|
|
Jabe Te pomówienia są właśnie przykładem Pani zakłamania. Proszę tego zaprzestać! |
|
|
JanAndJan @Jabe
Czyli, jednak - progres?
gospodarka.dziennik.pl
Polecam - zwłaszcza - komentarze. |
|
|
Pers @sake
//,,Idź kobiecino i nie wracaj więcej''//
Nie podałaś linka ale się poświęciłem i sam znalazłem:
//Idź kobiecino i nie łżyj więcej.// naszeblogi.pl
Czyli znowu KŁAMIESZ.
Stać cię na przeprosiny za kłamstwo czy będziesz dalej brnęła? |
|
|
juur Prezes nie jeden raz nazywał prywatnych przedsiębiorców cwaniaczkami i to chyba nie jest to wyraz szacunku. Nie wiem czy Szanowny Pan zauważył, że większość klasy przewodniej nie tylko nie prowadziła nigdy działalności gospodarczej na własny rachunek ale też i nie pracowała na etacie. Co wiele wyjaśnia. Ci co potrafią i z tego żyją nie dają sobie wciskać kitu, żeby takiego przekonać to gadanie o sukcesach nie wystarczy bez względu kto i co wygaduje. Można powiedzieć, że rodzina jest taką mikro firmą i wobec realnych rachunków takie pitu, pitu o światowej potędze, wzrostach, PKB,.... to jawne szyderstwo i kpina. O własny interes potrafią zadbać i wszyscy mają się z tego cieszyć a przynajmniej udawać, że nic się nie stało. |
|
|
sake2020 @Pers....Byłeś łaskaw tak się do mnie zwrócić po świetach Bożego Narodzenia.oczywiście oprócz zwyczajowego określenia mnie babą z magla.....,,Idź kobiecino i nie wracaj więcej''.Z portalu nie zamierzam się wynosić bo Tobie tak się podoba,po prostu nie zamierzam dyskutować ani z Tobą ani z tymi co mnie obrażają.A szkoda ,bo wiele się dzieje i wiele jest tematów do dyskusji. Poważnej dyskusji a nie złośliwości. Piszę to dopiero teraz ,bo po wywrotce w Wigilię miałam nieco unieruchomioną prawą rękę. |
|
|
sake2020 @Jabe ....To Pan nazwał mnie kiedys bez powodu mendą łonową,a na przypomnienie dodatkowo nazwana zostałam łgarzem. Dlatego dziwi mnie pouczanie zwłaszcza o chamstwie.Ja nie zniżam się do Pańskiego poziomu i nie zamierzam dyskutować o polityce Kaczyńskiego czy jakiejkolwiek w taki sposób,po prostu nie dyskutuję.. |
|
|
Jabe Ceny, owszem, rosną. |
|
|
Pers @sake3
//.Niejaki Pers tak tu wychwalany nawet zażądał aby z tego portalu wyszła i nie wracała więcej.//
Poproszę o cytat z linkiem.
Łżesz jakbyś była z PO. |
|
|
JanAndJan @sake3
Wrzuca Pani wszystkich do 2 worków. Rzeczywistość jest o wiele bardziej urozmaicona. Sake fan, dysonansuje z chmielolubem, również sylwetką. Oboje kibicują Kamilowi. Jarmułka doopisuje Żyda, w żadnym przypadku sadysty z checkpointu z west bank. Machabi Telawiw przyciąga ich przed telewizory. Andrzej Poniedzielski jest uwielbiany przez ludzi wrażliwych, from pis i peło - jedno zło. Widzi Pani, ostatni przykład - jedno zdanie, 4 opcje. Bez miszungów.
Zarzuca Pani, zawiązanie się...etc. A, proszę spojrzeć na to inaczej (nie twierdzę, że mam rację): coraz więcej Polaków dostrzega "nieprawidłowości" w działaniach tej władzy, więc i sprzeciw narasta ilościowo oraz jakościowo. Możliwe? Tak się złożyło, że aktywni na NB demonstracyjnie i - przyzna Pani - agresywnie , zwolennicy partii aktualnie rządzącej - zaspali..? Może jednak, argumentów zabrakło, a dysonans poznawczy narasta, powodując frustrację. Myślę, że nastąpi "odbicie" i zawodowi patrioci dadzą odpór. Oburza Panią moja ironia? Zagadka: kto napisał "niejaki Pers"? Uważa Pani, iż to jest ok?
Namawiam do łączenia.
Panowanie nad emocjami i ich ekspresją, mogą bardzo pomóc. Nie spodziewam się by wszyscy zakopali topór wojenny, nie wszyscy też fajkę pokoju skonsumują wspólnie.. ekstrema i skończeni durnie, są po wszystkich stronach. Najgorsi są jednak - prowokatorzy. Najgłośniej krzyczą, zachęcają, szczują.. bynajmniej nie za darmo. Im bardziej spontaniczni, zaangażowani, bezkompromisowi... UWAGA!! Przed nimi ostrzegam. Syty rewolucjonista, socjalny kontestator- oksymoron.
Sprawdzam. Stan majątkowy - tu cię mam, robaczku. Środowisko. C.V.
Podsumowując. Moim zdaniem, sytuacja ekonomiczną, polityczna, społeczna - pogarszają się. Kwestią najbliższego czasu jest przesilenie i "ucieczka" obecnej ekipy. A mają przed czym uciekać.
Zanim Pani potępi w czambuł teoryjki kuchennego wieszcza.. poczekajmy, zobaczyjmy.. Bo ani ja, ani inni Komentujący (?) - do lasu, w partyzantkę antypis, nie wybieramy się. Druga strona, też i zarówno - palcem w bucie pogrozi, wypowie międzynarodowe umowy (Groteska) i pójdzie spać.
To, co musi się wydarzyć (jak poród, musi - siły natury), to się i tak..
Pozdrawiam |
|
|
Ula Ujejska WOW!
I tak w każdym wątku przebierają nóżkami do koryta! ... a tu lipa, bo PiSowi ciągle rośnie😁 |
|
|
u2 Zawiązała sie tu jak widzę cała wielka koalicja antypisowska skierowana również przeciw tym komentatorom którzy mieli czelność i odwagę przyznawać się że głosowali na PiS,że zgadzają się z polityką PiS-u w róznych kwestiach
No jest na NB kilka trolli, jeden ruski, reszta niemiecka, ale to żadna koalicja. To odzwierciedlenie tego co się dzieje w merdiach głównego ścieku. Jak wczoraj włączyłem na Szkiełko kuń-taktowe to oczywiście Jachymek z redaktorkiem obsmarowywali tam Jacka Kurskiego, prezesa TVP. Szybko wróciłem do #wtylewizji, przynajmniej nie ma tam tego prostackiego hejtu i rechotu :-) |
|
|
u2 nieukrywana nienawiść rządzących do działających na własny rachunek, utrzymujących się z pracy, niezależnych finansowo, których stać na własne poglądy
Bredzisz. Weź sobie coś na wstrzymanie :-) |
|
|
JanAndJan @juur
💯/💯 |
|
|
Jan1797 Co tu jeszcze robisz, miałeś wrócić do swoich. Dwa razy mówiłem, że falę zrobisz. |
|
|
Jan1797 Droga Sake,
Stykam się z tym za każdym razem w przededniu wyborów, teraz wyjątkowo agresywnie. Dla ogromnej większości tych zarzutów określenie; stek bzdur jest na wyrost, to co najwyżej mielony bełkot. Jaka więc powinna być odpowiedź, jej trzonem będzie przypomnienie skutków takich zachowań. Tak było przy okazji samorządowych wyborów gdańskich, warszawskich czy wreszcie krakowskich. Czym więc zawinili Płażyński czy Wasserman?
Tym razem jednak należy zapytać; czym tu zawiniła pani Lichocka czy PolskaPress -aferą policką?
Sorry Sekatorze. Pomogłeś Swym wpisem. Dzięki. |
|
|
Jabe Nie przyszło Pani do głowy, że może pan Kaczyński ze świtą zasłużyli na krytykę?
Co do inwektyw, ma Pani klapki na oczach, bo generalnie, im ktoś tu jest bardziej propisowski, tym bardziej jest chamski. Taka jest prawidłowość, zwłaszcza od czasu desantu pustosłowych patriotów. Zwracałem już na to Pani uwagę, więc być może nie przeoczenie, a zakłamanie popycha Panią do tych uwag.
Skoro się Pani zgadza z polityką Jarosława Kaczyńskiego, a inni nie, proszę łaskawie o tym dyskutować. |
|
|
sake2020 @Darek65....Zawiązała sie tu jak widzę cała wielka koalicja antypisowska skierowana również przeciw tym komentatorom którzy mieli czelność i odwagę przyznawać się że głosowali na PiS,że zgadzają się z polityką PiS-u w róznych kwestiach,że szanują J.Kaczyńskiego którego nazwiskiem tak lubi szargać opozycja i internauci. Pan Darek65 tak uskarżający się na inwektywy na NB udaje,że nie widzi tych skierowanych do tych komentatorów którym nie po drodze z opozycją.Ja choć nie zdarza mi nazywac nikogo tutaj pachołmiem czy onucą stale jest nazywana maglarką,przygłupem wyszczepionym,mendą łonową,biedną kobieciną o intelekcie mniejszym niż rozmiar buta tylko dlatego,że nie wyrażam entuzjazmu wobec polityki Rosji,bo uważam że Kaczyński nie jest ,,stetryczałym staruszkiem'' o dyktatorskich zapędach. .Niejaki Pers tak tu wychwalany nawet zażądał aby z tego portalu wyszła i nie wracała więcej.Dodać coś wiecej o waszej polityce miłości? Jeśli wymagacie od innych szacunku to tych ,,innych'' też musicie z szacunkiem traktować. . |
|
|
juur PIS i PO to dwie strony tego samego srebrnika. Nie ma już w przekazach, nacisku na "lepszy program" gdyż wiarygodność obu ugrupowań jest bliska zera (tak można powiedzieć gdy się chce być miłym). Dostrzegają to wyborcy i spece od PR, że na programach walki o "lepsze jutro", sprawiedliwe ukaranie winnych zaniedbań...... wachlarza reform typu sądy, służba zdrowia, media, udawane oskarżenia poprzedników, UE.....itd nie da się ich dalej ciągnąć, nie wchodząc w tragifarsę. To wszystko to blaga. I jeszcze nieukrywana nienawiść rządzących do działających na własny rachunek, utrzymujących się z pracy, niezależnych finansowo, których stać na własne poglądy. Zostaje tylko budowa uczucia beznadziei, osaczenia, zapędzenia w kozi róg....Projekty PR, Palikot, Petru, Hołownia, Kołodziejczak mają pogłębiać ten obraz beznadziei...I to wszystko po to by w odpowiednim momencie triumfalnie ogłosić, że tym promykiem nadziei będzie wybieranie "mniejszego zła"...
Kto się na to nabrać da....?
Będzie sam sobie winien. |
|
|
u2 Tichy dopiero zobaczył rzeczywistość,jak użył "ocykacza".
Ano, mośki handlują ocykaczami, czyli porno i dragami. |
|
|
JanAndJan @Darek65
Optymista z Pana. Obawiam się, że się obawiam. Ale...Każdy mechanizm jest na tyle niezawodny, na ile niezawodny jest jego najsłabszy element. So? Kadry, to raczej takie..hmmm do d. A jeść, zakanszać i podu***yć by się chciało.. Każda kolejna, pseudo demokratyczna replikacja "przedstawicieli", to jest regres. Wiem. Wiem. '"Pan za to płaci i Pan, i Pani". Gdyby to jeszcze tylko j-elity? Łune przeca pożytecznych... janczarów wychowali SE, milijony.
Panie Darku. Korea pd. startowała mn.w. z tego samego pułapu i w tym samym czasie, co czeciaerpe. Mimo..mimo.. Polska jest 20, 30 lat przed Ukrainą. Mogła być Koreą Europy. Mogła.. Jest szansa.. Polskie rolnictwo, Polska wieś. Myślę, że bez TAKIEGO zaplecza, nasz kraj by już zniknął. Druga noga - zasoby naturalne, a zwłaszcza węgiel, lasy, metale ziem rzadkich, naturalne środowisko...
Tylko jak, tylko z kim.. ? Naród wspaniały, tylko ludzie... Nie wiem. Czy zabór grilla, czy wódz na białym koniu, czy powszechny wkurw w narodzie ..za gaz..? Oni (widzi Pan, znowu: oni) muszą tu, teraz, natychmiast - w tiurmu. Nie wiem, jak. Jak, przed kolejną ustawką się ustrzec?
Aż się boję pomyśleć, bo powiedzieć.. |
|
|
JanAndJan @Ijontichy.
Nie pamiętałem... gdzieś tam, coś tam..
U mnie to, raczej w stronę: słowo, rym, rytm, melodia, suspens.. niedopowiedzenie.. krótko mówiąc..
sorry, nie byłoby krótko. "Głowa to jest, jak walizka.." Salon Niezależnych - Jeśli mi się kiedyś zdarzy [1973] 2:24 · YouTube
Trafił Pan w sedno. Frapuje (ładne słowo, prawda?) mnie, ten sam - big problem. Kogo, jak, kiedy ocykać? Kto lub CO, ma siłę i moc sprawczą by, po okrzyku: król jest nagi, gawiedź się ockła. Jaki wicher jest wystarczająco straszny, by rozwiać pachnidło? Ludowych mondrali maść na szczury: KIJ! Im większa głupota, tym.. Ale, panowie...!! Jagiełło miecze zabrał, został nam się ino.. Suski-nd, Mu-sasin, Po-niedzielski, Z-witek.. szkoda szczempić (lem-parcić).. się. Aż się chce by wreszcie!! Post faktum usłyszeć: ale urwał!! "Choćby nawet, to był inny świat.." Jacek Kleyff - O śmierci Brunona Schulza - 1975
5:44 · YouTube
Tym, jakże optymistycznym...Obyśmy zdrowi byli, bo końskie mieć trzeba, by w masce do nieba..zawiozą windą do. 😉 |
|
|
Darek @Jan
Po pierwsze, to nie ta liga. Komuniści, to przy nich pikuś. Ci, to dopiero mają możliwości. Po drugie, ja nie napisałem, że im się uda, napisałem, że takie mają plany. Reszta, to zależy od nas. |
|
|
Pers Jabe
//Naturalnie etatowi wyznawcy są wszystkim dyżurnie zachwyceni.//
I co teraz z nimi?
Wrócą do Tworek? |
|
|
JanAndJan @Jabe
A mnie, PRZEŚLADUJE widok ss "człowieka"(stetryczły staruszek), po zasiąściu w ławie sejmowej (dzisiaj brzmi.. zgrzytliwie.. i śmiesznie: ława.. m.youtube.com › watch
Salon Niezależnych - Sejm [1976] - YouTube),
after: zdradzieckie mordy.
Flashback w permanencji. Z premedytacją (?) odświeżany. Nie wprost. Ale.. w postępie geometrycznym. Polisensorycznie.
Czy to już schiza, samonakręt?
Taniec lekkich goryli..jako mruczanka..
lobotomizująca...
szyderczo, złowieszcza.. i aabarotna.
Nie mamy pańskiego płaszcza i.. wy******laj, ty.. nie patrioto!!! |
|
|
JanAndJan @Darek65
Przez grzeczność, Panu nie zaprzeczę.
Swoją drogą, który to już raz, w naszym krótkim życiu..ostatni gasi światło, Panie Darku?
Pozdrawiam |