Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wieszczę: PiS z desek ringu na piedestał
Data Autor
Jabe
Stetryczały staruszek wyciągnął tego królika z kapelusza natychmiast po wyborach 2015 roku. Zapewne w cyrografie się do tego zobowiązał, gdyż dłużej nie mógł czekać, bo aparat głodem przymierał. Gdyby nie popularność Beaty Szydło, sprawy potoczyłyby się jeszcze szybciej. Naturalnie etatowi wyznawcy są wszystkim dyżurnie zachwyceni.
Ijontichy
Pamiętasz Kongres futurologiczny? Tichy dopiero zobaczył rzeczywistość,jak użył "ocykacza"...nawet na NB niektórzy robią za ocykaczy...tylko nie ma kogo ocykać... Nałykali się narkotyków i psycho dezodorantów i juz nie dotrzesz...
Darek
PIS-u już nie ma. W 2017 roku został spacyfikowany, a teraz te resztki i stetryczały staruszek Kaczyński służą za listek figowy dla bankstera Morawieckiego. Który nota bene, jest taką samą marionetką, jak TUSK. Tylko bardziej cyniczną. Pandemia, to tylko prolog do tego, co nam szykują. Polski Ład (Wał) jest pierwszym krokiem, Poczytajcie przepisy podatkowe, co nam szykują. Rok 2023 ma być przełomowy, będzie kończone dokręcanie śruby, aż staniemy się niewolniczą masę, bez gotówki, prawa własności z totalną inwigilacją. Czas zacząć samodzielnie wysuwać wnioski, bo będzie za późno. 
JanAndJan
@Chatar Leon Pozor Pane Chatàr! Liho ne spi! Liho čuva! Gde tva maska? Davej stuvà!!!
JanAndJan
@Darek65 Popiół i diament.. I piołun. Popiołem głów swych nie posypią. Diament roztrowonią w wyciu stada Gorące serca w zsypie, zsypią Anno domini.... "degenerada" Szklane domy,               cud nad Wartą.. piołun..               posmak żalu... Panie Darku - było warto...?
chatar Leon
Po ostatnim numerze z "repolonizacją mediów", który polegał na zrobieniu reklamy tefałenowskiej szczujni zastanawiam się, jaki będzie następny cyrkowy popis "dobrej zmiany"? "Małżeństwa" pederastów, wprowadzenie euro, a może zapłacenie "odszkodowań" jakimś amerykańskim oszustom żydowskiego pochodzenia za wywołanie przez Polskę drugiej wojny światowej? Nie chcę już nawet mówić o przekrętach w ramach "nowego ładu" czy jak to tam się nazywa. Coraz bardziej liche te rządy, wręcz lichockie!
Darek
Pycha kroczy przed upadkiem. I na taką drogę wkroczył PIS, bo najgorszym wrogiem PIS-u jest on sam i jego zatwardziały, betonowy elektorat. Według mnie, nie ma nic gorszego niż fanatyzm. I tu, widać go z całym wachlarzem zachowań. Dostrzegasz błędy PIS-u, jesteś PO-owskim trollem i pachołkiem Moskwy, Jesteś za PO, to jesteś zdrajcą. I koniec, kropka. Mojżesz prowadził Izraelitów 40 lat po pustyni, po to min. , aby ludzie urodzeni w niewoli, zniewoleni mentalnie umarli. Bo nową społeczność, chciał budować z ludźmi wolnymi. My jesteśmy 30 lat od tzw. przemian niby wolni, a niewolników, choćby mentalnych, przybywa. Tylko człowiek wolny, zdolny do samodzielnego myślenia, obserwacji, krytyki może być filarem silnego Państwa. Bo wolność, to wolna wola, choć nie samowola. Przez wiele lat działałem w lokalnym klubie Gazety Polskiej, ale odszedłem, bo zobaczyłem, jak po wygranych wyborach prysły wszelkie ideały i zaczęła się bezpardonowa walka o stołki, apanaże. Obrzydliwe. Czy myślicie, że mieszkańcy Podhala, Podkarpacia, Podlasia i innych regionów zapomną wyzwiska pod ich adresem, że są szurami, prymitywami, foliarzami. Czy myślicie, że ludzie nie będą pamiętali, jak ich wyzywa Piecha, alkoholik, który ma setki aborcji na sumieniu ? Czy myślicie, że ludzie nie widzieli Lichockiej, która na imprezie sylwestrowej w Zakopanem skakała bez maseczki, a którą nakazuje nosić innym? Czy myślicie, że nie widzą zdegenerowanej i zamkniętej służby zdrowia, nie mają bliskich, którzy umierają bez pomocy? Temu też jest winny TVN, UE czy inni diabli ?  
Jabe
Może suweren zmienił zdanie, a może nie. Suweren? Ten z Langley!
Jabe
Dyktatura proletariatu.
JzL
Jak to jest, że garstka, przez nikogo niewybranych urzędasów z Brukseli  trzęsąca całą UE to dojrzała demokracja, a władza w Polsce wybrana 8 051 935 głosami to dyktatura? Jakim prawem ktoś tak orzekł?
keram
Chodźcie z nami PISiorami ! Bo nie dogadamy się z nimi.  To totalne, lewackie, bezrozumne zajoby i przestępcy.  Będą jątrzyć, sabotować, kłamać, kraść, negować wszystko i prowadzić działalność wywrotową dopóki nie dorwią się do koryta. Bo nie pozbędziemy się ich poprzez emigrację czy ich wydalenie.  Jest ich, niestety, za dużo by wszystkich wydalić z Polski, a sami nie wyjadą. Bo jedynym wyjściem by się ich pozbyć jest karta wyborcza !!!  Wzywamy tych, którzy nie biorą udziału w wyborach – chodzcie z nami !  Każdy dodatkowy, normalny kandydat – to odsunięcie dwóch nienormalnych kandydatów totalnej opozycji.    Prof. Zybertowicz:   Bez PIS nie ma narodu polskiego ! Czy wy – szczególnie  młodzi  ludzie nie rozumiecie tych słów ?! Przecież wiecie, że tylko ta formacja polityczna zawiera w sobie polską tożsamość, kulturę, polski honor, miłość do Ojczyzny  i wiarę chrześcijańską !  Ponadto w PIS nie ma miejsca  na aborcję i elgiebete, na zdradę, kłamstwa i złodziejstwo, co czyniła przez 8 lat totalna opozycja.   W PIS obowiązują żelazne zasady prawdomówności i wiarygodności !  Stańcie razem z nami po stronie Polski !!!  
JanAndJan
@Sekator Ale fajnie napisane. Lekko, z jajem, z kontekstami... Już mi się (misiowi) przejadł "taniec lekkich goryli". Dziękuję hue hue hue by ivona
Do wpisu: Refleksja wigilijna
Data Autor
Maverick
Ważny przekaz dla wiernych, od Biskupa Pawła Lengi.  Masoni to wrogowie ludzkości i to oni wdrażali komunizm sowiecki a dzisiaj NWO. Jednak sporo głupich w Polin myśli że z zachodu idzie wolność a nie największe zniewolenie w dziejach ludzkości. youtu.be
Zofia
Aktor Stuhr mając takie dobre serducho powinien przygarnąć jeszcze Jandę (co bochenek chleba musi porcjować, co by jej na dłużej starczyło) no i ostatnio przed świętami ujawnił się następny ubogi Wałęsa , który musi dzielić śledzia na 4 części, bo nie może utrzymać siebie i Danutę za 6-7 tysięcy. Owsiak będzie zbierał daninę ,to może i ich wspomoże.
angela
Mnie tylko dziwi, czemu się tak caly czas męczą miedzy Polakami, masochisci jacyś,  zamiast jechać tam gdzie dobrze, gdzie kochają nachodzców. Niedlugo im sliny zabraknie, i po co to, zamiast zyc w szczęśliwości wybuchowych bombek, nie tych choinkowych.
u2
pokój ludziom dobrej woli Ano. Dzisiaj nieopatrznie wszedłem na Saloon24, a tam artykuł jak Stuhr junior przygarnął 30-letnią Syryjkę, która dostała się nielegalnie przez granicę do Hajnówki i tam wylądowała w szpitalu. Ponoć idzie do Berlina, aby połączyć  się z rodzicami. Ma ataki padaczki. Trudno mi się odnosić do jej historii, bo może być jak z tym imigrantem co 6 dni pływał po Bugu. Ale w komentarzach była niezwykle aktywna niejaka "Karolina Nowicka", która w każdym komentarzu wyzywała Polki i Polaków od "polaczków". Mi raczej wyglądała na ruskiego trolla z Czerskiej i Wiertniczej, aby dokopać właśnie nam "polaczkom" :-)
Do wpisu: Czy profesora Fuszara zamachnie się na Plac Konfederacji?
Data Autor
Jan1797
A nam zgoda, jak u Fredry, "I wyszedł Krzysio dzisiaj w „Minęła 8”, chęć oglądania prysła, to poprawił Kuba, że cześć. Pozdrawiam
Maverick
Fox news uchodzi za konserwatywne w USA ale to też kabalarze z wyjątkiem Tucker Carlson. Ostatnio na naszych blogach ucichły ataki na Rosję i szczucie Polaków na nich że niby chcieliby nas zaatakować, a prewencyjnie to my musimy ich zatakować i wymordować ludzi w Donbasie aby im pokazać jakie to Polin ma wojska kosmiczne, które wyobraża sobie psychopata Bartosiak. A co z prawem do wolności ludzi w Donbasie? To zbyt trudne pytanie dla Polinioka. A to jak ośmiesza amerykańskich komuchów Tucker: youtube.com
Ijontichy
Primo...w Polsce,a i na swiecie juz nie ma dziennikarzy...są funkcjonariusze medialni,pracujacy za kasę...jak niewolnicy w Egipcie. Secundo...mają dwa dyżurne tematy: pandemie i granice ,oraz jeszcze udaną chorobę dyplomatyczną Gowina...ale ten temat jest zarezerwowany dla gwiazdorów od Karnowskich. Jeszcze czym żyją "niezależne" media i te zależne? Rzucanym gównem w wentylator i dupą Maryny [vide niemiecka i solorzowa Interia] Sorki za te dwa słowa,ale dla efektu...  
Do wpisu: Tusk czyli syndrom Czapajewa
Data Autor
szkoła wyższa
Racja
Do wpisu: Elyty akademickie równają do Bridget Jones
Data Autor
juur
Stanowczo protestuję. To nie są osoby upośledzone, które należałyby otoczyć, należną opieką. To jawni wrogowie. Bardzo inteligentni przez co bardziej niebezpieczni. Nazywanie ich durniami to usprawiedliwienie i zgoda na ich krecią działalność. A nie może być zgody czy aprobaty dla takich osób. Zamiast grantów i innych form finansowania potrzebne jest zdecydowane przeciwdziałanie. To oni wychowują podobnych do siebie. Gdzie autorytet Państwa, gdy toleruje taką działalność?
u2
W tym sezonie skoki trafiły do TVN. I stojące na antypodach stacje zamieniły się rolami. W TVP skoki zdegradowano do informacji w wiadomościach sportowych. Z tego co się orientuję, to TVP nie otrzymała sub-licencji od Discovery, która strzeliła focha. Cierpią z tego powodu kibice i ... sportowcy.
keram
Oto lista najgłupszych profesorów w Polsce:   prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens,  prof.  Magdalena Środa - należy do Homo insipiens,  prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. Złodziej,  prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens,  prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem,  prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens,  prof. Radosław Markowski – prof. debil,  prof. Jadwiga Staniszkis – feministka,  prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić,  prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności,  prof. Ewa Marciniak –  wysoki poziom neurotyczności),  prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka),  prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy, prof.Leszek Balcerowicz – otwarta nienawiść do Polski, Polaków, dobrej zmiany i PIS-u, prof.  Alicja Chybicka – senatorka PO,  należy do Homo insipiens,  prof. Tomasz Grodzki, ps. kopertnik, marszałek senatu, złodziej i głupek, prof. Maciej Gdula, typowy lewak, ma trudności z rozróżnieniem prawdy od kłamstwa, prof.Urszula Dudziak – mycie czćści intymnych to grzech i bezeceństwo.  
Do wpisu: Tuskolubi u grubego Jozka czyli ferajna na Gnojnej
Data Autor
RinoCeronte
Margaretha Geertruida McLeod przeszła do historii jako Mata Hari przyczyniając się do rozwoju kryptografii. The baby-step giant-step algorithm. 
u2
Powinno być: ja jako były Wzięło się to określenie od słynnego Mietka Moczara, którym do dzisiaj żydzi z PRL straszą swoje i cudze dzieci. Mówił on zwykle na wstępie : Ja jako były partyzant :-) z powieści Szczepana Twardocha “Król”. Mam tę książeczke w swojej wirtualnej biblioteczce, ale nie przeczytałem, gdyż przeczytałem wypowiedź autora, że jest Ślązakiem, ale nie jest Polakiem. Zmroziło mnie to oświadczenie i nie mam siły, aby otworzyć jego dzieło :-) Z uporem maniaka nie zgadzają się na tranzyt przesmykiem suwalskim. Raczej chodzi o Nord Stream 2 i kolejny rozbiór Polski. Rosja widać gotowa, ale Niemcy nie gotowi :-)