|
|
Pers sake3
PS.
Nie każdy anty-pisowiec (jak ja) jest automatycznie wielbicielem totalnych.
Nie wiem czy jesteś w stanie to pojąć. |
|
|
Pers sake
//Jesteś niesprawiedliwy.//
Niesprawiedliwy?
To jaka ty jesteś zarzucając mi, że cieszę się z poniżania Polski? Masz do tego jakieś konkretne podstawy?
//Ja mam oczy i widzę,że dla opozycji im z Polską gorzej tym lepiej.//
Ja też to widzę dlatego nimi gardzę.
//Nie rozumiem dlaczego Polska ma nie przyjmować pieniędzy skoro takie są założenia samej Unii i wszystkie kraje a nie tylko Polska z tych pieniędzy korzystają//
Bo to jest pułapka, z której już się nie wyplączemy. Pakt z diabłem.
Jeśli tego nie rozumiesz to nic na to nie poradzę.
//Dlaczego twierdzisz ,że się nie cieszą?//
Twierdzę? Pokaż w którym miejscu?
Cytat i link proszę. |
|
|
sake2020 @Pers.....Jesteś niesprawiedliwy.Ja mam oczy i widzę,że dla opozycji im z Polską gorzej tym lepiej.Przecież osobiście te sankcje wydreptuje pani Róża Thun,Tusk,Lewandowski a ujadają pomniejszego sortu kundelki unijne rodem z Polski.Nie rozumiem dlaczego Polska ma nie przyjmować pieniędzy skoro takie są założenia samej Unii i wszystkie kraje a nie tylko Polska z tych pieniędzy korzystają.W końcu nie jesteśmy tam w charakterze żebraków wiszących u unijnej klamki tylko członkiem oraz płacimy składki.Podłą sprawą nie jest mój charakter jak sugerujesz tylko antypolskie nastawienie europosłów gotowych na każdą podłość byle obalić rząd.Dlaczego twierdzisz ,że się nie cieszą?Przecież oni nawet tego nie kryją. |
|
|
Czesław2 Wydaje się, że argumentacja Morawieckiego o konieczności wzięcia kasy z uni kosztem naszej wolności była zwykłym kłamstwem.
dorzeczy.pl
Tu mamy informację, że polskie banki nie mają co zrobić z kasą i można było od nich pożyczyć fundusze na niezbędne inwestycje. |
|
|
Pers sake3
//żebyście jako krytycy i przeciwnicy obecnego rządu już się z oczekiwanej decyzji KE cieszyli//
Dlaczego miałbym się cieszyć, że tak traktują Polskę?
Jesteś podła czy tylko złośliwa?
Jestem przeciwny braniu jakichkolwiek pieniędzy z unii. To jak pakt z diabłem, podpiszesz cyrograf a on ci duszę zabierze.
No ale wy pisiorki cieszcie się, że wam obiecano "górę pieniędzy" tylko zły Tusk stoi na przeszkodzie.
A może to sprawka Putina? |
|
|
sake2020 @Pers....Przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie,żebyście jako krytycy i przeciwnicy obecnego rządu już się z oczekiwanej decyzji KE cieszyli.Możecie otwierać szampana,przecież Donald Tusk was nie zawiedzie,wydrepta z panem Lewandowskim i panią Thunową w UE blokadę funduszy dla Polski.Uszy do góry!. |
|
|
AŁTORYDET Priwislanski, Żabe. Znów nie uważałeś na kursie w Pullach. |
|
|
Pers W zachodnich telewizorach mówią, że Polsce też zablokują.
I nikt o tym ani słowa. |
|
|
Czesław2 Węgrom zblokowano fundusz odbudowy. W Polsce na ten temat CISZA, tylko Jaki powiedział parę zdań. KTO zablokował tę informację i dyskusję o jej skutkach? |
|
|
Jabe Puerto Rico dostaje pieniądze z kasy federalnej, a nadwiślański kraj do tego dopłaca. |