Otrzymane komantarze

Do wpisu: Gdzie teraz edukatorki seksualne będą igrać z bananami?
Data Autor
u2
I na przykład edukatorki seksualne z Pontonu także zapewne będą miały utrudniony wstęp do placówek oświatowych. Jakiś czas temu znany "seksedukator", który występował w TV ze sztucznym penisem i kajdankami zrobił w szkole podstawowej w Suwałkach ... kampanię wyborczą wśród dzieci. Był mały skandal, ale na szczęście nie został wybrany przez wyborców i zniknął z życia publicznego :-)
Do wpisu: Pegasus ratunkiem dla światowego klimatu
Data Autor
Ryan
To mówicie, że Tusk już jest takim kompletnie nikim, że go nawet nie podsluchiwali? Jakże mi przykro Że aż wcale
Jan1797
Słusznie niema to jak szklanka u poprzedników i brak świadomości, że potomstwo miast KIA-ą jeździć będzie na ośle :-)
Silentium Universi
A ja kupuję elektryka i kablowanie. Fenomenalne !
JanAndJan
@Ijontichy Jestem w stanie Pana zrozumieć. Moja korespondencja również czasami leżakuje lub nie pojawia się. Kilka razy protestowałem, nawet "niezbyt elegancko". Przekonał mnie jednak Admin - zmianą logo. To, taka historyjka z brodą, półprywatna. Ad rem. Oceniłem P. Czarnka dość pozytywnie, ale przyznam, że nie bardzo wgryzam się w personalia i zależności w pisrządzie. Zawodu więc, nie ma. Tak frontmen, sternik, jak i anioły c19 wystarczająco mocno zniechęcają mnie do aktualnej władzy. O zapleczu z P. Sasinem i z P. Witek - nawet nie wspominam. Zadziwia mnie natomiast styl, w jakim odbywa się "sprawowanie władzy". Żeby Pana nie zanudzać, bezczelność i poczucie bezkarności hochsztaplerów przewyższają te opisane przez Piłsudskiego. Pozdrawiam
Ijontichy
A'propos ukłon dla P Admina... Napisałem dwa komentarze,jeden do @obserwator i drugi tu....nad jednym Admin dumał 4 godziny,i w koncu puścił [w końcu strefa wolnego słowa] a drugi doznał lotu nad kukulczym gniazdem i wylądował w koszu...śmieciach. Miałem bardzo ostrozny stosunek do Czarnka...bo jednak za darmo nie wszedł do rządu...i się sprawdził...jako lokaj żydostwa w tym "polskim" rządzie. Jednak NB zmieniło bankiera...:-))  
JanAndJan
@Ijontichy Aż dwóch?! Taką razą, na primum non... i Hipokratesie musieli absencjować. Chyba, że bystrzaki zauważyli iż z dwóch takich, jeden się ostał, a rosyjska ruletka tudzież ZanZiBar do wyboru.. Albo..to oni mają rację (ukłon dla P. Admina).. Panie Ijontichy, po chwili refleksji..oczywiste oczywistości, tylko dla bystrych gości. To-nie-ja... Skompromitował? Pan jakiś nie dzisiejszy. Etyka sytuacyjna. Nie oceniać (mi), ale też na golanach pietyzmować - nie lzja.
Ijontichy
Czarnek się skompromitował krytykując panią kurator Nowak. Wpisał się do "biorących" od Big Farmy i Sorosa oraz Fauciego....bo niestety...ale "une z tego żyjom" a Polin i podludzi...to une maja...za drzwiami...od toalety. Czarnek okazał się lokajem Niedzielskiego...z tytułem doktora ekonometrii ...ale w całym MZ jest tylko 2 słownie dwoch lekarzy :-))
wielkopolskizdzichu
 "Ściskam kciuki za powodzenie tego planu trudniejszego w realizacji" Przewidujesz Blogerze jakieś trudności w wdrukowywaniu cnót niewieścich dziewczynom w szkołach.
u2
O innych odmieńcach, vide “Przekładaniec” Andrzeja Wajdy do scenariusza Stanisława Lema z Bogumiłem Kobielą w roli głównej, wolę nawet nie myśleć. Ale można obejrzeć on-line : vod.tvp.pl
JanAndJan
@Sekator Ale fajnie napisane. O ważnym, ale bez ważniactwa. Z sensem, z kontekstami, leciutko, perełki+ Szarańcza propagandowa - biorę jak swoje. Jeśli mogę..ad personam..? Bo z taktowności, to raczej ..trabant. Znaczy - dwutakt. Ooops. Teraz nie robią w ddr? Nie ma ddr? Sie pospało. Czyli komputery, tera...? Dobra. Czyli jam taki 0/1 taktowniś. Mam takt tu, nie ma tu taktu. Ja, w temacie Szczerby. Szczerba od Szczerbca, tak daleko, a tak blisko. Niebo nad Berlinem zachmurzone. Szarańcza na wschód emigruje. Tv nie oglądają szarańcze? Może to szarańcza profetyczna, pajackowska? Pozdrawiam Ps. A wiedział Pan, że iż.. Szczerba eM. to ma Roch na drugie? Samograj Panie, sam ograj.  
Jabe
Czemu, jeśli PO coś robi, to źle, a jeśli PiS robi to samo, to wszystko jest w porządku? Siebie warci! No i dobrze, że Paweł Kukiz – sprzedajny, a jakże! – drąży. Trzeba się dowiedzieć, jak to nasi demokraci swawolą, czy może nie?
Do wpisu: Wieszczę: PiS z desek ringu na piedestał
Data Autor
JanAndJan
@Jabe  Za pożyczone..? 😭😤 Szczęściarze (niosący radość, szczęśliwość, i ..cukierki) zamszowe. No piktogramas, gdyż bo.. 1 obrazek x 1000 słów.
Jabe
Wiadomo, że ciemny lud wszystko kupi. Nie wiadomo tylko, czy będzie miał za co. 😉
JanAndJan
@Jabe Kiedyś? To, już? Podejrzewam, iż widzimy tylko to, co chcą nam pokazać. Od dłuższej chwili intryguje mnie pewność siebie PMM, AN i reszty..? My-to-im-możemy. Tu - cmok Dyzmy. NB, antyszczepy, kontestacja - nawet dobrze - para ma ujście, plus suflowanie, mnożenie, powielanie ufo itp. A, karawana idzie dalej... Agenda2030 UN.. hmm..wprost jest napisane. Scenariusz, punkt, po punkcie. Może z tymi bilboardami na maj, to nie jest taki humbug? Większość się nabierze (copyright by Jabe). Bo - chce.
Darek
Pragnę przypomnieć, że #wtylewizji, to wierna kopia szkła kontaktowego. Tamci jada na PIS, wtylewizji jedzie na opozycje. Żenada, nie oglądam ani jednego, ani drugiego.
Darek
@sake3 "zawiązała się tu jak widzę cała wielka koalicja antypisowska" - do żadnej koalicji nie należę, to moje prywatne opinie, z nikim nie konsultowane. "mieli czelność i odwagę przyznawać się że głosowali na PiS" - przez wiele lat też głosowałem na PIS, nie kryłem się z poglądami, za co się ze mnie śmiano, działałem w lokalnym klubie Gazety Polskiej. To PIS zmienił poglądy, ja swoim zostałem wierny "uskarżający się na inwektywy na NB" - razi mnie takie słownictwo wobec każdego. Czy widzisz, abym używał takich słów wobec kogoś? Za innych nie odpowiadam "nie wyrażam entuzjazmu wobec polityki Rosji" - ja też uważam politykę Rosji za bandycką, ale ona zawsze taka była. Tylko był czas przywyknąć do tego i zbudować swoją odpowiedź wobec niej, a nie ciągle się nad tym użalać. Wbrew pozorom polityka USA w wielu aspektach jest podobna, ale oni zakładają białe rękawiczki. Poza tym my wiemy tylko tyle, ile chcą nam pokazać. Widzimy tylko czubek. "Niejaki Pers tak tu wychwalany nawet zażądał aby  z tego portalu wyszła" - ludzie mówią różne rzeczy. Jeśli jesteś przekonana do swoich racji, to rób swoje według zasady, Psy szczekają, karawana jedzie dalej... "Dodać coś więcej o waszej polityce miłości?" - no i sama się wpisujesz w to, z czym walczysz. Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego worka?
Darek
Mamo, tato, nic mi w życiu nie wychodzi. To idź do polityki. Poza nielicznymi wyjątkami, klasa polityczna w Polsce, to banda próżniaków, nierobów, cwaniaczków i ludzi o niskiej kondycji intelektualnej. Żadnego doświadczenia w biznesie, zero pojęcia. Jedyny biznes, to żerowanie na spółkach Skarbu Państwa. Widzę, to na rynku lokalnym, gdzie stołki rozdziela się z klucza partyjnego. Można powiedzieć - przyczepiło się gówno do okrętu i woła płyniemy. Żeby była jasność, dotyczy to każdej formacji politycznej.
wielkopolskizdzichu
"Dla mnie dyskusja to jest wymiana myśli, poglądów." sake ty nie masz poglądów, ty masz wdrukowany przez pisowskie media punkt widzenia.
JanAndJan
@sake3 Widzi Pani, rozmawiaMy. Zgadzam się z Panią. Trzeba zacząć od metodologii, natomiast uwarunkowania historyczne (kto pierwszy zaczął? To on, proszę Pani) dużo później. Zgoda? Rozliczyć - w majestacie prawa - również. Na dziś? Obalanie rządu jest ..no właśnie? Nie ma dobrych rozwiązań. Patrząc z drugiego końca kija - peło i przydawki - powrót do przeszłości + wendetta. KATASTROFA w tempie roller coastera. Obawiam się, że nieodwracalna. Prawilnyj koniec maczugi - oznacza samobója na raty. Posypując solą ból, jak posąg pychy.. Proszę mi powiedzieć, jeśli Pani się ze mną zgadza, że polityka energetyczna unii, dekarbonizacja, odunijny dumping w sferach - rolnictwo, usługi, transport ... Szkodzą polskiej gospodarce (bardzo ogólnie), to - czy trzeba to zmienić? Jeśli tak, to jak i kto? Umowy podpisane, porozumienia wdrażane, prawo dostosowywane.. Nowy Ład - kolejna żaba. Kosztowna, oszukańcza.. Ci sami ludzie mają to zmieniać, naprawiać? To niemożliwe. Prawda? Za kiepski żart potraktuję list PMM, "wnioskujący" rewizję  zasad handlu emisją CO2. Teraz najważniejsze. Lawina podwyżek cen i  kosztów, a także obniżek pensji (nauczyciele) ruszyła. To dopiero, pierwsze akordy. Mam złe przeczucia.. Żachnie się Pani: gadanie!! Myślę -  a i komentarze na NB potwierdzają moje przypuszczenia - nikt już tego nie zatrzyma. Nikt. Nie powiedziałem, że nic. I tego "nic" się obawiam. Pozdrawiam
Jabe
Kiedyś trzeba było zacząć płacić za hojność władzy, i indolencję też.
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
@,juur 100/💯 . Pzdr
Pers
@sake3 Jednak nie masz za grosz godności. Wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie powiedziałem a jak ci udowodnię kłamstwo to rżniesz goopa. Nie chwal się, że jesteś "sympatyczką" PiS bo robisz obciach dla porządnych ludzi, którzy głosują na tę partię. Nie dziw się jak będę cię traktował z lekceważeniem bo na poważne traktowanie nie zasługujesz.
sake2020
@Pers.....A z czym łgałam i dokąd miałam iść? Nie zamierzam przepraszać ani brnąć w niepotrzebną wymianę zdań.Każdy człowiek ma prawo do takiego komfortu jak szacunek do samego siebie.I ja go mam.  
sake2020
@JanAndJan.....Mnie nie oburza Pańska ironia tylko dziwi niezrozumienie mojej niech będzie pisaniny. Dla mnie dyskusja to jest wymiana myśli, poglądów.Nie ma w niej miejsca na złośliwości,inwektywy .Jak każdy z nas mam prawo do własnych poglądów bez względu na to kogo reprezentuję ,czyim jestem sympatykiem,no chyba że uważa Pan sympatyków PiS za niegodnych dyskusji.To że się zgadzam z polityką PiS nie oznacza że fanatycznie oceniam wszystkie posunięcia rządu jako dobre.Tyle że ja analizuję sytuację obecną,rosnącą drożyznę,inflancję kłopoty z pandemią i nie obwiniam o wszystko PiS-u czy rządu.Trzeba bowiem spojrzeć na fakt dlaczego tak się dzieje,jak wygląda sytuacja w Europie,jaki jest stosunek UE do Polski i jaki udział w kłopotach ma polska opozycja.Mamy to przemilczać,udawać,że nic się niedzieje w Europie a tylko Polska jest krajem drożyzny, nieudolności,,inflacji? Tu nie ma żadnej skali porównwczej ani perspektywy do oceny,jest walenie w rząd.Nikt nie ma pretensji do decyzji KE, czy Timmermansa z jego Fire for 55,a przecież te decyzje rzutują na poltykę i gospodarkę w Polsce.Czy pandemię wymyślł Morawiecki,bo przecież wszystką krytykę o to kierujecie do niego.w Polsce.Czy w innych krajach nie ma inflacji,kłopotów ,drożyzny tylko u nas? Jeśli krytykujecie to merytorycznie proszę,a nie w sposób wskazujący że to nie Polska a obalenie rządu jest jest celem.