Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wieprze z salonu Kingi Dunin
Data Autor
u2
amerykańskie i natowskie działa nie zagrzmią Sprzęt ppanc kraje natowskie Ukrainie przekazały i będą przekazywać. powieści Maksa Wolskiego “Nicuś” Ponoć to tylko pseudonim.
Do wpisu: Olimpijska mizeria do pieczeni z Pegasusa na rosyjskim ogniu
Data Autor
Francik
Z tą zasobną infrastrukturą zimową to lekka przesada. W miarę porządnych lodowisk nadających się do uprawiania sportu mamy w Polsce około dwudziestu, nie dziwmy się, że spadliśmy z hokejem do III ligi światowej. Na Słowacji hale z lodowiskami są w kilkunastotysięcznych miejscowościach i młodzież trenuje w nich hokeja również latem. Słowacja ma 5,5 mln mieszkańców, Polska 38 mln. Oficjalne dane IIHF podają, że w Polsce jest 25 hal z lodowiskami, na Słowacji trzy razy więcej a np. Węgry mają 49 zadaszonych lodowisk. Kraj kojarzący się raczej z gorącymi źródłami niż sportami zimowymi w ostatnich latach raczej nas regularnie w hokeja ogrywa. Jak to się mówi - z niczego nie ma nic. Czasy, gdy można było w całej Polsce jeździć na łyżwach na zamarzniętych stawach czy naturalnych lodowiskach urządzonych na łąkach, boiskach czy placach minęły. A śnieg zimą jest lub go nie ma.
Es
Przy tej organizacji sportu w Polsce to i tak dziwne , że jakiekolwiek medale zdobywamy.  Kluby i związki sportowe powinny przejść rewolucję struktur i zarządzania działalności sportowej. Pokomunistyczne złogi , których nikt nigdy nie przewietrzył służą jedynie interesom klanów żerujących na ich mieniu, a nie tworzeniu warunków treningowych i opieki dla tych chętnych którzy jeszcze pozostali  No ale takie rewolucje powinny były zajść i w wymiarze sprawiedliwości i służbie zdrowia i ubezpieczeniach społecznych , i podatkach itd. Po wszystkich  poprzednikach spodziewać się takich rewolucji ło trudno,  ale teraz palec pod budkę każdego, kto jest zadowolony z ostatnich 7 lat w tej mierze. A wracając do sportu, o "analityczny" I jakże zazwyczaj trafny wywiad z samym sobą o przyczynach problemu można by poprosić udzielającego się tu na nb naczelnego sportowca animatora sportu Rzeczpospolitej. Pewnie ma w zanadrzu jakieś złote myśli
Tezeusz
@ Pers kłamiesz i łgasz jak " bura suka" jak zwykle i mataczysz dlatego prosisz o grosze. Oto twoje kłamstwo: " zawsze podaję z szacunkiem tytuł polityka - pan prezydent Duda" KŁAMIESZ ! tak pisałeś o Prezydencie RP "Gdyby wygrał Duda to jego mandat będzie bardzo słaby a co za tym idzie także "zjednoczonej" "prawicy". spiritolibero.neon24.pl Kolega czy co ? A gdzie szacunek ...chyba tylko dla Putka ! Bo nie wyślę wiecej kopiejek kłamco !
Tezeusz
@Anna.S. wracaj do scierwoneona i tam dalej administruj tym portalikiem antypolskim. Znowu inwazja scierwa na NB, Persy, Zawisze i podobne czerwone...
keram
Racja, ale jak mamy zdobywać medale, kiedy na olimpiadę jedzie garstka sportowców, a np. na zlocie czarownic pełne ulice młodych zboczeńców, tęczowców lewackich zajobów walczących o zabijanie dzieci nienarodzonych, PO-myleńców politycznych, agro durniów, i Bóg wie kogo tam jeszcze !!!
Pers
@angela //Pers, i grzecznie pana prezydenta RP , opluje gdzie moze.// Może jakiś przykład? Oczywiście z linkiem a nie z magla.
angela
@Pers, i grzecznie pana prezydenta RP , opluje gdzie moze.
Pers
@angela //Nie Duda, tylko prezydent RP Andrzej Duda, tak dla ścisłości. // Masz rację @angela. Ja zawsze podaję z szacunkiem tytuł polityka - pan prezydent Duda, pan prezydent Putin, pan prezydent Łukaszenka, pan poseł, pan europoseł... Itd.
u2
cieszy ta wyprawa do Chin na olimpiadę za nasze pieniądze Dziwny pan jest. Oczywiście, że cieszy. PAD gra na wielu frontach dla Polski i chwała mu za to. PS. Wolę używać staropolskich zwrotów pan/pani, a nie tykać się jak to mają w zwyczaju za granicą. Nie wszystkie wzorce z zagranicy są dobre. Co do pisania dyżurnych komentarzy to mam czas i mogę sobie pisać do woli, dopóki mi admin nie zabroni. Wolnoć Tomku w swoim domku :-)
Pani Anna
Angela, a dodaj jeszcze "miłościwie nam panujący ".Co ci szkodzi.
angela
Hejt, to program degenarata unijnego, i jego żołnierzyków, podesłanego na czas rozróby watażki ze wschodu. Mam nawet pewnosc, ze z tego bałaganu wymyslonego przez szwaba i sovieta, Polska wyjdzie i nienaruszona i silniejsza, a wiatr  calej tej awantury,  wywieje z Polski wszystkie antypolskie gnidy, ktore się już jasno określiły, po ktorej stronie stoją. 
angela
@Ijon, powściągnij  troche swoje " tykanie". Nie Duda, tylko prezydent RP Andrzej Duda, tak dla ścisłości. 
Ijontichy
W necie nie ma Pan/Pani...wszyscy sie "tykamy". @u2 jak ty to robisz,że zawsze jesteś na posterunku i jako pierwszy dodajesz komentarze? Dyżurny czy rozkazy? Ad meritum...a ciebie cieszy ta wyprawa do Chin na olimpiadę za nasze pieniądze,gdy inni politycy światowi ogłosili bojkot tych Igrzysk i przywódcy tow.Xi? Do 2025 Duda jeszcze sobie pozwiedza kawał świata...za twoje i moje pieniądze...BO MOŻE!
u2
Wizyta Dudy na Igrzyskach...największą wściekłość wywołała w elektoracie PiS...a opozycja się cieszyła z kolejnej wtopy Dudy! Nie wyspał się pan dzisiaj ? :-)
Ijontichy
Wizyta Dudy na Igrzyskach...największą wściekłość wywołała w elektoracie PiS...a opozycja się cieszyła z kolejnej wtopy Dudy!
Maverick
Wizja Nastradamusa jest inna. youtube.com
Do wpisu: ​Polski Ład – Wenus z Milo czy Wenus z Willendorfu?
Data Autor
angela
@ijontichy, nie zaprzeczysz, ze końców Dobrej Zmiany mieliście juz dziesiątki, /tylko w waszych  marzeniach/ . Nie mylić z końcem  Józka, "nie daruję ci tej nocy".
Ijontichy
Terenia vs.Sekator...1:0 Teraz "sport" to pralnia pieniędzy oraz opium dla ludu...a ten nieład,w połączeniu z "walką z covidem" przez Niedzielskigo,Horbana i reszty sanhedrynu z MM włącznie,to koniec rządów "dobrej" zmiany...
terenia
Autor  O Józku ,który wszystko wie śpiewała Violetta Villas   youtube.com Natomiast Beata Kozidrak śpiewała o Józku ,któremu nie daruje youtube.com;   Ot ,takie małe sprostowanie
wielkopolskizdzichu
Ciekawe podejście. Rząd zamiast polityką podatkową w stosunku do ciężko pracujących obywateli spowodować  sytuację, w której stać ich będzie na  napełnianie baków samochodów paliwem, woli z ich pieniędzy subsydiować paliwo dla wrażych teutonów.  
JzL
Nie ma lepszej reklamy dla polskiego rządu, jak Niemiec z pełnymi kanistrami na stacji paliw w Polsce.
Do wpisu: Rosja – rozjuszony byk, rycząca krowa czy matador?  
Data Autor
Tezeusz
Ruszkiewicz.. pisałeś kłamco pisałeś ale był kop i pooooleciał do swoich !
Jabe
PMM dba o Polskę, PDT gardzi Polską i uważa polskość za nienormalność – Jakie są podstawy do tej oceny?
u2
To dla mnie taki PIS-owski Tusk, tylko z większymi koneksjami. Moim skromnym zdaniem porównanie nietrafione. Tusk ma znakomite koneksje w Berlinie. PMM jest germanofilem, kształcił sie w Niemczech, ale bije Tuska właśnie wykształceniem i doświadczeniem. Koneksje PMM ma dobre z Szewachem Weissem, ale już nie z PM Lapidem czy z Kanclerzem Scholzem :-) PS. Jedynym miarodajnym kryterium porównawczym jest to co PMM i PDT zrobili i robią dla Polski. Tutaj zdecydowanie wygrywa PMM. PMM dba o Polskę, PDT gardzi Polską i uważa polskość za nienormalność czemu się nie dziwię, bo część rodziny PDT zginęła na Gustlofffie uciekając przed ruskimi.