodnich telewizorach mówią, że Polsce też zablokują. I nikt o tym ani słowa.
Czesław2
Węgrom zblokowano fundusz odbudowy. W Polsce na ten temat CISZA, tylko Jaki powiedział parę zdań. KTO zablokował tę informację i dyskusję o jej skutkach?
Jabe
Puerto Rico dostaje pieniądze z kasy federalnej, a nadwiślański kraj do tego dopłaca.
Do wpisu: Progres i wolne media, czyli dyzenteria
Data Autor
Czesław2
Ambasada amerykańska interweniowała w sprawie koncesji dla najbardziej wolnego medium w Polsce czyli tvn. Jest to najbardziej przyjazna Polakom telewizja nadająca w duchu przyjaźni polsko-amerykańskiej.
JzL
TVP wykupiła prawa do transmisji Euro i Olimpiady, TVN wykupił prawa do porannego joggingu Tuska !!
Do wpisu: Cymbały poszlaką dla tropicieli mienia bezspadkowego
Data Autor
Edeldreda z Ely
Serdeczne gratulacje z powodu publikacji na niezależna.pl :-) Dla mnie Pan już od dawna jest nie "obok", a wśród rzeczonych profesjonalnych publicystów :-)
Pers
sake3 //stojąc wyprostowany jak struna przed jakąś podrzędną urzedniczyną z ambasady(może to nawet sprzataczka) tłumaczy się jak sztubak.// Polski minister SZ? Wyprostowany jak struna? Nie wierzę! Ktoś to widział?
sake2020
Całkiem niepotrzebnie wertuje Pan księgi wieczyste na okolicznośc posiadania ,,izdebki''.Wystarczy,że owa izdebka spodoba się panu ,,bezspadkowemu''.Przecież on już nawet nie musi posiadać żadnego papierka własności..A  minister MSZ stojąc wyprostowany jak struna przed jakąś podrzędną urzedniczyną z ambasady(może to nawet sprzataczka) tłumaczy się jak sztubak.
Do wpisu: Paranoja jedynym ratunkiem przed totalną inwigilacją
Data Autor
Jan1797
.......... lokatorzy czynszówek i sprowadzani do roli poddanych prezesów członkowie spółdzielni mieszkaniowych. ....................Przecież jego normy i tak wyznacza wedle własnego widzimisię dążąca do metawładzy kasta rozzuchwalonych swą bezkarnością sędziów. Uczciwie napisane. Ciśnienie podnosi pomysł opozycji na budowę mieszkań czynszowych. Budują je siedemdziesiąt lat, skąd w takim razie dzika pazerna reprywatyzacja? Raczej nie z nudów. W komentarzu do wczorajszego głosowania, gdzie głosy PO, PSL i Konfederacji?  - Trzeba zaproponować kandydata na stanowisko RPO !