|
|
wielkopolskizdzichu "Nigdy nie było mowy o donaszaniu przez kobiety obumarłych płodów."
Jeden z bardzo znanych doktorów pseudo "złota łyżka" na starość postanowił być świętym. Za młodu świętym nie był, to się obłowił, na zabijaniu dzieci w łonach matek.
Świętość tego celebryty polegała na utrzymywaniu na siłę życia dziecka i wmawianiu matkom, że wszystko jest na dobrej drodze.
Kiedy okazywało się, że niestety nie, by być w zgodzie ze swym sumieniem odsyłał matki z dzieckiem w łonie ,w stanie termalnym do innej kliniki. Ot typowy Katolik dbający by statystki i fama przedstawiały go w jak najlepszym świetle. |
|
|
sake2020 @ Zdzichu z Wielkopolski......Prosze nie opowiadać głupot.Nigdy nie było mowy o donaszaniu przez kobiety obumarłych płodów.Po to sa kontrole ciąży przez kolejne miesiace,by sprawdzać czy dziecko żyje.Jeśli lekarz stwierdzi,że dziecko nie żyje w łonie matki natychmiast wywołuje się sztucznie poród aby wyeliminować zakażenie. |
|
|
wielkopolskizdzichu "Bol się leczy skutecznie"
Niestety nie zawsze, poza tym problemy z jakimi rodzi się często dziecko stwarzają sytuację po której pseudo obrońcy życia będą oskarżyć lekarza o umyślne zabicie noworodka.
Najczęściej tego rodzaju aferki wypływają gdy jakaś instrumentariuszka została wymieniona w łóżku lekarza na nowszy model, wtedy wkur...na biegnie do redakcji Niedzieli i Naszego Dziennika i udaje przejętą losem dzieci. |
|
|
angela Zdzichu. Bol się leczy skutecznie, jak zwykle kłamiesz.
Dlaczego z kolei lekarz musi wykonac zabójstwo, a matka nie ponosić odpowiedzialności za swoje dziecko.
Jakim szykanom poddany byl lekarz, jak odmowil aborcji.
Jak sie Zdzichu z Anną wystroją w fartuchy, i będą zabijać dzieci, to uwierzę w ich intencje "ciosu milosierdzia".
|
|
|
wielkopolskizdzichu Oto dwóch/je przedstawicieli/lki elektoratu pisowskiego zakładają, że kobiety gremialnie udają się do gabinetów by zabić swe dziecko w celach rozrywkowych.
Oto czym się kończy pisowsko koscielna agitacja.
Przymus prawny do urodzenia dziecka martwego lub w stanie uniemożliwiającym samodzielny byt jest skończonym ku...stwem i domaganiem się cierpienia.
Nie ma tu żadnej mowy o obronie słabszych ponieważ w takiej sytuacji to kobieta i jej stan psychiczny i fizyczny jest ważniejszy od dobrostanu dziecka w jej łonie. To że wiele kobiet donosi obumarłe dziecko lub pozbawione szans na życie wynika często z egoizmu, a nie miłości.
W złotych czasach chrześcijaństwa istniało pojęcie ciosu miłosierdzia w stosunku do wroga, by nie sycić się jego męką.
Okazuje się, że w tych podłych czasach wzorem matki jest osoba chcąca koniecznie widzieć swego maluszka, który umiera w bólu.
Ot postęp w rozumieniu Prawdziwych Katolików i równie Prawdziwych Polek. |
|
|
Pani Anna Angela takim kobietom jak ty, to faktycznie każdy może wcisnąć dosłownie wszystko. Dopuszczenie aborcji nie oznacza nigdy przymusu jej wykonania. Ponadto nikt mnie nie przekona, że tobie i innym fanatykom ideologicznym rzeczywiście chodzi o ochrone życia, nie, kiedy zakazuje się aborcji ciężko uszkodzonego płodu (nie mówimy tu o zespole Downa), a równocześnie dopuszcza się i prawnie sankcjonuje przerwanie całkowicie zdrowej i niezagrożonej ciąży, tyle, że pochodzącej z gwałtu. |
|
|
sake2020 Sądzi Pani,że te osóbki mogą nawet odczuwać cokolwiek po aborcji oprócz zadowolenia?Proszę nie pisac o piętnie i pamięci bo ich to po prostu g...o obchodzi lub jak wycięcie czyraka.Jak uczelnie wspierają strajkujące studentki? Dają rozkaz wykładowcom uczelni by zwolnić ze zdalnych zajęć trwających aż 2 godziny dziennie a po strajkach wesprzeć w opanowaniu materiału.Pewnie i egzaminów już nie będzie.Nic tylko poddawać się aborcji,może nawet uczelnie płacić będą tak wspaniałym i odważnym studentkom. |
|
|
angela Awanturniczki uliczne, wyzbyte uczuć, krzykiem zagłuszają krzyk wyrywanych z nich łona dzieci.
Ale one walczą, o ustawę, kiedy wielu matkom będą wciskać, że jej dziecko podlega aborcji , że jest niepełnosprawne lub, zagraża jej życiu.
To sa ogromne pieniadze, tu nikt nie liczy sie z traumą, i psychiką matek, ktore piętno zabicia dziecka, będą nosić do końca życia, a każde dziecko spotkane na ulicy , przypominać wiek jej zabitego dziecka.
Z tym się nikt nie liczy.
Lawinowy wzrost aborcji z "przyczyn" choroby Downa, świadczy o wykorzystywaniu ustawy do zabijania dzieci zdrowych. |
|
|
sake2020 Czy naprawdę pisząc o traumie kobiet kiedy wyszarpują ciałko dziecka z jej ciała Pan wierzy w to?Nawet widząc to teraz wyprawiają na ulicy?Przecież one są szczęśliwe,że już jest ,,po klopocie''.Czyż niespełniona skąpo obdarowana głosem i urodą piosenkareczka nie chwaliła się,że po zabiegu w Czechach odczuła ulgę,lekarka z troską pochylała się nad nią zapewniając ,,że już po wszystkim'',partner trzymał za rączkę,a w gabinecie dyskretnie i kojąco grała muzyka.Pełen komfort i pełnia szczęścia.Do tego żeby pieniądze wydane na zabieg i podróż zwróciła się postanowiła zarobić układając piosenkę w której śpiewa o uldze.Takich paniuś jest wiele więc ,zadnej traumy nie odczuwają.Ma Pan okazję oglądać je codziennie na protestach,gdzie Pan widzi tę traumę? |