Otrzymane komantarze

Do wpisu: Samica Spurek wiedzie faunę ku ciemnocie pierwotnej
Data Autor
sake2020
Pani Spurek stoi na stanowisku,że wszyscy jesteśmy zwierzętami. Więc dlaczego jeszcze nie odezwała się trzęsąc z oburzenia po konferencji gdzie pokazano zdjęcie imigranta z granicy polsko-białoruskiej gwałcącego krowę? Czyn imigranta jest mniej negatywny niż np.dojenie które paniusia też podciąga pod gwałt?  
u2
"mamy prawo jeszcze się śmiać" No fakt, merdia prónują ocieplić wizerunek Tuska, puszczają jego zdjęcia z wnukami, ale wystarczy popatrzeć na ten jego brak uśmiechu i z ocieplenia robi się nagłe ochłodzenie :-)
sake2020
@wielkopolskizdzichu.......Tak wiele Pan nie rozumie,nawet tego,że mamy prawo jeszcze się śmiać. Ja nadejdzie czs Tuska nie wiadomo czy jego teściowa nawet na to nam pozwoli.
Tezeusz
Zdzicho nie z wielkopolski ! Każdy ma takich bohaterów jaki sam jest. Nie owijaj się zatem tęczową szmatą bo zglupiejesz do reszty.
wielkopolskizdzichu
Nie rozumiem tej nienawiści do Spurek, obśmiewania Jachiry, robienia beki z Starczewskiego. To dzięki nim Prawdziwi Polacy rządzą Polską i mogą obstawiać swymi latoroślami Spółki Skarbu Państwa.  Przecież dzięki w/w krytyka kamaryli z Nowogrodzkiej uchodzi za zdradę Polski.
u2
"niech sczeźnie goebbelsowska szczujnia" W PRL nie przeszło, ale w 3RP przechodzi : pl.wikipedia.org W 1986 r. skazany na grzywnę i publiczne przeproszenie Jerzego Urbana za to, że podczas jednej ze swoich homilii po zabójstwie księdza Popiełuszki nazwał Urbana „Goebbelsem stanu wojennego”[potrzebny przypis]. pl.wikipedia.org „Goebbels stanu wojennego” W 1992 senator Ryszard Bender określił Urbana mianem „Goebbelsa stanu wojennego” w programie telewizyjnym Dekomunizacja po polsku[32]. Sprawa trafiła do sądu. Bender zarzekał się, że jedynie porównał propagandę Urbana i Goebbelsa i nie miał zamiaru obrazić byłego rzecznika rządu[32]. Sąd badał sprawę przez 13 lat. W 2005 Sąd Najwyższy wydał ostateczną opinię, utrzymującą wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie z października 2004. Było to jednoznaczne z uznaniem, że Bender miał prawo porównywać Urbana do Goebbelsa w zakresie stylu uprawianej propagandy[32].  
Do wpisu: Jak Tusk wykastrował referendum
Data Autor
NASZ_HENRY
Bez linku niezalezna.pl notka jest nieczytelna ☺☻  
NASZ_HENRY
Tusk jest specjalistą od chemicznej kastracji czyli i po  Zyklon B  może sięgnąć ☺☻  
Do wpisu: Jasmina czyli matriks Hołowni
Data Autor
Jan1797
Hołownia skończy jak Palikot !  Na to wygląda, Faktycznie zredukowaliśmy w Polsce od 1990 r. zakładaną 45% emisję gazów cieplarnianych do 2030 r. Pozostało nam uzyskanie 40% energii z OZE odpornego na zimę [...]. Tu wsparcie Sztucznej Inteligencji Jasmina jest konieczne :)), by wynik dla węgla był ostateczny.
keram
Hołownia skończy jak Palikot !  To wybitny cynik !  To efemeryda bez wyższego wykształcenia i pajac na gumce służb specjalnych.  Jego programem jest walka z Kościołem w Polsce, aborcja na życzenie i oczywiście przedłużenie wieku emerytalnego do 67 lat.  Solidaryzuje się z elgiebete, Margot i innymi osobami transpłciowymi. Każe na siebie mówić „ta Hołownia“ .  Na filmie, w którym mówił o polskiej konstytucji, rozpłakał się, co u jego odbiorców wywoływało raczej śmiech, drwinę i politowanie. Płacz Szymku płacz, bo litość nad tobą bierze !  
Jan1797
Tak zauroczył słusznych komentatorów wizją przyszłości, że na serio analizowali jego program. Czy aby człowiek, który po klęsce OZE w zimie tego roku wychodzi z programem węgiel finito 2030 serwując opowieści zmiennej treści o migrantach nie wielebny, wręcz a wielce niepewny jest? :))
sake2020
Szymuś Rybie Oczko znowu błysnął na tej swojej imprezce, ale i tak daję mu punkt, że się nie popłakał i posmarkał do mikrofonu.Rozsmieszył mnie ten filuterny, tajemniczy uśmieszek na jego twarzy gdy zapowiadał ,,dostojnego '' gościa albo gościówę, bo nie wiadomo jakiej płci jest ta matrixowa Jasmina.
JzL
Uczestnikom Kinderbalu pozostało tylko zdjęcie przywódcy państwa w 2050 roku oraz serwowane w przerwie Kinderbalu owsiane ciasteczka i niskocukrowa oranżada. Szału zatem nie było tym bardziej, że ciasteczka owsiane były za twarde na młode ząbki i sztuczne szczęki zdziecinniałego elektoratu Szymona Hołowni. Niestety! Nie odbył się także zapowiadany po Kinderbalu koncert Majki Jeżowskiej w nowym repertuarze. Ponoć ze względu na lumbago dziecięcej artystki… Nie minął tydzień od zakończonego Kinderbalu gdy się okazało, że aplikację za dwie dychy przygotowali radzieccy informatycy w celu ściągnięcia ze smartfona wszystkich informacji o elektoracie Szymona. Zatem za sprawą tajemniczego gościa, którego Hołownia sprowadził na sobotni Kinderbal, nadzieja starszych dzieci na otrzymanie za darmo koca reumatycznego nie wymagającego prania zamieniła się w strach. Wyczyszczą przy pomocy aplikacji konto, czy nie wyczyszczą? Oto jest pytanie… niepoprawni.pl
JzL
Według planów urodzonego w 1976 roku telewizyjnego szołmena, w roku  2050 Szymon Hołownia obejmie w Polsce władzę. Czyli wtedy, gdy Hołownia osiągnie 74 lata... Szołmen Hołownia ma więc aż 29 lat czasu na wychowanie sobie elektoratu, który składa się dzisiaj w większości z przedszkolaków oraz z młodzieży z klas podstawowych. O osobach starszych nie wspominam, gdyż tylko nieliczni doczekają 2050 roku, chociaż z reguły są to kompletnie zdziecinniali starcy i staruszki. I to dla nich Szymon Hołownia zorganizował w ubiegłą sobotę Kongres swojej partii – oczywiście w konwencji Kinderbalu - z wieloma, zapowiedzianymi atrakcjami. Największą z atrakcji miał być tajemniczy gość, co pobudzało wyobraźnię dziatwy wyborczej a także zdziecinniały elektorat Szymona. Niektóre z dzieci miały nadzieję, że na Kinderbal przybędzie Dziad Mróz z prezentami, zaś zdziecinniała część elektoratu żyła nadzieją otrzymania w materiałach na kinderbal koców reumatycznych nie wymagających prania. Nadzieja ta słabła jednak z każdą chwilą od rozpoczęcia Kinderbalu, gdyż jeszcze przed przybyciem tajemniczego gościa, po sali balowej krążyły wolontariuszki z koszyczkami, domagając się wrzucenia tradycyjnej dychy dla Szymona. Niestety, w papierowych torbach, które otrzymali uczestnicy Kinderbalu, obok pocztowego przekazu kwoty dziesięć złotych na konto Szymona było tylko zdjęcie lidera partii w 2050 roku, gdy Hołownia sięgnie wreszcie po władzę. W torbach nie było nawet batona lub choćby garści landrynek, że nie wspomnę o wymarzonych kocach reumatycznych! Kiedy wolontariuszki przestały krążyć po sali balowej, wreszcie pojawił się sam Hołownia z dumnie trzymanym w ręku smartfonem. Wkrótce okazało się, że żadnego gościa nie będzie na Kinderbalu, gdyż tym gościem jest aplikacja w smartfonie Szymona, którą będzie można kupić od operatora za skromne dwie dychy. W tym jedna dycha pójdzie na konto Szymona! Zawód zebranego na Kinderbalu elektoratu był zatem olbrzymi gdyż oczekiwano, że przynajmniej pojawią się prawdziwi sztukmistrze ze swoimi śmiesznymi sztuczkami jak na przykład wyjmowanie królika z kapelusza… A tu, oprócz wkładania dychy do koszyczka i możliwość zakupu aplikacji za dwie dychy – Szymon nie przedstawił żadnej innej sztuczki, która już dzisiaj przesądziła by o zwycięstwie wyborczym Hołowni w 2050 roku…
Do wpisu: Coraz więcej wokół tłumoków w amoku
Data Autor
sake2020
Proszę nie oczekiwać na mszę odprawianą przez księżula Lemańskiego i raczej udać się na inną. Ten ,,duchowny'' już dawno zapomniał jak się msze odprawia a w kościele był chyba lata temu i mógłby się w nim zgubić.
u2
"Tam jakaś egzaltowana doktora Judyma, doktórka Judymka(?)" Ano, nieprzypadkowo kojarzy się z Judą. A jak przedstawiciel narodu "wybranego" nie oszuka gojców, to źle śpi.
Do wpisu: Czy marszałek Witek puści furiackich hejterów z kwitkiem?
Data Autor
angela
A jak. To pazernosc na pieniadze powoduje, ze jazda bez trzymanki po rządzie trwa. Szczególnie te 750 miliardów pojdzie w niegodne rece  przedsiębiorców  Polaków pisiorów, zamiast we " wlasciwe" rączki Niemca  z ferajną, bo tylko oni potrafią takie pieniążki wydawać, trwonić, zeby Polska nie miala z nich zadnego pozytku. Dokładnie jak bylo do tej pory, zamykali zaklady, a ludziom orliki budowali, zeby glodny Polak za bardzo nie przytył. Przeciez to jest dla tych antypolskich awanturnikow, czy ich  mocodawcow Niemcow i Ruskich, nie do pomyslenia, ze za pomocą tych pieniedzy, Polska urosnie w siłę, i juz na zawsze wymknie się z tych zlodziejskich, zaborczych szwabsko sovieckićh łap.
JzL
W latach 2007 - 2015 z Polski wyprowadzano ok. 80 mld zł rocznie.  Bandyci z PO i PSL gotowi są Polskę utopić we krwi byle dorwać się do władzy i znowu mieć możliwość okradania Polaków
Do wpisu: Furiaci z TVN 24 i okolic straszą Wujem Samem
Data Autor
Jabe
Nie lekceważmy siły kelnerów.
JzL
Cały LexTVN to było tylko "sprawdzenie bojem"  siły opozycji po powrocie Tuska, i się okazało, że PiS nie musi się bać totalnej opozycji Prezes Kaczynski już dawno powinien pogonić z Polski te antypolską szczujnie!  
Ryan
Tak wygląda obecnie viceprzewodniczący PO za pierwszego Tuska. Szef wrócił i On czeka teraz na telefon popijając piwko...Ochydna kreatura. pbs.twimg.com
Do wpisu: PiS w kleszczach Gowina i Pax Americana
Data Autor
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
@ Sekator Ogar-Hill to nie kajakarka tylko żeglarka. Srebro w Tokio w klasie 470. Pzdr
Na pewno nie ty jebe , bo ty to tych ze wschodu.
Jabe
Kto tu amerykańską armię sprowadził?
Do wpisu: Czy bombowce strategiczne ruszą na odsiecz TVN?
Data Autor
Tezeusz
Skąd takie znastwo Rosji wśród Scierwoneonowych wyznawców.