|
|
Jabe Stetryczały staruszek wyciągnął tego królika z kapelusza natychmiast po wyborach 2015 roku. Zapewne w cyrografie się do tego zobowiązał, gdyż dłużej nie mógł czekać, bo aparat głodem przymierał. Gdyby nie popularność Beaty Szydło, sprawy potoczyłyby się jeszcze szybciej.
Naturalnie etatowi wyznawcy są wszystkim dyżurnie zachwyceni. |
|
|
Ijontichy Pamiętasz Kongres futurologiczny? Tichy dopiero zobaczył rzeczywistość,jak użył "ocykacza"...nawet na NB niektórzy robią za ocykaczy...tylko nie ma kogo ocykać...
Nałykali się narkotyków i psycho dezodorantów i juz nie dotrzesz... |
|
|
Darek PIS-u już nie ma. W 2017 roku został spacyfikowany, a teraz te resztki i stetryczały staruszek Kaczyński służą za listek figowy dla bankstera Morawieckiego. Który nota bene, jest taką samą marionetką, jak TUSK. Tylko bardziej cyniczną. Pandemia, to tylko prolog do tego, co nam szykują. Polski Ład (Wał) jest pierwszym krokiem, Poczytajcie przepisy podatkowe, co nam szykują. Rok 2023 ma być przełomowy, będzie kończone dokręcanie śruby, aż staniemy się niewolniczą masę, bez gotówki, prawa własności z totalną inwigilacją. Czas zacząć samodzielnie wysuwać wnioski, bo będzie za późno. |
|
|
JanAndJan @Chatar Leon
Pozor Pane Chatàr!
Liho ne spi!
Liho čuva!
Gde tva maska?
Davej stuvà!!! |
|
|
JanAndJan @Darek65
Popiół i diament.. I piołun.
Popiołem głów swych nie posypią.
Diament roztrowonią w wyciu stada
Gorące serca w zsypie, zsypią
Anno domini.... "degenerada"
Szklane domy,
cud nad Wartą..
piołun..
posmak żalu...
Panie Darku - było warto...? |
|
|
chatar Leon Po ostatnim numerze z "repolonizacją mediów", który polegał na zrobieniu reklamy tefałenowskiej szczujni zastanawiam się, jaki będzie następny cyrkowy popis "dobrej zmiany"? "Małżeństwa" pederastów, wprowadzenie euro, a może zapłacenie "odszkodowań" jakimś amerykańskim oszustom żydowskiego pochodzenia za wywołanie przez Polskę drugiej wojny światowej? Nie chcę już nawet mówić o przekrętach w ramach "nowego ładu" czy jak to tam się nazywa. Coraz bardziej liche te rządy, wręcz lichockie! |
|
|
Darek Pycha kroczy przed upadkiem. I na taką drogę wkroczył PIS, bo najgorszym wrogiem PIS-u jest on sam i jego zatwardziały, betonowy elektorat. Według mnie, nie ma nic gorszego niż fanatyzm. I tu, widać go z całym wachlarzem zachowań. Dostrzegasz błędy PIS-u, jesteś PO-owskim trollem i pachołkiem Moskwy, Jesteś za PO, to jesteś zdrajcą. I koniec, kropka. Mojżesz prowadził Izraelitów 40 lat po pustyni, po to min. , aby ludzie urodzeni w niewoli, zniewoleni mentalnie umarli. Bo nową społeczność, chciał budować z ludźmi wolnymi. My jesteśmy 30 lat od tzw. przemian niby wolni, a niewolników, choćby mentalnych, przybywa. Tylko człowiek wolny, zdolny do samodzielnego myślenia, obserwacji, krytyki może być filarem silnego Państwa. Bo wolność, to wolna wola, choć nie samowola. Przez wiele lat działałem w lokalnym klubie Gazety Polskiej, ale odszedłem, bo zobaczyłem, jak po wygranych wyborach prysły wszelkie ideały i zaczęła się bezpardonowa walka o stołki, apanaże. Obrzydliwe. Czy myślicie, że mieszkańcy Podhala, Podkarpacia, Podlasia i innych regionów zapomną wyzwiska pod ich adresem, że są szurami, prymitywami, foliarzami. Czy myślicie, że ludzie nie będą pamiętali, jak ich wyzywa Piecha, alkoholik, który ma setki aborcji na sumieniu ? Czy myślicie, że ludzie nie widzieli Lichockiej, która na imprezie sylwestrowej w Zakopanem skakała bez maseczki, a którą nakazuje nosić innym? Czy myślicie, że nie widzą zdegenerowanej i zamkniętej służby zdrowia, nie mają bliskich, którzy umierają bez pomocy? Temu też jest winny TVN, UE czy inni diabli ?
|
|
|
Jabe Może suweren zmienił zdanie, a może nie. Suweren? Ten z Langley! |
|
|
Jabe Dyktatura proletariatu. |
|
|
JzL Jak to jest, że garstka, przez nikogo niewybranych urzędasów z Brukseli trzęsąca całą UE to dojrzała demokracja, a władza w Polsce wybrana 8 051 935 głosami to dyktatura?
Jakim prawem ktoś tak orzekł? |
|
|
keram Chodźcie z nami PISiorami !
Bo nie dogadamy się z nimi. To totalne, lewackie, bezrozumne zajoby i przestępcy. Będą jątrzyć, sabotować, kłamać, kraść, negować wszystko i prowadzić działalność wywrotową dopóki nie dorwią się do koryta.
Bo nie pozbędziemy się ich poprzez emigrację czy ich wydalenie. Jest ich, niestety, za dużo by wszystkich wydalić z Polski, a sami nie wyjadą.
Bo jedynym wyjściem by się ich pozbyć jest karta wyborcza !!! Wzywamy tych, którzy nie biorą udziału w wyborach – chodzcie z nami ! Każdy dodatkowy, normalny kandydat – to odsunięcie dwóch nienormalnych kandydatów totalnej opozycji.
Prof. Zybertowicz: Bez PIS nie ma narodu polskiego !
Czy wy – szczególnie młodzi ludzie nie rozumiecie tych słów ?! Przecież wiecie, że tylko ta formacja polityczna zawiera w sobie polską tożsamość, kulturę, polski honor, miłość do Ojczyzny i wiarę chrześcijańską ! Ponadto w PIS nie ma miejsca na aborcję i elgiebete, na zdradę, kłamstwa i złodziejstwo, co czyniła przez 8 lat totalna opozycja. W PIS obowiązują żelazne zasady prawdomówności i wiarygodności ! Stańcie razem z nami po stronie Polski !!!
|
|
|
JanAndJan @Sekator
Ale fajnie napisane. Lekko, z jajem, z kontekstami...
Już mi się (misiowi) przejadł "taniec lekkich goryli".
Dziękuję
hue hue hue by ivona |