|
|
Darek Niestety, ale nie mam zbyt dobrego zdania o Morawieckim. To dla mnie taki PIS-owski Tusk, tylko z większymi koneksjami. |
|
|
u2 Niezłym przykładem jest tu tzw. arabska wiosna.
To że mieszają w kotle arabskim to zrozumiałe. Od tego zależy ich los. Są otoczeni przez 100 milionów niezbyt przyjaznych arabów jak mówił dr Edelman, który wolał pozostać w Polin. Polin raczej nie jest głównym celem ich polityki i całe szczęście. Co prawda PMM to ewidentny żyd z pochodzenia, ale z tych propolskich żydów, których cenię. |
|
|
Darek Nie wybielam Rosji, nie kuszę się o przyznanie, że oni są bez winy,że są cacy. Ich władcy zawsze mieli zakusy imperialne i skrzętnie wykorzystywali każdą okazję, choćby krwawo. Myślę, że w tym kotle też inni mieszają. Niezłym przykładem jest tu tzw. arabska wiosna. Kto ja wywołał i po co, to z grubsza jest znane. |
|
|
u2 Prezydent Ukrainy też jest Żydem. Może to nie Rosja jest agresorem ?
No nie, przecież Rosja nigdy pierwsza nie atakowała, tak niedawno powiedział publicznie MSZ Rosji niejaki Ławrow, a żydzi znani są z knucia na głupich gojców razem z panem, wójtem i plebanem :-) |
|
|
Pers @tezeuszek
//Chciałeś kiedyś komentarz napisać i... kop w dupsko był i Ruszkiewicz poleciał daleko....//
A po co miałbym pisać komentarz w miejscu gdzie nikt nie zagląda?
Pomyśl ścierwouszku?... |
|
|
Tezeusz @ Pers gdyby głupota mogła fruwać... byłbyś wroną. A czytać nie potrafisz ? biedactwo ! Chciałeś kiedyś komentarz napisać i... kop w dupsko był i Ruszkiewicz poleciał daleko.... |
|
|
Tezeusz @Pers
dziennikarzobywatelski.blogspot.com
|
|
|
Es To nawet pocieszne jednego z trójki- może nawet dwójki- bo ogarniętego ogólnym niedowładem Bidena zaliczać do nich trudno- głownych graczy nazywać watażką.
Rezultat będzie taki, że pod koniec igrzysk czy tydzień po nich, odbędą się manewry, po czym rosyjskie jednostki w większości wrócą do swoich koszar, a ni z tąd ni zowąd okaże się że właściwie koncesja na użytkowanie ns2 jest już pr,yznana. I wszyscy będą szczęśliwi.
Aha. Te parę dywizji co zostanie to pomoże białoruskiemu" satrapie" poczuć większą przyjaźń do kremlowskiego " watażki" . Ale to żadne zmartwienie bo nasze wspaniałe rządy uznały, że "kordonów ochronnych" z tej strony nie potrzebujemy. |
|
|
Es Kierunek i tok rozumowania obiecujący |
|
|
Pers @tezeuszek
//Pers pdziennikarzobywatelski...
"Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje."
Już nawet z blogspotu cię wyrzucili?...
Ciesz się, że chociaż admin NB jeszcze cię toleruje.
|
|
|
Darek Coraz bardziej mam przekonanie, że to wszystko nie jest tak oczywiste, jak się nam pokazuje. Na Ukrainie silne są wpływy żydowskie, a szczególnie sekty Chabad Lubawicz. Prezydent Ukrainy też jest Żydem. Może to nie Rosja jest agresorem ? Może, a pewnie, wszystkiego nie wiemy. |
|
|
Maverick V-vlog o upadającej Ameryce:
youtube.com |
|
|
Pers @angela & u-bocik
Hahahahahahahahahahahahahahahaha :))))))))))
Nieźle was te telewizory ogłupiają... :)))))
No ale Volenti non fit iniuria - "chcącemu nie dzieje się krzywda" |
|
|
angela Rezultat rozgrywek watażki będzie taki, ze zachód nałoży wieksze sankcje na oligarchów, wzmocni wschodnią flankę NATO i dozbroi Ukrainę.
A teraz Bialoruski satrapa niech sie martwi, bo ruski zamiast Ukrainy, weźmie sobie po przyjacielsku Bialoruś, i to bez oporów, zawsze jakąś korzysc z prężenia muskulow będzie miał. |
|
|
u2 Brak jednak walnięcia pięścią w stół, czyli ultimatum, że Zachód odpowie siłą na siłę i poskromi agresora z Kremla.
Skoro do tej pory nie ma adekwatnej militarnej odpowiedzi USA i NATO na zajęcie Krymu, Doniecka i Ługańska przez Rosjan to nie bedzie reakcji militarnej po zajeciu Charkowa.
A jak Rosjanie dostaną Charków od Ukrainy, to zechcą dostać od Ukrainy Kijów, a potem Lwów. Wystarczy popatrzeć na mapę, że leżą mniej więcej w jednej linii. A Rosjanie są znani że są wiecznie nienażarci cudzymi terytoriami. Tylko Borys Jelcyn, swój chłop, nie atakował sąsiadów, ale jego rozpił zimny czekista jak onegdaj rozpił Breżniewa żyd Andropow :-)
|
|
|
JzL i wyparują ich dzielne bataliony turańskich bandytów z rosji
Koty też,i nawet śladu po parchach nie będzie |
|
|
Pers Spoko, żadnej "agresji" na Ukrainę nie będzie to tylko marzenia i mokre sny USA/NATO. Rosjanie nie są idiotami.
Co najwyżej jak Ukraińcy dadzą się podpuścić i zaatakują Donbas to dostaną kilka szybkich na grzbiet i wyparują.
Ich dzielne bataliony typu Azov oczywiście, nie cała Ukraina. |