Gdzie teraz edukatorki seksualne będą igrać z bananami?

Hej niebieskie ptaszki, bracia złodziejaszki, komu w gębę napluł los… Hulaj dusza, piekła nie ma! A nadzwyczajna kasta gwarantuje także bezkarność doczesną. Dalej więc uliczni zadymiarze, rozwydrzone pomiotła, motłochu skory do grandy pod byle pretekstem, dajcie popalić reżymowym pałkarzom! Bierzcie przykład z babci Kasi i dziadka do orzechów, pogromcy szczurów.
Właśnie warszawski sąd apelacyjny uniewinnił kolejnego aktywistę z zarzutu agresji wobec policjantów, krasząc wyrok upolitycznionym uzasadnieniem a la Igor Tuleya w słynnej sprawie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Mnożą się kontrowersyjne orzeczenia łaskawe dla przeciwników obecnej władzy. Ale niechaj jeden z drugim kołtun usiłujący krytykować werdykty niezawisłych sądów zapamięta, że każdy butny buc zakładając togę i wieszając na szyi łańcuch z orłem staje się alfą i omegą praw Rzeczpospolitej! Capito?!
I pomyśleć, że jeszcze do wczoraj było tak pięknie. Po fajrancie elyta Wolnych Sądów, Justicji, Konwentyklu imienia Padureanu(ten skrajnie stronniczy Rumun był wprawdzie arbitrem piłkarskim, ale pasuje jak ulał na symbol degrengolady sędziów en bloc) i innych koterii togomitów ruszała w Polskę, by nieść dziatwie szkolnej nieskalaną ideologią wiedzę o praworządności, konstytucji, tolerancji i demokracji. Aż tu nagle lex Czarnek usiłuje postawić tamę takim kształcącym pogadankom na terenie szkół. Ale jeszcze nie wszystko stracone. Podobno zwolennicy postępowej oświaty liczą na veto prezydenta, moim zdaniem mało prawdopodobne. Czemu nie napisałem po prostu: absurdalne? Bo są rzeczy na świecie, o których nie śniło się fizjologom, jak mawiał Ferdynand Kiepski.
Tak czy owak, jeśli ustawa wejdzie w życie, inwazja progresu na szkolny mir zostanie zahamowana. I na przykład edukatorki seksualne z Pontonu także zapewne będą miały utrudniony wstęp do placówek oświatowych. Cóż to zresztą za edukacja bez prezentacji? I proszę mi nie mydlić oczu prezerwatywą naciąganą na banana, bo to jedynie marny erzac. Podobne zastrzeżenia mogą dotyczyć również antyhomofobicznych prelekcji aktywistów LGBTitd.
A co z ekologami? Instruktorzy pokazujący jak przykuwać się do zagrożonych wycinką drzew, jak wspinać się na kominy i dachy ministerstw, jak blokować transporty zwierząt rzeźnych, zdzierać naturalne futra z nieuświadomionych elegantek, a przede wszystkim skąd brać fundusze na barwne eventowe życie, mogą mieć kłopoty. Jednak tematyka klimatyczna, zwłaszcza dotycząca projektu Fit For 55, powinna być wręcz mile widziana.
Jakże nowego sensu nabierze wówczas na przykład pewien stary dowcip. “ – mamusiu, ja nie chcę do Ameryki. – Wiosłuj synku, wiosłuj.” Bo gdy w trosce o atmosferę zostanie zakazana komunikacja lotnicza odrzutowcami i morska statkami motorowymi, nie wszystkich będzie stać na podróże przez Atlantyk balonami i żaglowcami. A teraz to niby stać, spytają malkontenci. Oczywiście, że nie. Dlatego sam ograniczam się do wypraw rowerowych na trasie Serock – Kania Nowa. Natomiast uważam, że boska Greta Thunberg powinna błysnąć przykładem i ruszyć do Ameryki wpław.
Zmierzam już ku końcowi, a jeszcze ani słowem nie wspomniałem o pandemii, polskim ładzie, Pegasusie, australijskiej przygodzie Novaka Jokovica, inflacji… Jeśli pominąłem jakieś fundamentalne tematy, przepraszam. Tyle wszak tego w skrzeczącej pospolitości, że gdzie tam mnie, skromnemu sekatorowi wciskać się między podkute glany, cepy, kastety i miotacze jadu. Wolę pozostać przy marginaliach.
W najbardziej koszmarnych zwidach nie roiłem, że pamięć bohaterów narodowych będzie trzeba ratować przed zakusami wynarodowionej swołoczy ustawą. Tymczasem groteskowy wniosek genderystek, by rondo Dmowskiego przemianować na rondo praw kobiet, był bliski procedowania w Radzie Warszawy. I właśnie takim ponurym decyzjom ma zapobiegać ustawa.
Bo po Dmowskim mogłaby paść lewacka anatema na Piłsudskiego za Berezę Kartuską i proces Brzeski, potem na Wyszyńskiego za antysemityzm, a dalej aż się lękam spekulować.
 
Sekator
 
Ps.

- Może wreszcie dla relaksu zainteresujesz się igrzyskami w Pekinie - sugeruje mój komputer.
- Dla relaksu - powtarzam w zadumie za Eustachym. - Sądząc po formie naszej zimowej armady, zanosi się raczej na frustrację. Chociaż z drugiej strony na złoty medal Fortuny też nikt nie liczył, a łyżwiarki trzymają fason.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

17-01-2022 [22:59] - u2 | Link:

I na przykład edukatorki seksualne z Pontonu także zapewne będą miały utrudniony wstęp do placówek oświatowych.

Jakiś czas temu znany "seksedukator", który występował w TV ze sztucznym penisem i kajdankami zrobił w szkole podstawowej w Suwałkach ... kampanię wyborczą wśród dzieci. Był mały skandal, ale na szczęście nie został wybrany przez wyborców i zniknął z życia publicznego :-)

Obrazek użytkownika Darek65

18-01-2022 [09:58] - Darek65 | Link:

"Podobno zwolennicy postępowej oświaty liczą na veto prezydenta, moim zdaniem mało prawdopodobne." Po wyczynach Pana Prezydenta, nie jestem tego taki pewien :) Na tę sprawę powinno się spojrzeć z dwóch stron. Po pierwsze, edukacja w tym temacie jest potrzebna. Zrównoważona, przystępna, nie omijająca trudnych tematów, aczkolwiek nie wulgarna i prostacka. Jeśli jej nie będzie, to w to puste miejsce wejdą owi edukatorzy, jest internet, itp. Druga strona medalu, to Ci seks edukatorzy. To mięso armatnie rewolucji, dobrze opłacani, do likwidacji po wykonaniu zadania. Powinniśmy walczyć przede wszystkim z ich mocodawcami.

Obrazek użytkownika sake3

18-01-2022 [15:54] - sake3 | Link:

Edukacja seksualna rodzi niestety pytania. Czy będzie stanowić przedmiot prowadzony przez cały okres nauki i w jakim wymiarze godzin? Czy to nie za duzo i czy nie odbędzie się kosztem innych przedmiotów? Kto będzie zatwierdzał program takiej ,,edukacji''? I w końcu kim są owi ,,seksedukatorzy? Wiadomo tylko,że to będą opłacane przez rózne dziwne organizacje nieroby nie nadające się do żadnej pracy.w tym pedagogicznej.

Obrazek użytkownika Zofia

18-01-2022 [13:59] - Zofia | Link:

Edukatorzy seksualni będą się bili o wejście do prywatnych szkół. Przecież nie po to bogaci dali swoje dzieci do takich bez stresowych szkół by uczyli się j. polskiego, historii czy przedmiotów ścisłych. W takich szkołach oczekuje się nauczania współczesnego świata, który przywędrował do nas z zachodu. A tam nauka mody (współcześni uczniowie kolorowi zarówno w strojach jak i na głowach), możliwość palenia zarówno trawki jak i tytoniu no i najważniejszy seks ( z dziewczyną czy chłopakiem do wyboru). Zbuntowani  "przypadkowi rodzice" taką szykują przyszłość swoim pociechom. I dlatego tak szczują na min. Szkolnictwa.