Otrzymane komantarze

Do wpisu: Krowie samice – niedościgły wzór dla aborcjonistek
Data Autor
wielkopolskizdzichu
"Nigdy nie było mowy o donaszaniu przez kobiety obumarłych płodów." Jeden z bardzo znanych doktorów pseudo "złota łyżka" na starość postanowił być świętym. Za młodu świętym nie był, to się obłowił, na zabijaniu dzieci w łonach matek. Świętość tego celebryty polegała na utrzymywaniu na siłę życia dziecka i wmawianiu matkom, że wszystko jest na dobrej drodze. Kiedy okazywało się, że niestety nie, by być w zgodzie ze swym sumieniem odsyłał matki z dzieckiem w łonie ,w stanie termalnym do innej kliniki. Ot typowy Katolik dbający by statystki i fama przedstawiały go w jak najlepszym świetle. 
sake2020
@ Zdzichu z Wielkopolski......Prosze nie opowiadać głupot.Nigdy nie było mowy o donaszaniu przez kobiety obumarłych płodów.Po to sa kontrole ciąży przez kolejne miesiace,by sprawdzać czy dziecko żyje.Jeśli lekarz stwierdzi,że dziecko nie żyje w łonie matki natychmiast wywołuje się sztucznie poród aby wyeliminować zakażenie.
wielkopolskizdzichu
"Bol się leczy skutecznie" Niestety nie zawsze, poza tym problemy z jakimi rodzi się często dziecko stwarzają sytuację po której pseudo obrońcy życia będą oskarżyć lekarza o umyślne zabicie noworodka. Najczęściej tego rodzaju aferki wypływają gdy jakaś instrumentariuszka została wymieniona w łóżku lekarza na nowszy model, wtedy wkur...na biegnie do redakcji Niedzieli i Naszego Dziennika i udaje przejętą losem dzieci.
angela
Zdzichu. Bol się leczy skutecznie, jak zwykle kłamiesz. Dlaczego z kolei lekarz musi wykonac zabójstwo, a matka nie ponosić odpowiedzialności za swoje dziecko. Jakim szykanom poddany byl lekarz, jak odmowil aborcji.  Jak sie Zdzichu z Anną wystroją  w fartuchy, i będą zabijać dzieci, to uwierzę w ich intencje "ciosu milosierdzia".  
wielkopolskizdzichu
Oto dwóch/je przedstawicieli/lki elektoratu pisowskiego zakładają, że kobiety gremialnie udają się do gabinetów by zabić swe dziecko w celach rozrywkowych. Oto czym się kończy pisowsko koscielna agitacja. Przymus prawny do urodzenia dziecka martwego lub w stanie uniemożliwiającym samodzielny byt jest skończonym ku...stwem i domaganiem się cierpienia. Nie ma tu żadnej mowy o obronie słabszych ponieważ w takiej sytuacji to kobieta i jej stan psychiczny i fizyczny jest ważniejszy od dobrostanu dziecka w jej łonie. To że wiele kobiet donosi obumarłe dziecko lub pozbawione szans na życie wynika  często z egoizmu, a nie miłości. W złotych czasach chrześcijaństwa istniało pojęcie ciosu miłosierdzia w stosunku do wroga, by nie sycić się jego męką. Okazuje się, że w tych podłych czasach wzorem matki jest osoba chcąca koniecznie widzieć swego maluszka, który umiera w bólu. Ot postęp w rozumieniu Prawdziwych Katolików i równie Prawdziwych Polek.
Pani Anna
Angela takim kobietom jak ty, to faktycznie każdy może wcisnąć dosłownie wszystko. Dopuszczenie aborcji nie oznacza nigdy przymusu jej wykonania. Ponadto nikt mnie nie przekona, że tobie i innym fanatykom ideologicznym rzeczywiście chodzi o ochrone życia, nie, kiedy zakazuje się aborcji ciężko uszkodzonego płodu (nie mówimy tu o zespole Downa), a równocześnie dopuszcza się i prawnie sankcjonuje przerwanie całkowicie zdrowej i niezagrożonej ciąży, tyle, że pochodzącej z gwałtu. 
sake2020
Sądzi Pani,że te osóbki mogą nawet odczuwać cokolwiek po aborcji oprócz zadowolenia?Proszę nie pisac o piętnie i pamięci bo ich to po prostu g...o obchodzi lub jak wycięcie czyraka.Jak uczelnie wspierają strajkujące studentki? Dają rozkaz wykładowcom uczelni by zwolnić ze zdalnych zajęć trwających aż 2 godziny dziennie a po strajkach wesprzeć w opanowaniu materiału.Pewnie i egzaminów już nie będzie.Nic tylko poddawać się aborcji,może nawet uczelnie płacić będą tak wspaniałym i odważnym studentkom.
angela
Awanturniczki uliczne, wyzbyte uczuć,  krzykiem zagłuszają  krzyk wyrywanych z nich  łona  dzieci. Ale one walczą,  o ustawę,  kiedy wielu matkom będą wciskać,  że jej dziecko podlega aborcji , że jest niepełnosprawne lub, zagraża jej  życiu. To sa ogromne pieniadze, tu nikt nie liczy sie z traumą,  i psychiką matek, ktore piętno zabicia dziecka, będą nosić do końca życia, a każde dziecko spotkane na ulicy , przypominać wiek jej zabitego dziecka. Z tym się nikt nie liczy.  Lawinowy wzrost aborcji z "przyczyn"  choroby Downa, świadczy o wykorzystywaniu ustawy do zabijania dzieci zdrowych.
sake2020
Czy naprawdę pisząc o traumie kobiet kiedy wyszarpują ciałko dziecka z jej ciała Pan wierzy w to?Nawet widząc to teraz wyprawiają na ulicy?Przecież one są szczęśliwe,że już jest ,,po klopocie''.Czyż niespełniona skąpo obdarowana głosem i urodą piosenkareczka nie chwaliła się,że po zabiegu w Czechach odczuła ulgę,lekarka z troską pochylała się nad nią zapewniając ,,że już po wszystkim'',partner trzymał za rączkę,a w gabinecie dyskretnie i kojąco grała muzyka.Pełen komfort i pełnia szczęścia.Do tego żeby pieniądze wydane na zabieg i podróż zwróciła się postanowiła zarobić układając piosenkę w której śpiewa o uldze.Takich paniuś jest wiele więc ,zadnej traumy nie odczuwają.Ma Pan okazję oglądać je codziennie na protestach,gdzie Pan widzi tę traumę? 
Do wpisu: A jeszcze wczoraj wrzeszczeli: “Giertych do wora!”
Data Autor
sake2020
Na miejscu tej jak Pan nazywa ,,damy'' czyli skompromitowanej i skorumpowanej pani sędzi Morawiec nie pchała bym sie na afisz.Jak wielki jest cynizm i arogancja tej przedstawicielki kasty że zastępuje nim zwykłą przyzwoitość.
Jan1797
@Sekator, Jest tu (NB) nauczyciel z Warszawy, któremu nie przeszłoby przez klawiaturę nazwanie po imieniu części błędów. Jak sądzę z prostej przyczyny, rachunku dobra, który i on i ja widzę na prowincji. Będąc pod Częstochową, czyli w centralnej Polsce, widziałem tyle biedy, że biznes kilku cwaniaków, nie jest w stanie przesłonić rachunku in+ ale również braku profesjonalizmu policji w przypadku salezjanina odrzuconego przez współbraci in-. Takie mądrości najlepiej formułuje się zazwyczaj po sprawie, gorzej w trakcie. Cenię pisanie z pamięcią faktu. Pozdrawiam serdecznie, Jan.
Pani Anna
Sake 3 podobnie jak "fachofcy" z PIS chyba nigdy już nie zrozumieja, że każda akcja budzi reakcję, a każdy broni się jak może, takie to już prawo nawet największych bandziorów. I wszystko jest w porządku, wszak na tym opiera się nasza cywilizacja, której tak niby bronicie, oczywiście dopóki jest to wygodne. Majac wiedze o tym, z kim ma się do czynienia i o jakie interesy jakich środowisk chodzi, należy się do tego odpowiednio przygotować, tak jak na polowanie na lwa nie idzie się ze śrutówką. Bo potem, zostaje tylko takie pomiaukiwanie o prawniczej podłości. Jak świat światem prawnicy sa od tego, żeby wszelkimi sposobami bronić klientów, a tylko ktoś o mentalności pensjonarki może nad tym płakać, zamiast się na to przygotować. Zdziwienie, że córka i żona staja po stronie ojca i męża? Wszak to też jakaś wartość w dzisiejszym świecie...
sake2020
Tylko podziwiać ,,warsztat pracy''prawniczej.Najwiekszy absurd wmówią bez zmrużenia oka im bardziej wzięty adwokat tym więcej nikczemności i pomyslowości wykazuje.Każdy dzień przynosi nowe wiadomości,które moznaby uznać za wzięte z pogranicza schizofrenii gdyby nie fakt,że dzieje się to na naszych oczach.Na wynurzenia pani ,,mecenas''Giertychowej o molestowaniu jej córki przez agentów CBA i ich seksistowskie rzekomo odzywki do niej w domu Giertychów nie wystarczy wzruszyć ramionami.Przecież paniusia Giertychowa tę ,,wiadomość'' wysyła w świat,który w ramach poprawności politycznej pochyli się z troską nad skrzywdzonym w ten sposób dziewczęciem.Nieważne,że taka sytuacja nie miała miejsca,że przecież akcja była nagrywana,a Giertych był obecny przy córce bo symulował dopiero w karetce.Brak reakcji niestety pokazuje,że święte krowy nie cofną się przed żadnym pomówieniem,przed żadną nikczemnością.Dziś molestowanie ,jutro paniusia Giertychowa może oskarżyć CBA o gwałt,albo pobicie,bo pomysł z Neurotoksyną już przeszedł.Kwestia pozostaje już tylko taka,ile i jakiemu laboratorium za granicą zapłacić po cichu w łapę,by ten Nowiczok znaleźli.
angela
Ta nieoceniona  zona pana mecenasa, co tak płacze  z corcią nad zdrowiem mężulka,  jakoś nie zostały żeby nieprzytomnego mecenasa pielęgnować, tylko pozasuwala "w te dyrdy" do Włoch,,  czyżby domek letni ważniejszy, czy kwity mecenasa. Z tego wynika,  że kondycją jego była kontrolowana, a tracił czy  odzyskiwal przytomność wg doraźnej potrzeby.
Do wpisu: Wedle gru wkrótce będziemy konać na ulicach
Data Autor
mmisiek
Wyszczepiony?  
angela
Henry, jakieś omamy Cię przesladują. Wróć do rzeczywistości. 
RinoCeronte
Na pocieszenie dodam, że wcale nie musicie konać na ulicy. "Zmarł zakażony koronawirusem 31-letni Kamil Pietrzyk, nauczyciel z Zawiercia. Z informacji Onetu wynika, że mężczyzna nie miał chorób współistniejących. – Był zdrowym i silnym mężczyzną – słyszymy od jego znajomych."
NASZ_HENRY
PiSowi buty platformy za bardzo się sPOdobały ☺
Do wpisu: Profesor Czarnek – sprawiedliwy w Sodomie
Data Autor
Darek
Myślę, że Biden, to słup. Co do nominacji Czarnka, to pożyjemy - zobaczymy. PIS ostatnio lubi zaskakiwać negatywnie.
Do wpisu: Geny autodestrukcji prawicy groźniejsze od zakusów opozycji
Data Autor
Jan1797
Traktuje rozmowy ZP jak rozmowy w rodzinie i kto chciał, ich sedno w komentarzach odczytał. Skąd więc frustracje części komentatorów? Wolni strzelcy na rynku politycznym odrzuceni i zawiedzeni (niektórzy od czasu zakończenia programu wielu dekad; kto nie okrada firmy, okrada rodzinę), są równie wolni co bezradni: naszeblogi.pl; Ci zza Odry wywieźli dossier życzliwych, stąd spury procent ma świadomość użycia w wyborach prezydenckich fejku określonego przez wiki jako niewiadomego a rzeczywiście lewo-liberalnego pochodzenia. Skąd pewność Hrabia przypuszcza, pewnie mu wstyd? Pozostanę, niezmieniony. Pozdrawiam. PS Po ostatnich, alarmistycznych proroctwach o końcu Grupy Wyszehradzkiej można mieć pewność, że trwający już od 1991 roku ambitny projekt współpracy regionalnej przeżyje swoją rewitalizację, wreszcie poszerzony do należnego formatu.  
Do wpisu: Memento poetów dla zjednoczonej(?) prawicy
Data Autor
Anonymous
Wilczki stare i właśnie zrzuciły skóry owcze. W końcu matka zakazała. Wcześniej wybył lis srebrny z rudym.
Jan1797
Sekatorze, Kochanowski jak najbardziej, ale Wyspiański. Raczej pominąłeś tę lekturę: Austriacy za głowę Polaka, ściętą płacili chłopom, tu komputer winien się zbuntować.
Do wpisu: Czy platformerska Budka z kart łaknie władzy?
Data Autor
Darek
POKO wydaje już ostatnie tchnienia, ten projekt został zarzucony przez mocodawców. Za chwilkę zacznie się wybieranie posłów z tej formacji do jakiegoś nowego projektu, być może chodzi o Hołownię. To nie jest problem dla Polski. Problemem dla Polski i Polaków jest to, że PIS wchodzi w buty opozycji.
angela
Oni by "rządzili  i owszem, tylko za dużo tam najwazniejszych, a ten najważniejszy z wszystkich najważniejszych, trzyma towarzystwo za buzie, żeby się za bardzo z rządem nie dogadywali, a transparent o zgodzie  trzymali wysoko. O programie dla Polski tam nikt nie mysli,  bo program Aniela i Wladek mają caly czas gotowy i  ten sam, od nowa zwijanie Polski. 
Do wpisu: Maja Komorowska i ksiądz Boniecki pod tęczową flagą
Data Autor
Pani Anna
Naszemu szkolnictwu już i tak nic nie zaszkodzi, a patrząc na to, co wyprawiają nauczyciele i dyrektorzy w ramach "prywatnej inicjatywy" walki z plandemią, to może i lepiej, żeby te dzieci siedziały w domach. W przedszkolach podobno zakaz pluszaków, pościeli dla dzieci i mycia zębów. Tego żaden komputer by nie wymyślił.