Otrzymane komantarze

Do wpisu: Paroksyzmy nekrofilskiej propagandy opozycji
Data Autor
wielkopolskizdzichu
"Ba, niektórzy ojcowie założyciele Unii Europejskiej także przemyśliwali o jednym beznarodowym, bezreligijnym, wykorzenionym z tradycji, światowym państwie, z uniwersalnym językiem migowym i piktogramami dla mediów drukowanych." 1. Którzy ojcowie założyciele? 2. Jeśli pamięć mnie nie myli to twórcą języka uniwersalnego był Zamenhof. Był Żydem Jeśli był to żydokomuch to bardzo przepraszam za przytoczenie jego nazwiska. 3. Język migowy... Cystersi żydokomuną byli?
u2
W szpitalu w Pszczynie zmarła kobieta, której lekarze w porę nie przerwali ciąży zagrażającej jej życiu. Ponoć dyrektor tego szpitala chodził na marsze kobiet protestujących przeciwko wyrokowi TK i popierał te demonstracje. No i szpital, którym zarządza tonie w długach. To, że totalniacy wykorzystują ten tragiczny przypadek w swojej nagonce świadczy nie tylko o ich cynizmie, ale o całkowitym braku jakiejkolwiek etyki w u nich.
Skoro pramatka wszystkich ludzi była czarną kobietą to teoria ewolucji dowodzi że rasa biała jest najbardziej oddalona od pierwotnej a to oznacza że jest na wyższym stopniu rozwoju.
Do wpisu: Kto nie quirem, ten jest świrem!
Data Autor
tricolour
Kompetencje do produkowania samochodów na masową skalę utraciliśmy kilkanaście lat temu – powiedział sejmowej podkomisji ds. elektromobilności Piotr Zaremba, prezes Electromobility Poland, wyjaśniając dlaczego Izera zacznie od kupionych za granicą technologii i importowanych procesów produkcji. Dopiero druga generacja Izery ma szanse być naprawdę „polskim” samochodem. Dajcie znać przy szóstej generacji, może obejrzę.
Maverick
Prawdziwa i suwerenna Niemka. youtube.com Żaden poliniacki sługas kabalarzy nie miałby odwagi tak mówić.
Zofia
Należy zdefiniować takie określenia jak - "społeczeństwo polskie", "obywatele polscy" i Polak. Ten ostatni to człowiek który ma polską duszę i bije w nim polskie serce w którym zamieszkują nasze najlepsze cechy jak miłość do naszej polskiej ziemi, kultury i tradycji. To samo mają inne narody lecz odnoszą się z nimi do swoich krajów. Społeczeństwo polskie to zlepek różnych narodów, którzy znaleźli się na naszych ziemiach z różnych powodów a w sercach mają cechy ze swoich  ojczyzny. A obywatel to taki multi-kulti któremu jest wszystko jedno gdzie zamieszkuje. To takie moje osobiste spostrzeżenia. Kto dba o swoją Ojczyznę ten wyrazi to 11 listopada.
keram
To nie są Polacy !  To komuniści lub postkomuniści !  Mają polskie obywatelstwo, ale są różnych obcych narodowości.  Skoro  nienawidzą Polski to powinni albo wyjechać albo zachowywać się przynajmniej neutralnie, ale nic z tego – walczą jak antychrysty z Polakami o to, by wrócił komunizm, i żeby było jak było przez 45 lat – po staremu ! Reprezentują ineresy obcych państw Niemców, Czechów, Białorusi, Rosji, ...byle nie interes Polski.   Nie tylko serca, ale ich dusze są przeżarte nienawiścią do Polski, co czyni, że są wewnętrznymi wrogami Polski i Polaków !!!  
tricolour
Nie sekator a lawirant. Cpk jest po sześciu (z dziesięciu) latach budowy? Auto elektryczne choć jedno jest? Łopata pierwsza wbita? Pół elektrowni nowej, choć pół? A ta mierzeja to czemu ma zagraniczny podmiot jako wykonawcę? Grafen gdzie? Na ogniwa perowskitowe czemu Japończyk kasę wykłada, a nie miejscowy sekator, co? "Potrafią spostponować każdą inicjatywę" - tak, bo inicjatywa kończy się na inicjatywie w powerpoincie.
Pers
To prawda, brak wiary w boskie posłannictwo PiS jest grzechem śmiertelnym.
Jabe
Tacyście sami.
Maverick
Psalm 72 zapowiada Nowy porządek świata czyli rządy Lucyfera. Salomonowy. O Boże, przekaż Twój sąd królowi i Twoją sprawiedliwość synowi królewskiemu. Niech sądzi sprawiedliwie Twój lud i ubogich Twoich – zgodnie z prawem! Niech góry przyniosą ludowi pokój, a wzgórza – sprawiedliwość! Otoczy opieką uciśnionych z ludu, ratować będzie dzieci ubogich, a zetrze ciemiężyciela. I będzie trwał długo jak słońce, jak księżyc przez wszystkie pokolenia. Zstąpi jak deszcz na trawę, jak deszcz rzęsisty, co nawadnia ziemię. Za dni jego zakwitnie sprawiedliwość i wielki pokój, dopóki księżyc nie zgaśnie. I panować będzie od morza do morza, od Rzeki aż po krańce ziemi. Nieprzyjaciele będą mu się kłaniać, a jego przeciwnicy pył będą lizali. Królowi Tarszisz i wysp przyniosą dary, królowie Szeby i Saby złożą daninę. I oddadzą mu pokłon wszyscy królowie, wszystkie narody będą mu służyły. Wyzwoli bowiem wołającego biedaka i ubogiego, i bezbronnego. Zmiłuje się nad nędzarzem i biedakiem i ocali życie ubogich: uwolni ich życie od krzywdy i ucisku, a krew ich cenna będzie w jego oczach. Przeto będzie żył i dadzą mu złoto z Saby, zawsze będą się modlić za niego, nieustannie mu błogosławić. Obfitość zboża niech będzie na ziemi, szczyty gór niech zaszumią [lasami]! Jak Liban [niech wzrasta] plon jego, niech zakwitną jego łodygi jak polna trawa! Imię jego niech trwa na wieki; jak długo świeci słońce, niech wzrasta jego imię! Niech się wzajemnie nim błogosławią! Niech wszystkie narody ziemi życzą mu szczęścia! Błogosławiony Pan, Bóg Izraela, który sam jeden czyni cuda! Błogosławione na wieki chwalebne Jego imię; niech się cała ziemia napełni Jego chwałą! Niech się tak stanie – niech się stanie! (Skończyły się modlitwy Dawida, syna Jessego).  
Maverick
Rewolucja komunistyczna musi iść do przodu, w Glasgow Szkocja spotkali się czołowi komuniści co razem z zielonymi komuchami sprzedawać motłochowi potrzebę światowego rządu, który zagwarantuje motłochowi wolność. Zapomnieli że wolni i suwerenni ludzie tego świata ich wolności nie potrzebują, bo dostali ją od Boga, Trump powiedział że Izrael traci kontrolę na USA, i jeżeli zostanie przywrócony na prezydenta zadba o to aby Izrael rządził Ameryką. bitchute.com  
Do wpisu: Marta Lempart kontra Czarna Mańka
Data Autor
JzL
"Była premier Beata Szydło jadąc do przodu uderzyła swoim Audi w przód poruszającego się za nią Forda".
u2
"Wniosek:  Żydzi  i potomkowie żydów, wredny narodzie hebraiski -  wyjeżdżajcie z Polski. Póki nam Polakom krew się nie gotuje ! " Aby na pewno obejrzałeś z uwagą ? Głosu lektora użyczył Jerzy Zelnik, z pochodzenia żyd. Występował Bolesław Szenicer, również żyd z pochodzenia, który ośmielił sie skrytykować działania rabina Schudricha w Jedwabnem. Takie nawoływanie wpisuje się w politykę merdiów antypolskich, aby przedstawić nas Polaków, jako zwierzęcych antysemitów :-)
keram
Oglądałem film „Powrót do Jedwabnego”, W. Sumlińskiego.  Wniosek:  Żydzi  i potomkowie żydów, wredny narodzie hebraiski -  wyjeżdżajcie z Polski. Póki nam Polakom krew się nie gotuje !  Dajcie nam święty spokój !!  Polska  nie jest ziemią obiecaną dla was i nigdy nie będzie. My Polacy mamy w du-pie wasze ustawy o odszkodowaniach !  Nie dostaniecie ani grosza za zbrodnie popełnione przez Niemców !  Zwracajcie się o nie do Niemców !  Możecie sobie pisać co chcecie, ale nie w Polsce !  WON !!!  
u2
"Jak ten drań śmiał zakłócać żarliwą solówkę bohaterki Powstania?!" Eeee tam. Przecież starał się nawiązać porozumienie z niemrawym tłumkiem na Placu Zamkowym. Proponował skandowanie Polska, Polska, Polska ! :-)
Do wpisu: Progresorki ściągają stringi
Data Autor
Edeldreda z Ely
Świetny trójpodział czwartej władzy :-)
u2
Żadne dzieło laureate nie zostało dotychczas przełożone na polski. Ale można przeczytać on-line książkę "Gravel Heart" po angielsku :-) libro.eb20.net
Do wpisu: Thunbergparoksyzmy oPOzycji w amoku
Data Autor
Jabe
Też uważam, że „rosnąca inflacja, podatki w polskim ładzie, spór z Czechami o Turów czy nepotyzm w prawicowych kręgach” do walenia w PiS chwilowo wystarczy, bo zasłużył. Jednak na dłuższą metę traktowanie nadwiślańskich tubylców jako państwowego zasobu i kompletny brak wizji państwa – wyjąwszy „cała władza dla władzy”, czyli t.k.m. plus – pozostają głównymi powodami dla których prawicowych przebierańców należy posłać na śmietnik historii, nim zrażą następne pokolenie do wszystkiego, co prawicowe i narodowe.
Ryan
Refleksyjność i rozsądek nigdy nie były mocną stroną lewactwa.W 2015 r lewacy przegrali wybory na haśle przyjmowania imigrantów
u2
"Wietnamkę w nadpalonej sukience" Red. Janecki wspominał o tym zdjeciu, bodajże #wtylewizji, że ponoć wygrało wojnę wietnamską. Totalna opozycja chce powtórzyć ten manewr, ale wszystko knoci, bo trzeba prawdy, a nie fejku, aby zdjecie miało odpowiednią siłę :-)
keram
Coś czuję, że UE pomoże nam zrobić porządek z lewactwem w Polsce ! Jeśli UE i TSUE będzie nas szantażować względnie karać, to wreszcie odwrócimy się od UE, przestaniemy im płacić składki, postawimy veto dla unijnych projektów i uruchomimy wreszcie pełną reformę wymiaru sprawiedliwości.  Zaczniemy wydalać z Polski jej wrogów, delegalizować terrorystyczne organizacje polityczne (PO), wprowadzimy badania psychiatryczne dla kandydatów do polskiego parlamentu, oczyścimy samorządy od sabotażystów i złodziei, wyższe uczelnie i szkoły od lewackich zajobów, a na koniec zajmiemy się lewackimi urzędnikami !!! Fantastyczne wystąpienie Prezesa NBP  Prof. A. Glapińskiego na Kongresie 590 !!! Obecny stan polskiej gospodarki to cud gospodarczy, a po wprowadzeniu Polskiego Ładu w życie będzie jeszcze lepiej, będzie to kolejny cud gospodarczy !  I co jest ważnym, Poska do osiągnięcia tego celu nie potrzebuje wcale unijnych środków pieniężnych, którymi  UE nas obecnie szantażuje !!! Mamy dosyć swoich środków, a jeśli będziemy chcieli pożyczek to możemy je uzyskać gdziekolwiek !  
Do wpisu: Samica Spurek wiedzie faunę ku ciemnocie pierwotnej
Data Autor
keram
sake3 ona dostaje pieniądze z zagranicznych ośrodków za to, że jest wariatką !!!
sake2020
Panie komentatorze.Pani Spurek jest jedną z tych wskazanych do obalania rządu,za to ma w końcu płacone.Tyle,że musi obrać jakąś formę na tyle nośną i krzykliwa,by zwrócić na siebie uwagę,stąd pomysł na weganizm i miłość do zwierzat .Wątpię by ta osóbka kiedykolwiek zaopiekowała się jakimkolwiek zwierzęciem,pochyliła nad ich losem czynnie a nie tylko drogą twitterowych wzmianek. Dlatego nie można jej nazwać wariatką,bo ona z zagranicznych ośrodków dostaje niemałe pieniądze.płaci jej też opozycja za plucie na Polskę ,więc raczej jest to cyniczna  spryciara do wynajęcia i na usługach. kazdego kto jej te pieniądze zapewni..
keram
A tak się Spurek naptracowała !  Walczyła o to, by UE karała Polskę za to, że PIS jest u władzy,  że krowy są gwałcone, że spożycie mięsa powinno być zakazane i wiele innych głupot. Pisała listy do Merkel i do U. Leyen, brała udział w niekończących się konsultacjach na temat:  Jak zyszkodzić Polsce ! Nawet Marcin Anaszewicz tak się dla tej zajobki poświęcił, że zrezygniwał z kariery , z pracy i smaży jej trawę do jedzenia.  Niewiarygodne ?! Wszystko na marne ! Jedynym co zyskała, to nasze podatników pieniądze, które co miesiąc kasuje za to, by nic nie osiągnąć ! Szmata ! Jedyna na świecie wariatka weganka Spurek ! Dlaczego akurat z Polski ?  Dlaczego ?!!!