Otrzymane komantarze

Do wpisu: Rosja – rozjuszony byk, rycząca krowa czy matador?  
Data Autor
Darek
Niestety, ale nie mam zbyt dobrego zdania o Morawieckim. To dla mnie taki PIS-owski Tusk, tylko z większymi koneksjami.
u2
Niezłym przykładem jest tu tzw. arabska wiosna. To że mieszają w kotle arabskim to zrozumiałe. Od tego zależy ich los. Są otoczeni przez 100 milionów niezbyt przyjaznych arabów jak mówił dr Edelman, który wolał pozostać w Polin. Polin raczej nie jest głównym celem ich polityki i całe szczęście. Co prawda PMM to ewidentny żyd z pochodzenia, ale z tych propolskich żydów, których cenię.
Darek
Nie wybielam Rosji, nie kuszę się o przyznanie, że oni są bez winy,że są cacy. Ich władcy zawsze mieli zakusy imperialne i skrzętnie wykorzystywali każdą okazję, choćby krwawo. Myślę, że w tym kotle też inni mieszają. Niezłym przykładem jest tu tzw. arabska wiosna. Kto ja wywołał i po co, to z grubsza jest znane.
u2
Prezydent Ukrainy też jest Żydem. Może to nie Rosja jest agresorem ? No nie, przecież Rosja nigdy pierwsza nie atakowała, tak niedawno powiedział publicznie MSZ Rosji niejaki Ławrow, a żydzi znani są z knucia na głupich gojców razem z panem, wójtem i plebanem :-)
Pers
@tezeuszek //Chciałeś kiedyś komentarz napisać i... kop w dupsko był i Ruszkiewicz poleciał daleko....// A po co miałbym pisać komentarz w miejscu gdzie nikt nie zagląda? Pomyśl ścierwouszku?...
Tezeusz
@ Pers gdyby głupota mogła fruwać... byłbyś wroną. A czytać nie potrafisz ? biedactwo ! Chciałeś kiedyś komentarz napisać i... kop w dupsko był i Ruszkiewicz poleciał daleko....
Tezeusz
@Pers dziennikarzobywatelski.blogspot.com  
Es
To nawet pocieszne jednego z trójki- może nawet dwójki- bo ogarniętego ogólnym niedowładem Bidena zaliczać do nich trudno- głownych graczy nazywać watażką.  Rezultat będzie taki, że pod koniec igrzysk czy tydzień po nich, odbędą się manewry, po czym rosyjskie  jednostki w większości wrócą do swoich koszar, a ni z tąd ni zowąd okaże się że właściwie koncesja na użytkowanie ns2 jest już pr,yznana. I wszyscy będą szczęśliwi. Aha.  Te parę dywizji co zostanie to pomoże białoruskiemu" satrapie" poczuć większą przyjaźń do kremlowskiego " watażki" . Ale to żadne zmartwienie bo nasze wspaniałe rządy uznały, że "kordonów ochronnych" z tej strony nie potrzebujemy.
Es
Kierunek i tok rozumowania obiecujący
Pers
@tezeuszek //Pers pdziennikarzobywatelski... "Niestety strona szukana przez Ciebie w tym blogu nie istnieje." Już nawet z blogspotu cię wyrzucili?... Ciesz się, że chociaż admin NB jeszcze cię toleruje.  
Darek
Coraz bardziej mam przekonanie, że to wszystko nie jest tak oczywiste, jak się nam pokazuje. Na Ukrainie silne są wpływy żydowskie, a szczególnie sekty Chabad Lubawicz. Prezydent Ukrainy też jest Żydem. Może to nie Rosja jest agresorem ? Może, a pewnie, wszystkiego nie wiemy.
Maverick
V-vlog o upadającej Ameryce: youtube.com
Pers
@angela & u-bocik Hahahahahahahahahahahahahahahaha :)))))))))) Nieźle was te telewizory ogłupiają... :))))) No ale Volenti non fit iniuria -  "chcącemu nie dzieje się krzywda"
angela
Rezultat rozgrywek watażki będzie taki, ze zachód nałoży wieksze sankcje na oligarchów, wzmocni wschodnią flankę NATO i dozbroi Ukrainę.  A  teraz Bialoruski satrapa niech sie martwi, bo ruski  zamiast Ukrainy, weźmie sobie po przyjacielsku Bialoruś, i to bez oporów, zawsze jakąś korzysc z prężenia muskulow będzie miał. 
u2
Brak jednak walnięcia pięścią w stół, czyli ultimatum, że Zachód odpowie siłą na siłę i poskromi agresora z Kremla. Skoro do tej pory nie ma adekwatnej militarnej odpowiedzi USA i NATO na zajęcie Krymu, Doniecka i Ługańska przez Rosjan to nie bedzie reakcji militarnej po zajeciu Charkowa. A jak Rosjanie dostaną Charków od Ukrainy, to zechcą dostać od Ukrainy Kijów, a potem Lwów. Wystarczy popatrzeć na mapę, że leżą mniej więcej w jednej linii. A Rosjanie są znani że są wiecznie nienażarci cudzymi terytoriami. Tylko Borys Jelcyn, swój chłop, nie atakował sąsiadów, ale jego rozpił zimny czekista jak onegdaj rozpił Breżniewa żyd Andropow :-)  
JzL
 i wyparują ich dzielne bataliony turańskich bandytów z rosji Koty też,i nawet śladu po parchach nie będzie
Pers
Spoko, żadnej "agresji" na Ukrainę nie będzie to tylko marzenia i mokre sny USA/NATO. Rosjanie nie są idiotami. Co najwyżej jak Ukraińcy dadzą się podpuścić i zaatakują Donbas to dostaną kilka szybkich na grzbiet i wyparują. Ich dzielne bataliony typu Azov oczywiście, nie cała Ukraina.
Do wpisu: Pegasus zamiast białego konia dla Tuska?
Data Autor
Czesław2
Sklepy masowo podnoszą ceny przed obniżką vatu
Czesław2
Tusk niepotrzebny. dorzeczy.pl
Jabe
Opozycja, opozycja, nic tylko opozycja.
JanAndJan
@Sekator I, jak Tu - kochać (nie?) Naszych Blogów - Blogerów. Od wiatrów perystaltycznych u dnia jutrzenki, do wiatrów wietrzących, stęchłe kazamaty hebanowej wieży sekt (już - LÓŻ?) C, dżejkejfuns, mówiącychCOwiem-2COemitujących - bez marginesów, za to didaskaliami zabryzganymi... bez szczegółów. Okraszone wkp(b)* - wisienki na torcikach. Częściej jednak, nalewka wiśniowa energetyków, dawkowana czkawkowo. CoToSięPoRobiłoPanie?! Może Zbyszek_S doodpowie MITu? TymCzasem:  @Sekator robi za wentylator. Big demokrata pcha do wojny kata. Pegasus jak unikorn - pełno go, a jakby nikogo.. Biała chabeta - fejkowa podnieta - rudego, bez psa. Kenkarta - g..warta. No chyba, że czwarta i piąta.. A przecież, na dziewiątą umówionym. "Dom bez klamek cały drży, cały szpital śpiewa: raz, dwa...dziewięć! La La La, La LaLa La La... Koniec zajęć świetlicowych". @Sekator na Prezydenta!! Cyt. Blogera: "dla kumatych" - gdzie się kończą żarty, a gdzie jest poważna powaga? Dla podtrzymania nieznośnej lekkości bytu (od.. porannie), replay: @Sekator - częściej NB wentylator i na Prezydenta. To - już Targowica czy - jeszcze agitprop? Tylko, nie patrz w górę, zapytaj Grodzkiego, on Ci prawdę i tylko, 24/7. "cbdo", cyt. Amen Pozdrowienia dla Autora-Sekatora.    *wkp(b) - wybór komentarzy pienionych (biciem). Nawias gdyż, bo przemoc budzi (może. A, my nie chcemy być iskrą, która lont, który może nie wiedzieć, że się pali).. demony. I kontr-kontr-rewolucję.
u2
mecenas G, człowiek Aby na pewno człowiek, a nie Koniu ?
Do wpisu: Gdzie teraz edukatorki seksualne będą igrać z bananami?
Data Autor
sake2020
Edukacja seksualna rodzi niestety pytania. Czy będzie stanowić przedmiot prowadzony przez cały okres nauki i w jakim wymiarze godzin? Czy to nie za duzo i czy nie odbędzie się kosztem innych przedmiotów? Kto będzie zatwierdzał program takiej ,,edukacji''? I w końcu kim są owi ,,seksedukatorzy? Wiadomo tylko,że to będą opłacane przez rózne dziwne organizacje nieroby nie nadające się do żadnej pracy.w tym pedagogicznej.
Zofia
Edukatorzy seksualni będą się bili o wejście do prywatnych szkół. Przecież nie po to bogaci dali swoje dzieci do takich bez stresowych szkół by uczyli się j. polskiego, historii czy przedmiotów ścisłych. W takich szkołach oczekuje się nauczania współczesnego świata, który przywędrował do nas z zachodu. A tam nauka mody (współcześni uczniowie kolorowi zarówno w strojach jak i na głowach), możliwość palenia zarówno trawki jak i tytoniu no i najważniejszy seks ( z dziewczyną czy chłopakiem do wyboru). Zbuntowani  "przypadkowi rodzice" taką szykują przyszłość swoim pociechom. I dlatego tak szczują na min. Szkolnictwa.
Darek
"Podobno zwolennicy postępowej oświaty liczą na veto prezydenta, moim zdaniem mało prawdopodobne." Po wyczynach Pana Prezydenta, nie jestem tego taki pewien :) Na tę sprawę powinno się spojrzeć z dwóch stron. Po pierwsze, edukacja w tym temacie jest potrzebna. Zrównoważona, przystępna, nie omijająca trudnych tematów, aczkolwiek nie wulgarna i prostacka. Jeśli jej nie będzie, to w to puste miejsce wejdą owi edukatorzy, jest internet, itp. Druga strona medalu, to Ci seks edukatorzy. To mięso armatnie rewolucji, dobrze opłacani, do likwidacji po wykonaniu zadania. Powinniśmy walczyć przede wszystkim z ich mocodawcami.